LIEFDE DOET WONDEREN ITT Rotterdamse Schooladviesdienst Familieberichten monteur vloeistofmeters een onderwijskundige een medewerker beroepsonderwijs een medewerker algemeen voortgezet onderwijs TI TROUW/KWARTET ZATERDAG 2 MAART 1974 Liefdeloosheid Met groeiende belangstelling las ik het artikel van de heer Klei over de res SGP-ers en Rik Valkenburg. Die belangstelling bereikte het hoogte punt in de laatste zin: 'Men zou den ken, meneer Scholten hoort veel meer thuis bij het Reformatorisch Dagblad b.v. dan bij Trouw*. Dat 'thuis horen' van belijdende en bekeerde christenen kan ik maar niet begrijpen. Wie zich echt Nederlander voelt en dat ook werkelijk is, zoals koningin Juliana haar hele volk zal liefhebben van wel ke politieke kleur of godsdienstige richting haar volksgenoten ook zijn, zal belangstelling hebben voor alle ui tingen van dat volk, óók en juist voor diegenen, die heiden zijn en afge dwaald, hoe dan ook. Daarom is het nuttig, zoveel mogelijk kranten en an dere publikaties te horen en te zien, en er voldoende achter te komen wat ziek is en pervers en wat misdadig is en duivels. Naarden M. P. D. Ter Braake-de Waal Rundvlees (4) Er wordt 40.000 ton rundvlees uit de markt genomen en zo ontstaat een kunstmatige schaarste, met als gevolg een prijsverhoging. Begrijpelijk dat er kritiek op komt. Toch wil ik het ook van de andere kant zien. 40.000 ton is 40.000.000 kilo. Dat is per hoofd nog geen drie kilo vlees. Dit valt ergens nog wel mee. De verwerkingskosten zijn behoorlijk gestegen. Wat zult u van de prijzen van het veevoeder zeg gen, deze zijn soms met 40 pet. geste gen. XoordwijkThout J. Wassenaar Program De voorzitter van de ARP, drs. De Koning, blijkt met zijn opmerking te gen programmacollege's te zijn, wel ver te zijn verwijderd van de oprich ter van de partij, dr. Abraham Kuy- per. die altijd een geweldige nadruk op het program heeft gelegd. Bij hem was het niet: 'Je kiest ons maar en je ziet dan wel wat er van komt'. Als de ARP ook maar de gedachte aan pro gramma's kwijt is of raakt, kiest zij voor het opportunisme van de geko zen bestuurder en zal daardoor als principepartij tot niets verschrompe len. Bodegraven A. Koolma KNAC (2) Volgens een krantenbericht is de KNAC boos op de regering omdat de ze de maximum-snelheid nu verdedigt met het argument van de verkeersvei ligheid. Een knak in het leven van de medemens weegt bij de KNAC blijk baar niet zo zwaar als een knak in de maximumsnelheid. Rotterdam C. P. van Rensen Vrijzinnigen (3) Als ds. Hollemans meent dat vele ge reformeerden niets weten o.a. voor wat betreft de vrijzinnige theologie, had ik op zijn minst verwacht van hem hierover enige uitleg te krijgen. Indien hij meent vanuit de Schrift de vrijzinnige theologie te kunnen verde digen en de duidelijke positie van de hervormde synode ten opzichte van deze leer wel te kunnen aangeven had ik dit graag gelezen. Culemborg II. de Voogd De redactie behoudt zich het recht voor haar ter opname in deze rubriek toegezonden meningsuitingen verkort weer te geven. Bij publlkatie wordt met de naam van de inzender onder tekend. Brieven kunnen worden ge stuurd aan het secretariaat hoofdre dactie Trouw/Kwartet, postbus 859. Amsterdam. dering van het tehuisbestuur wordt gehouden, wordt altijd aan de bewo nerscommissie gevraagd of er nog iets te bespreken is. Gegronde klachten zijn altijd tot ieders tevredenheid op gelost. Verpozing hebben wij ruim voldoende. Over de voeding niets dan lof. Is er iets dat men niet graag lust, dan wordt er in de keuken rekening meegehouden indien het daar bekend is en voorzover het niet ingaat tegen het advies van de dokter. Bleskengraaf (Z-H) L. v. d. Perk, Bcj. Ccntr. 