Lampe Q) 60 Trenchcoats zijn weer de trendcoats: in nylon of tinneroy in love-nappa of Diolen. LIEFDE DOET WONDEREN Familieberichten bloemschikkingenAL in kleur Bloemen schikken van week tot week M TROUW/kW AI! 11,1 YKIJLUi; 22 MAAK'I' 1974 De Engelse trenchcoat geeft regelmatig acte de.présence in het modebeeld. Met z'n sportieve snit, de kenmerkende epauletten en het slanke silhouet. Keer op keer modieus aangepast, nimmer bang voor een groeizaam buitje en altijd blij als de zon schijnt. In allerlei sterk verschillende stoffen: in dun love-nappa, in tinneroy, in nylon met ocelot- bedrukking - da's echt helemaal 't laatste - en Diolen. De trenchcoat is de trendcoat. Kijk maar bij Lampe. En op straat dit voorjaar. iC€ Beige/bruine trenchcoat. Twcerij trenchcoat met grote Van opvallend nylon met ocelot- kraag. Van zwart tinneroy. Tot op bedrukking. Mt. 40 t/m 46. 109.- de knie.Mt. 36 t/m 44. 129.- Diolen trenchcoat. In groen, Love-nappa trenchcoat. In de helderrood of beige. Alt. 40 t/m 46. nieuwe lengte over de knie. Beige of 9950 groen. Mt. 3S t/m 44. 119.- 4 april 1934 traden in het huwelijk onze Ouders Dirk Goedhart en Pieternella Lafcber Dankbaar willen wij meUhen deze dag gedenken. Er is op 6 april 1974 D.V. gelegenheid het Bruidspaar te feliciteren van 15 uur-17 uur in Hotel „Savoy", Boule vard 1 te Katwijk aan Zee. Hun kinderen: Nel en Jan José en Gerard Dick en Anne Janine en kleinkinderen Katwijk aan Zee. 22 maart 1974. Drieplassenweg 74. 1934 Op 5 april a.s. hopen onze Ouders Jan van Egmoiul 1974 Cornelia van Egmond-v. d. Meij het heugelijke feit te gedenken, dat zij 40 jaar in de echt zijn verbonden. Op deze dag is er gelegenheid tot feliciteren in de hal van de Inimanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg tussen 5 uur en 6.30 uur. Namens kinderen en kleinkinderen Rijnsburg, 22 maart 1974 Narcissenstraat 25 Heden bereikte ons het verdrietige bericht, dat 19 maart op 82-jarige leeftijd is overleden onze oud-lerares Aafje R. Giezen Zij was van 19181962 aan de Benderscholen verbonden Wij gedenken haar als een trouwe en toegewijde lerares Mede namens het bestuur van de Chr. Schoolver. „Bender", Vondel- weg 87, Rotterdam W. L. v. Wijlandt, wnd. directrice G. J. Schreuder, directrice In Crabbehof te Dordrecht is heden op 72-jarige leeftijd ontslapen en opgenomen in heerlijkheid onze lieve Schoonzuster en Tante van wie wij zo heel veel hulp, liefde en medeleven mochten on dervinden. Joukje Stuijt-Bos „Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen". Familie Van Dieren en Familie Bos te Lexmond Ottoland, B 87, 20 maart 1974. Tijdens familiebezoek in Australië ging geheel onverwacht van ons onze lieve Vader, Opa, Zwa ger en Oom, Ment Floor Dijkhuizen weduwnaar van Dina Spaans "op de leeftijd van 74 jaar. Wateringen: Brisbane (Australië): La Oraya (Peru)i Geldrop: J. P. Toet-Dijkhuizen A. Toet H. J. Dijkhuizen P. Dijkhuizen C. Dijkhuizen E. Dijkhuizen-Céceres P. Hilverda-Pronk C. Hilverda Kleinkinderen en verdere Familie. Scheveningen, 20 maart 1974. Zeezwaluwstraat 116. Correspondentie-adres: Rozengrijn 141, Waterin gen. De teraardebestelling zal dinsdag 26 maart te Brisbane (Australië) plaatsvinden. In vrede ontslapen, onze zeer geliefde Broer, Zwager en Oom Johan Kuiper op de leeftijd van 76 jaar. Dat hij nu bij zijn Heiland is, wien te dienen op aarde zijn lust was, is ons tot troost. H. J. Cooper en fam. Boise, Idaho U.S.A. A. Kuiper. Laan v. Presikhaaf 7, Arnhem. Heden nam God plotseling van ons weg onze onvergete lijke Broer. Zwager en Oom Adriaan van der Kaaij in de leeftijd van 64 Jaar. B. van der Ende E. van der Ende van der Kaaij Elma Monster. 20 maart 1974. Rijn weg 230. