'Werkklimaat Feyenoord uitgesproken slecht' Gimondi wint Milaan-San Remo Teleurstelling bij Drop Shot over censuur NBB bestuur Favorieten houden zich nog rustig Trainer Wiel Coerver wil meer steun van bestuur 'Publicaties over Ajax ongegrond' Strijd om schaaktitel begonnen Moeizame overwinning hockeysters Wereldkampioen kort voor finish los van uitgedunde concurrentie 623e Staatsloterij Staatsloten per giro TROUW/KWiARTET DLNSDAG 19 MVART 1974 SPORT T8/K8 Van onze speciale verslaggever ROTTERDAM De twee trainers van de beide vaderlandse groot machten in het betaalde voetbal hebben het moeilijk. Bij Ajax zijn communicatiestoornissen aan de oppervlakte gekomen tussen trainer George Knobel en diens selectiegroep en bij Feyenoord, maar dat was allang geen geheime zaak, vormt trainer Wiel Coerver zowel bij spelers, bestuur en manager voortdurend onderwerp van discussie. Coerver zelf is de eerste die de discussie niet uit de weg gaat. De van het voetbalvak bezeten Lim burger kan urenlang boeiend uitwei den over het metier dat hij beoefent en wordt op dat punt in niets gehin derd. Dat er dan niet altijd vleiende woorden over zijn lippen komen over de club die hij onder zijn hoede heeft, roept bij zijn bazen de nodige wrevel op. Manager Brox verweet Coerver recentelijk loslippigheid. Een uitspraak die de trainer op zijn beurt gisteren tijdens een persconferentie pareerde met de opmerking, dat het nooit zijn bedoeling is geweest om personen aan te vallen, maar dat hij niettemin in de afgelopen maanden tot zijn spijt had moeten constateren dat het werkklimaat bij Feyenoord uitgesproken sleaht is en dat niemand hem de nodige stetin verleende om dat klimaat te verbeteren. 'Ik', zo stelde Coerver het, Tjen als trainer afhankelijk van dat klimaat. Maar als er nu in de selectiegroep mensen rondlopen die elkaar een ge broken poot toewensen, dan is er iets mis met de sfeer*. Coerver had er de zondag na afloop van de derby tegen Sparta die door Feyenoord met 31 werd gewonnen, zijn buik meer dan vol van. Tegen alle beloften in wei gerde hij na afloop commentaar op de wedstrijd te geven. Een gang van zaken die voor de beleidsgroep be taald voetbal van Feyenoord, bestaan de uit de heren Kerkum, Blankemeij- er en manager Guus Brox reden was om gisteren bij monde van eerstge noemde publiekelijk verontschuldi ging aan te bieden. Wim van Hanegem, die de bijeen komst met de persvertegenwoordigers bijwoonde, kreeg te horen dat het bestuur het ontzettend speet, dat het bestuurslid Blankemeijer na afloop van het voor Feyenoord zo teleurstel lend verlopen bekerduel tegen PSV zich had laten ontvallen, dat Van Hanegem bloemen van de Eindhoven- se ploeg had gehad voor het feit dat hij voor de 25ste keet was uitgevallen (Van Hanegem had overigens gerea geerd met de opmerking: 'Blankemeij er heeft van mij toch ook geen bloe men gekregen voor zijn 50ste mis koop'). Voor de slechte sfeer die er bij Feyenoord in de selectiegroep zou heersen stelde Gerard Kerkum trainer Coerver rechtsstreeks verantwoorde lijk 'Hij is de man die er voor moet zorgen dat er een optimale sfeer is, waardoor het elftal tot goede presta ties kan komen'. Waarop Coerver ri posteerde met de opmerking dat hij geen schaap met vijf poten is en dat hij zich in vele opzichten een eenza me voelde, die nauwelijks enige steun ondervond van de beleidsgroep be taald voetbal. 