'Q. <o^ -a >03 9 o Driehoek Uloeibare Zeep 0 Aj ECHT! EERLIJK! FAMILIEBERICHTEN o^> O 9^ daar frist de boelvanop! 9)^7 off O ZIEKENVERZORGSTERS li TKOUW/KWARTET DONDF.RDSO 21 MWRT 1074 I Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020— 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. „Mijn tijden zijn in Uwe hand". Psalm 31 16 (onberijmd) Met grote droefheid geven wij kennis dat na een langdurige ziekte, voor ons nog onverwacht, uit ons midden is weggenomen mijn zeer geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Sopliia Dijkshoorn geboren van der Spek op de leeftijd van 62 jaar. W. N. Dijkshoorn W. N. Dijkshoorn A. Dijkshoorn-Snoei A. S. M. Mast-Dijkshoorn L. P. Mast J. Dijkshoorn en verdere familie Oud-Verlaat, Gem. Zevenhuizen, 19 maart 1974. Wollefoppenweg 95b. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dagelijks na 19.30 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 23 maart a.s. in de Ned. Herv. Kapel aan de Vliet- kade. Aanvang van de dienst om 10.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Vertrek vanaf de Ned. Herv. Kapel om 11.30 uur. Aankomst op de Begraafplaats om 12.00 uur. „Mijn tijden zijn in Uwe hand". Psalm 3116 (onberijmd) Met grote droefheid geven wij kennis, dat na een langdurige ziekte uit ons midden is wegge nomen onze geliefde Zuster en Schoonzuster Sophia Dijkshoorn geboren van der Spek op de leeftijd van 62 jaar. Uit aller naam: A. van der Spek Berkel Rodenrijs, 19 maart 1974. „Geprezen zij de Here dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil". Psalm 68:20 Heden ging van ons heen in vol vertrouwen op de overgang naar het eeuwige leven onze lieve Vader en Opa oud 76 jaar. Den Haag: Johan Kuiper M. Kuiper L. Kuiper-Woudsma Annie, Jelle, Wim, Marijke, Petra Waarder (Z.H.): A. Langedijk-Kuiper A. C. Langedijk Dick, Hansje, Nelly Lunteren, 20 maart 1974. Bejaardencentrum 'De Hondskamp'. Hondskamperweg 2, kamer 434. Correspondentieadres: Viviënstraat 25, Den Haag. De overledene is opgebaard In de rouwkamer van 'De Hondskamp' te Lunteren. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag a.s. van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 23 maart a.s. in de aula van 'De Hondskamp' om 11.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Den Haag om 13.30 uur. ,,'k Zal dan gedurig bij u zijn". Na een getuigend leven werd van ons weggeno men onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Frederika Dorrepaal weduwe van Jan de Winter, op de leeftijd van 88 jaar. Rijnsburg: Jac. de Winter H. A. de Winter-Barnhoorn Rotterdam: R. de Winter A. de Winter-Blom Rijnsburg: C. Ravensbergen-de Winter Jac. Ravensbergen Katwijk: J. de Winter A. de Winter-de Mooij Rijnsburg: W. de Winter C. de Winter-Varkevisser F. de Winter H. de Winter-van Duyn klein- en achterklein kinderen Rijnsburg, 19 maart 1974. Huize „Avondzon", Oude Vlietweg 9. De overledene is opgebaard ten huize van Jac. Ravensbergen, Jan Wildschutstraat 5 te Rijns- burg. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 22 maart a.s. om 3.00 uur n.m., in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk, aldaar. Gelegenheid tot condoleren: 's avonds van 8.00- 9.30 uur, Jan Wildschutstraat 5, Rijnsburg. Voor ons toch nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen, mijn lieve Vrouw, onze lieve Moe der. Oma en Zuster Klasina Catharina Winkelman-Verwol op de leeftijd van 73 jaar. Uit aller naam: G. L. Winkelman van Dijckstraat 21b. Schiedam, 20 maart 1974. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer Nas- saulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 23 maart om 12.30 uur in de aula van de Algemene Be graafplaats, Laan van Spieringshoek, te Schie dam, waarna op genoemde begraafplaats de be grafenis zal plaatshebben. VESTE ZEEP I Dit is de natuur zuivere, vloeibare zeep. In de letterlijke zin van het woord: échte zeep - óók volgens de Warenwet. Gemaakt van natuurlijke grondstoffen. Helemaal wat u zoekt Driehoek Vloei bare Zeep voor sanitair, douche, toilet, wastafels - zelfs voor kleine handwasjes. Dat kan met dit eerlijke produkt. Veilig en vertrouwd. Goed voor uw handen. Goed voor uw huis. Ik roem in mijn God, ik juich in zijn trouw, de rots mijner ziel, waar 'k eeuwig op bouw. Gezang 470 40a Onze Hemelse Vader riep plotseling tot Zich Zijn kind, onze lieve, zorgzame Man, Vader en Schoonzoon, Simon van den Berg op 60-jarige leeftijd. Voorburg: J. H. van den Berg-van Andel Henk Simone Peter Rijswijk Z.-H.: J. van Andel-Touwen. Voorburg, 19 maart 1974. Populierendreef 648. Onze wens is geen bloemen, Liever geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in ?Het Rouwcen- trum', Van Diemenstraat 167, 's-Gravenhage. Bezoekuren van 5-7 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den zaterdag 23 maart a.s. om 10.30 uur in de 'Christus-Koningkerk', Bruijnings Ingenhoeslaan 4 Na de dienst is er in het kerkgebouw geelgen- heid tot condoleren, waarna de begrafenis in fa miliekring zal plaatshebben op de Oosterbegraaf plaats te Voorburg. Geheel onverwacht nam God tot Zich onze beste Broer, Zwager en Oom Simon van den Berg echtgenoot van J. H. van Andel, op de leefUJd van 60 Jaar. Wassenaar: M. van den Berg Voorburg: C. van den Berg A. van den Berg- Varekamp Oosterbeek-. M. J. van den Berg- Feitsma Wolf aartsdijk: A. van den Berg A. M. C. van den Berg- Kol Den Haag: R. van den Berg Dordrecht: D. L. van den Berg J. van den Berg- van Eyk Voorburg: P. van den Berg J. van den Berg-Boersma Bouwmanville. Canada: G. van den Berg J. van den Berg-Verhoefl Neven en nichten Voorburg. 19 maart 1974. Heden overleed, na een kort stondige ziekte, geheel on verwacht. mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moe der. Schoonmoeder, Groot- en Overgrootmoeder Marrigje de Vos- den Hartog Geen bezoek aan huls en geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum ..Honor PostremusEmmastraat 11 in Rijswijk. Bezoek donder dag van 2-4 uur. vrijdag van 12-1 uur. De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 22 maart om 3 uur op de Algemene Be graafplaats ..Eikelenburg", aan de Eikelenburglaan te Rijswijk. Vertrèk vanaf Rem- brandtkade 28 om 2.40 uur. Met droefheid delen wij u mede dat geheel on verwacht is overleden mijn innig geliefde en zorgzame Man, onze lieve Vader, Schoonvader en Grootvader Cliristiaan Cornelis van Hemert op de leeftijd van 67 jaar. De Here bewaart de eenvoudigen. Psalm 116:6a Vlaardingen: A. M. van Hemert-Thiel J. van Hemert Haelen (L.): J. H. van Hemert H. van Hemert-van der Gaag Frank en Inge IVlaardingen, 19 maart 1974. Mozartlaan 24. Wij stellen het op prijs als u ons thuis komt be zoeken. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Magneet', Huis te Veldelaan te Maasland. Voorafgaande aan de begrafenis zal er een dienst worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Huis te Veldelaan te Maasland op zaterdag 23 maart a.s. om 1 uur n.m. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Maasland om 2 uur n.m. Geen bloemen. Enige, algemene kennisgeving. Vrijdag 15 maart is overleden, nog geheel onver wacht, onze beste Nicht en Vriendin Adriana Johanna van Pelt weduwe van Wilhelm Hoek, in de leeftijd van bijna 72 jaar. Uit aller naam: I. Flach, Exec.-test. Dordrecht, maart 1974. Blaauwweg 39. Corr.adres: Hugo de Grootlaan 11. De crematie heeft in stilte plaats gevonden in het Crematorium te Rotterdam. Heden ontvingen wij uit Z.-Afrika het overlij densbericht van onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Mevr. Marie C. M. van Zutphen echtgenote van J. M. Seeleman. Namens de fam. van Zutphen-Seeleman Pretoria, 18 maart 1974. Condoleantie-adres: J. M. P. Seeleman, Aart v. d. Neerweg 26, Ouderkerk a/d Amstel. Jezus, Uw verzoenend sterven. Blijft het rustpunt van mijn hart. Heden Is ln haar Heer en Heiland ontslapen, onze lie ve Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zustor, Behuwdzuster en Tante Cornelia den Boef M. Stroosma-van Die H. Stroosma Dordrecht: J. van Dl# J. Baars J. Kroonen-van Dl# J. Kroonen A. Nunnikhoven-van Die E. Nunnikhoven A. Romljn-van Dl# J. Romljn Klein- en achterklein kinderen Dordrecht, 18 maart 1974, De overledene ligt opgebaard ln de rouwkamer van het Gemeenteziekenhuis, Banka- straat 57. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdagavond van 6.30-7.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 22 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Nas- sauweg om 12 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf Prinses Bea- trixstraat 6 omstreeks 11.45 uur. Algemene kennisgeving Gezang 49 vers 3 Heden bèhaagde het de Here, geheel onverwacht, uit ons midden weg te nemen, onze lieve zorgzame Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgroot moeder Dientje van Velzen weduwe van AnthontJ Bernardus Maagdelljn, ln de ouderdom van 67 jaar. Katwijk: J. Maagdelijn E. Maagdelijn-Andewiel Canada: L. KleiJ-Maagdelijn J. H. Klelj Katwijk: M, Harteveld-Maagdelljn G. Harteveld D. van Duijn-Maagdelijn W. van Duijn Kleinkinderen en achterkleinkind Katwijk a. Zee, 19 maart 1974. Voorstraat 90. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Herv. Kerk, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee, alwaar don derdag 21 maart en vrijdag ïheld zal s avonds De rouwdienst zal gehouden worden 23 maart a.s. des nam. 1.45 uur in de zaal van de Ichtuskerk, Nachte gaallaan te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraaf plaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk a. Zee. Na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, dat vooral het laatste jaar buitengewoon smarte lijk was. nam de Here, vanuit het ziekenhuis te Dordrecht, in haar 72e levensjaar tot Zich, mijn geliefde Vrouw, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Jacobje Bos Ondanks haar eigen lijden was zij altijd anderen tot steun. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Uit aller naam: D. Stuy. Ottoland, 20 maart 1974. B 87. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben maandag 25 maart om 11 uur vanuit het Dorps huis te Ottoland. Wij zoeken nog enkele om ons overwegend jong team van werk(st)ers te komen versterken. Wij vragen dat u enthousiast bent dat u vakkundig werk levert dat u aan teambesprekingen deelneemt. Wij bieden werk in een nieuw verpleeghuis een prettige ongedwongen sfeer studie- en promotiemogelijkheden hulp bij het zoeken naar woonruimte,a: rekreatiemogelijkheden (natuurbad e.d.). se Wilt u meer over dit alles weten? Belt u dan voor een afspraak met de direktrici Zr. L. Kramer, Soesterweg 535, Amersfoort. Tel. 03490-31524. Heika Bouwman-Buiskool Uithuizen, 19 maart 1974. Bedum: A. Oudman-Bouwman Stadskanaal: H. te Velde-Bouwman neven en nichten. Maria Gravendeel sinds 17-2-'53 weduwe van Arle Pleter Uijtterlinde op de leeftijd van 83 jaar. Psalm 90 onber. Wij zullen haar missen. Familie Uijtterlinde. Puttershoek, 19 maart 1974. Dwarsstraat 2. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond na 7 uur. De begrafenis zal plaats vin den D.V. op vrijdag 22 maart a.s. des namiddags om 2.30 uur te Puttershoek. 'k Zal dan ged lc bij U zijn.' De Here heeft tot Zich g Z men onze innig geliefde der en Oma Heika Bouwman-Buisk< n in de ouderdom van 83 J sinds 26 aug. 1966 wed r van Gerard Bouwman, Zij gaf in haar leven liefde. Uithuizen, 19 maart 1974, 1 Oosterstationstraat 7. Uithuizen: G. Bouwman Z. J. Brinkman-Bouwi Heidy, Jan en Frans e, S. E. Bouwman e A. A. Bouwman-Valk j Mathilde, Gerhard. 11 Heika, Wilma. Ingrll 0 Rolf en Chrlsta Deventer: J. G. ter Meulen J. T. ter Meulen- Bouwi I Hanny en Gcrtje De begrafenis zal plaats den op zaterdag 23 m om 3 uur op de algemene E graafplaats Hoofdstraat 1 te Uithuizen. Zij die moeder de laa eer wensen te bewijzen i 1 den verzocht om 2 uur in Kandelaar'. Schoolstraat aanwezig te zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14