Langdurig verband is nu verleden tijd Bureau Huisvesting nu agressiewerend gebouw Vrees voor sanering in Noord verdwenen renovatie gaat door Agenda Leiden Dogheelkundige kliniek AZ verbouwd $)aey Ouwens jeschorst kandidatenlijst PSP Modern en plezierig interieur maandag in gebruik Ook aan huurprijs tegemoetgekomen Ledental WIK nadert 1000 Spektakelstuk 'Brandt Parijs?' is weer terug Vrijdag 8 maan LAK-theaier, Levendaal 150: opvoering van 'Interieur' van Hugo Claus, door Litterls Sacrum Bovenzaal Bevrijdingskerk. Montgomerystr.. 7 tol 8.3C uur: rullclub Boshuis. Aula scholencomplex Merenwijk. S uur: werkgroep KRET van de buurtver. De Hor sten. bijeenkomst gewijd aan het boek. in sa menwerking met het Nieuwe Boekhuis, schrijver Biesheuvel leest voor uit eigen werk. Zaterdag 9 maart: LAK-theater. Levendaal. 15.00 opvoering van ■Interieur' van Hugo Claus door Litterls Sa crum. Rijnl. Lyceum. Oegstgeest. 8.15 uur: Tête 5 Ted 3 (cabaret met Ted de Braak en Syl via Alberts). Gehoorzaal. S.15 uur: K. en O.. Concertge bouworkest. m.tn.v. Malcolm Frager, plano. FILMS TOT 14 MAART Camera: 'Brandt Parijs?' 14 jr. dag. 20.00. do. vr. ma. dl 14.00 uur. Klndermatinee: 'A- strix en Cleopatra' za. wo 14.30. zo 14 00 en 16.15 uur Nachtvoorstelling: 'Gimme Shelter' (Rolling Stones) 18 Jr vr en za 23.30 uur. Lldo: 'Help de dokter verzuipt' al. dag. 14.30, 19.00 en 21.15 uur. zo 14.30, 16.15. 19.00 en 21.15 uur. Studio: 'Jesus Christ Superstar', tijden zie Lldo. Luxor: 'Cleopatra Jones' 14' Jr. dag. 14.30, 19.00 en 21.30 uur zo 14.30 en 16.30 uur. Trianon: 'De avonturen van Rabbi Jakob', a l. 14.30. 19.00 en 21.15 uur. zo 14.14. 16.13, 19.00 en 21.15 uur. Rcx: 'Poesjes In een mannenhuis'. 18 jr tij den zie Trianon. Tentoonstellingen, Galerie Van der Vlist, Bo termarkt 3: schilderijen van Ellis Tertoolen en gouaches van Kees Hak. Tot 7 april. Dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 17 uur. donderdag 21 uur. APOTHEKEN REGIO LEIDEN De avond-, nacht en zondagsdienst van de apotheken In de regio Leiden wordt waarge nomen van vrijdag 8 tot 15 maart door de apotheek Kok. Rapenburg 9 Leiden, apotheek Voorschoten en apotheek Van Breest Smal- lenburg te Leiderdorp. Tevens zaterdag tot 1 uur nam. de Oegstgeester apotheek, wilhel- ml napark 8 Oegstgeest. Bezoekuren Academisch Ziekenhuis Lelden Voor alle patiënten (behalve kinderen) zijn de bezoekuren als volgt; Elke dag 15.00-16.50 uur. 18.30-20.00 uur. Voor de prematurenaf- deling gelden de volgende bezoekuren (al leen voor ouders) maandag t.e.m. vrijdag 18.30-18.45 uur. zaterdag en zondag 15.30- 15.45 uur. Bezoek aan ernstige patiënten; Wanneer voor ernstige patien cn doorlopend bezoek wordt toegestaan, kan <e hoofdverpleegkundige 16.30 uur. 18.30-19.30 uur. Kinderafdeling al leen voor ouders cagelljks 14.C0-15.00 uur. Kinderen oeoeden de 14 jaar hebben geen toegang op de kinderafdeling hiervoor speel- alcelmuupumtkoorstrekken. BEZOEKUREN «T. ELISABETH ZIEKENHUIS Klasse-afdellngin: Volwassenen dagelijks van 11.15-12 uur. 14-14.45 en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdellng: dagalijk? van 11.15-12 (alleen v. echtgonoten) '5-16, en van 13.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 5-18.30 uur. 3e klasse: Volwassenen dagelijks van 14-14.45 en van 18.45-4Q.45 uur. Kraamafdellng: dagelijks van 15-16 uur en van 18 45-19.46 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. Endegeesl: nsdag en vrijdag 13-14 uur. 