201 HEESTERS DnORl mm VORM EN KLEUR tbcAvxnfïde£i^e\! FAMILIEBERICHTEN ZEEHENGELEN 100r CEBECO-HANDELSRAAD administratief medewerker LEIDINGGEVEND ASSISTENT TROiiW/KiWuWrarr dinsdag 5 maart 1974 K12 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven In welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. De heer en mevrouw Labordus- Haarsma geven met blijdschap k. nnU van de geboorte van hun Zoon Jeroen Jacobus Het bestuur en personeel van de Chr. Meisjes school „De Hoeksche Waard" voor L.H.N.O. ge ven met leedwezen kennis van het plotselinge overlijden van haar bestuurslid de heer B. Dorsman De overledene had een warme belangstelling voor onze school, welke wij in dankbare herinne ring zullen bewaren. Trooste de Heere zijn vrouw en kinderen. Oud-Beijerland, 2 maart 1974. Namens het bestuur: J. Aantjes, voorzitter H. M. C. Verrij-van Aalsburg, secretaresse. Namens het personeel: A. M. Roos, direktrice Heden behaagde het de Heere, na een kortston dig ziekbed, tot onze diepe droefheid uit ons midden weg te nemen onze geliefde zeer zorg zame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Johannes Hendrikus Kok sinds 1957 weduwnaar van Anna van den Berg in de gezegende ouderdom van ruim 79 jaar. De Heere heeft onze smeking gehoord; de Heere zal ons gebed aannemen. Soest: A. C. Ravenhorst-Kok J. Ravenhorst Schoonhoven: P. J. Kok Leiderdorp: A. van Heijst-Kok C. van Heijst Schoonhoven: B. Kok C. M. Kok-Schep Ermelo: C. G. Dijkstra-Kok W. Dijkstra Gouda: E. Versteeg-Kok A. Versteeg Schoonhoven: J. H. Kok A. Kok-Schilt P. Kok M. G. Kok-Uittenbogaard A. F. Kok C. A. Kok-de Jong J. M. Versluijs-Kok C. Versluijs L. Vermeulen-Dekker Kleinkinderen en achterkleinkind Schoonhoven, 2 maart 1974. Haven 57. Condoleantiebezoek 's avonds na 7 uur en na de begrafenis in het Hervormd Centrum. De teraar debestelling zal D.V. plaatsvinden op woensdag 6 maart a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Schoonhoven. Vooraf wordt een rouw dienst gehouden in het Hervormd Centrum, Kor te Dijk 12 te Schoonhoven. Aanvang van de rouw dienst 13.30 uur. Geen bloemen Door goddelijk licht omstraald werd op de Dag des Heren de Hemelpoort ontsloten voor onze ge liefde Zuster, Schoonzuster en Tante Jantje Oosterlioff-Muller op de leeftijd van 80 jaar. Grootegast, 3 maart 1974. Lied 229 5. Kollum: Zoutkamp: Grootegast: Wieringerwerf: M. Muller-Oostenbrug F. Muller B. J. Muller-Elmers K. Muller I. Muller-Wieringa K Muller W. Muller D. Muller-Pott „Ik vrees geen kwaad, want bij mij is de Heer". Gezang 87 4 Na een langdurige ziekte die hij moedig en ge duldig gedragen heeft, werd Pieter Oosthoek in Gods Huis binnengehaald. Hij was slechts 51 jaar. Dat zijn vrouw en kinderen de kracht mogen ontvangen om verder te gaan. Zijn vrienden: Gerda van Duin-de Mooij Jan en Bep de Koning Jaap en Ria den Haan Rijnsburg, 2 maart 1974. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons trouw Ud. de heer Pieter Oosthoek op de leeftijd van 51 Jaar. In onze herinnering zal hij een blijvende plaats In nemen. Bestuur en leden van de voetbalvereniging „RIJnsburgsc Boys". Rijnsburg. I maart 1974. Plotseling ls van ons wegge nomen onze lieve Moeder. Grootmoeder en Tante Jacoba Haak-Bal op de leeftijd van 69 Jaar. Uit aller naam: W. Haak. Pernis, 4 maart 1974 Burg. van Esstraat 31. Gelegenheid tot condoleren aan huls dinsdag cn woens dagavond