'Misschien', zo suggereerde Coerver, kunnen de problemen eens met de ledenraad worden doorgesproken'. Ma nager Guus Brox ontkende overigens met kracht dat Coerver niet de nodi ge steun krijgt die hij verlangt. 'Ik heb mij er verschrikkelijk over ver baasd toen ik dat hoorde. Coerver gaat zijn eigen gang. Hij heeft- mij nooit om steun gevraagd. En in een bedrijf als Feyenoord heb je elkaar allemaal nodig. Ik kan Coerver niet Van onze sportredactie AMSTERDAM Volgens een com muniqué dat Ajax gistermiddag heeft uitgegeven, is alles weer pais en vree in de boezem van de Amsterdamse club. De afgelopen week. was er nogal wat kritiek geweest op de tverkwijze van trainer George Knobel. Ajax zou een te slechte conditie hebben, dure spelers kregen geen kans. Knobel heeft zich over die publicaties icaarin spelers uit zijn selectie op voor hem niet altijd even prettige wijze aan het woord kwamen zeer opgewonden. Gistermiddag had het Ajax-bestuur een vergadering uitgeschreven met spelers en trainer om de zaak te bespreken. Blijkens het na dat ge sprek uitgegeven communiqué is in dat gesprek alles inderdaad weer rechtgetrokken. In het communiqué staat: 'Bestuur, trainer en spelers in vergadering en besproken hebbende de recente pers berichten met betrekking tot de trai ning en technische begeleiding, zijn tot de conclusie gekomen, dat de publicaties daaromtrent geheel onge grond zijn'. AMSTERDAM Aan het conflict 'Drop Shott-districtsbestuur Zuid- Holland' lijkt een nieuw hoofdstuk te worden toegevoegd nu uit tot nog toe geheim gebleven stukken is gebleken dat het hoofdbestuur van de NBB zich niet gehouden heeft aan de af spraak om in het maartnummer van het officiële orgaan Badminton Nieuws een artikel over de affaire op te nemen. Het commentaar van een Drop-Shot bestuurslid: 'Wij voelen ons zwaar genomen. Het besluit cm een stuk in het bondsorgaan op te nemen, was ook aan ons bekend gemaakt. Wij hebben een afschrift ontvangen van een brief gericht aan de secretaris van Zuid-Holland' .Drop Shot is niet van plan opnieuw een kort geding aan te spannen. 'Wij zijn niet alleen maar diep teleurgesteld in dit colle ge'. Het artikel was noodzakelijk gewor den omdat de voorzitter van het dis trict Zuid-Holland, de Leidenaar Koos Pison, enige tijd geleden tegen alle gemaakte afspraken in bijzonder heden aan haar journalist had ver strekt over het gesloten compromis tussen Drop Shot en het districtsbe- stuur Zuid-Holland. Tevens had er in het januari-nummer van het districts bulletin een artikel gestaan over de hete gang van zaken, dat voor Drop Shot de druppel was die de emmer deed overlopen. De club trok naar aanleiding van dit artikel waarin bijvoorbeeld met geen woord werd gerept over de woordbreuk van Pison aan de bel bij het hoofdbestuur. Het college besprak de kwestie op de hoofdbestuursvergadering van 1 febru ari in Amersfoort. Men was het met de bezwaren van Drop Shot eens. Dat kan althans worden afgeleid uit de notulen, waarin werd vastgelegd dat een brief zcu worden gestuurd aan het Zuidhollandse bestuur, 'waarin vermeld staat dat het HB deze publi- katie betreurt'. Tevens werd in deze notulen opgenomen dat er een verslag zou worden gepubliceerd in Badmin ton Nieuws met de correcte weergave van feiten. NBB-secretaris Ed Verhoeven