WELZIJNS- EN VORMINGSWERK Sprong in het leuen vrifé universiteit amsterdam wetenschappelijk medewerker vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk medewerk(st)ers een hoofdleid(st)er/staffunktionaris (full-time) T. VERBEEK, CHEF DE BUREAU Stichting Welzijns bevordering Surinamers Utrecht (S.W.S.U.) vraagt A. een maatschappelijk werker/ster B. een groepwerker/ster Een globale taak omschrijving van de funktie bij A: - het geven van individuele dienst- en hulpverlening aan Surinamers; - het verwijzen naar algemene instellingen voor dienstverlening; - ervaring is gewenst. bij B: - begeleiden van aktiviteiten van Surinaamse groeperingen; - verlenen van faciliteiten aan Surinaamse groeperingen in een sociaal trefsentrum voor Surinamers; - een bijdrage te leveren in de vormgeving van het trefsentrum voor Surinamers. Gewenste opleiding: sociale akademie/M.S.A. Salariëring voor beide funkties volgens de richtlijnen van het Ministerie van C.R.M. is max. ƒ2417,24 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen aan: Sekretaris S.W.S.U, G. Terpstra, de Vooyspiantsoen 62, Utrecht. Tel. inlichtingen bij de voorzitter S.W.S.U., 030-618142, of bij de direkteur, 03402-6380. Desgewenst wordt schriftelijke informatie toegestuurd. i Welke jonge, energieke vrouw of man met een brede sociale belangstelling, wil haar of zijn gaven en krachten in dienst stellen van de christelijk-soeiale beweging in Nederland? Solliciteert u dan naar de vakature van Bestuurder voor de sectoren Volks gezondheid en Maat schappelijk Welzijn bij de Ned. Chr. Bond van Overheidspersoneel, standplaats Den Haag. Onze gedachten gaan uit naar iemand die - een brede algemene ontwikkeling bezit; - bestuürlijke aanleg en/of ervaring heeft, met name in één der bovengenoemde sectoren; - de nodige kennis heeft van vraagstukken op het terrein van arbeids recht en/of sociale verzekering; - een ambulante functie ambieert. De rechtspositie is voor zoveel mogelijk afgestemd op die van het overheids personeel; het salaris niveau is dat van hoofdcommies/referendaris. Zij "die belangstelling tonen voor deze functie worden uitgenodigd hun brieven binnen 10 dagen te zenden aan de secretaris van de NCBO, Bankaplein 3 te 's-Gravenhage. TROUW /KWARTET ZATERDAG 23 MAART 1974 De Faculteit der Godgeleerdheid zoekt voor de vakgroep Dogmatiek, Dogma-geschiedenis en Symboliek, een tot wiens taak zal behoren de voorbereiding van colleges en het leiden van werkgroepen. In aanmerking komen gepromoveerden of afgestudeerden in de Theologie. De salariëring geschiedt door inpassing in het wetenschappelijk rangenstelsel. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en onder vermelding van vacature nummer 101-1024, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161 Amsterdam. W Bij de Faculteit der Rechtsgeleerdheid kunnen worden geplaatst twee ten behoeve van de Encyclopedie der Rechtswetenschap. Het betreft hier een benoeming voor twee jaren met een werktijdsfactor voor de halve werktijd. Gedacht wordt aan jonge, pas afgestudeerde juristen, die zich nog enkele jaren willen wijden aan rechtswijsgerig onderwijs en onderzoek. De werkzaamheden bestaan uit onderzoek op het gebied van de samengestelde elementaire grondbegrippen der rechts wetenschap en de materiële indelingen van publiek- en privaatrecht. Verder uit begeleiding van 1e en 3e jaarsstudenten; het voorbereiden, afnemen en corrigeren