DUE BLIJKT SPLIJTZWAM ARABISCHE WERELB liMM 'O Bezig bedrijf Winst van Philips n '73 ruim 25 \rocent omhoog voor slechts 2 jaar Ja aanvankelijke eensgezindheid nu verdeeldheid over embargo I mzet kwam boven de 22,5 miljard otdividend "aar keuze in .V ;io-aandelen Iran wil aan IMF 700 min dollar bijdragen Aardgasexport naar Italië kost ons land f330 miljoen NewYork nauwelijks prijshoudend itse industrie bruikt ons land i EEG-springplank Rijn-Schelde zoekt buitenlandse orders voor oorlogsschepen OlW/K"WAiRTET WOENSDAG 13 MAlAjRTT 1974 FMAlNCISV EN ECONOMIE T13/DRL15 OOR NICO KUSSENDRAGER JUSSEL De olie, die zoveel tot de solidariteit van de Arabische wereld heeft bijgedragen, dreigt n splijtzwam te worden. Vandaag komen de zeer verdeelde leden van de Organisatie van Arabische ie Exporterende landen bijeen in Tripoli, vooral om over opheffing van het embargo tegen de Ver- ligde Staten (en mogelijk tegen Nederland) te praten. Als de conferentie tenminste doorgaat, want it was vanochtend vroeg nog allerminst zeker. rder zou de bijeenkomst half febru- al worden gehouden, daarna in afgelopen weekeinde en nu moet dus vandaag beginnen. Dat alleen wijst op de verdeeldheid tussen de producerende landen in het Mid- Oosten, evenals het mislukken de 'mini-olieconferentie' die gstleden zondag in Cairo werd ge iden. 'De conferentie kwam niet der dan het besluit dat zij geen ferentie was' schreef Le Monde, doven van de bijeenkomst als een ihtkaars is een harde slag voor de ■Amerikaanse Sadat. De Egyptische sident is voorstander van ophef- of in ieder geval verlichting van olie embargo en trachtte dat te eiken door de olie-conferentie naar ro te verplaatsen onder het mom in Tripoli geen plaats zou zijn wege een grote jaarbeurs. In de bische wereld is het nl. geen 011- end verschijnsel dat op conferen- besluiten worden genomen die jken met de mening van het gast- Uiteindelijk kwamen echter Chts zes van de tien leden van OA- 2, de organisatie van Arabische i producerende landen, naar Cairo, lalve Egypte zelf waren Saoedi- bië, Koeweit, Aboe Dhabi, Qatar, Bahrein aanwezig. Libië, Algerije en Irak bleven thuis. De positie van Egypte is nog verder verzwakt door een uitzending van ra dio Moskou gisteren, waarin de poli tiek van president Sadat werd afgeval len. Dat de politiek van Moskou te genover het Midden-Oosten harder is geworden bleek al tijdens het recente bezoek van de Sowjet-minister Gromi- ko aan Egypte en Syrië. Het bezoek aan Cairo schoot zijn doel voorbij om dat de bewindsman er niet in slaagde de Russische invloed in Cairo op te vijzelen, maar in Damascus vond Gro- miko meer gehoor. In de uitzending van radio Moskou werd gezegd dat de olielanden die nu al bakzeil halen het risico nemen van een conflict met de minder meegevende Arabische staten en de andere progressieve krachten in de wereld. Moskou noemt de brutale dreiging van de VS om de olievelden in het Midden-Oosten te bezetten en het weigeren van een voorkeursbehan deling voor de Arabische landen op handelsgebied als voorbeelden van de 'goodwill' die de regering Nixon ten toonspreidt. Steun voor harde lijn De uitzending van radio Moskou bete kent een forse steun in de rug voor de aanhangers van de harde lijn in Tripoli die waarschijnlijk dan ook hun zin wel zullen krijgen. De belang