ver stuurde 13 februari een brief aan de secretaris van Zuid-Holland, Rob Tim merman. In dit schrijven, waarvan Drop Shot een afschrift ontving, stel de Verhoeven letterlijk: 'Naar aanlei ding van de publikatie aangaande de affaire Drop Shot in uw districtsbulle tin deelt het hoofdbestuur u mede dat het ten zeerste betreurt, dat geen volledige weergave van de feiten is gegeven .Het hoofdbestuur zal ter cor rectie in Badminton Nieuws een vol ledige weergave geven van hetgeen er tot op heden is geschied'. Maar het aangekondigde artikel ver- scheen niet, tot verbijstering van de Drop Shot bestuurders. Op de daar voor gereserveerde plaats prijkte een advertentie van de drukker van het bondsorgaan. NBB-voorzitter John Reijnen had persoonlijk ingegrepen, waarschijnlijk om een massale leeg- loop van Zuidhollandse bestuursleden te voorkomen. Bondssecretajris Ed Verhoeven, een onlangs afgestudeerd arts, moet zich in zijn hemd gezet voelen, want hij heeft het artikel wel degelijk geschreven. Punstgewijs heeft hij de geburtenissen nog eens op een rij gezet. Ook het openbaar maken van het geheime compromis drujr Zuidhollandse voorzitter Loos Piston werd door hem aan de kaak gesteld. MANDELIEU (ANP) Een krappe overwinning van 1-0 op de Belgische dames doelpunt in de twintigste minuut van Marja Hagemans heeft het Nederlands dames elftal dicht bij de begeerde eerste plaats in haar groep gebracht. Niemand immers ver wachtte dat Mexico of Indië in de komende wedstrijden van het toernooi te Mandelieu om de wereldbeker het Nederlands elftal in moeilijkheden zal kunnen brengen. Die eerste plaats is daarom zo belang rijk omdat voor de groepswinnaars de weg naar de eindstrijd het gemak kelijkst is. In-de halve finales name lijk spelen de nummers een uit beide groepen tegen de nummers twee uit de andere poules. Na twee wedstrijd dagen zijn de volgende halve finales voorspelbaar: Nederland-Argentinië en West-Duitsland-België. De Nederlandse dames hebben giste ren niet het niveau bereikt dat pas send is voor het sterkste dames elftal van de wereld. De strijd droeg van Nederlandse zijde het beeld van de onzekerheid, een gevolg van te grote spanning. België namelijk, is door haar manier van spelen, altijd een gevaarlijke tegenstander voor Neder land geweest, ook al lag het kwalita tieve niveau van de Belgische speel sters een klasse lager dan dat van Nederland. Die angst bleek in Zuid-Frankrijk niet geheel zonder reden. Het werd snel duidelijk dat de Belgische coach Van Eeckhout het speltype van de Nederlandse dames nauwkeurig had geanalyseerd. Zijn ploeg speelde bij zonder fel op de bal en schuwde het lichamelijk contact niet. Nederland kwam daardoor niet in haar spelrit- me. Daarbij werd de normale spelontplooi- ing geremd door de overmatig fluiten de arbiters. Het resultaat van een en ander was een zeer matige wedstrijd met een niet meer te tellen aantal vrije slagen over en weer. Die slagen bleken ook geen voldoende basis voor spelopbouw, want met opvallende re gelmaat kwam de bal bij een tegen standster terecht. Nederland had het zichzelf ook een beetje moeilijk gemaakt in dit duel. dat meer leek op een stokgevecht dan op het spel dat hockey en zeker dameshockey moet zijn. Cora de Wil de had de opdracht gekregen de ge vaarlijkste aanvalster, Soupel, uit de Belgische ploeg geen