van schriftelijke tentamens; het bewerken van studiemateriaal voor de studenten. Voor deze posten komen bij voorkeur in aanmerking juristen die bereid zijn mee te werken aap de uitwerking van de transcendentaal-empirische methode die aan de Encyclopedie ten grondslag ligt. Ook wordt instemming verlangd met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Salariëring geschiedt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, door inpassing in het wetenschappelijk rangenstelsel als voor alle universiteiten van kracht." Nadere inlichtingen bij prof. mr. H. J. van Eikema Hommes, tel. 02159-4 23 82 en drs. Ph. Brouwer, tel. 02979-51 59. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 111 -984 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105 postbus 7161, Amsterdam. m DE SEKTIE GEZINSVERZORGING EN GEZINSHULP VAN DE STICHTING VOOR KERKELIJK SOCIALE ARBEID zoekt voor zo spoedig mogelijk Leeftijd: minimaal 30 jaar. Opleiding: diploma Sociale Akademie (maatschappelijk werk). Taak het begeleiden van leid(st)ers gezinsverzorging. het meedenken als staflid in het te voeren beleid. het eventueel vertegenwoordigen van de sektie naar derden. het onderhouden en verdiepen van kontakten met, kollega-instellingen. De sektie gezinsverzorging en gezinshulp van de. Stichting voor K.S.A. is een organisatie van ongeveer 1300 medewerkers (vnl. part-time), welke een staf heeft van 7 personen. In de sollicitatieprocedure zullen bestuur, direktie, staf en leiding betrokken worden. Inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen bij de hoofdleidsters, tel.:010-366455. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van de sektie gezinsverzorging en gezinshulp van de Stichting voor kerkelijk Sociale Arbeid der Hervormde Gemeenten te Rotterdam, de heer O. H. J. Wagenaar, Westersingel 109, Rotterdam-3002. Accountant-Federatie-Belastingsconsulent, Lid Ned. Orde van Accountants, Lid Bond van Belastingconsulenten zoekt voor zijn kantoor een: speciaal belast met de leiding Middenstandsadministratie (C.E.A.) Opleiding S.P.D. en ervaring op accountants administratiekantoor strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties aan ons kantoor. Adres: Lunteren, Klomperweg 61. Telefoon 08388-3341. Oplossing en prijswinnaars vakantie puzzel Binnenland van 15 februari 1974 OPLOSSING Men hoeft de wereld niet rond te reizen om van een mooie vakantie te genieten: het eigen land biedt keus genoeg! PRIJSWINNAARS Een Aristona Stereo Cassette-recorder nr. 9144 J. Engelgeer, van Bosscstraat 21-hs., Amsterdam- Oud West. t.w.v. f. 479," Een Aristona radio-recorder nr. SX 8650 G. Akker, Goeman Borgesiuslaan 27, Sneek t.w.v. f. 498, Twee ma^l een Aristona casselte-recQrder nr.9118 Mevr. I.A.E.Kuipers-Vinhuizen, van Veldekelaan 29, Haren (Grn.) C. koolhaas, Kruisweg 385, Aalsmeer t.w.v. f. 249,-- Een Aristona cassette-recorder nr. 9140 Mevr. A. Feeterse-Ruys, Ortcliuskade 43'", Amsterdam. t.w.v. f. 169.