"Ik adverteer niet. Dat geeft zo'n drukte." Unieke voordeel-aanbiedingen VAN REEUWIJK En als u best wat drukte kunt gebruiken, adverteer dan in uw krant Oe krant is konine. FAMILIEBERICHTEN bij Nederlands grootste woninginrichting mmÈmÈmmÈÊBMmm TROUW/iKWlAJVTEJr VRIJDAG 15 FEBRUARI 1974 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Jo Liiidhout en Janny Berman gaan D.V. woensdag 20 februari 1974 trouwen. Noordwijk-Binnen, Zeist, Gooweg 41 Waterigeweg 23-1 De huwelijksvoltrekking zal 's middags kwart over twee in het "Slot" te Zeist zijn, waarna om drie uur de weleerwaarde heer Ds. J. P. van Roon, Hervormd predi kant te Zeist, het huwelijk zal inzegenen in de oude hervormde kerk aan de Dorpsstraat te Zeist. Gelegenheid tot feliciteren in het „Slot" van half vijf tot zes uur. Toekomstig adres: „Tanah Wangi", Gooweg 41. Noordwijk-Binnen Op vrijdag 22 februari hopen wij te gedenken dat onze Ouders en Grootouders Simon Post Jentje Post-van der Grift 40 Jaar In de echt zijn verbonden. Dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Leiden, Dijkstraat 29. „Ga niet alleen door 't leven die last is u te zwaar. Laat Een u sterkte geven ga tot uw Middellaar." Na een smartelijk lijden is tot haar Heer en Hei land, in wie zij zich geborgen wist, heengegaan onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder, Groot-, Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Teuntje Herweijer-Sinte Maartensdijk op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam: P. Herweijer Rotterdam: \V. T. Herweijer G. R. Herweijer-van Nes Slikkerveer: C. de Haan-Herweijer J. de Haan Zwijndrecht: A. Meulendijk-Herweijer A. Meulendijk Barendrecht: N. Romijn-Herweijer C. Romijn Ottawa, Canada: Joh. Herweijer W. Herweijer-Kooijman Edwards, Canada: P. Herweijer A. Herweijer-Prins Russell, Canada: L. C. Herweijer L. C. Herweijer-van der Padt Barendrecht: H. C. Huizer-Herweijer J. Huizer Rotterdam, 13 februari 1974. Hordijk 243. Geen bloemen Rouwbezoek: vrijdag- en zaterdagavond na 19.30 u. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 18 fe bruari a.s. te Barendrecht plm. 15.15 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats aan de Scheldestraat te Ba rendrecht, welke aanvangt 14.30 uur. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23 4. Heden riep God tot Zich mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame toegewijde Moeder en Grootmoeder Pietertje Deur- van Vi illenswaard op de leeftijd van 71 jaar. 's-Gravenhage: Ds. W. Deur E. van Haasten-Deur Gusta Sluipwijk (Reeuwijk): P. C. Enkelaar-Deur Ds. J. Enkelaar Leeuwarden: J. G. Deur 's-Gravenhage. 13 februari 1974. Johan van Oldenbarneveltlaan 42. De teraardebestelling zal plaatsvinden op „Oud Eik-cn-Duinen". Maandag 18 dezer om 3 uur. Vertrek van de rouwkamer, Fred. Hendriklaan 7, om 2.30 uur. Bezoek rouwkamer zaterdag en zon dag 121 uur. Thuis geen bezoek Geen bloemen „Wat vree kccft elk die Uwe wet bemint". Heden ging van ons heen naar het Huis van zijn Heer. onze zeer geliefde Echtgenoot Vader en Grootvader Adrianus Bezemer op de leeftijd van 88 jaar. Zwijndrecht: S. A. Bezemer- Nieuwenhuizen Velp: C. de Ruijter-Bezemer J. J. de Ruijter Arnhem: A. Bezemer A. C. Bezemer-Willering Soest: A. Bezemer M. J. Bezemer van den Houten Oosterhout: F. L- A. Bezemer P. Bezemer-Keemink Zwijndrecht: H. K. Bezemer S. M. Urgert-Bezemer J. A. Urgert Nieuwendam: M. J. Kaars-Bezemer K. Kaars Ter Aar: J. Bezemer M. G. Bezemer van Osnabrugge Zuid-Afrika: J A. Rietveld-Bezemer J. N. Rietveld Delft: Th. A. Bezemer E. E. Bezemer-Schipper Kinderdijk: A. C. van der Hoogt- Bezemer P. van der Hoogt en kleinkinderen Zwijndrecht, 13 februari 1974, Lindtse Benedendijk 95. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 fe bruari a.s. om 11 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Waaraan vooraf zal gaan een dienst in de Ichtus- kerk aan de Frits Vogelstraat, welke zal aanvan gen om 10 uur. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot con doleren in de aula van de begraafplaats- „Ik heb u bij uw naam geroepen en gij zijt Mijn." In Vleuten is plotseling overleden onze lieve Kleinzoon en Neef Luc Strietman Zoon van S. Strietman en W. Strietman-Koolma. op de leeftijd van 2 jaar. Oma Koolma Ooms en Tantes Neefjes en Nichtjes en verdere familie. Vleuten/'s-Gravenhage, 13 februari 1974. „Mijne genade is u genoeg" 2 Cor. 12 9 Heden behaagde het de Heere tot onze droefheid na een langdurige ziekte uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Dirk Leonardus Hoogendam in de ouderdom van 86 jaar. Bodegraven: T. Hoogendam-Schiereck M. W. van Staalduinen- Hoogendam F. van Staalduinen Maasland: A. Boekesteijn-Bijl A. Boekesteijn en kleinkinderen. Bodegraven. 14 februari 1974. Dammekant 12. Liever geen bezoek - geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden maan dag 18 februari 1974 op de Algemene Begraaf plaats „Vredehof" te Bodegraven. Aankomst aula 2.00 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in het Hervormd Gmeenitecentrum 't Anker, Pastorieplein 4 te Bodegraven. Veilig in Jezus' armen. Na een kortstondige ziekte nam de Here heden uit ons midden weg onze lieve Moeder en Oma, onze geliefde Schoonzuster Niesje Oudslioorn-van der Voorst weduwe van N. Oudshoorn in de ouderdom van 82 jaar. Hazerswoude: P. Oudshoorn H. M. Oudshoorn-Koning Velsen-Noord: A. Oudshoorn T. Oudshoorn- van de Lagemaat Alphen aan den Rijn: K. M. Oppelaar-Oudshoorn L. Oppelaar M. K. Nieumeijer-Oudshoorn E. Th. Nieumeijer N. Oudshoorn A. Oudshoorn-Verkade Schiedam: G. Oudshoorn P. Oudshoorn-van Vegte Kleinkinderen en achterkleinkind en verdere familie Alphen aan den Rijn, 13 februari 1974. Plutostraat 300. Aan huis geen bezoek De overledene is opgebaard in één der kamers van de Goede Herderkerk, Ten Harmsenstraat 14, waar zaterdagavond 16 februari a.s. gelegen heid is tot condoleren van 7.308.30 uur en na de begrafenis in de aula van de Begraafplaats. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 18 februari op de Ooster Begraafplaats. Aankomst aula 2.00 uur. Psalm 23 (onber.) Heden nam God tot Zich onze lieve zorgzame Moeder en Oma Helena Maria van tier Sijs weduwe van Gerardus Meijer, op de leeftijd van 74 jaar. Frankfurt am Main: B. J. Meijer C. W. Meijer-Roozenbeek Rijswijk (Z-H): H.Meijer J. C. Meijer-van der Ark Nieuw Vennep: D. H. Meijer N. C. Meijer-Kleijwegt Ridderkerk: M. Meijer VV. J. M. Meijer-Woltering Ridderkerk: J. M. Boersma-Meijer K. J. Boersma Bladel: A. E. de Ruijter-Meijer R. C. de Ruijter en kleinkinderen. Ridderkerk. 14 februari 1974. Corr.-adres: Oudelandseweg 64. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „de Riederborgh" te Ridderkerk, waar ge legenheid is tot bezoek zaterdag 16 februari van 15.3016.30 uur, ingang Burg. de Zeeuwstraat. Bereikbaar vanuit Rotterdam met bus 4, vertrek vanaf C.S. 15.08 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk, maan dag 18 februari a.s. om 15.00 uur. Tot onze diepe droefheid nam de Heere nog vrij onverwachts van ons weg, onze zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna van der Zomven weduwe van M. den Dikken in de ouderdom van 84 jaar. J. van Beuzekom-den Dikken A. van Beuzekom P. den Dikken L. C. den Dikken-Paans A. Kroon-den Dikken A. W. Kroon Klein- en achterkleinkinderen Giessenburg, 13 februari 1974. Corr.