bewegingsvrij heid te geven. Zij voerde haar taak naar behoren uit, maar het resultaat was wel dat er geen soepele spelop bouw uit de verdediging naar de uit vier speelsters bestaande voorhoede was. Het doelpunt dat Nederland tenslotte de winst bracht, was meer een geluk je dan het resultaat van een vloeiende aanval. Na een strafhoekslag sprong de bal uit het schot van Toos Bax terug van de Belgische doelverdedig- ster. Marja Hagemans, die snel de cirkel was binnengeglipt, pikte de bal op en haar diagonale schot betekende een voorsprong van 1-0. Meer door een voorbeeldige inzet dan door kwaliteitsspel heeft Nederland haar voorsprong kunnen behouden. De hoofdrol in het winnende elftal was in handen van Toos Baxl die een voortreffelijke partij speelde in de tweede lijn. Poule A: Nederland-Belglë 10. India-Mexico Stand In poule B. Oostenrijk 12. West Duitsland 1—2, Argentina) 2—2. Frankrijk 2— 2. Zwitserland 2—0. nus Israel om de tafel zitten om alle problemen door te praten. De clubarts van Feyenoord, dokter Abarbanel heeft Rinus weer volledig voor gene zen verklaard. In het C-elftal van de Rotterdammers is Israel de laatste week de meest op de voorgrond tre dende speler. Feyenoord kan niet meer om Israel heen. Wiel Coerver: 'Om dat gesprek had ik al zolang gevraagd, maar er is nooit op gerea geerd'. RICHARD MATTHIJSSE WIEL COERVER: te weinig steun van de kant van het bestuur gehad. begrijpen, dat hij zoiets beweert. Ik sta altijd ter beschikking en men kan niet van mij zeggen, dat ik tegen zijn benoeming ben geweest. Integendeel zelfs. Ik ben het juist geweest die hem voor een club als Feyenoord de meest ideale trainer vond. Destijds zei hij me, dat hij veranderd is, dat hij rustig is geworden, maar daar heb ik tot op heden niets van bespeurd'. Los van de figuur Coerver gezien, is manager Brox de mening toegedaan dat een trainer bij een club als Feyenoord moet voldoen aan de vol gende eisen: hij moet terzakekundig zijn, een evenwichtige persoonlijkheid zijn, die bereid is met andere mensen samen te werken. Daarnaast moet hij een goed voetballer zijn geweest waar door de spelers respect voor hem hebben. Ondanks alle problemen die er de laatste tijd waren gerezen verklaarde Gerard Kerkum met klem dat er geen gegronde redenen aanwezig zijn om in te grijpen in de werkwijze van trainer Coerver. 'Maar', zo voegde hij er aan toe, 'de beleidsgroep betaald voetbal heeft wel de uiteindelijke verantwoor delijkheid'. De bijeenkomst van gisteren, die een eerste aanleg was bedoeld in het ka der van de wedstrijd tegen Ruch Chorzow leverde toch nog een belang rijk positief punt op. Donderdag gaat Wiel Coerver in het bijzijn van de beleidsgroep betaald voetbal met Ri- ROTTERDAM Feyenoord zal voor de tweede wedstrijd tegen Ruch Chorzow morgen in het kader van het toernooi om de UEFA-Cup zich vandaag terug trekken in het Badhotel In Roc- kanje. Trainer Wiel Coerver zal in het vervolg de opstelling van het team niet meer vooraf prijs geven, om daarmee te voorko men, dat binnen zijn selectie groep weer de nodige onrust ontstaat. Rijsbergen die in de derby te gen Sparta wegens een blessure uitviel, is weer fit. Ook Wim Jansen die gisteren weer voor het eerst een lichte training uitvoerde, behoort tot de gese lecteerden. LEEUWARDEN (ANP) Titelhou der Genna Sosonko, Jan Hein