DE GROTE HANDWERKENCYCLOPEDIE S"* -■sar* -sk-ST fa?"™" 0/olly 45 T49 ■CENTH ■goedkoper lekker JUIIANA FOTOALBUM rsS ~>sw Laat ze's glunderen geef ze JOLLY DUO-DESSERT Adverteer in de Kwartetbladen familieberichten Een nieuw haitveroverend Oranjeboek 130: 140: J R00HDESSERT ïv: QUARK NATUREL Mevrouw, U kunt bij ons regio-verlegenwoordigster worden, IDDO-REKLAMIJ B.V. iftOlfW/K\CTABiTET DOMDERlDAG 7 MAART 1974 K13 De Grote Handwerkencyclopedie is een boek voor iedereen. Voor de vróuw die pas met handwerken begint én voor de ervaren handwerkster. Het is tegelijk instructie- én ideeënboekl Met uitvoerige registers en handige duimgrepen voor het snel opslaan van de rubrieken. 1500 instructieve tekeningen en 50 kleurenfoto's 512 bladzijden, in prachtige band f47.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Verschenen in ZOMER KEUNING'S HANDWERKBIBLIOTHEEK den nam God tot Zich mijn lieve Man en onze re, zorgzame Vader, Grootvader en Overgroot- der Conielis Jacobus de Horn de ouderdom van 97 jaar. Amstelveen: W. de Horn-Schröder A. de Horn Rotterdam: G. M. M. Thoden v. Velzen- de Horn H. G. E. C. Thoden-v. Velzen Amsterdam: J. L. de Horn M. J. de Horn-Gerritsen Kleinkinderen en achterkleinkinderen astelveen, 5 maart 1974. isterdamseweg 133. een bloemen Liever geen bezoek aan huis f overledene is opgebaard in één der rouwka- jers P.C. Hooftstraat 183 te Amsterdam, bezoek ■naar donderdag van 14.30—16.00 en 18.00— ■'-00 uur. in het familiegraf zal plaatshebben Ik üo maart as- tegen 15.00 uur op de be- K .plaats .-Zorgvlied" aan de Amsteldijk te ■Psterdam. Irrtrek vanaf de Amsterdamseweg 133 te 14.30 u pegenheid tot condoleren na afloop van die be^ Ptenis in de aula van de begraafplaats. God vervulde vaders verlangen. Hij nam tot Zich onze Vader, Grootvader en Overgrootvader Johannes Hendrik van Oinine op de leeftijd van 83 jaar. Romeinen 8 38 en 39. A. G. van Omme M. van Omme-Langhout W. Bakker-van Omme K. J. W. Bakker J. H. Schutte-van Omme R. Schutte J. van Omme G. van Omme-Swank Kleinkinderen en achterkleinki n deren Bennekom, 6 maart 1974. Correspondentie-adres: V anenb urgerallee 15, Putten. Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst wordt gehouden in de kapel van het Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom (ingang Boerhaavelaan) maandag 11 maart a.s. om 10.30 uur, waarna om 11.30 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Oude Algemene Be graafplaats te Bennekom. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gehouw ,,'t Kerkheem", Kerkhoflaan 26 te Ben nekom. Hoogeveen: Oldehove: Putten: Zwijndrecht: e WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van ilieberichten, die nog de volgende ochtend moeten den geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar van ZES tot ACHT uur. IfENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven In te bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, t Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw let Kwartet), alsmede de gewenste breedte. NGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling evorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch even zo tijdig mogelijk te doen geschieden. geschokt geef ik hierbij kennis van het on- cht overlijden van mijn Broer en Medefir- de heer Cormelis Wildenbos op de leeftijd van 49 jaar. zijn jarenlange trouw en plichtsbetrachting hij een blijvende plaats in mijn herinnering W. Wildenbos 5 maart 1974. el droefheid geven wij kennis dat de Heere uit is midden heeft weggenomen in de hope des uwigen levens, na een kortstondige ziekte onze ve zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Magdalena Poot weduwe van Maarten Dijkshoorn, in de ouderdom van 82 