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden door een noodlottig ongeval van de heer A. v. d. Kaay Gedurende 47 jaren is hij tot 1970 met grote persoonlijke inzet werkzaam geweest op het kan toor van de voormalige fruit- en groenteveiling 'Poeldijk'. Bestuur, Direktie en Personeel veiling 'Westland Noord', Poeldijk. De straf die ons de vrede aanbrengt \Vas op Hem. Jesaja 53. Opgenomen in het Vaderhuis, alleen uit genade door het bloed van onze Here Jezus Christus, onze geliefde Man, Vader, Schoonvader en Opa Gerrit Schellingerhoiit echtgenoot van Jannetje Johanna Carolina Roos in de ouderdom van 72 jaar. Halleluja lof zij het Lam Die onze zonden op zich nam Wiens bloéd ons heeft geheiligd Die dood geweest is en Hij leeft Die 't volk dat Hij ontzondigd heeft In eeuwigheid beveiligd. Benthuizen: Benthuizen: Grimsby, Canada: Woudenberg: Berkel: Voorschoten: Eureka, Niepw-Zeeland: Benthuizen: J. J. C. Schellingerhout-Roos Arie en Freddy Carolien, Gert, Marja Janny en Eb Joanne, Dorothy, Ronny, Richard, Elisabeth Bert en Miép Harald, Timon, Reinout, Mirjam Gerrie en C»r Hans, Joke, Andre Gert en Janny Gert Jan, Liesbeth, Judith Doortje en Huug John, Dianne, Wayne Cecs en Gre Jacqueline. Richard Marrie en Anton Goos én Ina Ester, Olaf Robby Hans Apeldoorn: Benthuizen: Haarlem: Amsterdam: Benthuizen, 19 maart 1974 Kon. Julianastraat 20 De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 23 maart op de algemene begraafplaats te Benthuizen. Voorafgaand zal een korte kerkdienst worden ge houden in de Ned. Herv. Kerk aan de Dorps straat, waarin zal yoorgaan Ds. S. Landheer, Ge reformeerd predikant te Zoetermeer. Deze kerk dienst vangt aan om 10 uur. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren uitslüitend na afloop van de begrafenis in het gebouw „De Bron" achter de Ned. Herv. Kerk. Jac. Gazenbeek VERTELLINGEN VAN DE VELUWE Veluwse sagen en wonderverhalen, door de natuurliefhebber Jac. Gazenbeek opgetekend uit de mond van boeren, jagers, stropers en bosarbeiders De kerkeraad van de Geref. kerk te Heerde heeft met leedwezén kennis genomen van het over lijden van de heer F. Kok die vele jaren'onze kerk, in volle ijver, als diaken heeft gediend. Geve God zijn vrouw en kinderen de kracht om dit verlies in het geloof te aanvaarden. Namens de kerkeraad v.n., J. H. Haverkamp, praeses. F. Vellema. scriba. Mede namens mijn kinderen zeg ik u van harte dank voor uw medeleven tijdens de ziekte en,het overlijden vari mijn Echtgenoot Herman Bosman /- Hét was voor ons allen een steun en troost. Uit aller naam: H. Bosman-Kroesen Maarn, maart 1974. Dennenlaan 2. OKKE JAGER Overdenkingen van een televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigen schappen en verlegenheden. Een bewonderens waardig boek van een man die de moderne mens en zijn wereld als weinigen kent. Moedgevende en richtingwijzende woorden van hart tot hartl Bijzonder goede dingen zegt Okke Jager over de mogelijkheid van levens- en karakterver- nieuWing. Verkrijgbaar in de boekhandel/gebonden 12.90 "Jleen boek van Zomer Keuning, Wageningen Katinka Hendrichs Nieuwe mogelijkheden ter verfraaiing van het interieur. Bloemsierkunst voor ieder een. Met dit boek als leidraad kunt u allerlei sierlijke boe ketten en originele bloemstuk- jes maken. Voor elke week. En voor feestelijkegelegen heden. Schitterende kleuren foto's laten u verrassend- mooie voorbeelden zien. Verkrijgbaar in X O de boekhandel I Ii Zomer Keuning - Wagenïng Ambtenaren bewijzen onmisbare diensten aan samenleving. Juist zij ervaren vaak in hun dagel werk hoeveel onrecht er nog bestaat. Juistl^ ontmoeten telkens weer toestanden en verheti' dingen die mensonwaardig zijn en niet stroM met de bijbelse boodschap van naastenliefden gerechtigheid. Juist zij kunnen belangrijk bijq gen aan de verbetering van de maatschap) Niet alleen achter hun bureau of loket. Ook in hun vrije tijd. POSTBUS 2475- UTRECI

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18