Geen meningsverschillen over EEG-energiebeleid NMB leao ■c Bezig bedrijf Nu nog grotere winsten met de 6 NMB- Spaarwinst- biljetten. BNG leent a 9,5 pet a Vermogen Utilico daalde in laatste maanden '73 Washington Olieconferentie in Tripoli uitgesteld Rente van 7^% tot 9% DOW JONES INDEX Wall Street verdeeld 'ROUW/KWiWTET DOX'DKRDAG 14 FEBRUARI 1974 FINiAiNCIêN EN ECONOMIE T17/DRL19 Impasse gevolg van politieke problemen Van een onzer verslaggevers SCHIPHOL In feite bestaan binnen de Europese Gemeen schap geen wezenlijke verschil len over liet energiebeleid. De huidige impasse is een gevolg van politieke problemen. Dat is de mening van de ministers Duisenberg (financiën) en Lubbers (economische zaken), die gisteren te rugkeerden van de energieconferentie in Washington. Minister Van der Stoel (buitenlandse zaken) was nog in de Amerikaanse hoofdstad gebleven om te helpen een slotcommuniqué op te stellen. Drs. Lubbers zei dat er al enige tijd een vertrouwenscrisis bestaat binnen de EEG, die thans een nieuwe gestal te heeft gekregen. Als de politieke te genstellingen kunnen worden over brugd ziet de bewindsman zeker mo gelijkheden voor een gemeenschappe lijk EEG-energiebeleid op korte ter mijn. Als de politieke impasse niet wordt doorbroken zullen er echter ook op andere gebieden grote proble men kunnen ontstaan. Franse angst De politieke controverse spitst zich toe op de Franse angst voor een Ame rikaanse overheersing, zo bleek uit de woorden van minister Duisenberg. Volgens de bewindsman hebben de Europese partners meerdere malen gevraagd om rationele argumenten te gen een eensluidend standpunt op de energieconferentie in Washington. Steeds duidelijker bleek toen, aldus minister Duisenberg, dat deze argu menten er niet zijn. Frankrijk is alleen tegen een sterke transatlantische samenwerking en pro beerde daarom een akkoord te voorko men. 'Parijs staat zeer voorzichtig te genover een dergelijk 'partnership', zeker als het besproken wordt in Washington DC', zo zei de bewinds man. Met zijn Westduitse ambtgenoot Schmidt betreurde minister Duisen berg het dat door deze politieke oor zaak de Negen geen eensluidend standpunt naar voren hebben kunnen brengen. Als Frankrijk zijn eigen weg gaat kan dat naar de mening van de bewinds man grote consequenties hebben voor de samenwerking binnen de EEG. Hij sloot echter zonder meer uit dat het uitblijven van een akkoord kan leiden tot een definitieve breuk binnen de De ministers Lubbers en Duisenberg op Schiphol na hun terugkeer uit Washington Gemeenschap. De beide bewindslieden kwamen niet zonder optimisme terug uit Washing ton. Minister Lubbers zei, dat er 'wel iswaar geen concrete plannen op ta fel liggen, maar daar was de conferen tie ook niet voor bedoeld'. Ondanks het uitblijven van een akkoord over een volgende, aansluitende bijeen komst, over het politieke initiatief en over de vorm van het overleg noemde Directie bezorgd over energiebedrijven ROTTERDAM Het vermogen van het beleggingsfonds Utilice is in de maanden september tot en met november 1973 gedaald van ƒ152 min per eind agustus (slot van het boekjaar 1972-1973) tot ƒ135 min. In december 1973 en januari 1974 trad enig herstel in, waardoor per eind januari het vermogen was gestegen tot ongeveer 142 min bij een geplaatst aandelenkapitaal van 65,4 min. Dit blijkt uit een bericht aan aandeel houders betreffende het aanbod tot omwisseling van aandelen Utilico in aandelen Robeco. Tot en met 8 maart kunnen aandelen Utilico ter omwisse ling worden aangemeld, waarbij één aandeel Utilico recht geeft op 0.543 aandeel Robeco. Aan het aanbod is de voorwaarde verbonden dat tenminste 90 pet van de uitstaande aandelen Utilico wordt aangeboden. Uiterlijk