Donner, Hans Ree en Jan Timman, de vier fa vorieten voor de nationale titel, be perkten zich in de twee ontmoetingen die zij tegen elkaar moesten afwerken op de eerste dag van het Nederlands schaakkampioenschap te Leeuwarden tot het ontwijken van risico's. Donner en Ree kwamen zelfs al na zes tien zetten remise overeen, Sosonko en Timman wachtten daarmee nog tot de veertigste zet. De grote verrassing van de eerste ron de was de nederlaag van internatio naal meeste Rob Hartoch tegen zijn (Amsterdamse) stadgenoot Vogel. Har toch werd in de loop van het midden spel gedwongen tot het offeren van een stuk, maar de aanval die hij hoop te te ontwikkelen bleef uit. Zwart kon zelfs spoedig daarna het initiatief over. nemen, hetgeen snel tot een beslissen de koningsaanval leidde. Langeweg ontplooide tegen Ligterink de aanval op de damevleugel vanuit 'n Siciliaanse opening maar bracht later zijn zwaar materiaal tegen de witte koningsveste in stelling. Ligterink vond daarop niet de juiste oplossing met als gevolg dat zijn moeizaam op gezette verdediging rondom de witte koning nog voor de veertigste zet be zweek. Scholl kwam in zijn partij tegen Bal- jon al in de opening duidelijk in het voordeel te staan. Hij won een pion en brak later via de open f-lijn door. Baljon wist de tegenstand slechts tot de. tijdcontrole vol te houden. SosonkoTimman *6, DonnerRee SchollBaljon 10 HartochVogel 01. Van DopEnklaar afgebr., LigterinkLange weg 01. Het verloop van de partij HartochVogel Wit: Hartoch - Zwart: Vogel 1 c2-c4. Pg8-f6. 2. Pgl-f3. b7-b6. 3. g2-g3. c7-c5. 4. Lfl-g2. Lc8-b7, 5. 0-0. g7-g6. 6. Pbl- c3, LfS-g7. 7, d2-d4 c5xc4. 8. Ddlxd4. Pb8-c6. 9. Dd4-h4. h7-h6. 10. Pc3-d5. Ta8-c8. 11. Lcl- d2. e7-e6. 12. Pd5-e3. g6-g5. 13. Dh4-h3. Pf6-e4 14. Tal-bl, h6-h5. 15 g3-g4. h5.\g4. 16. Dh3x g4, .'7-f5. 17. Pe3xf5. efixfS, 18 Dg4xf5. PcS-e7. 19. Df5-g4. Pe4xd2, 20 Pf3xdï, Dd8-c7. 21. f2-f4Lg7-d4t. 22. Kgl-hl. Ld4-o3, 23. Lg2xb7. Dc7xb7+, 24. Pd2-f3, Le3xf4, 25. e2-e3, Lf4xh2, 26. Tbl-dl, Tc8-c6, 27. Dg4-e4, Db7-c7, 28. SAN REMO (UPI, AP) De Italiaan Felice Gimondi is met over macht winnaar geworden van de klassieker Milaan-San Remo. De huidige wereldkampioen wielrennen had aan de finish in San Remo een voorsprong van een minuut en 53 seconden op de Belg Eric Le- man. Gimondi had voor de 288 kilometer in totaal 6 uur, 46 minuten en 16 seconden nodig. Het was voor de eerste maal dat Gimondi deze belangrijke klassieker won. En het was ook slechts de tweede Italiaanse overwinning in 21 jaar. Voor hem won in 1970 Michelle Dancelli. Milaan-San Remo werd gis teren voor de 65ste keer gehouden. De uitgave van 1974 zal zeker niet geboekt worden als de belangrijkste rit tussen beide steden. Daarvoor ont braken er teveel renners van naam. Eddy Merckx bijvoorbeeld. De Belg die Milaan-San Remo won in 1966, 1967, 1969, 1971 en 1972 kon nu niet vertrekken omdat hij vorige week tij- f dens Parijs-Nice een ernstige verkoud heid had opgelopen. Ook ontbrak het merendeel van de Franse coureurs en met hen de bui tenlanders die in de ploegen van Franse origine zijn opgenomen. De Fransen wilden daarmee protesteren tegen het feit dat de organisatoren erin toegestemd hadden twee Flan- dria-,ploegen aan de start te accep teren. In de Omloop van Het Volk waar beide Flandria-ploegen (een Bel gische en een Franse) startten