'Graafzicht'. Kinderdoop (2) In ingezonden stukken over de kin derdoop lees ik steeds deze teksten: 'Laat de kinderen tot Mij komen en verhindert ze niet'. 'De kinderen zijn geheiligd in de ouders'. Naar mijn be scheiden mening hebben beide met met de doop van uit staan. Het eerste zegt Christus nog en ouders doen goed hun kinderen in hun gebed bij Hem te brengen. Het tweede betekent dat kinderen van gelovige ouders van Godswege zijn geroepen dezelfde (ge- loofsjweg te gaan. Er is dus verschil tussen kinderen van gelovige en onge lovige ouders. De doop heeft er zoveel mee te maken dat Petrus zegt bij de aanvang der gemeente, 'bekeert en laat dopen'. Gedoopt te worden is dus voorbehouden aan bekeerden, aan mensen die tot geloof gekomen zijn. Amsterdam-O D. C. Deutekom Heeresma (2) Heere Heerc=ma stelt voor dat we alle maal onze kinderen zelf onderwijs ge ven. dan weten de ouders wat het is een kind op de wereld te zetten. Nou, ik laat het onderwijs graag aan ande ren over, en met mij zeer velen, om de eenvoudige reden dat wij 't niet beter kunnen, en als ik mijn kinderen van verschillende leeftijden het on derwijs moest geven dat bij hen past, dan zou er vast met de rest iets mis gaan. Wij proberen, net als Heere. zelf regeren. Ter Aare G. van Vliet Zd-Afrika (2) Bevolkingsgroei De krant van 18 februari bevat het volgende citaat uit het jaarverslag 1973 van de Recreatiegemeenschap Ve- luwe: 'Waaraan het natuurmilieu zo wel als het landschapsschoor ten of fer dreigt te vallen, dat is de toene mende ruimtenood waaraan ons land blootstaat'. Wat men blijkbaar nog al tijd niet ziet (of niet wil zien?) is dat uiteindelijk de beangstigende bevol kingstoename de hoofdschuldige is. Het niet vermelden van dit feit en dat nog wel in het 'wereldbevolkings jaar' acht ik onverantwoord. Wan neer zal aan dit zo hoogst schadelijke zwijgen nu eens een einde komen? Het is in dit verband ontmoedigend te moeten constateren dat onze rege ring heeft geweigerd ter gelegenheid van dit wereldbevolkingsjaar een spe ciale postzegel te doen uitgeven, on danks de vele verzoeken van Kamerle den daartoe. Delft D. van der Keilen, ing. lid raad van advies Stichting Welzijn en Bevol kingsgroei Bejaarden (slot) Hiermede wil ik reageren op een ver slag van Ciska Dresselhuys in Tr.-Kw. van 8 februari naar aanleiding van een onderzoek door de heer Van Sla geren, werkzaam op de sectie bejaar- denwerk van de provincie Utrecht, in hoeverre bewoners van bejaardente huizen niets of wel wat te zeggen hebben. Ik ben een bewoner van een bejaardentehuis, dat weliswaar buiten de provinci.' Utrecht ligt, doch wair de omstandigheden goed zijn. In ons huis wonen ca. 85 bewoners, de oud ste is 95 jarr. de jongste 65 jaar. Er is een bewonerscommissie van 7 per sonen. als regel komen we een keer per maand bijeen met, op ons ver zoek, de directrice. Als er een verga- Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Enige opmerkingen bij het ingezon den stuk van J. Boessenkool in Tr. 26-2-74. 