op 13 maart zal worden bekendge maakt of het aanbod gestand zal wor den gedaan. In het bericht wordt een uitvoerige motivering gegeven van het besluit Utilico te laten opgaan in Rebeco. De directie merkt hierbij op, dat de koersdaling van utiliteitsfondsen in de laatste maanden van het afgelopen jaar ten grondslag ligt aan de drasti sche verschuivingen in de energiever houdingen. Bezuiniging op het schaar se artikel energie vervult de directie met zorg voor de energiebedrijven. Voor openbare nutsbedrijven, vooral die in particuliere handen zijn, is de situatie daarom moeilijk. De onderne mingen die ^elektriciteit opwekken hebben voor d'e belegger veel van hun vroegere aantrekkelijkheid verloren. De meest aantrekkelijke eigenschap van deze bedrijfstak, nl. dé stabiliteit met een rustig verlopende groei, dreigt weg te vallen. Dit geldt overigens niet voor alle sec toren van de openbare nutsbedrijven. Met name voor telefoonmaatschappij en, waarin 11 pet van het vermogen van Utilico is belegd, ziet de directie goede vooruitzichten. Het zou echter onjuist zijn de beleggingen te concen treren in één bedrijfstak. De meest voor de hand liggende alternatieve mogelijkheden zijn: de doelstellingen veranderen of liquideren. Liquidatie is een oplossing die voor iedere betrokkene onnodig ongunstig is. De liquidatiekosten zijn hoog en de uitkering per aandeel zou voor ie dere aandeelhouder een verlies bete kenen. Het meest aan te bevelen is dan ook samengaat) met de zuster maatschappij Robeco. drs. Lubbers het resultaat van de ge sprekken in Washington 'vrij gunstig'. Hij verwees daarbij ook nog naar het plan-Kissinger dat een aantal plannen voor het energiebeleid omvat en naar de creativiteit van de verschillende landen, die het gevolg is geweest van de energiecrisis. Volgens de minister is het niet zo, dat de bijeenkomst in Washington moet leiden tot een confrontatie met de olieproducerende landen, zoals de algemeen secretaris van de OPEC, Khene, heeft gezegd. 'Dit was de eer ste stap op de weg naar een discussie met de producerende landen. Het kan geen kwaad dat daarbij vooraf de standpunten van beide partijen duide lijk bekend zijn'. Geen van de deelnemers in Washing ton stond ronduit afwijzend tegenover v het Algerijnse-Franse initiatief voor een energieconferentie in het kader van de Verenigde Naties. Hoewel bij eenkomsten in VN-verband veel tra ger tot resultaat zullen leiden, sloten de ministers dergelijke vergaderingen niet uit. 'Het is geen kwestie van óf, óf maar èn, èn. Grote bezwaren Overeenkomsten voor olieleveranties van land-tot-land houden volgens mi nister Duisenberg grote bezwaren in. Allereerst wordt door dergelijke bila terale contracten steun gegeven aan het huidige hoge prijspeil (terwijl het niet ondenkbaar is dat prijzen door vraag en aanbod zullen dalen). Minis ter Lubbers pleitte voor een structu reel prijsniveau, dat ook rekening houdt met de prijzen die voor alterna tieve (nieuwe en andere) energie bronnen moeten worden betaald. Een ander bezwaar tegen overeenkom sten van land-tot-land is het gevaar voor de internationale handel en de internationale arbeidsverdeling. 'In wezen %gaat dat om rechtstreekse ruil waarbij het hulpmiddel geld uitvalt', aldus minister Duisenberg. Daardoor kan het ontvangende land niet dóór aankopen waar dat het voordeligst is. NED. FONDSEN IN NEW YORK Kon. Olie noteerde gisteren S 33%<33 33%). Unilever S 38%—39 <38'*—38%). Phi lips 11%—<115*—11?'») en KLM S 25 (B5>. Opgave DuPont-Wulston. De sombere verwachtingen van de twee bewindslieden over de feitelijke afloop van de conferentie werden gis teravond bevestigd door het slotcom muniqué. Vervolg van pagina 1 van de geplande twee. Een groot deel van