rijkste vraag is dan ook niet meer of het embargo al dan niet zal worden opgeheven maar of de Arabische een heid bewaard kan blijven. Daarbij speelt ook de houding die Sa- oedi-Arabië met in zijn kielzog Aboe Dhabi, Qatar en Bahrein - een belangrijke rol. Koning Feisal en olieminister Yamani lijken fors met elkaar van mening te verschillen over het af dan niet op heffen van het embargo hoewel de Fi- naicial Times gisteren in Riaad citeer de die deze geruchten 'zonder enige grond' noemden. Anderen menen ech ter dat Feisal zijn olieminister veel te pro-Amerikaans en daarnaast ook te opportunistisch vindt. Yamani bepleit een opheffing of in ieder geval een verlichting van het embargo omdat hij het economische nadeel vreest dat de westerse industrielanden door het schaarse olieaanbod ondervinden. Uit eindelijk worden de olielanden daar weinig beter van omdat als de wes terse economieën werkelijk zouden in zakken zij minder van het vloei baar goud' kunnen verkopen. Bovendien is met hoge olie prijzen de stimulans om naar alterna tieve energiebronnen te speuren nog veel groter. Koning Feisal ziet de schatten onder de woestijnbodem van zijn land ech ter veel meer als 'politiek drukmid del' Door de olie probeert hij on der andere Jeruzalem terug te krijgen in Arabische handen en dat weegt voor de 'nieuwe Mohammed' veel zwaarder dan de economische argu menten op lange termijn die zijn mi nister voor. oliezaken hanteert. Lagere olieprijs Economische argumenten overigens die ook nauw samenhangen met de prijs die op dit moment voor ruwe olie wordt betaald. Als op de confe rentie in Tripoli wordt besloten het embargo op te heffen of te verlichten, zal het aanbod van ruwe olie plotse ling flink worden vergroot. Daarbij genomen de verminderde vraag van dit moment moet dat wel leiden tot lagere prijzen voor olie. Nu al is sprake van daling van de vraag door de zachte winter, de bezui nigingen op het verbruik en het afne men van de 'paniek' die eind vorig jaar ontstond. De ommekeer in de prijsontwikkeling bleek onlangs nog toen Aboe Dhabi op de vrije markt km: V'j C v-j Vu V-.M voor 12 miljoen ton olie niet meer dan 8 dollar per vat (van 159 liter) kon krijgen, wat wel een heel groot verschil is met de topprijzen van rond de 20 dollar die tijdens het hoogte punt van de crisis werden neergeteld. (Overigens ging de verkoop in Aboe Dhabi niet door). Beslissing uitstellen Het effect van de conferentie in Tri poli op de prijzen vormde ook gistera vond nog de grond voor pleidooien om de beslissing uit te stellen, in af wachting van het, besluit dat 'Wereld' (Chenez in Le Monde) organisatie van olie (OPEC-)landen zaterdag in Wenen neemt. In samen hang daarmee moet worden besloten over de grootte van het olie aanbod dat uit het midden-Oosten de komen de tijd los komt. Het is echter nog maar zeer de vraag of dit soort ratio- neel-economische argumenten voor de haviken onder de Arabieren de door slag zullen geven. Zij willen na schei ding van de Egyptische en Israëlische troepen nu ook een scheiding op de hoogvlakten van Golan en een begin sel oplossing van het Palestijnse vraagstuk. Pas dan zal het oliewapen niet meer op het westen gericht zijn. ADVERTENTIE IDHOVEN Philips heeft 1973 [sloten met een nettowinst van 99 miljoen. Dat is ruim 25 procent