Sprong in het leuen JULIANA FOTOALBUM BIJBELVERHALEN opnieuw verteld Jubileum- Oranjeboek met hartveroverende foto's TROUW/'KW1A1RTET DINSDAG 19 MAART 1974 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw 4- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. RECTIFICATIE 1949 1974 Op 21 maart a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer A. Romers als medewerker bij de veraekeringsmij. R.V.S. in dienst trad om een goede basis te leggen voor zijn huwelijk met J. v. d. Boogaard, dat ook in 1949 plaats vond. Wanneer u, evenals wij, onze ouders met dit dubbele jubileum wilt gelukwensen, bent u van harte welkom op de receptie van 20.00 tot 22.00 uur in gebouw De Vlucht heuvel te Maasdijk. Maasdijk, maart 1974. Arij en Marinus FT. Irenestraat 6. RECTIFICATIE 'Wie de Here verwacht, zal niet beschaamd worden'. Na een langdurig ziekbed heeft de Here op Zijn tijd tot Zich genomen, mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader, Schoonvader en Grootvader Jacobus Houweling op de leeftijd van 82 jaar. R. Houweling-v. d. Burg Kinderen en kleinkinderen Geen bloemen. Rotterdam, 15 maart 1974. Bejaardencentrum 'De Koningshof'. Immanuël Kantstraat 90. Corr.adres: P. J. Houweling, Willem Dreespark 268, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum De Koningshof, Immanuël Kantstraat 90, Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdag avond van 8-8.30 uur. De rouwdienst welke gehouden zal worden woens dag a.s. in de zaal van de Nebokerk, Smeetland- sedijk 230, hoek Immanuël Kantstraat, zal om 11.15 uur aanvangen, waarna de teraardbestel- ling zal plaatshebben op de Alg. Zuider Begraaf plaats te Rotterdam om 12.15 uur. „Maar na de dood is 't leven mij bereid, God neemt mij op in Zijne heerlijkheid." Ontslapen in haar Heer en Heiland mijn beminde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Maria Feij-Dourlein in de leeftijd van 95 jaar. 's-Gravenhage: A. J. Feij Loosduinen: W. C. Vos-Feij P. Vos Veldhoven: Bartho en Ineke Vos Barbara, Maryska, Kirsten Loosduinen: Ada en Koos Roosma Yvonne, Ingrid Schiedam: Riet en Gijs de Waard Loosduinen: Annie en Pico van Bree Rinsje 's-Gravenhage, 17 maart 1974. Huize „Swaenesteyn", Nieuwendamlaan 1. Gelegenheid tot bezoek: Loosduinse Hoofdstraat 1190, Loosduinen. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 20 maart om 1.15 uur in de Ontmoetingskerk, Louis Davidsstraat. In aanslui ting op deze dienst is er in de hal van de kerk gelegenheid om de familie te condoleren, waarna de teraardestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats „Westduin", Ockenburgh- straat te Loosduinen. Aankomst aldaar circa 2.30 uur. „Gelijk het gras is ons kortstondig leven." Psalm 103 8 (berijmd) Tot onze diepe droefheid nam God tot Zich, door een droevig ongeval onze innig geliefde Dochter, Zuster, Schoonzuster en Vriendin Petronella Maartje Gijsbertlia van der Plas op de jeugdige leeftijd van 16 jaar. Fl. van der Plas G. J. van der Plas-Ouwehand L. J. van Duyn-van der Plas C. van Duyn L. Heemskerk Katwijk aan Zee, 18 maart 1974. Annadwarsstraat 2. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 3-5 uur en 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 22 maart a.s. des nam. 3.15 uur in het Hen;. Ker kelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 4 uur op de nieuwe begraafplaats „Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. „Gelijk het gras is ons kortstondig leven." Psalm 103 8 (berijmd) Tot onze diepe droefheid nam God tot Zich, door een droevig ongeval ons geliefd Kleinkind en Nichtje Petronella Maartje Gijsbertha van der Plas op de jeugdige leeftijd van 16 jaar. M. Ouwehand M. van der Plas-Ouwehand T. van der Plas A. Ouwehand-Zuijderduin W. A. M. van Dijk-Ouwehand G. van Dijk Neven en nichten Katwijk aan Zee, 18 maart 1974. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve leerlinge en medescholiere Nel van der Plas te Katwijk, op de leeftijd van 16 jaar. Zij zal steeds in onze herinnering blijven. Personeel en leerlingen van de Christelijke Tuinbouwschool te Rijnsburg Rijnsburg, 19 maart 1974. Vaste rots van mijn behoud. De Heer van Dood en Leven riep toch nog on verwacht tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jacob Cornells de Jong echtgenoot van L. Palsrok op de leeftijd van bijna 85 jaar. L. de Jong-Palsrok G. A. de Groot-de Jong J. de Groot Wim - Sjaak Leny Rotterdam, 15 maart 1974. Benedenrijweg 37. Verzoeke geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden woens dagmiddag 20 maart a.s. om 1.15 uur op de be graafplaats van de Hervormde Gemeente, Bene denrijweg 489, Rotterdam-IJsselmonde. Vertrek vanaf het woonhuis om 1.00 uur. In Jezus ontslapen onze geliefde Zuster en Schoonzuster Neeltje Martha van Bendegem weduwe van Jan Willem Brak oud 61 jaar. Rotterdam: P. J. van Bendegem M. van Bcndcgem-Riemens Leiden: E. J. Groeneveld- van Bendegem R. H. Groeneveld J. E. Wolfert-van Bendegem H. P. Wolfert F. Kronenburg- van Bendegem E. Kronenburg G. van Bendegem J. van Bendegem II. E. van Bendegem-Herden Lunteren: C. van Bendegem J. C. van Bendegem- Berrevoets Axel: G. Oggel-van Bendegem 's-Gravenhage, 16 maart 1974. Rotterdam: Leiderdorp: Palma (Spanje): Leiden: 2 Corinthiërs 5 1 Heden is overleden mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Jacob Gruppelaar oud-leraar Nederlands en Geschiedenis in de leeftijd van 65 jaar. Wij geloven dat hij door God is overkleed met een eeuwig huis. Utrecht: Alkmaar: Noord-Scharwoude: Culemborg: M. Gruppelaar-de Vries H. Gruppelaar G. M. de Nooij-Gruppelaar A. V. de Nooij N. J. van Oevercn- Gruppelaar J. C. van Oeveren Utrecht: P. J. Gruppelaar Marja Gruppelaar en kleinkinderen Utrecht, 16 maart 1974. Stadionlaan 8. Rouwbezoek woensdag van 19.00 tot 19.30 uur m de rouwkamer, Schoolstraat 12. Geen toespraken. Vrienden en bekenden worden verwacht donder dag 21 maart om 14.30 uur in de aula van de al gemene begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg, waar na de teraardebestelling zal plaats vinden. Heden nam de Heer in haar slaap tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Eugeliena Helena Ramp-Jaspers Zij werd 92 jaar. Oegstgeest: Den Haag: Eindhoven: Psalm 23. P. G. Broekema-Ramp E. Broekema M. P. Luther Ramp-Koning M. L. J. Ramp Kleinkinderen en achterkleinkind. Oegstgeest, 16 maart 1974. Correspondentie-adres: Hofdijck 72, Oegstgeest. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek woensdag van 1.30 tot 2.00, waarna de rouwdienst zal worden gehouden om 3.30 uur in de Groene of Willibrordkerk te Oegstgeest, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. „Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren." Romeinenen 14 8 Heden is, na een kortstondig ziekzijn, in de vrede van Christus ontslapen, onze lieve zorg zame Zuster, Tante en Oudtante Wilbelinina Geertrui Hendrika Scheenloop op de leeftijd van 67 jaar. Tilburg: K. Koenderink-Scheenloop Dordrecht: L. Ooms-Scheenloop 's-Gravenhage: E. F. Scheenloop en verdere familie 's-Gravenhage, 16 maart 1974. Hulshorststraat 36. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 20 maart a.s. om 12.30 uur in de aula van de be graafplaats „Oud-Eik-en-Duinen". Laan van Eik en Duinen 38, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de ontvangkamer. Met grote ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J. W. Ooms vice-voorzitter van het bestuur en oud-direkteur der Vereniging Christelijke Blindenbibliotheek. Door zijn leven te wijden aan het boek trachtte hij de medemens te dienen, waarbij de normen van het Boek der boeken al zijn werkzaamheden bepaalden. Moge het ons gegeven zijn ons werk in zijn geest voort te zetten. Bestuur, direktie en personeel der Christelijke Blindenbibliotheek. Ermelo, 16 maart 1974. Putlenveg 140. daar dangst der hel mij allen troost deed missen: Psalm 116 2 (ber.) Heden ontsliep in de hope des eeuwigen levens mijn geliefde Man en onze zorg zame Vader en Opa Albertius Hoek in de ouderdom van 78 jaar. J. Hoek-Meljvogel M. W. Hoek W. Hoek J. Hoek-Vooljs M. J. Mos-Hoek A. Mos en kleinkinderen. Geen bloemen. 1974, des nam. 1 45 het Jeugdhuis, Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling /al plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Nieuwe be graafplaats ..Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. De Heer is groot, genadig en rechtvaardig, en onze God, ontfermt Zich op 't gebed. Psalm 116 3b (ber.) Heden ontsliep in de hope des eeuwigen levens onze geliefde Opa Albertus Hoek in de ouderdom van 78 Jaar. Heieen en Kees v. Duijn Joke - Wimmie - Albertina Henriëtte Hoek Arle - Jacqueline Mos Katwijk a. Zee, 18 maart '74 Algemene Kennisgeving ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn" Psalm 73 vers 12 (berijmd) Heden behaagde het de Here uit ons midden weg te ne men onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Jacoba Ouwehand M. Ouwehand J. B. Ouwehand- Varkevisser A. Ouwehand II. Ouwehand D. Ouwehand-van Duijn C. Ouwehand A. Ouwehand- van der Plas Neven en nichten. Katwijk aan Zee, 17 maart 1974. Paul Krugerstraat 17. Gelegenheid tot condoleren: 's avonds van 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 21 maart a.s. des nam. 12.45 uur in het Jeugdhuis. Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee. waar na de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 1.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. „De Heer is mijn Herder" Heden nam de Here, voor ons geheel onverwacht tot Zich. mijn lieve dierbare Man. onze lieve zorgzame Vader, Zoon. Broer, Zwager en Oom Abraham van Vliet op de leeftijd van 53 jaar. M. A. van Vllet-Boel Henk, Atie, Jolanda en Cora, en verdere familie. Rijswijk, 17 maart 1974. Generaal Berenschotlaan 131. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Honor Postremus", Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek van 2-4 uur. De begrafenis is bepaald op donderdag 31 maart om 11 uur op de begraafplaats ,,Eikelenburg"aan de Elkc- lenburglaan te Rijswijk. „De Here is met mij. ik zal niet vrezen". Ps. 118 6 Heden overleed, toch nog on verwacht. mijn lieve Vrouw en onze onvergetelijke Moe der, Schoonmoeder en Oma Catharina Anton etta Johanna Nijenlmis- Roestenburg op de leeftijd van 76 jaar. Leidschendam: J. F. Nijenhuis 's-Gravenhage: E. R. Nijenhuis Vlnkeveen: R. J. Nijenhuis—Neüeke 's-Gravenhage: C. L. Nijenhuis en kleinkinderen Gelegenheid tot rouwbezoek dinsdag en woensdag van 7 uur tot 8 uur n.m. De teraardebestelling is be paald op donderdag 21 maart a.s. omstreeks 11,15 uur op de begraafplaats „Westduin" aan de Ockenburghstraat te Loosduinen. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen rijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkig® aambeien. Spertl Preparation H is mild en ontsmettend. Voor dlrekte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H «alf en De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H? Met Sperti Preparation H ver- Zo is Juliana! Hoogtepunten uit haar per soonlijk leven en tal van situaties die vorstin en volk samen hebben doorleefd, weer spiegeld in een prachtige collectie foto's. In kleur en zwart-wit. Met een boeiende tekst van Alfred A. Rau, die de koningin zeer goed kent. Een uiterst karakteristiek beeld van de regerende Oranje. Ook leuke, verrassende 'momentopnamen' in woord en beeld. Overal in de boekhandel, prijs f9.90 Van de uitgever die altijd zulke unieke Oranjeboeken brengt: ZOMER £r KEUNING - WAGENINGEN FUSSENEGGER-GRABIANSKI Het mooiste geschenk voor uw kinderen Bijbelverhalen opnieuw verteld. Van de schep ping der wereld tot het grote Pinksterfeest. Kin deren worden er sterk door geboeid - en ook hun ouders! Dit lees- en voorleesboek biedt echte vertelkunst. Fris. Eenvoudig. Beeldend. Dynamisch. Werk van de meermalen bekroonde schrijfster Gertrud Fussenegger. Met platen van de beroemde kunstenaar Janusz Grabianski. Meer dan 100 bijbelse taferelen in kleur! Bewerking Marianne Jager. Met medewerking van Ds. Hans Bouma en pastoor J.M.E. Keet. Op groot formaat, 383 bladzijden, in linnen band. Verkrijgbaar in de boekhandel f 24.50 ZOMER KEUNING - WAGENINGEN Met diepe verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het plotseling overlijden van de heer C. G. de Graaf direkteur van de Prins Willem van Oranjeschool voor Chr. MAVO te Krimpen aan den IJssel. Gedurende ruim 13 jaar heeft hij met grote per soonlijke inzet zijn beste krachten gegeven voor het chr. voortgezet onderwijs. Bestuur, personeel en leerlingen van de Prins Willem van Oranjeschool voor Chr. MAVO. Intieme scènes uit de dierenwereld Jonge dieren kijken de wereld In Een meesterwerk van Franz A. Roedelberger Negentig bekwame fotografen trok ken met spiedend oog de natuur in. Gefascineerd door het wonder van liefde, geboorte en ouderzorg in het dierenleven. Op hét moment klikte de camera. Eén maal, tien maal, honder den malenl Hun schitterende opnamen van zeldzame dierenscènes werden samengebracht in dif unieke pracht boek. Liefdesintimiteiten. Het werpen van de jongen. Ontroerende, ongelooflijk interessante en zelden waargenomen momenten uit het prille leven van de dierenkinderen. Ook in de tekst onthulling van vale boeiende geheimen Een heerlijk boek waarop u niet uit gekeken raakt. 300 schitterende foto's 20 g rote vierkleurenplaten zéér boelende teket IN LUXE BAND f34.50 VERKRIJGBAAR IN DE BOEKHANOEl Ambtenaren bewijzen onmis bare diensten aan de samen leving. Juist zij ervaren vaak in hun dagelijks werk hoeveel on recht, er nog bestaat. Juist zij ontmoeten telkens weer toe standen en verhoudingen die mensonwaardig zijn en niet stro ken met de bijbelse boodschap van naastenliefde en gerechtig heid. Juist zij kunnen belangrijk bijdragen aan de verbetering van de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket. Ook in hun vrije tijd. Door lid te worden van de christelijke vakbeweging en zich aan te sluiten bij POSTBUS 2475-UTRECHT

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14