wat nou AH! Sauerkraut mit Schinken? Specialiteiten uit Duitsland bii AH Bedorven maag en diarree FAMILIEBERICHTEN ejifosorbinë OPENBARE AANBESTEDING 49 1.19 89 .09 .65 .55 .25 .75 .20 .10 69 .49 .29 .89 1.15 98 1.19 TROUW /KW RTET WOENSD AG 13 M ALART 1974 DRiLló/H Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht liet telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Inverdrietig delen wij u mede dat op zondag 10 maart j.l. van ons is heengegaan mijn lieve wijze Vrouw en onze zeer beminde Moeder en Grootmoeder Pauline Wenting-Kluwen Zij werd 61 jaar. „Want niemand onzer leeft voor zichzelf en niemand sterft voor zichzelf". Romeinen 14 vers 7a. Overeenkomstig haar nadrukkelijke wens hebben alleen wij en haar predikant haar begeleid naar haar laatste rustplaats op het kerkhof van de Nederlands Hervormde Kerk van Heelsum-Door- werth, gelegen aan de Koninginnelaan aldaar. Doorwerth: G. J. Wenting sr. Hilversum: E. M. Strating-Wenting A. Strating jr. Leiderdorp: E. S. P. Pluijter-Wenting D. J. Pluijter Rotterdam: G. J. Wenting jr. W. M. F. C. M. Wenting- v. d. Brand Nijmegen: J. H. Wenting H. F. E. Wenting-Onvlee en kleinkinderen Doorwerth, 12 maart 1974, Ridder Robertlaan 21. Heden mocht onverwacht tot haar Heer en Hei land gaan mijn lieve Vrouw Geertruida Johanna Streekstra op de leeftijd van 71 jaar. Bedroefd ben ik, maar dankbaar voor hetgeen ze voor mij geweest is. Psalm 63 vers 2 onberijmd. K. Pilot Steenwijk, 8 maart 1974. Willem de Zwijgerstraat 13. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 13 maart om 15.00 uur in de Gerefor meerde Kerk aan de Onnastraat te Steenwijk, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Meppelerweg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de „Monuta Stichting", Oostwijk straat 20. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van onze gewaardeerde medewerker, de heer D. J. Huisman in de leeftijd van 43 jaar. Bijna 15 jaar is hij als bode-incasseerder aan ons Ziekenfonds verbonden geweest en heeft hij zijn beste krachten daaraan gegeven Zijn beminnelijke persoonlijkheid zal bij ons in dankbare herinnering voortleven. Bestuur, directie en personeel van de Stichting AAZ/Nutsziekenfonds Loosduinseweg 9, 's-Gravenhage. Met grote droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze medewerker en collega, de heer J. G. Zoll Verscheidene jaren heeft hij met volle energie, zijn kennis en kracht gegeven in ons bedrijf. Hij zal altijd in onze herinnering blijven. Directie Boeters B.V. De Lier Met grote droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze collega, de heer J. G. Zoll Wij verliezen in hem een prettige medewerker en fijne vriend. Personeel Boeters B.V. Heden overleed, geheel onverwacht, onze lieve Moeder en Oma Maria Aarnoudse-van den Eijkel weduwe van Marinus Aarnoudse, in de ouderdom van 80 jaar. Maassluis: J. Aarnoudse D. J. Aarnoudse-Verlinde Voorburg: W. Aarnoudse E. W. G. Aarnoudse- Leebeek en kleinkinderen Den Haag, 10 maart 1974, Fahrenheitstraat 664. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid voor bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7, woensdag van 16.00-17.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 14 maart om 11.00 uur op „Westduin", Ocken- burgstraat 27 te Den Haag/Loosduinen. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Zuid geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer P. G. Los Met dankbaarheid gedenken wij zijn jarenlange arbeid als lid van de Kerkeraad. Dat de Heer in Wie hij geloofde zijn echtgenote en kinderen tot sterkte moge zijn. Namens de Kerkeraad: Ds. Y. Stienstra, h.t. praescs E. van Vessem, scriba. Rotterdam, 11 maart 1974. Met verslagenheid geven wij kennis van het plot seling overlijden van de heer Klaas Bijsterveld Drager van de medaille in zilver behorend bij de orde van Oranje Nassau. Dankbaar gedenken wij wat hij in de 47 dienst jaren voor ons heeft betekend. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen met dit grote verlies. Carrosseriefabriek W. G. van Steenis J. J. en H. J. van Steenis Rotterdam-Berkel en Rodenrijs Rotterdam, 11 maart 1974. Voor ons onverwacht nam God tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Franeiseus Parmentier op de leeftijd van 8t 's-Gravenhage: Amsterdam: jaar. A. Parmentier-Bogaards Jac. Parmentier J. Parmentier-Schipper 's-Gravenhage: J. Parmentier W. G. S. Parmentier- van Drunick Purmerend: M. J. Sietses-Parmentier A. Sietses en kleinkinderen 's-Gravenhage, 9 maart 1974, Isabellaland 1432. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene is opgebaard in een der rouw kamers „Tasseron", Conradkadc 41a te 's-Graven- hage. Bezoek: dinsdag en woensdag van 1415 uur. De rouwdienst is bepaald op donderdag 14 maart a.s. om 14 uur in de Ned. Herv. Kerk „Kruis punt". Diamanthorst 187 te 's-Gravenhage. De bijzetting zal daarna in stilte plaatsvinden op de begraafplaats „Nieuw Eykeuduynen". Gelegenheid tol condoleren na de rouwdienst in de hal van de kerk. Heden nam de Heere tot Zich zacht en kalm onze geliefde Oom Jacob van Barneveld sinds 14 mei 1966 weduwnaar van Antje van Barneveld-van Barneveld in de ouderdom van 88 jaar. „De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken". G. van Barneveld G. van Barneveld-Plooy Wil en Arie G reetje An ja Westbroek. 12 maart 1974. Kerkdijk 82A. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. op vrijdag 15 maart a.s. op de Algemene Begraaf plaats te Westbroek. Vertrek vanaf het sterfhuis 12.30 uur. In de gezegende ouderdom van 88 jaar ging ons voor naar het Vaderhuis, onze ge liefde Broer en Zwager Jacob van Barneveld weduwnaar van A. van Barneveld Joh. 14 2 Westbroek. R. van Barneveld M. van Barneveld-Oudhof Utrecht, W. van Barneveld- van Barneveld Naaldwijk. T van Barneveld L. W. van Barneveld- Notting Westbroek. 12 maart 1974. Met grote droefheid geven wij u kennis, dat in zijn woonplaats Rosmalen plotse ling is overleden onze zeer geliefde Broeder. Zwager en Oom Klaas Hendrik Mugge op de leeftijd van 66 jaar. Maredijk 145: Fam. Mugge Lage Morsweg 81: Fam. v. d. Lelie-Marks Belfast (N.-Ierland): Fam. Speet-Marks Leiden, 13 maart 1974. De crematie heeft gisteren te Utrecht in familiekring plaatsgevonden. DANKBETUIGING Voor uw bewijs van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster en Schoon zuster Clasina Kooy-van Dooren betuigen wij hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: W. J.Kooy Oegstgeest, maart 1974, Karei Doormanlaan 48. Langs deze weg willen wij iedereen die op welke wijze ook onze trouwdag op 20 februari tot een vreugdevolle dag hebben gemaakt heel hartelijk danken. Het was geweldig! J. H. Lindhout J. C. LindJiout-Berinaii „Tanah Wangi", Noordwij k. Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafe len. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide; spijzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en huik. Plotseling, overkomt het u. Bedorven maag. Diarree,! Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan Entosorbine: wittel aangename tabletten. Met 6 snelwerkende) middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert! de ingewanden. Stopt diarree. Entosorbinei neemt prettig in en helpt direkt. Zorg dat u-1 zo'n buisje in huis hebt zuivert maag en ingewanden Namens het College' van Burgemeester en We houders van de gemeente Ommen zal het Ingi nieurs- en Architectenbureau van Hasselt en c Koning Postbus 151 Nijmegen op dinsdi 9 april 1974 om 14.00 uur in het Gemeentehu te Ommen in het openbaar aanbesteden overeei komstig het Uniform Aanbestedingsreglemem 'Het bouwen van een kleedaccommodatie In hc sportpark de Rotbrinken in de Gemeente Ommen Bestek nr. 694.07.02 van maart 1973. Het werk moet worden aangevangen vóór mei 1974, en worden voltooid binnen 130 werl bare dagen. Het bestek met tekeningen is verkrijgbaar b het Ing. en Arch. Bur. van Hasselt en Koning, Berg en Dalseweg 61 te Nijmege door storting van 60,inklusief verzen kosten en BTW op girorekening 858882. Restitutie zal niet plaatsvinden. Inlichtingen worden verstrekt op vrijdag maart 1974 om 14.00 uur in het Gemeent huis te Ommen. UW VAKVERBOND Ravellaan 1 Utrecht Jazeker, in Duitsland weten ze ook wat lekker is! Daarom heeft AH zijn inkopers weer eens 'n kijkje laten nemen bij onze oosterburen. (En ze kregen maar steeds te horen:"NehmenSie, nehmen Sie".) Nou dat hebben ze gedaan ook. Ze kochten de beste sper '-feiten en echt niet duur. Kom r. <ijken. Beroemde broodsoorten, sprankelende wijnen, de fijnste vleeswaren. Niersteiner Spiegelberg iets zoete Rrjnwijn in bijzondere fles fles 0.70 liter 1973 Altdorfer Trappenberg fles 1 liter een zachte pfalzwijn 0.9O frisse, niet geheel droge witte wijn O QC fles 0.70 liter prijsverlaging^TOS- fc.JJ Niersteiner Gutes Domthal een volkomen natuurlijk tot stand gekomen m q j- iets zoete kwaliteitswijn fles0.70 liter T.%fO Originele Rijnwijnglazen QQ opgroenevoet perstuk I .90 Druivensap Dr. Siemer, rood of wit pak 0.70 liter1.39 AH Magere Kwark bakje 250 gram Weekendbrot volgens Oud-Duits recept met rozijnen gesneden 400 gram Golden Kelly gesneden brood uit Munsterland, bevat 60% tarwe- en 40% roggebloem ±400 gram Bauern Schnitten origineel Duits brood 400 gram Pusta Salade pikant zoetzuur pot 240 gram Confiture aardbeien-extra of zwarte bessen-extra Zentis pot 450 gram Wijnzuurkool Frenzli pot 550 gram Zigeunersaus met stukjes tomaat, paprika, ui en - diverse kruiden Kühne pot 29 cl. Löwensenf mosterd met een bijzonder pittige smaak pot 120 gram Appel Remoulade pot265ci. saus op mayonaise basis met diverse fijne tuinkruiden en gehakte kappertjes dL Fleischwurst stukje 300 gram per 100 gram Kartoffelsalat met ei en augurk bakje 400 gram Eiersalat bakje 125 gram Knakworst Artland blikje 6 stuks samen 180 gram Jk-ZS* 1 Uit onze afdeling delicatessen Trüffel Leberwurst kalfsvlees, varkenslever en spek verwerkt met de u nr\ originele Périgord Trüffel 100 gram J<?5" I Kalbsleberwurst fijn gekruid kalfsvlees met varkenslever en spek 100 gram Hausslachter Leberwurst boerenleverworst met grove stukjes lever, pittig gekruid 100 gram _l<2fr Koch Salami QO gekookte metworst met veel knoflook 100 g 9 O Land cervelaatworst van geselecteerd varkens-en rundvlees, met natuurlijke kruiden 100 gram JL35" Landrauchschinken gekookte, sappige achterham 100 gram I 9 Gebackene Fleischkase QQ in de oven gebakken vleespastei 100 gram 9 9 ch prijzen gelden van donderdag 14t/m woensdag 20 maart

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16