jaar. Kinderen en kleinkinderen ipelle a. d. IJssel, 6 maart 1974. irklaan 374. rrespondentie-adres: Dijkshoorn, Bermweg 298, tel. 010-506666. ilegenheid tot condoleren vrijdag a.s. van 15 uur en van 1920 uur aan het woonhuis. rouwdienst zal gehouden worden zaterdag i. in de Gereformeerde Kerk „Dé Hoeksteen", vierweg. Aanvang van de dienst om 9.30 uur, Barna de begrafenis zal plaats hebben op de be- aafplaats „Oud Kralingen", Kralingseweg 334. irtrek vanaf het kerkgebouw om 10 uur. Aan- mst op de begraafplaats 10.20 uur. 25 jaar koningin der Nederlanden Zo is Juliana! Hoogtepunten uit haar persoonlijk leven en tal van situaties die vorstin en vblk samen hebben doorleefd, weerspiegeld in een prachtige collectie foto's in kleur en zwart-wit Met een boeiende tekstl Een uiterst karakteristiek beeld van de regerende Oranje, f 9.90 JK Een boek van VA Zomer Keuning, Wageningen Verkrijgbaar in de boekhandel Psalm 23: „De Heer is mijn Herder", ïeden nam de Here, voor ons onverwacht tot Zich, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorg zame Vader, Broer, Zwager en Oom Cornells Wildenbos op de leeftijd van 49 jaar. G. J. Wildenbos-Stoof Flip en Annet Wim en Nel Theo Hanneke Robert Rona „Blijf bij ons, Heer". Midland, 5 maart 1974. IVilhelminastraat 2 )e rouwdienst zal D.V. gehouden worden zaterdag 'maart a.s. om 11 uur in de Geref. Kerk aan de 28 te Zuidland, waarna de be-, zal plaats hebben op de Algemene Be te Zuidland. vanaf het woonhuis om 10.30 uur. afloop van de begrafenisplechtigheid is in de Kerk gelegenheid de familie te condoleren. overlijden van onze gewaardeerde di- lieer C. Wildenhos op de leeftijd van bijna 50 jaar. toewijding zal bij ons steeds in gedachte Het gezamenlijk personeel firma Ph. Wildenbos Zuidland. uidland, 5 maart 1974. k heb u bij uw naam geroepen en gij zijt mijn" januit dit geroepen zijn heeft mijn innig gelief- Man, onze zorgzame Vader en Opa AJbert Bouman logen leven en werken voor de kerk en zijn ge- oor ons onverwacht heeft de Here hem thans tot ch genomen. Hij werd 62 jaar. M. Bouman-Nootenboom T. M. Beenakker-B ouman W. J. M. Beenakker Bertwin, Wilmar F. van Dongen-Bouman J. J. van Dongen Arianne, Marco M. Quist-Bouman B. Quist otterdam, 2 maart 1974. irboomstraat 1 B- Geen bloemen 3 dienst van Woord en Gebed wordt gehouden inderdag 7 maart a.s. in de „Oude Kerk", Char- isse, Kerksingel 35 te Rotterdam-Zuid om 14.00 ïr. Vertrek van Verboomstraat 1B om 13.30 uur. teraardebestelling zal plaats vinden om onge- er 15.00 uur op de begraafplaats Charlois van Herv. Gem., Rotterdam-Zuid; Charl. Lage- )k 680. Geheel onverwacht werd uit ons midden weggenomen, onze beste Zuster, Schoon zuster en Tante Helena Rhijnsburger op de leeftijd van 75 Jaar. Namens de familie: W. Rhijnsburger Oegstgeest, 5 maart 1974. Sumatrastraat 36. Correspondentie-adres J. Rhijnsburger, Salvialaan 40, Oegstgeest. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31, Leiden. Bezoek donderdagavond van 7-7.30 uur. Thuis geen bezoek. De begrafenis is bepaald op vrijdag 8 maart a.s. om 10 u. op de begraafplaats bij de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest. Psalm 90:15 (onber.). Heden nam de Here tot Zich, na een langdurig lijden, onze geliefde Zuster. Behuwdzus ter, Tante en Oudtante. Johanna K rijnen geboren 8 Juli 1901. Arnhem: H. W. Krljnen Ch. F. Krljnen-Kollaard Rotterdam: H. van Halsema-Krljnen D. F. van Halsema Dordrecht: W. Krijnen Middelburg: W. P. Krijnen H. A. Krijnen-Ruuls neven en nichten en verdere familie. Dordrecht, 6 maart 1974. Sterrenburgplein 57. Geen bloemen. De overledene ligt opge baard in het Rouwcentrum, Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdagmiddag van 4.15 tot 