amro-pierson Prijsverhoging van margarine niet echt nodii 4 Rijnmond voert beleij over de ruggen vare gemeentebesturen Familieberichten Goud blijft in belangstelling Geen tweeduizend gulden voor anti-bulderbaan amro-pierson fund MODE EN KLEDING VOORLICHT!^ «VODDEN TROt T T\\1 VRTET Dt\>l)\G 19 FEBRL \RI 1974 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) besfaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -F Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Met grote dankbaarheid mogen S. E. Wesbonk en E. Wesbonk-Wynia gedenken dat zij op 20 februari 50 jaar getrouwd zijn en op 2 maart 50 jaar geleden samen dé pastorie be trokken. Zij hopen dit feestelijk te vieren met hun kinderen, kleinkinderen en familie op 2 maart in Hotel Heidepark, Jan Steenlaan 22 (vlakbij het station) te Bilthoven. Receptie van 15.0017.00 uur aldaar. Utrecht, Livingstonelaan 340. Psalm 89 1 berijmd Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Moe der en Oma, Behuwdzuster en Tante Bart je Muilwijk weduwe van Thomas Vlot in de ouderdom van 83 jaar. Alphen a. d. Rijn: J. Vlot E. A. Hesseling-Vlot H. G. Hesseling Wim, Tom, Bart-Jan, Alexander en verdere familie Alphen a. d. Rijn, 17 februari 1974. Ahornstraat 21. De overledene ligt opgebaard in de Opstandi-ngs- kerk aan de Pr. Marijkestraat te Alphen a. d. Rijn. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 20 februari van 78 uur 's-avonds. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 21 februari op de Oosterbegraafplaats te Alphen a. d. Rijn. Aankomst aula 12 uur. Openb. 14 13b (oude vert Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, opdat zij nisten mogen van hunnen arbeid; en hunne werken volgen met hen. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van de Secre taris van het College van Notabelen der Her vormde Gemeente Katwijk aan Zee, de heer Tennis den Duik op de leeftijd van 67 jaar. Dankbaar gedenken wij het vele werk dat hij voor de kerk verricht heeft. De Heere trooste zijn Vrouw en Kinderen in dit zware verlies. Katwijk aan Zee, 18 februari 1974. Het College van Kerkvoogden en Notabelen der Hervormde Gemeente Katwijk aan Zee. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de Heer Teunis den Duik vanaf 1956 lid en 2e voorzitter van ons bestuur Dankbaar zijn wij voor de aangename samen werking en de enthousiaste wijze waarop de heer Den Duik, de belangen van het vreemdelingen verkeer in Katwijk heeft gediend. Katwijk aan Zee, 18 februari 1974. Het bestuur van VVV ..Katwijk" mr. J. v. d. Plas, voorzitter, J. C. Tieleman. secretaris. Met innige deelneming geven wij kennis van het overlijden van onze ere-Voorzitter de heer T. den Duik Hij zal in dankbare herinnering blijven voor onze vereniging. Namens het bestuur van de Bakkerspatroons Vereniging 'Talma'. Katwijk aan Zee. 17 februari 1974. „Want het leven is mij Christus en het sterven gewin' Philippenzen 121. Heden is in Jezus ontslapen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder Gerda Gevers-Scheurer op de leeftijd van 42 jaar. Th. Gevers Filonne Karei Edward Irma Godfried Pretona-0002 (Zuid-Afrika), 17 februari 1974. 