deVeluwe Rabobank Q ITT Patria bakt vorstelijk Ervaren MTS-er E FAMILIEBERICHTEN all-round betonafwerker B.V. Bouw* en exploitatie Mij. G. VERWEUUS, STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJK INTERNAAT VOOR SCHIPPERSKINDEREN GROEPSLEIDSTER f24.90 VOOR ONZE AFDELING KWALITEITSBEHEERSING a. een medewerker voor de afdeling effecten b. administratieve medewerkers TROUW/KWARTET DONDERDAG 21 FEBRUARI 1974 KU Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Heden nam de Heere van onze zijde weg, tot onze diepe droefheid, geheel on verwacht. onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante. Gerritje Jacoba Staf, in de ouderdom van 82 jaar. R. de Snoo-Staf W. Stedelaars-Staf E. Oosterwijk-Staf A. Oostenrijk verdere familie. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan buis. De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrum. Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot controleren aldaar zaterdagmiddag van 4.15 tot 5 uur. De begrafenis zal plaatsvin den D.V. op maandag 25 fe bruari a s. op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het rouwcen trum om 11.15 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren ln de ontvangkamer van de aula. Heden nam God tot Zich, voor ons nog onver wacht, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorg zame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwa ger en Oom Frank Paul Breugem in de ouderdom van 70 jaar. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zoude geen kwaad vreezen, want Gij zijt met mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Psalm 23 vers 4 Uit aller naam: A. Breugem-van Driel Bleiswijk, 19 februari 1974 Hoefweg 127c. Liever geen bloemen. De rouwdienst geleid door de weleerw. heer Ds. J. Gebraad zal gehouden worden zaterdag 23 fe bruari om 11.15 uur in het verenigingsgebouw. Kerkstraat 15, waarna de begrafenis in het fami liegraf zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Bleiswijk om ca. 12.00 uur. genomen onze lieve De Here heeft tot Zich Broer. Zwager en Oom Gerrit van Bentum echtgenoot van J. Boutkan op de leeftijd van 55 jaar. Ps. 33:22 (onber.) Capelle a/d IJssel: J. G. van Bentum A. van Bentum-Dekker Scherpenzeel: C. Boutkan A. A. Boutkan-Verkamman Nunspeet: W. A. van Bentum C. van Bentum-de Groot Rotterdam: I. Boutkan Nunspeet: G. Walvaart-van Bentum W. Walvaart Venray: A. H. Kranendonk-Boutkan M. Kranendonk Rotterdam: W. van Bentum M. L. van Bentum-van Rheenen Rotterdam (Zalmplaat): L. Boutkan A. C. Boutkan-Kluijfhout neven en nichten Corr. adres. Nunspeet. Dorpsstraat 26. De begrafenis vindt plaats op vrijdag, 22 februari 1974 om 13.30 uur op de Nieuwe Begraaf plaats te Nunspeet. Geen bloemen. In zijn grote wijsheid nam de Here heden, na een moedig en geduldig gedragen lijden, tot zich Zijn kind, onze lieve Zuster Anna Christina van Doorn Zij mocht 68 jaar worden. „De Heer is mijn Herder, Hij verkwikt mijn ziel. Ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen." Psalm 23. Zeist: H. van Doorn P. M. van Doorn J. H. van Doorn Arnhem. Helena Coetsstraat 3. Correspondentie-adres: Walkartweg 57, Zeist. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de kerk- zaal van Verpleeghuis „De Bradmberg", Kluize- weg 2 te Arnhem op 22 februari, om 11.30 uur. Na afloop van de rouwdienst is er gelegenheid om te condoleren. De bijzetting zal in alle stilte vinden. te Zeist plaats- Na een kortstondige ziekte is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder Hendrika Meindertsma-Enting op de leeftijd van 52 jaar. J. Meindertsma Meindert en Elly Janneke Arend Westerbork. 19 februari 1974. Halerweg 3. Post Hooghalen. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 23 fe bruari om 14.00 uur vanuit de Geref. kerk te Westerbork. Zij, die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13.15 uur aldaar verwacht. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in Concordia. Geen bloemen De Heere is mijn Herder, mijn ontbreekt niets. Psalm 231. In stil en rustig vertrouwen op haar Heiland is van ons heengegaan onze lieve Zuster, Schoonzus ter en Tante Teuntje Geertje van Genderen weduwe van J. Ockers, in de leeftijd van ruim 89 jaar. In grote dankbaarheid zullen wij haar blijven ge denken. Gameren: M. J. van Genderen- van Korlaar 's-Gravenhage: G. van Genderen- Hasselman Geldermalsen: J. P. van Niekerk- van Genderen C. C. van Niekerk Sprang: B. Ockers neven en nichten. Geldermalsen, 19 februari 1974. Bejaardencentrum „Ravestein", Ds. R. Lomanlaan 13. Corr.adres Willemstraat 14. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden, zaterdag 23 februari a.s. op de Algemene Begraafplaats te Geldermalsen. Vertrek vanuit het bejaardencentrum om 1.30 uur n.m. Vooraf wordt aldaar een rouwdienst gehouden welke aanvangt om 1.00 uur. Gelegenheid tot condoleren, vrijdag 22 februari 's avonds van 7.30 tot 8.00 uur in het bejaarden centrum. IN PLAATS VAN KAARTEN „Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart" Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, delen wij mede dat is ontslapen in zijn Heer en Heiland, onze lieve Man, Vader en Grootvader Pieter "Westra echtgenoot van T. Westra-Wolfart eerder gehuwd geweest met Elske Oostmeyer op de leeftijd van 76 jaar. Leeuwarden, 19 februari 1974. Leeuwarden: T. Westra-Wolfart Veenendaal: E. P. de Swart-Westra W. de Swart U.S.A.: B. P. Westra C. Westra-Auf der Springe Zwolle: J. W. Dooren-Westra B. Dooren Angola (Afr.): J. C. de Vries-Westra W. de Vries Olst: A. M. van Stuyvenberg- Westra A. van Stuyvenberg Den Helder: G. H. Westra W. Westra-Walstra Athene: A. J. P. Westra L. Westra-Wisse en kleinkinderen Geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging Jelsumerstraat 43, Leeuwarden. Condoleantiebezoek aldaar op vrij dag 22 februari van 13 uur tot 13.30 uur, waarna de rouwdienst zal volgen om plm. 13.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de Noorderbegraaf plaats om plm. 14.30 uur. Na een kortstondige ziekte heeft de Here in volle overgave des geloofs uit ons midden weggeno men onze Zuster, Schoonzuster en Tante Hendrika Meindertsma-Enting in de leeftijd van 52 jaar. Westerbork: H. Reinink M. Reinink-Enting Westerbork: G. Wilms W. Wilms-Hennink Anreep: H. J. Janssen K. Janssen-Enting Orvelte: H. Enting E. J. Enting-Stukje Brazilië: K. Enting H. M. Enting-Veldman Brazilië: L. Rabbers L. Rabbers-Enting Vinkeveen: P. v. d. Neut J. v. d. Neut-Enting Orvelte: L. Enting A. B. Enting-Bouwman Brazilië: J. A. Rabbers G. Rabbers-Enting Roden: J. Enting T. Enting-v. d. Does neven en nichten Westerbork. 19 februari 1974. In volle zekerheid van haar geloof nam de Here voor ons onverwacht weg onze lieve Schoonzus Hendrika Meindertsma-Enting Fam. F. van Staalduinen-Meindertsma Fam. S. Meindertsma-Klos Fam. F. van Staalduinen-Meindertsma Mevr. W. Meindertsma Fam. E. Meindertsma-Kort Fam. G. Williamson-Meindertsma Fam. P. Meindertsma-Geerlings Fam. L. Glazema-Meindertsma C. Meindertsma-Vos Westerbork, 19 februari 1974. DANKBETUIGING De zeer vele blijken van belangstelling en medeleven welke wij na het plotseling overlijden en bij de begra fenisplechtigheid van mijn innig geliefde Man en der kinderen zeer zorgzame Vader, onze Zoon, Behuwdzoon, Broeder, Zwager en Oom Arie Johannes van der Nol van zo vele kanten mochten ondervinden, heeft ons ten zeerste getroffen. Daarvoor betuigen wij U langs deze weg onze oprechte dank. A. van der Nol-Booster Jannette Piet Familie Van der Nol Familie Booster J's-Gravenzande, februari 1974. Boelhouwerstraat 10. Langs deze weg willen wij U allen hartelijk dankzeggen voor Uw medeleven met het verlies van mijn lieve Vrouw, onze Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Evertje Ligtenberg Uit aller naam: K. Ootjers Dorpsstraat 53, Noord-Scharwoude. Aanvaitftelijk groeide en groeide dat koninklijke buikje. Veel teveel zotternij en slappe kefct. Maar wat erger was, het volk volgde h*at voorbeeld van Karei de Kieskeurige. TotdatfjBakker Patria die koninklijke