5 uur. De begrafenis zal plaatsvin den maandag 11 maart a.s. op de Algemene Begraaf plaats om 13 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het Rouwcentrum om 12.45 uur. Na de begrafenis Is er als nog gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de aula. Met leedwezen geven wij ken nis van het overlijden van de heer Ary van Spijk in de ouderdom van 89 jaar. Dordrecht, 1 maart 1974. Christelijk Mannenkoor Asaf. Op 5 maart 1974 is van ons heengegaan onze lieve Broer, Frederik Jacob Keiler op de leefijd van 70 jaar. echtgenoot van C. J. Keiler-van den Berg. 'Hij is verlost. God heeft hem welgedaan.' Rotterdam: J. C. Keiler A. Keller-Kooren Rotterdam: G. C. M. Keiler K. Keller-Sluyter Amsterdam: P. Keiler M. Keiler-Mulder L<Gdec.' M. Keiler Geboren: 20 januari 1904; overleden: 5 maart 1974 Want wij weten, dat, indien de aardse tent waar in wij wonen wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemel, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Vertrouwend op dit woord van onze Heiland mo gen wij geloven, dat mijn trouwe Man, voor de kinderen een zorgzame Vader en voor de klein kinderen een lieve Opa Frederik Jacob Keller daar nu mag juichen voor de troon van zijn He melse Vader. Rotterdam: Capelle a. d. IJssel: Ridderkerk: Maassluis: C. J. Keiler-van den Berg M. F. J. Schreuder-Keller M. A. Schreuder J. A. Sparreboom-Keller S. A. Sparreboom C. J. de Vries-Keller L. de Vries en kleinkinderen Rotterdam, Viervantstraat 274. Correspondentie-adres: M. A. Schreuder, Gorzen- hof 7, Capelle aan den IJssel. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren don derdag van 20.00 tot 20.30 uur en vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterstraat 51. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag a.s. in de zaal van de Verrijzeniskerk, Springer- straat 340 oon 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Aankomst aan de begraafplaats circa 11.20 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot con doleren in de kapel. Geen bloemen Aan huis liever geen bezoek Geen toespraken C&jlutocAitootde&f&i! ALLES OVER naaien, breien, haken, borduren, tapisserie Een unieK doe-het-zelf boek, verrassend door zijn veelzijdigheid, kwaliteit en praktische opzet. U kunt geen onderwerp op handwerk gebied bedenken, of u vindt het tót in details behandeld. In elk van de vijf hoofddelen wordt de handige stap-voor-stap methode toegepast. Telkens wordt begonnen met het allereenvoudigste. Nadat de materialen besproken zijn, worden de grond beginselen duidelijk uiteengezet. En dan komen de vele honderden toepassingen: van gemakkelijke en alledaagse tot meer exclusieve. Duo-Dessert Om samen van te smullen. Twee heerlijke puddinkjes voor een heel klein prijsje: 64 cent Ofwel 25 cent goedkoper! als U wekelijks 3 tot 5 dagen van Uw tijd dienstbaar kunt maken voor ver koop van reclame-ideeën op Regio-introductics bij het regionale bedrijfs leven, dit als onderdeel van het Verlovingspakket „Huwelijk en Gezin". Dit pakket wordt binnenkort door de leden-juweliers van de Federatie Goud en Zilver cadeau gegeven aan verloofde paren bij aankoop van hun verlovingsringen. Een dankbaar en voor U financieel bijzonder aantrekke lijk objekt, mits U beschikt over bewezen verkooptalent, initiatief en ener gie. Pluspunt is gevoel voor creativiteit en reclame op niveau. Telefoon en auto zijn gewenst. Een snelle uitvoerige schriftelijke sollicitatie met recente foto aan onze directie wordt p.o. beantwoord. Burg. van Nispenstraat 12, Doetinchem Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de heer Boogaard, telefoon 08340 - 32351. Na 18 u. privé 32315.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 13