's zondags 11-12 uur en 14-15 uur. Ie klasse de gehele dag. Annaklinick: dag 13.30-14.30 uur en 18-19 uur. Bezoekuren Diaconessenbuls le klas: dagelijks van 11-12 uur. van 13.i5-i4 uur en van 18.45-19.30 uur. 2e klas: dagelijks van 1315-14 uur en tan 18.45-19.30 uur 3e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 iur. Kinderafdeling dagelijks van 14-19 uur. Voor alle patiënten (behalve kinderen) lijn de bezoekuren als volgt: elke dag 15-16 uur cn van 18.30-70 uu-voor de kinderafdelin gen elke dag 15-18 uur en van 1».30-19 uur. yALPHEN AAN DEN RIJN Rijnoord: le en 2e klasse 10.30-11, 14-14.45 en 18-19 uur. 3e kiasso 14-14 45 en 18-19 uur. Kraamafdellng )6 17 uur alleen voor echtge noten 19-20 uur. Kinderafdeling 15-15.30 uur. tOUW/KWARTET VRIJDAG 8 MAART 1974 [-iaatregel van orde ^IDEN Nu de heer T. C. iey Ouwens niet bereid was om ïrlenging van het aan hem ver- inde verlof als directeur van de enoordhal te vragen, hebben en W. zich genoopt gezien hem schorsen in zijn functie, dit a}et ingang van 5 maart. schorsing wordt, aldus B. en W. forderd door het belang van dienst. zal duren totdat de resultaten van it zeer binnenkort door een onaf- Lkelijke commissie in te stellen on- ;oen aan het gemeentebestuur zijn :endgemaakt en op basis daarvan 'initieve besluiten zijn genomen, lar de voorbereiding van het on- irzoek naar het functioneren van de •ecteur niet tijdig kon worden afge- vroegen B. en W. de heer :v Ouwens of hij bereid was ver van zijn verlof te vragen. schorsing mag niet worden gezien een disciplinaire maatregel. Er >gen dan ook geen voorbarige, laat nadelige conclusies uit worden •okken, aldus B. en W. Dergelijke clusies zouden een eventueel her- 1 van de normale toestand negatief men beïnvloeden en ook in strijd mnen komen met het belang van de per Daey Ouwens. De schorsing is r%n ordemaatregel. le onderzoekcommissie bestaat uit n Leids advocaat, de directeur van 11 sn gemeentelijk bedrijf Uit een der ootste steden en een hoofdambte- aar van een der ministeries, i raadsman van Daey Ouwens, de ier N. J. Geleijnse te Amsterdam, eeft verklaard dat tegen de schorsing poep zal worden aangetekend bij de ïorzitter van het ambtenarengerecht, wil, dat Daey Ouwens onmiddelijk f'h zijn functie wordt hersteld, onge- 'jht het onderzoek. Zijn cliënt was et bereid verlenging van de verlof- 'nnijn te verzoeken omdat hij meent tt daardoor zijn belangen zouden 'den geschaad. EIDEN De kandidatenlijst voor tmeenteraadsverkiezingen van de ïd. PSP Leiden ziet er als volgt uit; Anne v d Zande, 2 Gert J de Bruyn. Hilda Passchier, 4 Kees Walle, 5 et v. 't Zelfde, 6 Leendert Vollemans Mw Koopmans, 8 Evert Bronstring, Richard Frans, 10 Felix Luitwieler, W Koopmans, 12 Pim v d Meiden. Fred Volmer, 14 Lidie Bossen, 15 nder de Graaf, 16 Mw van Kleef, 17 arian Plug, 18 Jan van Leeuwen. Directeur Dekker (rechts, staand): 'Het intermenselijk karakter zit in deze architectuur verstopt'. Van een onzer verslaggevers LEIDEN Het bureau huisvesting aan de Hooigracht 79 is niet meer wat het altijd geweest is. Geduren de de afgelopen weken heeft er een ingrijpende verbouwing plaatsgevonden waardoor een fleurige en plezierige ruimte is gecreëerd, die vanmiddag door burgemeester Vis officieel zal worden opengesteld. Vanaf maandag is het bureau weer voor het publiek toegankelijk. Het bureau huisvesting, dat het jaren lang moest stellen met een veel te kleine wachtkamer en ouderwetse spreekcelletjes, heeft een heuse meta morfose ondergaan. De behandeling van cliënten is in de nieuwe opzet in gedeeld in drie categoriën, het z.g. 'snelle werk* (verstrekken van formu lieren, en het geven van korte infor maties) waarvoor een receptie is ge maakt; dan is er een baLie, waar het z.g. 