jr dan in 1972, toen een winst behaald van 717 miljoen. gewoon aandeel van 10 daalde hPettowin^t van 5,31 tot 5,17. ieeffbij dient echter te worden be- lst^it, dat het aandelenkapitaal verle- jaar met 25 procent werd ver- kk<j>t door de omzetting van agio. De d öwinst per aandeel in 1972, gecor- vo erd voor deze omzetting, beliep l !4. zijomzet van Philips steeg vorig jaar 13 pet van 19.924 miljoen tot .563 miljoen. In 1972 bedroeg het DHOVEN Aan de op 18 april löuden Jaarvergadering van Phi- zal worden voorgesteld het divi- l over 1973 vast te stellen op iO per aandeel. Hiervan is al 60 als interim betaalbaar gesteld, rgesteld wordt voorts, dat aan de Iers van gewone aandelen die niet j of op 31 juli hebben geopteerd een uitkering van het slotdivi- 1 van 1,20 in contanten, een uit- ng in aandelen uit de belasting- ur. agio zal worden gedaan. Op iede- gewone aandelen zal dan één ge- aandeel worden gegeven, zover door aandeelhouders niet It geopteerd voor contanten, zal daardoor niet uit te keren bedrag ïijze van reserve worden ingehou- Een parallel lopend dividend- stel zal voor de aandelen Gemeen- ppelijk Bezit worden gedaan. 1972 keerde Philips eveneens 10 per aandeel uit, in contanten 0,60 in contanten plus 2,5 pet in •aandelen. stijgingspercentage 10 pet. De netto winst in procenten van het eigen ver mogen toonde een toeneming van 10.1 in 1972 tot 11.3 in 1973. Van de netto winst ad 899 miljoen wordt 61 pet of 552 miljoen in het bedrijf gehou den. In 1972 w$s dat 62 pet of 447 miljoen. In het laatste kwartaal van het ver streken jaar bedroeg de omzet 6.813 miljoen, tegen 6.120 miljoen in de periode okt./dec. 1972. De in het vier de kwartaal van het verslagjaar ge boekte nettowinst beliep 312 mil joen, vergeleken met 301 miljoen in het laatste kwartaal van het vooraf gaande jaar. Het bedrijfsresultaat kwam over 1973 uit op 2.597 (v.j. 1.975) miljoen, neerkomende op 11,5 (9.9) pet van de omzet. In het vierde kwartaal bedroeg het 872 (667) miljoen. Voorraad Blijkens het geconsolideerd vermogen- overzicht beliepen de voorraden eind 1973 6.430 miljoen, tegen 5.423 miljoen per ultimo 1972. Een stijging derhalve met ongeveer 20 pet of ruim 1 miljard. Zij bedroegen daarmede eind vorig jaar 28 (27) pet van de omzet. De liquide middelen zijn verminderd van 1.814 miljoen aan het einde van 1972 tot 1.247 miljoen eind vorig jaar. De vorderingen van Philips be droeg en op 31 december '73 6.852 (6.106) miljoen. De schulden op lange termijn waren 3.751 (4.107) miljoen en de schulden op korte termijn 7.260 (6.656) miljoen. In beurskringen toonde men zich dinsdagmiddag weinig opgetogen over de Philips-cijfers 'Een nettowinst-stij ging met 25 pet. was in feite eind sep tember al bereikt en het vierde kwar taal is derhalve teleurstellend verlo pen', aldus een reactie uit de Philips- hoek. De voorraadtoeneming met cir ca 20 pet achtte men op de beurs 'e- nigszins meevallend'. Het voorstel om een hoger stockdividend uit te keren werd negatief beoordeeld. Omdat de verwachtingen hoger waren gespan nen zette de koersafbrokkeling, die zich in de tweede helft van de officië le beurstijd reeds had afgetekend, na beurs in versneld tempo door. Betaalpromessen aan toonder Als de Banque de Paris et des Pays-Bas zich ergens toe verplicht, dan is het meteen een „Promesse" op hoog rente-niveau. De Betaalpromessen van de Banque zijn aan toonder. U kunt ze kopen en inwisselen bij elke Banque-vestiging. U kiest zelf bedrag en ingangsdatum. Er zijn Betaalpromessen met een looptijd van 2 jaar tegen 7 4 jaar tegen 8'/2% en 6 jaar tegen 9%. Verder kiest u uit coupures van f l.ooo,-,f 5.000,- en f 10.000,-. Wilt u alles weten over deze extra profijtelijke waardepapieren? Wendt u tot de Banque de Paris et des Pays-Bas N.V. Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Haag, Haarlem, Heerlen, Maastricht, Roermond, Rotterdam, Utrecht, Venlo. Voorts Paribas-vestigingen in vele Europese landen. TEHERAN Iran is bereid dit jaar 700 miljoen dollar of meer te gebrui ken voor bijdragen aan het Internati onale Monetaire Fonds (IMF) en voor de aankoop van obligaties van de We reldbank. Dit om die instellingen in staat te stellen meer te doen voor in dustrielanden met betalingsbalanste korten, zo heeft de Iraanse minister van financiën, Jamshid Amouzegar, meegedeeld. De Sjah, van wie het plan afkomstig 7.011 zijn. heeft voorgesteld dat ook an dere olielanden een bedrag bij het IMF deponeren in verhouding tot het deel van hun deviezeninkomsten dat ze niet zelf nodig hebben. Het zou, volgens de sjah, moeten gaan om de posito's met looptijden van drie tot vijf jaar tegen de gebruikelijke rente op de internationale kapitaalmarkt. IMF-directeur Witteveen heeft on langs verklaard, dat het fonds 5 tot 7 miljard dollar nodig zal hebben om de betalingsbalansproblemen van de industrielanden te kunnen oplossen. Minister Amouzegar heeft voorts ge zegd, dat Iran 125 tot 170 miljoen dol lar zal bijdragen aan het ontwikke lingsfonds dat de industrielanden en de leden van de OPEC, de organisatie van olie-exporterende landen, samen gaan beheren. Het fonds zal geld aan de ontwikkelingslanden uitlenen voor 25 tot 30 jaar en tegen een rente van 2 A 3 procent. Iran wil bovendien geld steken in gezamenlijke projecten met industrielanden en ontwikkelings landen. Het heeft toegezegd dit jaar in totaal tenminste één miljard dollar voor al deze plannen te zullen uit trekken. FEM: slechts 4,11 cent DEN HAAG Nederland rekent Italië 4,11 cent per kubieke me ter geleverd aardgas. Dit weet het Financieel Economisch Magazine (FEM) te melden. Tot nu toe wa ren de uitvoerovereenkomsten van Nederland met buitenlandse gasafnemers 'topgeheim'. Een deel van de contracten is echter 'vertrouwelijk' ter beschikking gesteld aan de vaste commissie voor economische zaken uit de tweede kamer. (Overigens noem den wij in het artikel 'Nederland moet aardgas duurder verkopen' gisteren een prijs voor het aan Italië geleverde gas van vier tot vijf cent). De redactie van FEM heeft becijferd dat Nederland Italië dit jaar ƒ220 miljoen 'cadeau' doet bij de export van aardgas. Grootverbruikers in Ne derland die op dit moment een nieuw contract afsluiten moeten 16,6 cent per kubieke meter aardgas betalen. In vergelijking met Italië komt ons land dus. als wordt uitgegaan dat de distri butie kosten 1,5 cent bedragen. 