128 Murraystreet. Brooklyn. Terwijl zij zich zelf en de toekomst van haar ge zin rustig aan God had toevertrouwd, is Gerda Gevers-Scheurer naar haar Hemelse Vader gegaan. Zij stierf zondag 17 februari 1974. op de leeftijd van 42 jaar, in haar huis te Pretoria. Voorburg: M. Gevers-de Haan Voorburg: Fam. Vegter-Scheurer Heeze: Fam. Scheurer-ten Kate Voorburg: Fam. Schreuder-Scheurer Arnhem: J. Scheurer Wierden. Fam. Bleichrodt-Scheurer Krimpen a. d. IJssel: Fam Gevers-de Vos Rotterdam: Fam. Gevers-Ligthelm Kaapstad: Fam. Gevers-de Vos Voorburg: Fam. Gevers-Grashoff Voorschoten: Fam. Van den Berg-Gevers Voorburg: Fam. Gevers-de Vos Zevenaar: Fam. Ellis-Gevers Overveen: Fam. Gevers-Potgieser Op 14 februari 1974 overleed de Heer J. J. H. Koopman die gedurende vele jaren als leraar Nederlands werkzaam is geweest aan het Carolus Clusius Col lege, voorheen het Christelijk Lyceum, te Zwolle. Wij herinneren ons met dankbaarheid hetgeen hij gedaan heeft voor zijn leerlingen en voor onze scholengemeenschap. Namens het bestuur van de Vereniging voor Chr. Voortgezet Onderwijs te Zwolle: J. in 't Veld. voorzitter. H. P. Nieuwenhuizen. secretaris. Schoolleiding, docenten, leerlingen en niet-onder- wijzend personeel van het Carolus Clusius Col lege. geven met verslagenheid kennis van het overlijden van onze collega en leraar J. J. H. Koopman op de leeftijd van 51 jaar. Met dankbaarheid denken wij terug aan het vele werk, dat hij gedurende vijftien jaar als docent Nederlands voor onze school heeft verricht. God sterke zijn vrouw. Zwolle, 14 februari 1974. Namens schoolleiding, docentea leerlingen en niet-onderwijzend personeel: J. van 't Hul. rector, A. C. Versloot, wnd. rector. Hoe liefelijk zijn uwe woningen, o Heere der heirscharen./ Mijne ziel is begeerig en bezwijkt ook van ver langen naar de voorhoven des Heeren. (Psalm 84 2 en 3a). Bedroefd, maar toch dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat de Heere heden in Zijn Heerlijkheid heeft opgenomen onze lieve Vrouw. Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Magclalena Maria Spijker-Qualm in de ouderdom van 76 jaar. Rijnsaterwoude: P. Spijker Burgerveen: G. Spijker B. Spijker-Betjes Welland (Can.): Jac. Spijker G. Spijker-Veenstra Oude-Wetering: Joh. Spijker G. Spijker-van 't Wout Rijnsaterwoude: W. Spijker C. Spijker-Baelde Wellington (Nw.-Z.): J. Burghout-Spijker D. Burghout Scheveningen: H. van Os-Spijker J. W, van Os Delburne (Can.): J. Spijker R. L. Spijker-Meyder Koudekerk a. d. Rijn: M. M. Kranenburg-Spijker A. Kranenburg Wainfleet (Can.): P. Spijker A. Spijker-de Haan Bodegraven: E. S. Laban-Spijker G. C. Laban Nieuwpoort: A. Spijker J. Spijker-Kort Klein- en achterkleinkinderen Rijnsaterwoude, 17 februari 1974. Vriezen weg 7. De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsa terwoude zal D.V. gehouden worden donderdag 21 februari nam. 2 uur, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Vemoeke geen bloemen Na een kortstondig ziekbed nam de Heere heden uit ons midden weg mijn geliefde Man, onze bes te Zwager en Oom Jacobus Blok in de ouderdom van 78 jaar. Namens de familie: Chr. Blok-Bijl Barendrecht, 17 februari 1974. Talmaweg 79. Corr.-ades: Rijnstraat 7, Barendrecht. Mijn man is opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht. Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar dinsdagavond van 18.45 19.45 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 20 februari a.s. plm. 15.00 uur. Vertrek van Talmaweg 79 om 14.30 uur. s God heb ik lief. want die getrouwe Heer Hoort mijne stem. mijn smekingen, mijn klagen. Hij neigt zijn oor, 'k roep tot Hem al mijn dagen. Hij schenkt mij hulp. Hij redt mij keer op keer. Het behaagde de Here tot Zich te nemen, Zijn moegestreden kind, onze lieve zorgzame Moeder, Oma. Zuster, Schoonzuster en Tante ELisabeth Hillegonda van Tongeren weduwe van P. G. Hofland op 67-jarige leeftijd Zundert: J. M. Hofland A. A. Hofland-Koops Delft: E. II. van Baaien-Hofland C. van Baaien Honselersdijk: H. Hofland W. P. Hofland-van Zanten Kortenhoef: K. K. Leene-Hofland W. Leene Koudekerk a. d. Rijn: M. Bonardt-Hofland W. Bonardt Frankrijk: J. W. H. Ipoli-Hofland J. C. Ipoli Australië: P. G. Hofland Tilburg: D. Hofland en verloofde Kleinkinderen en verdere Familie Honselersdijk, 17 februari 1974 Hunselaer 67. Correspondentie-adres: H. Hofland, 2e van Reenenstraat 23 Honselersdijk. Condoleantie bezoek: woensdag 20 februari a.s. in de zaal van 'De Voorhof', ingang Fazantlaan, Honselersdijk van 19.30 uur tot 21.00 uur. Geen bezoek aan huis. De rouwdienst wordt D.V. gehouden donderdag 21 februari a.s. in de Gereformeerde kerk te Hon selersdijk. Aanvang der dienst om 14.00 uur, waarna de ter aardebestelling plaatsvindt op de Algemene be graafplaats, Geesterweg te Naaldwijk om ca. 15.00 uur. Van een onzer verslaggevers BRUSSEL Goud heeft gisteren opnieuw sterk in de belangstel ling gestaan, zowel op de grote metaalmarkten als tijdens de bij eenkomst van de EEG-ministers van financiën. Tijdens deze laatste bijeenkomst, waar overigens de Engelse bewindsman Bar ber vanwege de verkiezingen in zijn land niet aanwezig was, zou zijn beslo ten tot de oprichting van een comité dat zich bezig gaat houden met de fi nanciering van de veel duurdere olie. Naar verluidt moet het comité, waarin de gouverneurs van de centrale banken zitting zouden krijgen, zich vooral be zig houden met de herwaardering van de goudprijs, die thans officieel 42,22 dollar per ounce bedraagt, ter even tuele financiering van de olieleveran ties en voor officiële verrekeningen tussen de centrale banken. De geruchten over een nieuwe waarde bepaling van het goud alsmede het 'wegvluchten' van de inflatie zorgde gisteren opnieuw voor recordnotering van het edele metaal. In Londen open de het goud op 152 dollar per ounce (31,1 gram), wat bijna 3 dollar boven het vorige hoogtepunt was. Daarna be gon de prijs evenwel in te zakken. Uit eindelijk werd officieel 150 dollar ge noteerd. Vrijdag sloot het goud in Londen op 148.90 dollar. In Amster dam steeg de goudprijs gisteren tot 13.540-13.840 (13.460-13.760) per kg. De zilvemotering ging daarentegen achteruit tot 485-497,50 (506-518.50) per kg. In Amsterdam Overigens zullen de EEG-landen naar alle waarschijnlijkheid eind maart in Amsterdam bijeenkomen om over het goud te praten. Daar zou dan reeds het besluit moeten worden genomen een deel van de goudreserves bijeen te brengen om deze centraal en geleide lijk op de vrije markt te verkopen. Daarmee wordt voorkomen dat iedere lidstaat op eigen gelegenheid een deel van de goudreserves omzet in liquide middelen, zodat bij onverwachte verko pen de goudprijs plotseling zou kunnen gaan dalen. Tijdens de EEG-ministerraad in Brus sel. waar één en ander gisteren werd doorgepraat, pleitte de Belgische be windsman van financiën. De Clerq, voor een herberekening van de contri butie die de lidstaten aan de Gemeen schap betalen. Hij noemde het noch realistisch, noch billijk de kwaliteiten van het Internationaal Monetair Fonds tot richtsnoer te nemen voor de con versies in de rekeningen van de Ge meenschap. Door die procedure ont staat er tussen de lidstaten een onjuis- le verdeling van de lasten inzake de financiering van de acties van de Ge meenschap. De bijdrage van ieder land moeten berekend worden op grond van de thans bestaande muntkoersen. Tk verwacht daarover spoedig voorstellen van de Europese Commissie, aldus de Belgische bewindsman. ROTTERDAM In de raadscommis sie voor verkeer en openbare werken verliep de stemming ovet» egn éénma lige subsidie van 2.000 aan het anti- bulderbaan comité als bijdrage in de kosten van de verleden jaar