van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 7 maart om 13.00 uur In het Ger. Jeugdgebouw. Burg. van Esstraat 34. waarna de ter aardebestelling tal plaats vinden op de begraafplaats INPLAATS VAN KAARTEN Heden nam God tol Zich onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia van Zwieten weduwe van Cornells van der Keur. In de ouderdom van bijna 80 Jaar. Uit aller naam: C. Veldhuyzen- van der Keur J. Veldhuyzen Katwijk aan Zee, 3 maart 1974, Ziekenhuis „Overduln", Nachtegaallaan 5. Correspondentie-adres: Prof. Granpré, Molièrestraat 18 te Wieringerwerf. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 6 maart a.s. 's morgens om 11.30 uur In de aula van Ziekenhuis „Overduin", waarna de be grafenis zal plaats vinden omstreeks 12.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats ..Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Het hoofdbestuur van de Bond van Christelijke Politieambtenaren in Nederland geeft met diepe droefheid kennis van het overlijden van de He ren H. Molenaar die in de jaren 1926 tot 1948 de functie van pen ningmeester bekleedde en mr. A. H. van de Veen die in de jaren 1935 tot 1946 als secretaris van het hoofdbestuur aan onze organisatie verbonden was. Zij hebben beiden met de volle inzet van hun grote capaciteiten de belangen van onze bond en zijn leden op zodanige wijze gediend, dat hen bij de beëindiging van hun functie het ere-lid- maatschap werd verleend. Hun persoonlijkheid zal in de kring van onze bond in dankbare herinering blijven voortleven. Amsterdam, 2 maart 1974. De Lairessestraat 51. D. Rook, voorzitter, Drs. J. van der Molen, secretaris. Heden nam onze Schepper tot Zich, mijn zo ge liefde en zorgzame Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Johanna Moerman-Waltmann in de ouderdom van 79 jaar. J. Moerman Jz. H. I. Ambacht: J. Moerman M. Moerman-van 't Hoff Ronald Eric Désirée Zoetermeer: E. Blonk-Moerman J. Blonk Marian Alexander Robert Rotterdam, 3 maart 1974. Groenezoom 76. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Elf Ranken", Aesopusplaats 2. Bezoek aldaar woensdag van 19.3020.00 uur. De crematie zal plaatsvinden donderdag 7 maart a.s. om 13.00 uur in het Crematorium te Rotter dam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Vertrek vanaf „De Elf Banken" om 12.30 uur. Zondagmorgen, nam God tot Zich, onze lieve Broer, Zwager en Oom Johannes Cornells Riet in de ouderdom van 81 jaar. Gij hebt mijn rechterhand gevat. Psalm 73 vers 23b. E. H. de Bruin-Riet A. Riet W. Riet-Staf]eu A. Hemmes-Riet L. J. Hemmes W. Riet-van Dort Rotterdam, 3 maart 1974. Bergselaan 54a. Liever geen bezoek aan het woonhuis. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Bergweg Ziekenhuis, Bergselaan 62. Gelegenheid tot bezoek: dinsdag van 19.3020 uur en woensdag van 20.15 tot 20.45 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 7 maart op de Algemene Begraafplaats „Croos- wijk". Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Aan komst op de begraafplaats om 13 uur. „Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen." Psalm 91 1. Voor mij geheel onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde Man Cornells Marinus den Hartog op de leeftijd van 73 jaar. Mede namens wederzijdse familie: C. den Hartog-van der Put Rotterdam, 3 maart 1974. Aelbrechtskade 51b. Geen bloemen. Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 8.008.30 uur in de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 470 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 7 maart op de algemene begraafplaats „Hofwijk", aan de Delftweg 230 (Overschie) na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer ca. 2.15 uur. Heden nam de Heere tot Zich, na een langdurige ziekte, onze geliefde Man, Vader en Grootvader Hendrik Tulp in de ouderdom van bijna 80 jaar. Dordrecht: H. Tulp-Scheer Heemskerk: L. Tulp W. Tuip-Tadema Gorinchem: M. Verhage-Tulp J. Verhage Sneek: A. Tulp A. Tulp-Sluiters Dordrecht: Th. Tulp en kleinkinderen Dordrecht, 3 maart 1974. Krommedijk 70. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben donderdag 7 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dor drecht. ingang Nassauweg, om 13 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. ENIGE KENNISGEVING Heden overleed onze lieve Tante en Oud-Tante Cornelia Gerdina Groeneveld in de ouderdom van 87 jaar. Diepenveen: E. W. Groeneveld A. J. A. Groeneveld- Maschmeijer Amsterdam: C. C. Groeneveld 's-Gravenhage: M. H. Schalling-Groeneveld Achternichten en -neven Apeldoorn, 4 maart 1974. „Talma Elim", Wilhelminapark 13. De crematie zal plaatshebben vrijdag 8 maart a.s. om 11.35 uur in aula 2 van het Crematorium te Dieren. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 10. Heden behaagde het de Heere na en langdurig, geduldig gedragen lijden tot Zich te nemen onze innig geliefde Man, Vader, Schoonvader, Groot vader, Broer, Zwager en Oom Maarten den Heijer op de leeftijd van 66 jaar. Uil aller naam: G. den Heijer-Tuit Scheveningen, 4 maart 1974. Dr. de Visserplein 57. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek dins dagmiddag van 56 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 79 uur in de rouwkamer. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 7 maart om 11.30 uur in wijkgebouw „Thabor", Van Boetzelaerlaan 286, waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben om 12.30 uur op de Alge mene Begraafplaats Kerkhoflaan. Heden ls ons voorgegaan naar het Vaderhuis met zijn vele woningen onze onverge telijke Man, Vader, Schoon vader, Groot- en Overgroot vader Hendricus Jacobus van der Eijnden weduwnaar van Foekje Fluyter, op de leeftijd van 78 Jaar. 'De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets.' Uit aller naam: F. van der Eijnden-de Boer. Dalen, 3 maart 1974. Burg. Fontelnstraat 19. De begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Be graafplaats te Dalen op don derdag 7 maart a.s. om 14.00 uur vanuit het Gerefor meerd Jeugdgebouw, Raben- hauptstraat te Coevorden. Zij, die laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 13.00 uur aldaar aanwe zig te zijn. Aanvang rouw dienst 13.30 uur. door Iwan Garay en Cor van Heugten Handboek voor het vissen op kabeljauw, zeebaars, makreel, harder, geep, bot, schar, tong, enz. Met een overvloed aan praktische aanwijzingen. Gebonden f 14,50 Verkrijgbaar In de boekhandel L. J. VEEM WAGENINGEN LI-VEEM OFFICIËLE PUBLIKATIE Inschrijving Accountants-Adminisfratie- consulenten De Staatssecretaris van Economische Zaken deelt mede, dat de Wet op de Accountants-administratieconsulenten volgens Koninklijk Besluit van 22 februari 1974, Staats blad nr. 70, in werking zal treden op 1 maart 1974. Een aanmeldingsformulier voor een aanvrage om aanwijzing ter inschrijving als accountans-administratieconsulent krachtens de overgangsbepalingen (Titel VI