betekent groot worden anders worden SIMCA-CHRYSLER- SUNBEAM Het Paard ...voor alle zekerheid FAMILIEBERICHTEN Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Dordrecht Stichting Accountants- en Belastingadviesbureau HMVL* ASSISTENTEN TROUW /KWARTET MAANDAG 25 MAART 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Psalm 22:11 (nieuwe berijming) Voor ons geheel onverwacht nam de Heere uit ons midden weg mijn geliefde Man, onze zorg zame Vader en Grootvader, onze geliefde Broer en Zwager Willem Johan Bosman op de leeftijd van ruim 70 jaar. Uit aller naam: A. J. Bosman-van Noort Alphen aan den Rijn, 23 maart 1974. De Ruyterstraat 31. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 27 maart a.s. op de Oosterbegraafplaats, aan komst aula 2.30 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame Vader en Groot vader Jan Schonenberg weduwnaar van Jacoba Aria Ouwehand in de gezegende ouderdom van 83 jaar. I. J. Schonenberg N. Schonenberg-van Duijn Coby Dick Janna F. D. Schonenberg J. Schonenberg-Nijgh Coby en Jaap Jan Janneke W. Schonenberg C. G. Schonenberg-van Neerbos Ronny Marja Katwijk aan Zee, 23 maart 1974. Baljuwstraat 2. Gelegenheid lot condoleren: 's middags van 35 en 's avonds van 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 27 maart a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Ker kelijk Centrum, Voorstraat 74. Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan do Parklaan te Katwijk aan Zee. In haar Heer en Heiland is heden ontslapen in Huize Nimmerdor te Doorn onze lieve Moeder en Grootmoeder Ne eitje Xoorilhoek sinds 1950 weduwe van de heer A. Veerman op de leeftijd van ruim 91 jaar. Bodegraven: J. C. Veerman M. C. J. Veerman-v. d. Waal Den Ilaag: C. J. dc .Jong-Veerman Alphen a. d. Rijn: J. Wind-Veerman W. Wind Zwammerdam: A. Veerman Bodegraven- X. Veerman M. J. Veerman-Derwort Doorn. 21 maart 1974. Correspondentie-adres: J. C. Veerman, Vijver laan 0. Bodegraven. Dc begrafenis vindt plaats op maandag 25 maart op „Vredehof" te Bodegraven na 14 uur Met droefheid delen wij u mede dat God onver wacht tot Zich nam onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Christina Sophia Habermehl op de leeftijd van 80 jaar. Heemstede: P. Habermehl-Roest Veenendaal: P. Habermehl W. Habermehl-Lam Amsterdam: M. Habermehl-van Beem Amstelveen: A. M. de Rooy-Haberraehl Utrecht: B. Habermehl T. Habermehl-Knip Amstelveen. 22 maart 1974. Oude Karselaan 8. In Jezus ontslapen onze zorgzame en geliefde Moe der, Grootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Hermanns Hendrika Worst weduwe van Anton Dirk Bestebreurtje op de leeftijd van 85 jaar. 23 maart 1974. Namens de familie: Rev. dr. A. D. Bestebreurtje, 1442 Grove Road Charlottesville 22901 (Virg.), U.S.A. IN PLAATS VAN KAARTEN 6 april 1949 6 april 1974 Dank aan God, Die ons 25 jaar voor elkaar en ons gezin spaarde. Dit feit willen wij D.V. herdenken op vrijdag 5 april 1974. Er is dan gelegenheid tot feliciteren van 15.30 tot 17.00 uur in het herv. gem. centrum "t Anker' te Bodegraven G. de Wit M. de Wit-de Yor Bep Wil Leendert Marianne Alphen aan den Rijn, 23 maart 1974. Kortsteekterweg 12. Na een leven van grote toewijding ontsliep op 23 maart 1974 onze lieve Vader, Grootvader, Broer en Zwager Jacobus Thomas Meijer Officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 77 jaar. Alphen a/d Rijn: W. J. Scheffer Amsterdam: J. M. Meijer J. G. A. Meijer-v.d. Vliet Zwolle: L. Diepenhorst-Meijer A. B. Diepenhorst Brussel: D. M. Korthals Altes-Meijer E. J. Korthals Altes Zetten: M. Meijer I. F. Meijer-Blink Toronto: W. J. B. Meijer Den Haag: W. J. van Brummen-Meijer H. G. van Brummen en kleinkinderen Otterlo, Onderlangs 7. Correspondentie-adres: Finkersieperlaan 9, Zetten. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 26 maart a.s. om 15.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Hoenderloo, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Heden is toch nog onverwacht van ons heenge gaan mijn dierbare Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Gerritje Maria van Staaveren-Neuteboom op de leeftijd van 74 jaar. Amsterdam: P. van Staaveren Amsterdam: A. van Staaveren Krommenie: A. G. van Staaveren J. G. van Staaveren-Siedses Petra, Anjo en Manuela Amsterdam, 22 maart 1974. Lorreinenstraat 10. Geen bloemen Voor hen die afscheid willen nemen bestaat daartoe gelegenheid dinsdagmiddag van 23 uur en dinsdagavond van 7.308.30 uur in de rouw kamer „SAX", (P. C. Hooftstraat 3840). De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 27 maart op de begraafplaats „Westerveld", na aankomst van de trein te 13.56 uur halte Wester veld. Tot onze diepe droefheid heeft God van ons weggenomen onze lieve Oom Gerard Eliza Haasnoot in de ouderdom van 85 jaar. C. Kruyt F. C. Kruyt-Butterman M. Kruyt-Hoek L. Kuyt-Haasnoot P. L. Kuyt P. van Duijvenbode-Haasnoot M. J. van Duijvenbode D. Haasnoot G. Haasnoot-van Rijn W. C. Kruyt J. H. Kruyt-van Breevoort A. F. Haasnoot G. Ilaasnoot-Zuijderduijn C. L. van der Meij-Kruyt S. van der Meij W. C. Haasnoot M. Haasnoot-van der Laan Katwijk aan Zee, 23 maart 1974. Dwarsstraat 6. Gelegenheid tot condoleren: maandag 25 maart a.s. 