gemaakte rapporten in vier leden voor en vier tegen. Waar echter voorzitter wethou- comité de tweeduizend gulden niet zal kunnen krijgen. Wethouder Polak: 'Het gaat om comi- té's, waarvan de taak is volbracht zo dra zo'n zaak is afgewikkeld en alle ogen zijn opengegaan. Hun leven be hoort kortstondig te zijn: als het te lang is, betekent het dat een zaak niet naar behoren is opgelost.' Mr. F. H. Kernkamp (prot.chr.): 'Dat alle ogen voor dit geval open zijn. meen ik van niet. De ogen van de mi nister zijn nog dicht' Maar hij achtte subsidie niet nodig, net als de heren drs. P. L. M. Pex (kath.) en B. Leent- vaart (SGP). Voorstemmers waren so cialisten en D'66. ADVERTENTIE Een op researchfaciliteiten en know-how van beide banken gefundeerd beleggingsfonds. Waarbij de belangen internatio naal gespreid zijn. En de beleggers participeren in het totale pakket van hoogwaardige, zorgvuldig geselekteerde aandelen. solide vermogensbeheer. ei an één onzer redacteuren DEN IJ YAG De nieuwe prijsverhoging van margarine die gis teren van kracht is geworden is niet echt nodig. Wie kijkt naar de markt voor eetbare oliën en vetten komt tot de slotsom dat vraag en aanbod thans in geen enkele verhouding meer staan tot de prijs. Er zijn berichten over recordoogsten zodat prijsverlaging in plaats van verhoging voor de hand ligt. Dat dat niet gebeurt komt door de ve le onzekere factoren en door specula tie. Overigens komt de laatste prijs verhoging niet onverwacht. Begin ja nuari toen een pakje margarine zes cent duurder werd lieten de fabri kanten al weten dat deze stijging niet voldoende was om de gestegen prijzen op de wereldmarkt te dekken. Sinds januari vorig jaar tot nu toe in iets meer dan één jaar tijd dus zijn de grondstoffen voor margarine twee tot drie maal zo duur geworden. Deze stijging begon reeds in het voor jaar van 1973 door onder andere de krappe sojaoogst in de Verenigde Sta ten, waardoor soja olie schaars werd. door matige copra opbrengsten in de Filippijnen en door uitvoer-belem- merende maatregelen ven eetbare oliën in Indonesië. Ook visolie was slechts in geringe mate beschikbaar, door het verdwijnen van vis in de Peruviaanse wateren, terwijl de grondnotenoogst in Afrika eveneens tegenviel. Stijgende prijzen van oliën en vetten waren het gevolg. En toen het aantrekken van de noteringen eenmaal begonnen was viel deze niet meer te stuiten. En de vraag naar eerste levensbehoeften neemt nu eenmaal met af bij stijgen de prijzen. De oorzaken van het doorzetten van de stijging zijn velerlei. Allereerst zit er een flink brok speculatie in. Voor al in de Verenigde Staten wordt op Vermogen Obam ging omlaag AMSTERDAM Beleggingsmaat schappij Ob^m verwacht dat 1974 vrij moeilijk zai kunnen worden, waarbij op korte termijn zowel overheidsmaat regelen alsmede aanpassingsmoeilijk heden door de zeer sterk verhoogde olie- en energieprijzen een verstoren de invloed op de aandelenmarken kunnen uitoefenen. Dit schrijft de li- rectie in °en toelichting op een tus sentijds bericht over de eerste helft van net boekjaar 1973-1974 (tot .»n met 31 december 1973). Per ultimo december 1973 december 1973 bedroeg het vermogen ƒ136 7 min. hetgeen een daling betekent van ongeveer 9.7 pet. ten opzichte van het begin van de verslagperiode. De .t- trinsieke waarde per aandeel B daalde met ca 12.3 pet. tot ƒ71.90. Het oe- lang in de VS werd verder vergroot van 14.2 pet. tot 20.7 pet en in Cana da van 2.3 Dct. tot 5.6 pet. De hier voor bemo'igde middelen werden deels verkregen door een verminde ring van de belangen in Japan (van 4.5 tot 2.7 pet) en voorts