-- \E.en Sheaffer vulpenset nr. 506 x G dc heer J. de Boer, Helmcrsstraat 6, Papendrecht (Z.H.) t.w.v. f. 164, Een Aristona draagbare radio nr. 6329 A.A. Boehmer, Burg.Warnaarkade 6, Hazerswoude t.w.v. f. 129, Een Sheaffer vulpenset nr. 444 x G Mej. M.A. Wassenaar, Douzastraat 57, Noordwijk- Binnen. t.w.v. f. 125, Een Invcntum automatische koffiefilter H. Bulthuis, Bernoulliplcin 21, Groningen. t.w.v. f. 125,-- Een Sheaffer vulpensct nr. 444 Mevr. H.M. Kuijff-Branderhorst, Oranjestraat 7, Ottoland (Z.H.) t.w.v. f. 100,-- Twee maal een Sheaffer vulpenset nr. 440 x G E. Ouweneel, Ieplaan 21, Alblasserdam J.C. Jansen, Lekstraat 96'", Amsterdam-Z. t.w.v. f. 95,-- Drie maal een Aristona draagbare radio nr.6327 Mevr.H.J.Vermeer-Vlanten, Commandeurstade 17, Maasland. Jannie van Antwerpen, Hoflaan 1, Monster (Z.H.) Mevr. W.G.FranlÊen-Vcraar, J.v. Oldenbarneveldt- laan 30, Uithoorn. i Twee maal een Sheaffer vulpenset nr. 440 J. Colenbi^nder, Sindercnscweg 23a, Sindercn, (Gem. Wisch)^31d. C. van TuylMfhorbeckcstraat 81, Zaltbommel t.w.v. f. 89.-- t.w.v. f. 75,-- Twee maal een boek 'Het Christelijke GclooT Auteur Prof. Dr. H. Berkhof H.M. de Lange, Rembrandtlaan 35, Maassluis" Mej. A. Sonne. Prot.Chr.Bcj.Centrum 'Dc Kcihof* kwartcllaan 7, Leersum (LI.) t.w.v. f. 65,-- Een automatische broodrooster J. Blokhuis, Tollensstraat 9, Zutphcn t.w.v. f. 62,95 Een Inventum Handmixer, Mevr. M. Man-Meincn, Groen van Prinstererlaap 10, Doetinchcm t.w.v. f. 61,-- Een Inventum snack-grill J. Boll, Bongersstraat 60, Ulft (Gld.) t.w.v. f. 61.-- Twee maal een Aristona draagbare radio nr.6324 J.S. Kunst, Beukenlaan 35, Oosterbeek W. Slob. Bunninkseweg 36, De Bilt (Utr.) t.w.v. f. 59,-- Een Pierre Robert Maxelle Cosmeticaset C. de Jong, Lobo-Braakensickstraat 34, Amsterdam-Slotervaart t.w.v. f. 57,75 Drie maal een Sheaffer vulpenset nr. 330 S. van der Linde, Utenbroeksestraat 41, Den Haag De heer H. Both, Gratumastraat 17, Rotterdam-14 C.B. Homburg, Treilerstraat 52. Zaandam t.w.v. f." 55,- Een Inventum waterkoker H.G. Wielemaker, Zeeweg 114, Katwijk a. Zee t.w.v. f. 53,50 Twee maal een Soft Skin badset H.L. Groenev-eld, Valckstraat 5, Zutphen P. Bezemer, Hertog Jampark 35, Waalwijk (N.B) t.w.v. f. 47,35. Een Inventum theelicht HT 25 W. van dc Westeringh, Albardaweg 39, Wageningen t.w.v. f. 39,50 Een Mobile reeks (4 delen) voör kinderen van 10-15 jaar. Royaal uitgevoerde boeken met prachtige kleurenfoto's. Uitgave: Uitg. Mij. J.H. Kok B.V. - Kampen. Mevr. G.K. Drenth-Bennink, Laan van de Eekharst 275, Emmen t.w.v. f. 35,60 Een Inventum koffiemolen N.A. van Woudenberg, Bergstraat 36, Amersfoort t.w.v. f. 28,50 Een doos met 6 flessen Palos Creamix Medium Dry A. Huurman, Zwanensingel 30, Bergschenhoek t.w.v, f. 20,70 Een doos met 6 flessen Rosé dc Fruits Mevr. J. Deelder-Lammertink, Bilderdijklaan 95, Rijswijk (Z.H.) t.w.v. f. 17,10 Intieme scènes uit de dierenwereld jonge dieren Een meesterwerk van kijken de wereld In Franz A. Roedelberger Negentig bekwame fotografen trok ken met spiedend oog de natuur in. Gefascineerd door het wonder van liefde, geboorte en ouderzorg in het dierenleven. Op hét moment klikte de camera. Eén maal, tien maal, honder den malenl Hun schitterende opnemen van zeldzame dierensctne» werden samengebracht In dl» unieke pracht boek. Liefdesintimiteiten. Het werpen van de jongen. Ontroerende, ongelooflijk interetsante en zelden waargenomen momenten uit het prille leven van de dierenkinderen. Ook In de tekst onthulling van vele boeiende geheimen Een heerlijk boek waarop u niet uit gekeken raakt. 300 schitterende foto's 20 grote vierkleurenplaten /zéér boeiende tekst IN LUXE BAND f34.50 VERKRIJGBAAR IN DE BOEKHANDEL T15/3 5 een stichting, die is opgericht met als doel: de bevordering van het welzijn van Surinamers in de provincie Utrecht, A

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8