's avonds van 810 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 26 maart a.s. des nam. 1.45 uur in het gebouw „Irene", Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee, waar na de begrafenis zal plaatsvinden, omstreeks 2.30 uur, op de algemene begraafplaats aan de Zuid straat te Katwijk aan Zee. Hjoed forstoar yn fol bitrouwen op s.vn Hear en Heilan Ulbe van Houten yn'e aldens fan hast 70 jier. Leave Man fan: St. Anne: S. van Houten-Lep Leave Heit en Pake fan: E. van Houten S. van Houten D. van Houten-Hoekstra G. Kooistra-van Houten K. Ivooistra Dronten: S. van Houten T. van Houten-Wijma Haerlim: H. van Houten G. van Houten-de Groot en bernsbern St. Anne (Fr.), 22 maart 1974. Routsjinst op tiisdei 26 maert yn'e Griff. Tsjer- ke to St. Anne om 14.00 Ore. Gelegenheit to kondolearen op moandei 25 maert fan 19.3020.30 üre yn'e aula fan „Beuckelaer" to St. Anne. Ljouwert: Axel: Fryske Peallen: Heden overleed mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Jacobus Martens in de ouderdom van 71 jaar. 2 Cor. 12 9a. „Mijn genade is U genoeg." Sneek: C. Martens-Lanting Delden: W. Martens G. J. Martens-Zijlstra Koudum: J. Medendorp-Martens J. II. Medendorp Sneek: R. J. Martens E. A. Martens-Breedt Bruyn Deinum: P. A. Martens H. J. Martens-van der Heide Sneek: J. Martens T. A. Martens-de Witte Sneek: Henk Martens en kleinkinderen Sneek, 23 maart 1974. Sytsingawiersterleane 20. De rouwdienst zal worden gehouden a.s. woens dag 27 maart om 14.00 uur in de Oosterkerk aan de Leeuwarderkade. waarna de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Sneek. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst Thuis liever geen bezoek. CHRYSLER NEDERLAND 't Valt je soms ineens op hoe snel je de kindertijd bent ontgroeid, 't Frappeert velen hoe snel de Chrysler groep groot is geworden: eind 1973 tweede in Nederland. Wij groeiden door niet te veranderen. Door perfectionisten te blijven. Door altijd attent te zijn op ieder detail. Door steeds het maximum te bieden qua veiligheid, degelijkheid, zuinigheid, comfort. Maar óók door vooruitstrevend te blijven. Zie onze 40 modellen. Precies zo'n zelfde instelling treft u aan op onze 400 verkoop- en servicepunten ('t grootste dealer- net in ons land). Daar kweekte men veel sympathie. Die sympathie blijft groeien... in gedichten en kleurenfoto's Het Paard in de dichtkunst Een fraai uitgevoerde bundei met 42 verzen van bekende dichters. Geïllustreerd met een aantal bijzondere kleurenfoto's. Gebonden f 10.90 Werk van Gerrit Achterberg, Hans Andreus, J. B. Charles, Edmond de Clercq, Jan G. Elburg. Ida G. M. Gerhardt. Guido Gezelle. Jan Hanlo, Ed. Hoornik. L. Th. Lehmann. Jan Luyken H. Marsman. Willem de Mérode. Jo Mihaly Maurits Mo*. Paul van Ostaysn. Jacques Perk. Michel van der Plas Jan Prins. J. W. Schulte Nordholt M. Vasalis en anderen. In de serie Miniaturen waarin ook verschenen de dicht bundels Liefde. Moeder. Kinderen en Dieren Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING - WAGENINGEN brengen ter openbare kennis dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 5 maart 1974 de "verordening te gemoetkoming aan geluidshinder" heeft vastgesteld. Belangstellenden worden in de gelegenheid gesteld inzage te nemen van deze verordening op kamer 510 in het stadskantoor terwijl bovendien de verorde ning algemeen verkrijgbaar is. Dordrecht, 20 maart 1974. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J. H. van Zuuren, l.b. de secretaris, mr. J. P. A. van der Hoeven Begrafenisonderneming Van der Luit Haagweg 31 - Leiden Wij behartigen de administratieve en fiscale j langen van onze cliënten in het midden- en kla»/ bedrijf. De verzorging van de opgedragen administratie werkzaamheden geschiedt veelal met behulp r de computer. Onze groeiende onderneming heeft vestigingen Rijswijk (hoofdkantoor), Alkmaar, Barendred Gouda, Hoofddorp, Middelharnis en Middenmej^ Voor onze kantoren te Barendrccht en Midoc harnis (alwaar wij kunnen bemiddelen inz. hi[" vesting) vragen wij in het bezit van het diploma HAVO, i HEAO of MAVO en het praktijk- diploma boekhouden en studerend voor het diploma MBA. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties aan i adres: Volmerlaan 1, Rijswijk Z-H (dicht bij |i station), tel. 070-905154. L I

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16