in Ned in landse iikale waarden (van 46.4 i.vt 42.3 pet.) de grondstoffen markten gespeeld als in de lotto. En zolang ,de speculanten nog voldoende vertrouwen hebben in de marktontwikkeling zullen de prij zen blijven stijgen. Het gokken op grondstoffenmarkten is overigens momenteel ook een 'vlucht', vanwege het steeds minder waard worden van het geld en de on zekere valuta-situatie. Een partij soja bonen waarin is belegd wordt niet door de inflatie aangetast en devalu eert nooit, terwijl de kans op waar destijging op het ogenblik redelijk groot is. Overigens mag de speculant wel over stalen zenuwen beschikken want he* is de vraag hoe lang de stij gingen zullen voortzetten. Dat heeft ook te maken met de 'olie crisis' en het duurder worden van' aardolie. Want hoewel het hier"' om totaal verschillende prodf" met totaal verschillende bestemO gen hebben ze wel degelijk ieti elkaar te maken. Dnor de 'olieL wordt namelijk de inflatie aangT kerd en stijgen de vrachtprijzen^ De markt voor eetbare oliën en wordt door dit alles op het ogi in feite door maar één ding merkt: onzekerheid, wurgende kerheid. Iedereen zou verbaasd! als, terwijl thans het aanbod groï dan de vraag de noteringen noaj der aantrekken, maar niemand het meer helemaal uitsluiten. Zef meest doorgewinterde grondstoffe keiaars hebben in hun loopj marktontwikkeling als zich de lL tijd hebben voorgedaan nog meegemaakt. 'Ik wilde dat ik wist', reageren handelaren vertwU als hen wordt gevraagd naar tU verwachten loop der prijzen. wordt gepraat over recordoogst€|r logisch geredeneerd moet er op[ bepaald moment een daling intiL Wanneer dat zal zijn kan nie' zeggen. De trend is de laatste i nog steeds zeer vast'. B. en W. van Ridderkerk nieL ;e Si RIDDERKERK Het beleid van Rijnmond moet zich ontwikkelen binnen het kader van de financië le mogelijkheden. Rijnmond trekt steeds meer zaken naar zich toe, zonder daarbij oog te hebben voor zijn financiële draagkracht. Dat Rijnmond wil vechten voor een ruimere financiële armslag is zijn goed recht, maar dan niet over de ruggen van de gemeentebesturen. Met hetzelfde recht zouden de ge meentebesturen een beleid kun nen voeren, dat de financiële mo gelijkheden overschrijdt onder het motto 'Het financiële statuut voor de gemeenten is niet juist'. Dit schrijven b. en w. van Ridderkerk in een brief aan Ged. Staten van Zuid-Holland. Deze brief zal in de vergadering van maandag 4 maart in de gemeenteraad definitief worden vastgesteld. In de vergadering van 12 november 1973 besloot de gemeenteraad protest aap te tekenen tegen het financiële beleid van Rijnmond. Rijnmond heeft inmiddels de begroting 1974 vastge steld zonder dat maar op enigerlei wijze is tegemoetgekomen aan zwaren. De bezwaren richten ziel C name tegen de stijging van he drag per inwoner; het opnemen i begroting van zogenaamde stelpB en de voorgestelde verdeling va n kosten terzake van hinderwetbevj) heden en de buitenstedelijke r< tie In de brief aan Ged. Staten merk en w. van Ridderkerk op, dat d meenten altijd in een nadelige p verkeren, omdat de begrot steeds sluitend moeten zijn. De b ting van Rijnmond sluit ook omdat de bijdragen van de geme naar behoefte worden opgevoerd. B. en w. van Ridderkerk makei een opmerking over het comme van Rijnmond over dc reacties v gemeentebesturen. Gesteld word de door de gemeenten ingediem acties voor een belangrijk deel oorzaak vinden in de onvrede het huidige financiële statuut Rijnmond. 