bakkersljl'edstrijd won. Toen leerde Karei de Tarrebracker kennen. Rijk aan vitaminen en mineralen. Gezond door toegevoegde tarwekiemen. Al spoedig begon 's konings buikje te slinken, En zo werd de Tarrebracker de nieuwe nationale boterham. Ruim een jaar naj de dood van onze moeder./di)e zij zo liefderijk met haiar zorgen omringd heeft, narn de Heer van Leven en debet. tot Zich onze lieve Tantb. Mevrouw J. M. Koopsfen-Stoof iel nji: daim Ermelo, Wilhelminalaan 28. Namens de nichten: Aalsmeer: H. Evcleena C. Eveleensi van Dongen Voor direkt gevraagd voor ons bouwwerk 174 woningen te Gouda. Aanmelden: Direktiekeet Lobelialaan te Gouda. Tel. 01820-20210. WOLWEVERSHAVEN 20 DORDRECHT Voor ons internaat voor voortgezet onderwijs vragen wij voor spoedige indiensttreding een Een speciale opleiding is voor deze funktie niet nood zakelijk; wèl een goede algemene ontwikkeling en enthousiasme voor deze baan. Sollicitanten dienen er rekening mee te houden, dat in het Internaat weekend-, avond- en slaapdiensten rouleren. Het is mogelijk intern te zijn. Verder geldt: leeftijd minimaal 22 jaar j 5-daagse werkweek salaris naar opleiding en ervaring vakanties als de scholen. J Sollicitaties: mondeling of schriftelijk aan bovenstaand adres. Telefonische infonbflties worden gaarne verstrekt door de direkteur, telefoon 078-32182. door JAC. GAZENBEEK Een van de beste kenners van de Velowe legt dit luisterrijke land tussen Randmeer en Rijn in al zijn schoonheid en rijkdom voor u open. Dit boek van Gazenbeek is het resultaat van een leven lang verkeren temidden van de natuur en de mensen van zijn geboor testreek, van talloze zwerftochten van noord naar zuid, van oost naar west, en van veelvuldig speuren in de historie. Een rijk gevarieerd beeld van alles wat de Veluwe te bieden heeft Verkrijgbaar in de boekhandel Uw taak zal bestaan uit de kwaliteitscontrole op aangekochte goederen (zoals elektrische en electronische komponenten) aan de band van vastgestelde specificaties. In voorkomende gevallen wordt deze controle ook bij derden verricht. Na de keuringswerkzaam heden dienen de keuringsresultaten statistisch te worden verwerkt. Bij deze werkzaamheden zult u regelmatig contact hebben met de afdeling Inkoop en Produktie- Inspectie, terwijl u ook externe contacten "zult onderhouden met onze afnemers. Bovendien zult u over leiding gevende capaciteiten dienen te beschikken om de Chef sectie Binnenkomende goederen bij diens afwezigheid te vervangen. Uw leeftijd: plm. 30 jaar. Uw opleiding: MTS Electro- techniek. Een aanvullende opleiding op het gebied van kwaliteitsbeheer en statistiek strekt tot aanbeveling. Interesse? Schrijf dan naar de afdeling Personeelszaken, Nederlandsch* Standard Electric Mij B.V, Postbus 1013, Den Haag. Tel. 070 - 62 44 21. De activiteiten van de Nederland8che Standard Electrie Mij B.V. liggen op het gebied van de telecommunicatie en electronica. Het bed, - H00 medewerker» - is een Nederlandse onderneming die deel uitmaakt van het wereld concern International Telephone and Telegraph Corporation (ITT). Nederlahdsche Standard Electric Mij B.V. Coöperatieve Raiffeisenbank 'Delft' Bij onze bank kunnen op korte termijn worden geplaatst die zelfstandig de cliënten van de bank kan adviseren bij hun be leggingen; voor verschillende> afdelingen. Geboden worden verantwoordelijke functies met veelal rechtstreeks con tact met de cliënten van de bank. Mede hierdoor zullen bij de selectie procedure de representatieve kwaliteiten een belangrijke rol spelen. Voorts dienen de kandidaten een goede algemene ontwikkeling te hebben, blijkend uit het bezitten van een middelbare schoolopleiding. Voor de functie op de afdeling effecten is de benodigde vakkennis en ervaring een vereiste. In de ovjferige functies is enige bankervaring aan te be velen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie van de RABOBANK Coöperatieve Raiiffcisenbank "Delft" Buitenhofdreef 268 Postbus 55 - DELFT - 2205.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14