de tijd is niet besteed aan de ei genlijke conferentie, maar aan overleg van de EEG-ministers onderling. De bijna volledige breuk tussen Fran krijk en de EEG-partners heeft ih het EEG-hoofdkwartier in Brussel een mi neurstemming veroorzaakt, hoewel de Franse houding bepaald geen verras sing was. Het gaat trouwens niet al leen over een verschil van inzicht over de houding tegenover de VS, zo merkten hoge ambtenaren op. Men constateerde het feit, dat West-Duits- land zijn economische macht nu in een politieke macht wil laten door klinken. Dat komt daarin tot uiting, dat de Duitsers nie langer bereid zijn steeds meer compromissen te sluiten om Frankrijk op die manier toch maar binnen de EEG te houden. Intussen zijn twee voorgestelde verga deringen uitgeschreven voor vandaag en maandag, afgelast. Officieel om 'technische redenen', maar volgens EEG-kringen zou het zijn om onver mijdelijke meningsverschillen uit de weg te gaan. De bijeenkomst van van daag zou gaan over do betrekkingen met de VS en de Arabische landen, beide onder de huidige omstandighe den een zeer heet hangijzer. Volgens goed ingelichte kringen in Parijs heeft Frankrijk in Washington ook geprobeerd opmerkingen over de monetaire en economische gevolgen van de oliecrisis uit het communiqué te houden. Frankrijk bleef daarmee bij zijn standpunt, dat de conferentie niet was bedoeld om internationale monetaire vraagstukken te behande len. Overigens heeft volgens de Fran se regeringswoordvoerder Leoet Fran krijk helemaal niet zo dwars gelegen, als elders wordt gezegd. Minister Jo- bert van buitenlandse zaken is naar Washington gegaan met instructies, die nauwlettend overeenstemden met de gezichtspunten, zoals die zijn uit gedrukt door de Europese landen, al dus Lecat. 'Wij beschouwen de Franse houding in overeenstemming met het streven de Europese persoonlijkheid te versterken. Abderrhaman Khene, de secretaris-ge neraal van de OPEC heeft commen taar geweigerd op het bericht, dat de 13 landen in Washinton in algemene termen tot overeenstemming waren gekomen. Maandag had Khene gezegd, dat de Verenigde Naties de plaats zijn, waar over de energiecrisis moet worden gepraat. Van Dorp herstelt zich RIJSWIJK Van Dorp (groothandel in kantoorbenodigdheden) heeft in 1973 een winst geboekt van 0,5 min. In 1972 werd 0,6 min verlies gele den. Een voorzichtiga prognose voor 1973 deed reeds een bescheiden winst verwachten, maar het nu behaalde re sultaat overtreft deze verwachting ruimschoots. Het bestuur stelt voor het winstsaldo 1973 af te boeken op het vernessaldo 1972. NKV: Concerns verwelkomen dure energie TRIPOLI De vergadering van de Organisatie van Arabische olie- exporterende landen (OAPEC) die voor vandaag in Tripoli was be legd is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Dit heeft het Libische ministe rie van olie woensdag bekendgemaakt. Een woordvoerder van dit ministerie kon geen reden opgeven voor het uitstel en verwees naar de minister van olie, Ezzedin Mabrouk. Deze minister was echter niet voor commentaar bereikbaar. In de bijeenkomst in de Libische hoofdstad zou de minister van olie van Saoedi-Arabië, Achmed Zakl Ja- mani, verslag doen van zijn rondreis langs verschillende Europese hoofd steden. Volgens het Libische persbu reau Arna is de ministersconferentie van de OAPEC uitgesteld op verzoek van Egypte en Saoedi-Arabië, twee van de vier landen, die zijn vertegen woordigd op de Arabische topconfe rentie, die gisteren in Algiers is be gonnen. Waarnemers in Beiroet gelo ven dat een nieuwe datum van de olieconferentie in Tripolis zal worden vastgesteld wanneer de Arabische lei ders, die aan de topconferentie in Al giers deelnemen tot een beslissing zijn gekomen. De