-adres: Giessenlaan 12, Giessenburg. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7 tot 8 uur in de aula van de bejaardenwonigen aan de Van Brederodestraat. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 fe bruari a.s. om half 4 op de begraafplaats te Gies senburg. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Zich geborgen wetend in de liefde Gods is op 80-]arige leeftijd van ons heengegaan, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Hendrik Jan Marcus Scliipperus Weduwnaar van Sophia van Huet. Uit aller naam: Jac. Scliipperus. Rotterdam, 13 februari 1974. 'Wllgenborgh', Adriaan Kluitstraat 170. Rotterdam. Correspondentieadres: P. Scliipperus. "Wllgenborgh'. Adriaan Kluitstraat 158. Rotterdam. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Eudokla' aan de Bergsingel 215 te Rotterdam. Aldaar gelegenheid tot con doléance op vrijdagavond a.s. van 7.30 uur tot 8 00 De rouwdienst ral worden gehouden maandag a.s in de kerkzaal van het zieken huis 'Eudokla' te 12.30 uur. Waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Alge mene Begraafplaats 'Hof wijk' te circa 1.30 uur. De begraafplaats is bereik baar met de bus van de W.S.M. Vertrek vanaf hei busstation C.S. te 12.55 uur Na een langdurig, moedig gedragen lijden heeft God. voor ons nog onverwacht tot Zich genomen onze lie ve Zuster, Schoonzuster en Tante Hinke Klein op de leeftijd van 74 jaar. Canada: G. Stange-Klein J. M. Stange A. A. A. Klein Hiermede willen wij u allen har telijk bedanken voor de belang stelling die we in vele vormen mochten ontvangen op ons 25- jarig huwelijk. Abbenes, Haagsloterdijk 254. G. van Es T. van Es-Wiersma. Hiermede betuigen wij u onze hartelijke dank voor de vele blijken van medeleven en be toonde belangstelling na het overlijden van ons geliefd zoon- a broertje Tino Pieter Ingrid Dubbeldam, februari 1974. Iepenlaan 28. Met grote droefheid delen wij u mede dat in Pawa, République du Zaïre, plotseling is over leden onze lieve Kleindochter Merel geboren 25-3-1972. Dochter van Hans en Ria van Raalte, BP 482, ISIRO, Zaïre. Mevr. Drewes-Jesse, Denemarkenstraat 4, Coevorden. de heer en mevrouw van Raalte-Slot Boulevard 142, Katwijk. Dit echt lederen bankstel is daar één voorbeeld van. f 1798.-, 'n prijs die U in heel Nederland niet meer ais normale prijs vinden zult, zeker niet in deze tijd van uit de hand lopende leerprijzen. Vierzits-bank en 2 fauteuils, geheel rondom (uit gezonderd de muurzijde van de bank) bekleed met fijn ge structureerd leer; warm, sfeervol, rijk. 't Is wel "zolang de voorraad strekt" want er valt geen zinnig woord te zeggen over de prijzen bij nalevering. En als speciaalzaak voor kompléte woninginrichting brengen wij bij alle interieurs óók de bijpassende gordijnen, karpetten, Perzen, Chinezen, lampen en vloerbedekking in een zonder meer toonaangevend assortiment. Aarzel niet U ook hierover uitvoerig te laten voorlichten. 18000 m2 KIJKPLEZIER VRIJ TOEGANG elke werkdag van 9 tot 17.30 uur. Op koop avonden tot 21 uur geopend, 's Maandags gesloten. Parkeergarage op 50 meter. KOM... OVERTUIG BETER... MOOIER. GOEDKOPER U... REEUWIJK BINNENWEGPLEIN/KAREL DOORMANSTRAAT ROTTERDAM - TELEFOON 010-14.18.00* ROTTERDAM - AMSTERDAM - HILVERSUM TILBURG - VENLO - ZUTPHEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18