van de wet) kan schriftelijk worden aangevraagd bij de Commissie voor de Toelating Accountants-administratieconsulenten, p/a Ministerie van Ecoonmische Zaken, Bezuidenhoutse- weg 30, 's-Gravenhage. De aanvrage zelf zal voor 1 juni 1974 bij deze Commissie dienen te worden ingezonden. HET ACTIVEREN VAN CREATIEVE EXPRESSIE door AB DEBROUWER Handenarbeid op een nieuwe manier. Van a tot z gericht op de ontwikkeling van de persoonlijke originaliteit Ab de Brouwer maakt u vertrouwd met tal van aantrekkelijke technieken en leert u gebruik te maken van vele soorten mate riaal. Zijn aanwijzingen zijn glashelder. En de tekeningen en foto's, waarvan vele in kleur, laten u prachtige voorbeelden van „vrije expressie" zien. Een rijke overvloed van stimulerende ideeën. Vaak ongelóóflijk goed. Met dit boek als hulpmiddel en inspiratiebron komt u tot eigen fraaie, artistieke werkstukken die u voldoening en echte vreugde schenken 232 groot-formaat bladzijden, met 165 tekeningen en foto's in zwart/wit en in kleur f 39.90 „Vorm en kleur" is verkrijgbaar in de boekhandel EEN BOEK VAN ZOMER KEUNING - WAGENINGEN van creatieve mogelijkheden I blazerpak voor mannen! Omdat het zo vlot staat, lekker zit en onbetwist mode is. Polyester/wol in warm bruin. 1 LIS^ V NATIONALE COÖPERATIEVE AAN- EN VERKOOPVERENIGING VOOR LAND- EN TUINBOUW GA. Voor een van onze Commerciële afdelingen zoeken wij kontakt met een deze funktionaris zal een taak krijgen bij het administreren van voorraden en de controle van uitgaande facturen. Voor deze funktie is het Praktijkdiploma Boekhouden vereist; leeftijd ca. 25 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring te richten aan Cebeco- Handelsraad, afd. Personeelszaken, Blaak 31 te Rotterdam. JAAPHAGE handig boek voor de tuinliefhebber. Heesters, bomen, struiken en co niferen zijn in alfa betische volgorde opgenomen. Van elke plant treft u een kleu renfoto aan met een duidelijke be schrijving. Daar naast is een groot aantal nuttige gege vens opgenomen o.a. over de gewenste grondsoort, de standplaats, de eventuele winterbeschutting, de gebruiksmogelijk heden, de snoei, de voortkweekmethoden. Met overzichtelijke bloeitijden-kalender die hot moge lijk maakt de heesters zo te kiezen dat u bijna het hele jaar bloemen in de tuin hebt. Gebonden f 14,50 - Verkrijgbaar in de boekhandel iJK ZOMER KEUNING \J|J» WAGENINGEN Registeraccountants Alkmaar Beverwijk 's-Gravenhage Hoorn I'urmercnd Amsterdam Doetinchcm Haarlem 'Leiden Zaandam Arnhem Ede Hoogcvcen Mcppcl Zutphen Voor spoeoige indiensttreding bij onze vestigingen te 's-Gravenhgge en Leiden nodigen wij gaarne kandidaten uit voor 3e functie van met een middelbare schoolopleiding en in het bezit van het diploma S.P.D. of gevorderde studie voor register accountant. Ook zij, die niet eerder op een accountantskantoor werk zaam zijn geweest, doch in verband met hun theoretische opleiding, of in het bedrijfsleven opgedane praktische ervaring, binnen korte tijd voor deze funktie kunnen worden opgeleid, komen in aanmerking. Geïnteresseerden zullen wij graag uitnodigen voor een oriënterend gesprek van vertrouwelijke aard, waarbij honorering en toekomstmogelijkheden alle aandacht zullen krijgen. Wilt u voor een afspraak schrijven of bellen: 's-Gravenhage, Javastraat 58, telefoon 070 - 63 65 82; Leiden,' Plantage 18, telefoon 01710 - 4 67 46.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12