1. Apartheid is in zoverre door God gemaakt dat ieder mens verschilt van de ander, daardoor apart in de zin van uniek is. Apartheid in de zin van 'ik zet jou opzij, apart', is door God niet gewild, want hij heeft Zijn Zoon gegeven om solidair te zijn met alle mensen die apart, opzij, verdrukt worden. Apartheid ln Zuid-Afrika betekent niet dat men het unieke in elkaar, in dit geval in de verschillende bevol kingsgroepen erkent en respecteert, het betekent dat één bevolkingsgroep de andere groepen apart, opzij zet, zo danig onderdrukt, dat de Verenigde Naties het een misdaad tegen de mensheid noemen. 2. Om naar Zuid-Afrika te gaan moet je blank zijn en heb je een visum no dig. Je kunt niet je gekleurde familie opzoeken en het visum krijg je alleen als je niet weet dat, of als je er niet om geeft dat de meeste inwoners van dit land niet-blanken zijn, die in ont- rechting en onvrijheid moeten leven. Dagelijks worden alleen al op grond van de pasjeswetten 20000 Afrikanen gearresteerd. Naar schatting zitten er zo'n 90.000 Zuidafrikanen in de gevan genis, dat is 417 op elke 100.000 inwo ners (voor Nederland 25,4 op 100.000). Bovendien kunnen in Zuid- AJrika zonder vorm van proces, louter op grond van verdenkingen, mensen gedurende lange tijd in arrest worden gehouden. Maar als je niet koud of warm wordt van de manier waarop de blanken in Zuid-Afrika de niet-blan- ken verontmenselijken, als je nog nooit gehoord hebt van Luthuli, Man dela, Sobukwe en van Sharpville en Langa, ja dan 'zie je het heel anders'. Schrijft u eens een briefje, hr. Boes senkool, naar Kairos, Corn. Houtman- straat 17 Utrecht. Kairos ondersteunt het Christelijk Instituut van de hr. Beyers-Naudé. Kairos vertelt wat er leeft onder de meerderheid van de be volking in Zuid-Afrika Den Haag L. J. de Boer Het heeft de Here behaagd plotseling uit dit aardse leven tot Zich te nemen in Zijn Heerlijk heid, onze lieve Man, Vader en Grootvader Klaas van Tongeren Hij is 53 jaar geworden. „Zalig de doden die in de Here sterven". Openbaring 1413. H. M. van Tongeren-Bonefaas C. van Tongeren A. M. Faasse-van Tongeren J. W. Faasse Michael Betty Katwijk aan Zee, 28 februari 1974, Boulevard 113. Gelegenheid tot condoloren: 's middags van 34 uur en 's avonds van 7.309.00 uur en na de ter aardebestelling in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 5 maart a.s. des nam. 2.00 uur in de „Vredeskerk", Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee, waarna de be grafenis zal plaats vinden omstreeks 2.45 uur op de Algemene Begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Geen bloemen. Zeer plotseling nam de Here uit ons midden weg onze geliefde onvergetelijke Broer, Zwager en Oom Klaas van Tongeren ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn". Psalm 7312. Katwijk: Betty van Tongeren C. J. Schonenberg van Tongeren W. Schonenberg H. Remmelzwaal- van Tongeren A. Remmelzwaal Grand Rapids: C. J. Bakhuyzen- U.S.A. van Tongeren J. Bakhuyzen Maassluis: H. van Tongeren E. J. van Tongeren- Huisman Neven en nichten Katwijk aan Zee, 28 februari 1974. IN PLAATS VAN KAARTEN. Heden is plotseling van ons heengegaan onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot vader Leendert Blok weduwnaar van S. van der Velden, eerder van W. Lut, in de ouderdom van 84 jaar. E. van Vliet-Blok J. M. van Vliet M. van der Nat-Blok J. J. van der Nat Klein- en achterkleinkinderen Leiden, 1 maart 1974. Bejaardencentrum „Rijn en Vliet", Aaltje Noorderwierlaan 1. Corresp.-adres: Jac. Urlusplantsoen 414. Geen bezoeken en geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 5 maart a.s. in de aula van de Algemene Begraaf plaats „Rhijnhof", aanvang 15.