11 cent per kubieke meter tekort In het eerste jaar zal aan Italië 2 miljard ku bieke meter worden geleverd; uitein delijk moet - tot 1994 - 6 miljard ku bieke meter per jaar worden ver pompt. Ter verdediging van de voor ons land bijzonder ongunstige overeenkomst wordt vaak aangevoerd dat bij het sluiten van het contract (in 1969), een 'goede prijs' werd gemakt Het PvdA tweede kamerlid drs. A van der Hek zet daar echter tegenover dat voor die tijd veel gunstiger contrac ten voor een veel kortere periode dan twintig jaar - zoals bij Italië - zijn af gesloten, Hij is van mening dat de toenmalige minister van buitenlandse zaken, Luns. Rome uit politieke over wegingen niet geheel afhankelijk heeft willen maken van aardgas uit de Sowjet Unie. Volgens FEM is Italië niet de afne mer die het voordeligste uit is. Het- Westduitse bedrijf Brigitta zou slechts 3,8 cent per kubieke meter be talen. Dit bedrijf is een dochter van Shell en Esso, die in Nederland nauw betrokken zijn bij de aardgaswinning. Overigens is bij deze overeenkomst aanpassing mogelijk, evenals bij de contracten met andere Duitse afne mers en kopers in België en Frank rijk. Bij deze aanpassing wordt ge dacht aan een koppeling van de prijs voor het geleverde aardgas aan die voor zware stookolie. Los hiervan be cijfert de redactie van FEM dat Ne derland in totaal 3,3 miljard tekort komt bij de uitvoer van aardgas. Naar schatting levert het gas een jaarlijkse bijdrage aan onze betalingsbalans van 2,5 miljard, In dit bedrag zitten ech ter ook de uitpsaringen op het olie- verbruik berekend. EFFECTENKOERSEN AVONDVERKEER AMSTERDAM In het telefonisch avond- verkeer kwamen dinsdagavond de volgende koersen tot stand i tussen haakjes de officiële slotkoers van dezelfde dag): AKZO (54.90). Hoogovens '68.50). Kon Olie 94.00 gb-95.20 (95.10). Philips 31.50 gb- 32.10 (32.80). Unilever 108.80 (108.80). KLM 74 00— 74 50 gl (74.00). DOW JONES INDEX Iridtisl. Sporen IUUI. OM. Mod* 8 mrt. 878.05 195.45 93.69 72.85 743.4 llmrt. 888.45 197.08 93.72 72.82 744.4 12 mrt 887.12 196.46 93.91 72.78 762.7 Aand. Ubi. lol. H. L. 8 mrt 16.210 14.060 1.767 868 538 llmrt 18.470 14.240 1.796 900 560 12 mrt 17.250 14.510 1.763 739 647 Koersen in Montreal Diini l'ar Chem Husky Nat. Gas Was« Ferguson N«i. Resource* Shell Canada 1 99 26% 22'i 9'i.b 20'; 5.55L 19% A* FFIELD Het aantal Britse in- ial rieën en banken, dat Nederland ge- ,nt i kt als basis voor hun E.E.G.-acti- kenMen, groeit voortdurend. Dit werd instateerd tijdens een in Sheffield de Nederlands-Britse Kamer van Phandel georganiseerde en door óUi Mees en Hope gesponsorde con- Qtie, getiteld 'The Netherlands a for European business.' Volgens lag beer H. L. Guldemond, directeur Mees en Hope, zijn van de 1350 973 door Britse ondernemingen in opa gerealiseerde projecten, er 143 r Brits-Nederlandse samenwerking stand gekomen. Inmiddels is dit lal opgelopen tot 350. ig jaar kwamen 110 fusies met Ne- andse bedrijven tot stand, tegen o 1972. Dc heer Guldemond noem- n dit verband de gunstige regelin- voor buitenlandse investeerders het noorden en zuiden van ons en de rust op de arbeidsmarkt in erland. De gunstige economische atie voor buitenlandse investerin- plaatst Nederland in het middel- t van de belangstelling als een ba- voor de Europese handel VLISSINGEN Het Rljn-Schelde- Verolme-concern probeert in het bui tenland opdrachten te verwerven voor de bouw van geleide wapen- en stan daardfregatten. De Koninklijke Mari ne verleent het concern daarbij alle hulp en steun. Dit zei