'vijf minutenwerk' wordt verricht (verdere informatie, en de beoorde ling of een bepaald geval in een ge sprek moet Worden behandeld); en ten slotte is er dan een nieuwe spreekka mer voor de afspraken. Het bureau werkt al enige tijd met deze vorm van cliëntenbehandeling, d.w.z. alle gevallen,die niet binnen een kort tijdsbestek kunnen worden behandeld, worden volgens afspraak behandeld. De cliënt behoeft dan niet te wach ten. Sociale richting Directeur Dekker van het vernieuwde bureau huisvesting is er van overtuigd dat de zaken in dit nieuwe interieur 'menselijker' kunnen worden bena derd, meer sociaal gericht. 'Het inter menselijk karakter zit in deze archi tectuur verstopt', aldus de directie, die spreekt van een 'agressie-werend gebouw*, zoals het er thans'bijstaat In dit kader past ook bij uitstek het plan om binnenkort binnen het bu reau huisvesting een afdeling woning- maatschappelijk werk van de grond te doen komen. Dekker: 'De architectuur is erop gericht om duidelijk te maken dat dit niet alleen een bureau is dat woonruimte verdeelt of woonvergun ningen verleent, maar we hebben ook te maken met de mensen, voor wie die woonruimte eventueel bestemd is. Vandaar dat hij blij is met de nu vol strekte scheiding van bezoekers en ambtenaren. 'Vroeger was het 'n hek senketel, net de Bijenkorf. We gaan nu een gerichte sociale kant op. Het bu reau huisvesting is niet langer een distributiekantoor'. Eveneens past in deze koers het plan om binnen afzienbare tijd aan te van gen met het houden van een informa tie-uurtje, donderdags van 17 tot 19 uur B. en W. moeten hier nog over beslissen. In elk geval wacht de bezoe kers vanaf maandagmorgen een geheel gemoderniseerde wachtkamer, en de nieuwe opzet in het functioneren van het bureau garandeert bij voorbaat al geen lange wachttijden meer. Vier groeperingen voor Zoeterwoudse raad ZOETERWOUDE Dinsdag liep je wettelijke termijn af waarbinnen de groeperingen die onder naam willen deelnemen aan de gemeenteraadsver kiezingen zich moesten laten registre ren. Vier gegadigden hebben zich ge meld t.w. het Christen Democratisch Appèl (waarin de KVP en PCC met resp. 7 en 2 zal opgaan), de Lijst Nieuw Gemeentebeleid (nu één verte genwoordiger) en de VVD en Pro gressief Zoeterwoude die voor het eerst deelnemen. In de bestaande ge meenteraad worden de overige drie zetels bezet door afgevaardigden van de Vrije Lijst. Progressief Zoeterwou de is een samenwerkingsverband van de plaatselijke afdelingen van PvdA en PPR alsmede leden van de D'66 en PSP. ministerie van volkshuisvesting zelf de plannen van de NWR gematigd, onder meer door een forse uitbouw van de keukens te laten vervallen. Zo doende is men uitgekomen op een be drag van 47.000 gulden per woning, hetgeen volgens Schaefer wel accepta bel is, maar dan moet voor dat bedrag wel centrale verwarming in de wonin gen worden aangebracht, omdat hij bang is dat ze anders over tien jaar niet meer kunnen worden verhuurd. Huurprijs Wordt dit alles gerealiseerd, dan komt de toekomstige huur van de ge renoveerde woningen op 145 gulden, inclusief CV voor veel bewoners nog te hoog: zij hadden een verhoging van de huidige huurprijs (65 gulden) met 50 gulden als maximum gesteld. Maar ook hiervoor kan in bepaalde gevallen een regeling worden getroffen. Bewo ners met een inkomen beneden de 16.000 gulden komen in aanmerking voor een huurgewenningssubsidie die het eerste jaar drie kwart van het huurverschil vergoedt (de huur wordt dan 65 gulden), het tweede jaar de helft en het derde jaar een kwart. Daarna treedt de individuele huursub sidie weer in werking, alsmede de normale