hadden de Fransen eenzelfde houding aan genomen. Minder toprenners dus dan normaal in de Italiaanse klassieker, maar daarom niet direct ook minder strijd. Vooral de grote contingent jonge Ita liaanse profs zag nu de kans schoon om zich in d? kijker te rijden. De eerste werkelijke aanval werd na on geveer 50 kilometer ingezet door de Belg Mare de Meijer en de Italiaan Constantino Conti. Zij sprongen weg en bouwden een voorsprong op die aan de voet van de Col de Turchina na zo'n 138 kilometer niet minder dan vier minuten bedroeg. Toen kwam echter langzaam de reactie van het peloton. Het tempo werd opgevoerd en er ontstonden een paar inhaalpogingen. Daaruit ontstond uiteindelijk een groep van zestien renners. Met onder meer de Italianen Felice Gimondi, Marino Basso, Mar cello Bergamo, Italo Zillioli en de Belgen Roger de Valeminck, getipt als groot kanshebber op de eindzege, Walter Godefroot, Roger Swerts, Eric Leman en Freddy Maertens. De twee vluchters werden door hen na 198 kilometer ingelopen. Toen ontstonden de werkelijke gevechten voor de overwinning. Roger de Vlae- minck probeerde een paar keer weg te komen, Leman nam korte tijd een kleine voorsprong en ook de Italianen Bitossi en Gimondi lieten zich bij de uitlooppogingen niet onbetuigd. Het duurde echter tot 20 kilometer voor de finish voor de beslissende slag viel. De Belg Jos Huysmans sprong weg en Gimondi gebruikte hem als bruggen hoofd. De Italiaan dichtte snel het gat met Huysmans en ging vervolgens alleen door. Op de slechts 160 meter hoge maar zeer steile klim naar Pog- gio di San Remo sloeg Gimondi een gat dat door geen enkele renner meer gedicht kon worden. Wel probeerden Leman, Bitossi en Roger de Vlaeminck nog weg te ko men, maar aan de finish hadden zij toch bijna twee minuten achterstand od Gimondi. De rest van de kopgroep vkwam tien seconden nadat Leman de sprint om de tweede plaats had gewonnen over de eindstreep. Het peloton volgde op 3 minuten en 44 seconden van de winnaar. I Gimondi at.) 2 SS km in 9 uur. 46 minuten en 16 sec. 2. Loman (Belg.) op 1 min 53 sec., 3. Roger de Vlaeminck 'Belgi op 1.54. 4 Bitossi (It) op 1.35, 5 Apotini lit) op 2 05. 6 Basso (It) zt; 7. Godefroot (Belgi 7t8 Verbeeck (Belg) zt: 9. Maertens (Belg) zt: 10. Huelamo (Spa) zt; 11. Zilloll ROB HARTOCH nederlaag.... TENNIS Tom Okker heeft in Landsover iVS) in de finale van een International! toernooi met 6-3, 6-3 verloren van dt Roemeen Ilio Nastase In het dubbelsptl verloor Okker samen met Marty Riessea van de Zuidafrikaanse combinatie Bob Hewitt-Frew MacMillan: 7-6, 6-3. TENNIS Tijdens een international! toernooi in Sao Paulo (Braz) is de over. wining gegaan naar de Jonge Zweed Björn Borg. HIJ versloeg de als eerst» geplaatste Amerikaan Arthur Ashe li drie sets: 6-2. 3-6. 6-3. VOETBAL De 22 spelers on officials van het voetbalteam van Zaire, dat Afrt kaans kampioen is geworden zijn in Kins jasa uitbundig gehuldigd. Allen kregei] de hoogste onderscheiding van hun rep» bliek, ridder in de orde van de luipaard! MOTORSPORT Giacomo Agostini heeft, zijn eerste race op een Japanse machltt'! winnend afgesloten. Hij won met overj macht de Grote Prijs van Modena. BOKSEN Oud-wereldkampioen Jad Dempsey is met hoofdpijn opgenomen li een ziekenhuis in New York. Nu pas? TURNEN Ans Dekker en Jeanette vit) Revensteijn gaan