Plaats een Koeriertje HTS'ers worden extra gewaardeerd bij de Koninklijke landmacht. Zitten doet pijn FAMILIEBERICHTEN Reageer met deze bont TECHNISCH OFFICIER KONINKLIJKE IANDMAC C0ÜPEBÏÏS mnmz in kleur Bloemen schikken van week tot week Dus worden zij al na 1 jaareerste luitenant. TROUW/KWiASVTBT MLAIAINÏDLAJG 18 FEBRUARI 1974 Smeedt het ijzer als het heet is. Het recht van de werknemers op medezeggenschap, op mondig heid wordt door vrijwel niemand meer ontkend. De democratie klopt aan de poorten van het bedrijfsleven. Werkgevers en werknemers sa men moeten daar vorm aan geven. De christelijke vakbeweging werkt daaraan van harte mee, omdat zij uitgaat van de gelijk waardigheid van alle mensen in evangelische geest. Daarvoor hebben we alle krach ten nodig, leder, die op deze manier wil meewerken aan ver nieuwing van de samenleving, hoort erbij. Meldt u daarom ook aan bij: POSTBUS 2475 UTRECHT Lopen ook, als u last hebt van aambeien. Die narigneld gaat voorbij met Zwitsanal van Zwitsal. Dat helpt goed. brengt die noodzakelijke verlichting: u hebt meteen al minder pijn. De jeuk stopt en de gevoelige zwellingen verdwijnen.Zwitsanal.een we tenschappelijke combinatie van helende, verzachtende en pijnstillende stoffen, kan u vlug van uw aambeien ellende afhelpen. ZWITSANAL Ontepiegelde lichte filterglazen Van de wereldberoemde RODENSTOCK fabrie- ken geven een zichtbaar rustige beeld. Meestcropticicn Ook voor oogmeting Voorstraa'. 380. Dordrecht. Tel. 34120. Leverancier voor alle ziekenfondsen. bloemen schikken „opHntWeek Uinbhodn*. Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. 'Mijn genade is u genoeg' Dankbaar voor alles wat hij in ons leven bete kend heeft, geven wij U kennis dat in Zijn Here en Heiland, is ontslapen, ons aller Teunis den Duik op de leeftijd van 67 jaar. M. den Dulk-van der Leden Kinderen en Kleinkindeern. Katwijk aan Zee, 17 februari 1974. Vuurbaakplein 2. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Herv. kerk aan de Zuidstraat 103 te Kat wijk aan Zee, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren dinsdag 19 februari en woensdag 20 februari a.s. 's avonds van 7.30-9.00 uur, en na af loop van de teraardebestelling zal er nog gele genheid zijn tot condoleren in de zaal van de Ichtuskerk. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 21 februari a.s. des nam. 1.45 uur in de Ichtus kerk aan de Nachtegaallaan te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. 'Gij hebt kleine kracht, maar gij hebt Mijn Woord bewaard, en Mijn Naam niet verloochend'. Openbaring 3 vers 8 Heden nam God weg, uit de familiekring onze zeer geliefde Broer en Zwager, Teunis tien Duik Wij zullen hem heel erg missen. Broers, Zusters, Zwagers en Schoonzusters Katwijk aan Zee, 17 februari 1974. 'Vreest niet, gij klein kuddeken, want het is uws Vaders welbehagen u lieden het koninkrijk te geven'. Psalm 12 vers 32 Heden ging na een kortstondig lijden van ons heen, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonzoon, Broer en Zwager en Oom Willem Fretlerik Henderik Kroon op de leeftijd van 61 jaar. N. F. Kroon-Oldenhof en verdere familie. Rotterdam, 16 februari 1974 Frank van Borselenstraat 10a. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Silentium', Mathenesserlaan 486. Bezoek aldaar dinsdagavond van 7 tot 7.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 20 februari op de algemene begraafplaats Hoff- wijk, na aankomst in de kapel om 2.45 uur. uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. 'Ik heb geloofd en daarom zing ik'. Voor ons nog vrij onverwacht is, na een kort stondige ziekte, in haar Heere en Heiland ontsla pen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zeer zorgzame Moeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Ajinie Natzijl-Stam op de leeftijd van 66 jaar. Sassenheim: G. Natzijl H. Natzijl M. E. Natzijl-Westhoek Gert-Jan, André, Peter Zwijndrecht: J. C. Natzijl E. Natzijl-Lugtigheid Lisse: N. Nieuwenhuis-Natzijl J. B. Nieuwenhuis Annemieke, Alfred, Gerard, Herman, Pieter Sassenheim: G. Natzijl en verdere familie. Sassenheim, 15 februari 1974. Molenstraat 10. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op dins dag 19 februari a.s. 2.00 uur n.m. in de Chris telijke Gereformeerde Kerk, Kerklaan, te Sas senheim, voorgegaan door de Weleerwaarde heer Ds. D. H. Biesma. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sas senheim. Gelegenheid tot condoleren: maandagavond a.s. van 8.00-9.00 uur in het Rouwcentrum 'VLIEM', Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Verkrijgbaar in X A Q CZ de boekhandel T I O O V/ Zomer Keuning - Wageningen uit je HTS-diploma halen wat er in zit Welke kant op. HTS'ers met spirit en teamgeest kunnen vele kanten op. Als Technisch Officier voor Speciale Diensten zijn er plaatsingsmogelijkheden bij de genie, de technische- en de verbindingsdienst. Die plaatsingsmogelijkheden worden duidelijk bepaald door je HTS-specialisaties. De verbindingsdienst vraagt elektro techniek (zwakstroom), de genie weg- en waterbouwkunde, terwijl de technische dienst werktuigbouwkunde, mechanische technologie of het HATS-diploma als vereisten Groeien in inkomen. En dan begint je carrière pas goed. De praktijk in. Eigen ambities verwezenlijken. Jeuitleven in je tech nisch kunnen. Snel en pragmatisch leren denken en handelen. Je groeit in je vak. Je groeit in je inkomen. Je.groeit in status. Je eindrang: Majoor bij de Koninklijke landmacht. Met een inkomen van 4000 gulden bruto per maand! Je kunt ook na een telefonische afspraak eens komen praten op één van de volgende adressen: Amsterdam: Sarphatistraat nob tel. 020-24o|" Arnhem: Apeldoornseweg 40 tel. 085-42729! Breda: Halstraat 29 tel. 01600-405 71 Haren (Gr.): Rijksstraatweg 18 tel. 050-3477 h Roermond: Godsweerdersingel 41 tel. 04750-13 Rotterdam: Mathenesserlaan 335 tel. 010-25 Utrecht: Lucas Bolwerk 12 tel. 030-33 21 ZwolleJupiterstraat 8 tel. 05200-3 20 69 ld IE sla 'n brug naar de toekomst, vul in die boni Ik ben geïnteresseerd in de da u genoemde carrière-mogelijkheden. Wilt u mij s.v.p. uw brochure sturen. J Ei Naam Straat Plaats tel. Geboortedatum Opleiding (richting) In envelop doen en zonder postzegj opsturen aan Antwoordnummer 35 i Den Haag. BE CHBEKEIBE Teksten bijeengebracht door Albert Vogel •I 0I1ZIZI1K Oit boek. dat geen Couperus- liefhebber mag misten, geeft een boeiend beeld van een steeds weer andere Couperus. Gekozen werd uitzijn gehele werk. Frag menten. gedichten, beschrijvin gen, dialogen en gedachten vor men te zamen een kleurrijk Couperus-boeket. f 14.60 In de serie Ametelpaperbacks Verkrijgbaar bij uw boekhandel bloemschikkingen Katinka Hendrichs Nieuwe mogelijkheden ter verfraaiing van het interieur. Bloemsierkunst voor ieder een. Met dit boek als leidraad kunt u allerlei sierlijke boe ketten en originele bloemstuk- jes maken. Voor elke week. En voor feestelijkegelegen heden. Schitterende kleuren- foto's laten u verrassend- mooie voorbeelden zien. 'n Vliegende start voor 'n pracht van een praktijk-carrière! Praktijk-carrière zeggen we. En dat menen we. Je hele opleiding tot Technisch Officier is geënt op direkte bruikbaarheid. Alles wat je hebt geleerd wordt meteen omgezet in praktische vaardig heid aan de hand van reële situaties. En.ben je eenmaal Technisch Officier dan ga je de praktijk in. Gebaseerd op dezelfde praktijk bouw je je carrière. Niks steriele „ivoren-tekentafel-mentaliteit.".Als Tech nisch Officier maak je je carrière zoals 't hoort: in de praktijk! niet achter de tekentafel, maar in de praktij bouwen aan je carrière Te HTS-studie vergoed! Te HTS-c ia heeft geld gekost. Veel geld zelfs. Bij definitieve benoeming tot eerste luitenan j* je als je wilt een tegemoetkoming in die kosten aanvragen van 6000 gulden. Belastingvrij. Voorwaarden voor plaatsing in deze uni opleiding: 1. Niet ouder dan 25 jaar en ongehuwd. 2. Nederlands staatsburger. Adrian us van der Laan op de leeftijd van 69 jaar. Dubbeldam, 16 febr. 1974 Kromme Zandweg 30. Gelegenheid tot condoleren maandag en dinsdag van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal D.V. filaatshebben woensdag 20 ebruarl a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbeldam, om 13.00 uur. Wat ie ook kiest.na een jaar ben ie al eerste luitenant! Eén jaar na aanvang van de opleiding word je al benoemd tot tijdelijk eerste luitenant. Vanaf dat moment geniet je de bijbehorende wedde van 1700 gulden bruto per maand. Met daarbij het uitzicht op een carrière die begeleid wordt door uitstekende sociale voorzieningen en bijzónder aantrek kelijke secundaire arbeidsvoorwaarden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16