zes procent aan jaarlijkse huurverhoging. Volgende week volgt een vergadering met alle betrokken bewoners, en blijkt dan dat er voldoende mensen akkoord gaan met de huidige plannen, dan kan nog voor 1 juni worden be gonnen met de uitvoering. Schaefer deelde gisteravond ook nog mee, dat de plannen voor de 60 woningen van Ons Belang zijn goedgekeurd. WASSENAAR De 46-jarige Wasse- naarse Sportvereniging Willen Is Kunnen heeft vorig jaar zijn 900e lid ingeschreven. Bijna 500 leden telt de zwemafdeling, terwijl de gymnastie- kafdeling de 400 bijna bereikt heeft De jongste afdeling, de basketbalafde ling, telt 54 leden. Op de jaarvergade ring werden aan leden die 15 jaar on afgebroken lid zijn geweest de gouden WIK-speldjes uitgereikt. Bovendien werden enkele prijzen uitgereikt. Ma- rie-José van der Kroft kreeg de gymnastiekprijs. René van der Knaap dé zilveren polo-bal en Arie Borst de basketbalprestatiebeker. De WIK-bo- kaal werd vóór een jaar eigendom van mevrouw Sasburg, terwijl de heer Dick van Leeuwen dit jaar zijn zilve ren jubileum als 'club-pianist' viert. ]j de afdeling operatieve oogheel- |nde behoren de hoornvlies-trahs- 'riantaties, de speciale behandeling i in vaatafwijkingen in het oog, die Èr toenemen. Naarmate de bevol- Phg veroudert. Deze afwijkingen kun- In tot slechtzien en zelfs blindheid Slechte vaten worden nu met "tht dichtgeschroeid. Ik de fluorescentie-fotografie is op- Onderzoek van het scheelzien. an een medewerker jEIDEN De verbouwde en gemoderniseerde oogheelkundige kliniek, die vandaag door de directeur Mondheidszorg van het akademisch ziekenhuis, dr. G. Ph. Vogel, officieel wordt geopend, geeft, zeker T>or buitenstaanders, maar zonder twijfel toch ook voor vaklieden en nog meer ingewijden, alle reden 1 Jt: bewondering. J,. waren vooral drie redenen om tot ze vernieuwing, die anderhalf jaar beslag genomen heeft, over te fian. Vooreerst was het beddenaantal krap. Dit is nu van 36 tot 52 uitge- eid. Verder dwong de sterke toena me van de drukte op de polikliniek er je. Er zijn hier een dertigduizend zoekers per jaar. De derde reden ijtreft de subafdelingen, die tot zeer langrijke eenheden zijn uitgegroeid steeds meer onder ruimtegebrek ïgen lijden. Men denke maar de af- lingen scheelizen, elektro, koto-afde- ig (10000 dia's, 15000 zwart-wit fo- per jaar), het onderzoek naar de zichtsvelden, de kleurenzin, mikros- pie (naar tumoren, o.a. de kontakt- izen-afdeling). Om al deze afdelin- ii voldoende ruimte te geven, was rbouwing noodzakelijk. „juis voelen verbouwing is efficiënt gebeurd; lere gulden is zo verantwoord mo- lijk besteed. De muren bijvoorbeeld alle blijven staan. Er is gepro- 'd alles smakelijk aan te kleden; leid kleuren zijn toegepast en armee is afgestapt van het idee, dat 'iïkenhuizen van binnen wit (of cre- of grijs) moesten zijn. De patient iet zich meer thuis voelen. in zit overigens nog steeds vol en I verleden jaar 1257 opgenomen pa- dfoten en 1216 operaties. En nu ligt S3 alweer een wachtlijst Nu is het 1 zo, dat de meeste patiënten gezon- i benen hebben. Ze komen hier om opereerd, dus opgenomen te worden zo spoedig mogelijk weer te ver lakken. polikliniek is ingedeeld in een ntal units, waar twee artsen wer- min, een ervaren en een jongere. de nieuwe partiënten betreft, er vervelend genoeg, een wachtlijst Ir 5 maanden. De artsen kunnen de [handeling toch niet bekorten, wil- niet slordig werken. afdeling 'scheelzien' is tot zeer )te bloei gekomen. Door het leiden- werk van prof. Colenbrander heeft een grote reputatie in binnen- en itenland. Het proberen van optische hulpmidde len