van 21 tot 29 maar naar Rusland om daar aan wedstrijda deel te nemen ATLETIEK Haico Scharn komt op maart in Tel Avlv uit in een wedstrij! over 1500 meter tegen de berg Tabor o; Weer iets heel anders is de trip d Anneke de Lange en Egbert Nijstad na Zuid Afrika zullen maken. Ze neme daar deel aan drie wedstrijden, zullen ze hier niet zwart maken. GEWICHTSHEFFEN De Japanner 0 zoemajze Klragi heeft in Yerewan (R land) als vedergewicht 126 kilogram j trokken. Dat is een wereldrecord. HOCKEY West Duitsland heeft I Wuppertal slechts met 10 kunnen v nen van Wales De beslissende tref! kwam van Ralf Lauruschkat. ZWEMMEN In Argentinië Schans bij een wedstrijd over 60 kiloc ter in de Coronado rivier vierde gew« nen. De winst was voor de Argentij Plint. TENNIS In het Franse Menton li de Nederlandse Marijke Schaar ternationaal toernooi gewonnen door de finale de Franse Gail Chanfreau m 16, 62. 63 te kloppen. Bij de herL zegevierde de Fransman Patrice Beust. TENNIS De Duitse Helga Masth: heeft bewezen dat zij niet helemaal hm onder te doen voor het mannelijk slacht als er getennist wordt. Zij bee in echibitiewedstrijd met 57, 45 wonnen van Sepp Maier, doelman ti Bayern München en bekend als e redelijk tennispelcr. IJSHOCKEY Zwitserland en Italië gepromoveerd naar de b-groep voor wereldkampioenschap door in Grenot als eerste en tweede te eindigen i: groep. (ADVERTENTIE) Tweede trekking 18 maart 1974 Prijzen van 15,zijn gevallen op nummers 50,zijn gevallen op nummers 50,zijn gevallen op nummers .100,zijn gevallen op nummers 100,zijn gevallen op nummers 200,zijn gevallen op nummers 400,zijn gevallen op nummers 1.000,zijn gevallen op nummers eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: 94 18 516 339 418 071 4377 Een prijs van 2.000,is gevallen op het nummer: 2.000,is gevallen op het nummer: 2.000,is gevallen op het nummer: 2.000,is gevallen op het nummer: 2.000,is gevallen op het nummer: De prijs van 5.000,is gevallen op het nummer: 50.000,is gevallen op het nummer: Een extra prijs van 100.000,is gevallen in de serie N op het nummer: En een troostprijs van 2.000,- van elk van de andere series. op nummer: 053686 098215 097879 010908 058793 014733 089904 027559 027559 Een extra prijs van 100.000,is gevallen in de serie W op het nummer: 076702 En een troostprijs van 2.000,op nummer: 076702 van elk van de andere series. Gewonnen prijzen kunnen na de derde trekking worden geïnd. De lotenverkoop voor'de volgende loterij begint op 1 april. Lachend, de armen trots omhoog geheven gaat Felice Gimondi als winnaar van Milaan-San Remo over de finish. fit) zt: 12. Franco Moser Ut) zt: 13. Bergamo (Ita) zt: 14. Demeyer (Belg) zt; 13. Caverzast (It) zt: 16. Poggiali (It) zt; 17. Huysmans (Belg) zt; 18. Willy Planckeart (Belg) op 3.42: 19. Walter Planckaert (Belg) zt; 20. Laghi (Ita) zt. Postrekeninghouders kunnen nu reeds hele loten per giro bestellen voor de april-loterij. Giro-overschrijvingen (geen bank- of gemeentegiro), ten gunste van postrekening 5151 t.n.v. Collet' teur Directie Staatsloterij moeten uiterlijk 31 maart zijn uitgevoe* Bedragen die later binnenkomen worden geboekt voor de mei- loterij. Inlichtingen over automatische afschrijving geeft de Directie Staatsloterij, postbus 565, Den Haag, tel. 070 - 65.39.55.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8