ir. J. Bout, directeur van de Kon. Mij 'De Schelde' na de tewater lating van het tweede geleide wapen fregat 'De Ruyter" dat bij 'De Schelde' in Vlissingen in opdracht van de Ko ninklijke Marine wordt gebouwd. De heer Bout noemde het een zeer gun stige ontwikkeling, dat de marine in principe heeft besloten tot de bouw van vier standaardfregatten bij 'De Schelde' in Vlissingen. De order, die waarschijnlijk binnen enkele maanden zal worden geplaatst, maakt de bouw van een nieuw over dekt bouwdok noodzakelijk. Dit vergt een investering van 35 miljoen. Door de toezegging voor de bouw van de vier standaardfregatten is de werk gelegenheid bij 'De Schelde', waar 4200 mensen werken, voor jaren ge waarborgd. Mees Hope komt met kapitaalobligaties AMSTERDAM Bank Mees Hope zal binnenkort overgaan tot uitgifte van 40 min 9,5 pet 15-jarige kapi taalobligaties 1974 per 1980-1989. De koers van uitgifte zal uiterlijk op 15 maart voor beurs worden bekendge maakt. De inschrijving op de lening is op 19 maart en de storting op 16 april. Voor de obligaties zal notering op de Amsterdamse effectenbeurs worden aangevraagd. Met de uitgifte van deze kapitaalobli gaties beoogt Mees HHope een ver dere versterking van de ter beschik king staande lange middelen om de voortgaande expansie van met name de middellange en lange kredietverle ning te waarborgen. De lening zal k pari worden afgelost in tien nagenoeg gelijke termijnen op 15 april van de jaren 1980 tot en met 1989. Vervroeg de aflossing is mogelijk vanaf 15 april 1984 tegen 101,5 pet. Voor Bredero was 1973 gunstig jaar UTRECHT De gang van zaken bij Ver. Bedrijven Bredero was in 1973 gunstig. De winst nam toe van 8,3 min tot 10,2 min. Alle bedrijfson derdelen droegen tot dit resultaat bij, zo wordt opgemerkt in het bericht in zake de omwisseling van aandelen De Meteoor in Ver. Bedrijven Bredero. Bredero keert over 1973 een dividend uit van 22 pet. alsmede 5 pet aandelen t/1 van de emissie-agioreserve. De vooruitzichten zij zodanig, dat ook over het tengevolge van de eventuele overname van De Meteoor vergrote kapitaal eenzelfde dividend kan wor den uitgekeerd. Voor De Meteoor was 1973, zoals gemeld, een bijzonder moeilijk jaar. Het verlies bedroeg ƒ4.425.318. Het dividend wordt gepas seerd. Ook in 1974 zal met een nega tief resultaat rekening moeten worden gehouden. Uiterlijk 5 april zal Ver. Bedrijven Bredero bekend maken of het aanbod tot omwisseling (8 aandelen De Mete oor ad ƒ25, voor één niet-royeerbaar certificaat Bredero ad ƒ100). gestand wordt gedaan. De aanmelding sluit op 3 april. Thyssen Bornemisza geeft meer voor VCA-aandelen AMSTELVEEN Thyssen-Bornemis- za Group zal haar bod op de bij het publiek uitstaande aandelen van het Amerikaanse bedrijf VCA Corporation herzien. Het gewijzigde bod geldt voor alle uitstaande aandelen van VCA tegen een prijs van 16,50 dollar per aandeel. Voorwaarde is dat 25 pet. van de aandelen door de aandeelhou ders aan Thyssen-Bornemisza Group worden aangeboden. Het herziene bod loopt af op maandag 18 maart. Thyssen-Bornemisza Group heeft be sloten haar bod te verhogen, omdat zij nu de meerderheid van de aande len VCA wenst te verwerven en om dat zij van oordeel is dat een prijs van 16,50 dollar gerechtvaardigd is. Het oorspronkelijke bod beperkte zich tot een maximum van 