voor slechtzienden. merkelijk. Deze maand komen er 15 Japanse oogartsen op bezoek en confe reren hier drie dagen. De gemiddelde opname-tijd in de kli niek is 9,5 dag. De operatie duurt veel langer dan vroeger, zeer fijne be handelingen zijn technisch mogelijk. Het herstel gaat echter snel. De ande re dag zit de patiënt weer naast zijn bed. En de oude verhalen met langdu rige verbanden zijn verleden tijd ge worden. -Het Averk gebeurt nu zeer efficiënt. Een operatie begint pas. wanneer al het voorbereidende werk en onder zoek is afgelopen. In vergelijking met vroeger is de tijdsduur sterk geredu ceerd. Nieuw apparaat Ook de regeling van het werk is veel beter geworden. Men kan het aan, er is geen hollen en stilstaan. In de zo mermaanden zijn er wat minder, 's winters meer patiënten. De klinieken zijn bezig met een landelijk onderzoek-projekt op oogtu moren met radio-actieve isotopen. Hiervoor wordt een heel nieuw appa raat gebruikt, het eerste in Europa. Een verhoogde radio-aktiviteit geeft aanwijzingen. De verstandhouding tus sen de oogklinieken is bijzonder goed, er bestaat een plezierige loyale onder linge koöperatie, als er iets wordt ge vraagd. De verpleging is eveneens goed geor ganiseerd. Er is een zaal voor patiën ten, die zojuist geopereerd zijn. Ze staan onder voortdurende bewaking, zodat ze bijvoorbeeld niet in een oog gaan wrijven. De drie units zijn gedeeld. Men is af gestapt van het oude idee, dat een hoofdzuster alles te zeggen had. Nu werken de verpleegsters zeer zelfstan dig en dragen dus een grote verant woordelijkheid. Het gevolg hiervan is, dat ze ongelooflijk enthousiast bezig zijn met grote zorg en deskundigheid. De hele eerste etage is voor de pa tiëntenzorg gereserveerd. Gesjouw op trappen en in liften is nu niet meer nodig. De oogheelkunde is in Nederland het oudste specialisme en heeft in de loop der jaren een grote ontwikkeling doorgemaakt. Prof. Oosterhuis vertel de ons, dat vooral in de laatste twin tig jaar alles sterk geëvolueerd is. 'We hadden eigenlijk niets, geen be handeling door de mikroskoop, zelfs geen foto-afdeling. Het is werkelijk een explosieve groei geweest. Toch waren we toeii tevreden, we wisten niet anders. Vroeger was de oogheel kunde een vrij beperki vak. Nu ma ken al die subafdelingen het een zeer verrijkt en boeiend bedrijf. LEIDEN De vrees, dat het Leidse Noorderkwartier alsnog aan sanering ten prooi zal vallen, is gisteravond door staatssecretaris Schaefer van volkshuisvesting in eigen persoon uitgedoofd. Schaefer bracht hiertoe een speciaal bezoek aan het Leidse stadhuis en later het dienstencentrum in de Van Hogendorpstraat, waar hij een gesprek had met o.a. wethouder Han en bestuursleden van de Gemeentelijke Woningstichting. De vrees voor sanering was vorige week ontstaan tijdens een forum avond voor studenten in Leiden, tij dens welke staatssecretaris meedeelde dat de door de Nationale Woningraad geraamde renovatiekosten voor de eer ste 164 woningen (55.000 gulden per woning) voor het rijk te duur waren en dat het voor dat bedrag maar be ter was de woningen af te breken en nieuwe te bouwen. Een langdurig sa neringsproces van minstens tien jaar doemde voor een groot aantal bewo ners al op maar inmiddels heeft het STAD EN REGIO L3 Film in Leiden CAMERA In dit theater draait deze week een avondvul lend oorlogsspektakelstuk van een aantal jaren geleden, dat echter nooit een echt kassucces is geworden, ondanks een be roemde cast van acteurs en ac trices, die in deze film een rol kregen toebedeeld. Een paar na men Jean-Paul Belmondo, Charles Boyer, Leslie Caron, George