'Deze opmerking is onze mening niet terzake do maar hieruit spreekt wel heel lijk de wijze van benadering v« 1 hele materie door het bestuur Rijnmond', aldus b. en w. van Ri kerk. die tenslotte hun vertro uitspreken dat Ged. Staten dez groting niet goedkeuren. Van ons is in blij geloofsvertrouwen heengegaan Johannes Josinus Bouman geboren 1 januari 1885, Weduwnaar van Jantje Hoefman, eerder weduwnaar van Geertruida Catharina Lenselink. N.a.v. vaders trouwtekst (Psalm 121:3b) 'Zijn bewaarder heeft niet gesluimerd'. Zijn kinderen Jan en Dien Bouwman-Dekker Fie van Luyt-Bouwman Lenie en Frans Hemelaar-Bouwman Reint en Nel Bouwman-Knijff Jolian en Corrie Bouwman-van Oyen Fem en Henk Valom-Bouwman Jantien en Dick Riedeman-Bouwman Tine en Piet Los-Bouwman Eef en Jaap den Haan-Bouwman Aad en Jaap van de Graaf-Bouwman Henk en Co Bouwman-Bouwman Evert Jan en Beppie Bouwman van der Steenhoven Kees en Tine Bouwman-Verboom Truus en Wim Mandersloot-Bouwman Zijn klein en achterkleinkinderen Dordrecht. 17 februari 1974 Dubbeldamseweg 322. Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 22 februari a.s. 's middags om 1 uur in de Wilhel- minakerk, Blekersdijk 39 te Dordrecht. De dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. S. Wouters te Dordrecht. De begrafenis zal plaatsvinden 's middags plm. halfdrie op de Algemene Begraafplaats, ingang Nassauweg. Na afloop van de begrafenis zal er gelegenheid zijn de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Heden nam de Here voor ons onverwacht 101 Zich mijn innig geliefde Man. on ze lieve zeer zorgzame Va der, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Gerrit Bouman in de ouderdom van 74 jaar. E. W. Bounian-Hordijk Magda en Wim Jannie en Izak Adri en Teun Corrio en Rien Leen en Nel Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woensdagavond van 8 tot 9 uur aan het woonhuis en na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula van d«J begraaf plaats. De rouwdienst zal D V ge houden worden donderdag 21 februari a.s om 2.3C uui in de aula van de Algemene Begraafplaats te Pernis. waarna dc begrafenis aldaar zal plaats hebben. TECHNISCHE SCHOOL Waalstraat 30 Telefoon 070 - 85.35.24 s-GRAVENIIAGE AANMELDING VAN NIEUWE LEERLINGEN (ook voor hogere leerjaren) van maandag t.e.m. vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur, behalve woens dagmiddag en op maandag- en donderdagavond van 7.008.00 uur. De school voor Mode en Kleding wordt geken merkt door: een dagopleiding van 4 jaar vanaf de lagere school voor jongens en meisjes de mogelijkheid van plaatsing in hogere leerjaren voor leerlingen van huishoudscholen. Mavo's. Havo's enz. een zeer individuele benadering van de leerlingen in 'doen en denken' een creatieve opleiding wat het 'doen' betreft, het ontwerpen en maken van alle soorten kleding wat het 'denken' betreft, het algemeen vormend onderwijs gericht op de handel (Middenstands diploma) speciale aandacht voor de sociale en artistieke vorming de school valt onder de WVO en wordt door het Rijk gesubsidieerd. voor belangstellende ouders en mogelijk toekomstige leerlingen wordt op WOENSDAG 20 FEBRUARI 1974 en WOENSDAG 6 MAART 1974 's avonds 7.30 uur gehouden in het schoolgebouw. Waalstraat 30. TER AFWISSELING KLEINE MODESHOW VERZORGD DOOR LEERLINGEN. FOLDERS OP AANVRAGE KIJK- EN INFORMATIEBOE VOOR AQUARIUM LIEFHEBBERS Aquariumvis! inkleuren Dr. E. Braum en K. Pay Schitterend uitgevo boek met kleurenfo van 135 vissen, tuurgetrouw! Met schrijving van elke so Deze gids verschaft aquariumliefhebber Vens praktische infori tie over de verzorgin In de serie De Natuur in Kleurt Gebonden f 18,50 Verkrijgbaar bij UW boekhandel ZOMER 8c KEUNINI WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8