40 pet van het uitstaande aandelenkapitaal. Toch 11 procent bij Prins Dokkum DOKKUM Prins te Doklrum zal de aandeelhouders geen acht procent di vidend uitkeren, maar elf procent. Toen het jaarverslag gereed kwam, meende men dat In het kader van de machtigingswet niet meer mocht wor den betaald dan acht procent, maar omdat het boekjaar van Prins van september tot september loopt, mocht men er toch elf procent van maken. Volgens de directie heeft het eerste kwartaal van dit jaar voldaan aan de verwachtingen en zou men het lopen de boekjaar met een hogere omzet af sluiten. NEW YORK AC F Industrie Alreo Allied Chemical Alum Co of Am. American Brands American Can Am Cyanamld Am Electr Power 1 Am Metal Climax Am Motors Am Smelt C Ref Am Tel Tel Ampex Anaconda Arm co Steel Atlant. Richfield Kend'.X Bethl Steel Boeing Burlington Ind. Can Pacaflc Ry Celanese Chase Manhaltan Chessle System Chrysler Cities Service Colgate Palmotive Coll Industries Commonw Edison Cons Edison Cont. Can Cunt oil Curtis* Wright Curtis* Wright A Dart Ind Deere and Co Dow Chemical Du Pont (ED Eastman Kodak K:rst Nat City 11/3 12/3 56*4 58 13*4 1314 46% 45s; 47*4 47*i 39*; 38*; 28*; 28*; 24% 24% 25*4 25% 44% 46% 10% 10"» 25% 24% 52% 52% 4% 4% 28% 27% 24 23% 103% 104% 29 29% 35% 35% 15 15% 25% 25% 17% 18% 31% 31% 52% 52% 52% 52% 19% 19% 55% 55% 26% 28% 21% 21 30% 30% 21 20% 25% 25*» 44*4 45% 13 12% 19% 19% 46% 46% 62% 62 169% 110% 109»i 43% 43% Gen Electric Gen Foods Gen Motors Gen Publ Util Gen Tel Tel Getty Oil Cilell* Glmhel Brothers Goodyear I and B Gulf Oil Illinois Central Ind. Insllcn Int Busln Mach Intern Harvester Int Nick of Can Int Paper Int Tel Tel 20 1974 26 25% 146% 145% 39'4 39% 17% 17% 27% 27% 23% 24 28*4 28% 39 38% 48% 49 2574 25 Ling-Lemco Vough Ut ton Ind Lockheed Aircraft Marcor Martin Marietta May Dep Stores McDonnell Doug] Mobil Oil Corp Nabisco Nat Cash Reglst Nat Distillers Nsi Cypsurn Nat Steel Nal Lead Ind Admiral Corp Allengheny How S Akruna Am Standard Amsled Ind Caii Breweries Cello Chsdbourn Goih Chase Select Fd Columbia Gas Cominco Cont. Telephone 12% 13% 19% 19% 22% 24 14% 15% 43% 4374 53% 53% 3% 374 18% 16% 1% 1% 8.83 8.83 26% 26% 33% 34 18% 1874 51% 34% 97; 97; 5% 5% 24% 24% 17% 17% 28 267k 19 18% 477; 46*', 33% 35% 40% 3974 13% 13% 14% 14% 35% 35% H% 14% 14% 14% Int Bank for Kec 9B%b99»;b Phelps Dodge Philip Morris Philips Heir 65% 67 41% 42% los»; 105»; 58% 57% Procter Gambl 90% 927; RCA 21% 207'.e Republic Steel 267t 27% Reynolds Ind 49>; «714 Royal Dutch Petr 34% 34% Kama* City Ind Kansas Power KLM Kroger Madison Fund 19% 19*4 27% 27 67% 67»; Santa F6 Ind Sears Roebuck Shell oil Southern Co Southern Pacific Southern Railway Sperry Rand Stand Oil Calif Stand Oil Indiana Exxon Corp Studebaker Worth Suri Oil Unilever Union Carbide Uni Royal United Aircraft United Brands US Steel West Union Tel Nat Can NY CVnir A North We»i K N Am Philip» Siaihsm ii.a Tandy Union Electr muled corp. Umled Gas Western Bancorp 34% 34% 87% 88 60% 61'; 16% 16'; 47% 44 31% 31*4 94% 95 88% 88% 36% 37 48% 477', 29% 29 109% 108 8% 39 39 37% 9 8».; 287k 28% 8% 8% 44 44 14% 14% 22'; 22% 1» is*; 9 8 8% 874 67% 6774 21% 21 10% 10% 21% 21% 17% 11% U% 337', 54% 13% 14 25% 24% 15% 15% 9 8", 15 13 28 28

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 15