Chakiris, Alain Delon, Kirk Douglas, Glenn Ford, Gert Fröbe, Yves Montand, Orson Welles. Zij allen maken deel uit van een omvangrijk gezelschap, dat in 1965 door regisseur René Clément tegen de achtergrond van het overbevolkte Parijs werd neergezet om 'Brandt Pa rijs'? te verfilmen. Het verhaal vangt aan in augus tus 1944. als Fransen en Ameri kanen wachten om naar bezet Parijs door te stoten. In Hitiers hoofdkwartier krijgt tegelijker tijd brigadegeneraal Choltitz op dracht om de stad tot een mili tair fort te maken en deze in geval van een geallieerde inva sie met de grond gelijk te ma ken, net zoals dat bij Rotterdam was gebeurd. Weer terug naar Parijs. Generaal Chaban ver tegenwoordiger van De Gaulle ligt overhoop met FFI En zo belandt de bioscoopbezoe ker in een wanhopige sfeer, te meer daar Ven Choltitz al plan nen voorbereidt om Parijs te vernietigen. Daarna spelen zich allerlei intriges af, waarin tal van betrouwbare, maar nog meer onbetrouwbare figuren hun opwachting doen. Misver standen, legerconflicten (ook toen al), totdat op 25 augustus Hitier vanuit Rastenburg opbelt en vraagt: 'Brandt Parijs'? Op dat moment rukken de gealli eerden binnen om de bevrijding tot een feit te maken. Cleopatra Jones LUXOR Scriptwriter Max Julien heeft het mooi gezegd: 'Ik heb Cleopatra Jones geconci pieerd als een nieuw image van de zwarte vrouw in de film. Ze is helemaal een vechter en hele maal een vrouw. In deze film is de ster een zwarte vrouw zoals de zwarte mensen haar in deze tijd kennen en op het witte doek wensen te zien'. Wel, wel. wel, nou, nou, nou. Wat zullen de bewuste negers blij zijn met zo'n image. Want wat mag Cleopatra Jones doen? Ze mag als geheim agente van de Amerikaanse regering de we reld rondreizen in haar strijd tegen de drugs. En daarbij mag ze James Bond nadoen ach tervolgingen, gevechten, karate, messen, kortom de hele warrige troep en ze mag het warem pel ook nog winnen van een stelletje corrupte blanken, 't Is net of er een Grote Blanke Baas met een speciaal gevoel voor humor heeft gezegd: 'Boys, laten we de boel nu eens op zijn kop zetten. Jullie mogen de baas spelen en mij en mijns ge lijken in het ootje nemen en de politie een loer draaien, maar de hoogggeplaatste functionaris moet er buiten blijven, die is goed. Ga je gang maar, tot nader order'. Doch aangezien de zwar te films (Come back, Charleston Blue, Shaft, Superfly) geheel door zwarten gemaakt zijn, moet men wel denken aan masochis me. Of aan geldzucht, natuurlijk, die voor weinig terugdeinst. De bovengenoemde films doen het nogal goed. Rest ons nog te vermelden, dat de hoofdrol wordt gespeeld door de opmerkelijk fraaie Tamara Dobson, een uitstekende kleren, doch een zeer echte image-draag ster. Elders LIDO prolongeert dc nieuwe Ne derlandse film "Help! De dokter verzuipt'. Een dorpskomedie vol humor met o.a. Jules Croiset, Martiine Bijl, Piet Bambergen, Leen Jongewaard en Wil lek e van Ammelrooij. In TRIANON alweer voor de vijfde week de dolle avonturen van Louis de Funés, nu als 'Rabbi Jacob'. Ple zier voor jong en oud. REX biedt andermaal niets bijzonders met de sexfilm 'Poesjes in een mannenhuis', en STUDIO pro longeert de film 'Jesus Christ Superstar' (5e week. Voor aan vangstijden zie de agenda», doch dat een hond daarin de .1e Officier wel netjes opgelost. 'Maar juridisch gezien, maakt de nond geen deel uit bij de echt scheiding'. constateerde de Offi cier. Omdat het probleem vol staan met een eis van 150 boe- je, doch de rechter zag verzach- :ende omstandigheden en legde f 75 boete op.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 3