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer F. Brand huisarts Wij verliezen in hem een gewaardeerd Vriend en Collega Leidse Huisartsenvereniging Voor ons werd onverwacht door Gods hand weg genomen onze geliefde Schoonzoon, Zwager en Oom Klaas van Tongeren Maar blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal ontwaakt Uw lof ontvouwen". Psalm 178. Katwijk: J. H. Bonefaas-Weenen Rotterdam: T. den Ruiter-Bonefaas Katwijk: M. Timmers-Bonefaas II. Timmers Rotterdam: G. den Boer-Bonefaas II. den Boer Delft: J. Timmers-Bonefaas Maassluis: C. Bonefaas Italië: A. Arcara-Bonefaas G. Arcara Neven en nichten Katwijk aan Zee, 28 februari 1974. Onder grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze Direkteur, de heer K. van Tongeren Zijn grote bewogenheid en ijver zal ons een blijvend voorbeeld zijn. Het gezamenlijk personeel van Van Tongeren-Katwijk B.V. Katwijk aan Zee, 28 februari 1974, Scheepmakerstraat 10. Tot onze diepe droefheid nam de Heere tot Zich, mijn geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder Hendrika Blijleven echtgenote van Cornelis Bloemendaal, op de leeftijd van 64 jaar. Sassenheim: C. Bloemendaal Sassenheim: G. Bloemendaal Rouen (Frankrijk): C. Bloemendaal B. J. Bloemendaal- Barnhoorn Sassenheim, 1 maart 1974, Tulpenstraat 8. De rouwdienst is bepaald D.V. op dinsdag 5 maart a.s. 1.30 uur n.m. in het rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, waarna de teraardebestelling op de begraaf plaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim pl.m. 2.15 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouw centrum maandagavond a.s. van 78 uur. FABRIKANT VAN MEET- EN REGEIAPPARATUUR Een vloeistofnieter monteren is bijna net zo plezierig als er een in gebruik hebben! Voor onze afnemers biedt het gebruik van een Cono- flow-VAF volumemeter grote voordelen. Daarom heeft de man die 'm in elkaar zet ook zulk verant woordelijk werk. Maar wel plezierig, want hij maakt 'm helemaal. Wij kennen geen lopende band werk of massafabrikage. Op korte termijn hebben wij plaats voor een Gewenste opleiding: LTS Instrumentmaker en liefst wat ervaring en kennis van meet- en regeltechniek. Leeftijd ca. 22 jaar. Loon en arbeidsvoorwaarden volgens CAO-C in de Metaalindustrie. Gunstige bijkomende voorzieningen als studiekosten vergoeding en reiskostenregeling voor hen die bui ten Dordrecht wonen. Aanmelden bij afdeling Personeelszaken, Vierlingh- straat 10, Dordrecht 6. Onze heer C. Burgmans kunt u ook overdag opbellen onder tel. 078-34188 en na werktijd onder nummer 078 - 76470. ITT Controls/Conoflow-Vaf Division Voor ons geheel onverwacht nam de Heere heden, op Zijn tijd, tot Zich, mijn lieve Zoon, onze ge liefde Broer, Zwager en Oom Huibrecht de Ruijter op de leeftijd van 35 jaar. Leidschendam: M. A. de Ruijter-den Haan C. H. de Ruijter Chr. de Ruijter-Jansen M. Jansen-de Ruijter A. Jansen G. A. de Ruijter W. H. de Ruijter-te Paske Vancouver (Can.): J. de Ruijter C. J. de Ruijter-Schmal Leidschendam: W. de Ruijter L. M. de Ruijter-Meerman Voorburg: C. J. de Hoop-de Ruijter B. de Hoop Neven en nichten Leidschendam, 28 februari 1974. Koningin Wilhelminalaan 22. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het ziekenhuis St. Antoniushove, Burg. Banninglaan 1 te Leidschendam. Bezoek van 1415 en 1719 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 4 maart a.s. om 15 uur in de aula op de Oosterbe graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden. Vertrek vanaf Koningin Wilhelminalaan 22 om 14.40 uur. Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting in de aula van de begraafplaats. Plotseling werd uit ons midden weggenomen onze Vriend Huib de Ruyter Decaan en leraar geschiedenis. Psalm 39 27 Namens de Christelijke Scholengemeenschap Voorburg A. J. Gijsbers, voorzitter J. C. T. Voogt, rector Voorburg, 28 februari 1974. Geheel onverwacht werd uit ons midden wegge nomen Huibrecht de Ruyter Wij zijn dankbaar voor wat hij heeft gegeven in de tijd dat hij diaken was. Moge God de familie kracht geven om dit ver lies te verwerken. Leidschendam, 28 februari 1974. Namens de kerkeraad, Ds. W. van der Meulen, praeses E. G. Groenenberg, scriba ENIGE KENNISGEVING Heden werd door haar Hemelse Vader thuis gehaald onze lieve Schoonzuster en Tante, Me vrouw Hendrika vam der Heide weduwe van de heer J. S. de Vries, op de leeftijd van 84 jaar. „Boven de sterren daar zal het eens lichten. Daar wordt Uw hopend verlangen voldaan. Daar zal het lijden des harten eens zwichten, Daar zal de vreugde voor eeuwig bestaan". Oostzaan: M. de Vries-Balkhuizen Voorburg: W. de Vries-Parmentier Bussum: A. de Vries Ermelo: M. Holtrop-de Vries Rijswijk: T. van der Munnik- de Vries Neven en nichten Voorburg. 1 maart 1974, Dirk van Voorburglaan 37. Corresp.adres: Mgr. Van Steelaan 51, Voorburg. Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaats 'vinden woensdag 6 maart 1974 om 11.00 uur op de be graafplaats „Nieuw Eykenduynen" te 's-Graven- hage. DANKBETUIGING De overweldigende belangstelling en het hartelijk mede leven ons betoond na het overlijden en bij de begrafenis plechtigheid van onze geliefde Dochter en Zuster Meina van Leerdam gewoond hebbende Vechtstraat 93 I, Amsterdam, heeft ons ten zeerste getroffen. Daarvoor betuigen wij U langs deze weg onze welge meende dank. P. van Leerdam L. van Leerdam-Prins P. van Leerdam J. A van Leerdam-van den Berg Maasdijk, maart 1974. Maasdijk 203. De ROTTERDAMSE SCHOOLADVIESDIENST die werkt ten dienste en onder verantwoordelijkheid van het openbaar, protestant-christelijk, katholiek en neutraal bijzonder onderwijs, vraagt voor de centrale didaktische afdeling Begeleiding Basisonderwijs die in een team van didaktici en onderwijskundigen met specialisaties naar rekenen, taal, lezen en wereld oriëntatie een bijdrage zal leveren aan: - de ontwikkeling van de begeleiding van bet aan vankelijk en voortgezet leesonderwijs - de toetsontwikkeling in het algemeen ten behoeve van het basisonderwijs. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een akademische opleiding en enige jaren praktische onder wijservaring. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot f 4.171*- per maand (exklusief verhoging m.i.v. 1/1*74). Vakaturenummer 86a In het schooljaar 1973/1974 is een begin gemaakt om onze werkzaamheden ook te richten op de scholen voor beroepsonderwijs. Het ligt in de bedoeling dit werk in het komende school jaar uit te breiden. In de eerstkomende tijd zal het aksent van de werk zaamheden liggen op de begeleiding van de invoering van het vak Algemene Technieken, met name de koördinatie en ondersteuning van werkgroepen, die zich bezighouden met de leerstof-ontwikkeling voor dit vak in het L.EAO, L.H.N.O. en de scholen voor de Detailhandel. Daarnaast zullen o.a. onderwerpen verband houdende met de verlenging van de kursusduur van het L.B.O. een belangrijke plaats innemen. Vereisten - een onderwijskundige opleiding - ruime ervaring in het beroepsonderwijs - organisatorische kapaciteiten - geschiktheid in teamverband te werken. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot f 4.171,- per maand (exklusief verhoging m.i.v. 1/1*74). Vakaturenummer 86b Funktie-inhoud: - het adviseren bij de invoering van nieuwe didaktische werkvormen - het verzamelen en doorgeven van relevante informatie met betrekking tot de*ontwikkeling in het voortgezet onderwijs - hel stimuleren van goed overleg tussen de scholen onderling en tussen de scholen en de Schooladviesdienst - het adviseren aan schoolbesturen, schoolleiding en docenten inzake algemene vraagstukken binnen deze sektoren van het onderwijs. Vereisten: - akademische of daarmee vergelijkbare opleiding - ruime onderwijservaring - geschiktheid in teamverband te werken. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot f 4.171, per maand (exklusief verhoging m.Lv. 1/1 '74). Vakaturenummer 86c De salariëring geschiedt volgens de regeling voor de Pedagogische Centra. De voor het personeel van de gemeente Rotterdam geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing, hetgeen betekent: - welvaartsvast pensioen en geen inhouding van premie A.O.W./A.W.W. - een uitstekende ziektekostenverzekering (LZJA) - vakantietoeslag - de gemeentelijke verplaatsingskostenregeling is van toepassing. Indiensttreding uiterlijk 1 augustus 1974. Psychologisch onderzoek kan tot de selek deprocedure behoren. Sollicitaties, met vermelding van het desbetreffende vakaturenummer, te richten aan het Bestuur van de Rotterdamse Schooladviesdienst, Westblaak 87, Rotterdam. Na een langdurig moedig gedragen lijden nam de Here lot Zich, onze lieve altijd zorgzame Vader. Schoonva der. Groot- en Overgroot vader en onze beste Zwager Pieter van der Pot weduwnaar van Geertruida den Hoed. in de leeftijd van 90 jaar. J. van der Pot F. van Albada-v. d. Pot N. van Albada M. M. Gordijn-v. d. Pot C. J. Gordijn C. E. Singeling-v. d. Pot A. Singeling Klein- en achterklein kinderen en verdere familie. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ,.Lo- rentzhof". Gelegenheid tot bezoek zaterdag van 7-7.30 u. De rouwdienst is bepaald op maandag 4 maart a.s. om 9.45 u. in de aula van ,,Lo- rentzhof" waarna de begra fenis zal plaats vinden om circa 10.30 u. op de begraaf plaats „Rhijnhof" te Leiden. Groot is ons verdriet door het overlijden na een on voorstelbaar moedig gedra gen lijden van onze enige Schoondochter en Schoon zusje Tliea Berg A. Brinkman D Brinkman-Harkink Corrie Dieneke Hanna Rya Francis Arnhem, 1 maart 1974. OKKE JAGER Overdenkingen van een télevisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigen schappen en verlegenheden. Een bewonderens waardig boek van een man die de moderne me.ns en zijn wereld als weinigen kent Moedgevende en richting wijzende woorden van. hart tot hartl Bijzonder goede dingen zegt Okke Jager over de mogelijkheid van levens- en karakterver nieuwing. Verkrijgbaar in de boekhandel/gebonden f 12.90 »&een boek van Zomer Keuning, Wageningen Voor Uw bewijs van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen, tijdens de ziekte en na het over-1 lijden van onze Nicht Johanna Cornelia Ndspeling betuigen wij U onze oprechte dank. Uit aller naam: Familie J. Nispeling Dordrecht, maart 1974. Hiermede willen wij allen die belangstelling en medeleven toonden bij ziekte en overlijden van ons Dochtertje en Zusje Hannie hartelijk bedanken. Familie Ht Oppelaar Hazerswoude, maart 1974, I

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8