staatshoofden van Egypte, Saoedi-Arabië, Syrië en Alge rije praten over de troepenscheiding in de hoogvlakten van Golan en over oliezaken. Volgens sommige waarne mers wordt het olie embargo tegen de VS in ieder geval besproken in Al giers. Kort voor het afgelasten van de confe rentie in Tripolis maakte Irak bekend niet te zullen deelnemen aan de OAPEC-vergadering in Tripolis, omdat het olie-embargo tegen de Verenigde Staten onderwerp van gesprek zou zijn. Libië is eveneens fel gekant te gen intrekking van die boycot, die deel uitmaakt van de Arabische maat regelen tegen lande- die in het con flict in het Midden-Oosten de kant van Israël hebben ge-ozen. Niet onmogelijk wordt geacht, dat het wegblijven van Libië ook een belang rijke reden is voor het uitstel Tripo lis.. Wel gaf het Irakse nationale pers bureau de officiële reden als oorzaak door: het verzoek van Egypte en Saoe di-Arabië. Opvallend geluid Tijdens een persconferentie in Tokio heeft Nazer, de minister van ojieplan- ning van Saoedi-Arabië een geluid la ten horen, dat lijnrecht ingaat tegen dat van koning Feisal en zijn collega minister Yamani. Hij zei, dat het voor de olieproducerende landen moeilijk was hun prijzen te verlagen, ook voor de olie uit Saoedi-Arabië. Over de po gingen tot prijsverlaging van koning Feisal zei Nazer: 'goedkoper maken van olie is niet iets, dat gedaan kan worden door een enkel land'. Volgens Nazer kunnen de westerse landen veel bijdragen tot een prijsverlaging door hun olie-accijnzen te verminderen. Dat de prijzen nu zo hoog zijn, moet voor de oliemaatschappijen geen on welkome zaak zijn, zeker niet voor de olieconcerns, die In Europa werken. Deze mening heeft de heer J. Smit, secretaris van de Industriebond NKV geuit in het bondsblad 'Industriere- vu'. Zijns inziens zijn de prijzen nu zo verhoogd, dat er tot een rendabele exploitatie van het Continentaal Plat en het vasteland van Europa kan wor den overgegaan. Dat zou ook de ver klaring kunnen zijn voor het feit, al dus de heer Smit, dat de oliemaat schappijen zo weinig tegenspel heb ben geleverd in hun contact met dar Arabieren. 'Ze zouden wel eens een enorme slag kunnen maken met die prijsopdrijving'. De vakbondsfunctionaris vindt het on behoorlijk, dat men probeert voor Ne derland de gasprijs te verhogen. 'En dat alleen omdat de olieprijs zo stijgt'. 'Nederland is jarenlang opge pept tot aardgasverbruik. Bovendien neemt de overheid aan het gebeuren deel, en die mag toch zeker wel een goed voorbeeld stellen. Dat betekent geen prijsverhoging voor Nederlan ders'. De Deense regering heeft beperkingen op de olieconsumptie opgeheven. Na twaalf weken mogen de Denen wees op zondag rijden. Afgeschaft is o.ra. ook de bepaling, dat de levering van zware stookolie aan de industrie met 25 procent moet worden beperkt. Resultaat Aspa bijzonder goed ZAANDAM Aspa (kantoormeube len- en machines) heeft in de eerste negen maanden van het lopende boek jaar 26 pet meer omgezet dan in do- zelfde periode van 1972-73. De order portefeuille nam aanzienlijk in om vang toe en de resultaten kunnen in vergelijking met dezelfde periode een jaar eerder bijzonder goed worden ge noemd, aldus de directie. De gunstige gang van zaken wordt voor he& komende boekjaar een goed uitgangspunt genoemd voor een ge zonde ontwikkeling, wellicht wat ge temperd door de gevolgen van de energiecrisis. Aspa heeft door plaat sing in eigen kring het aandelenkapi taal met nom. 600.000 vergroot. ADVERTENTIE Reductie 9,5 pet lening Rabobank 3AMSTERDAM Op de 9.5 pet kapi- taaiobligatielening 1974 per 1980-1989 ten laste van de Coöp. Centrale Raif- feisen Boerenleenbank is voor een ;|5dusdanig bedrag ingeschreven dat bij Hde toewijzing een reductie moet wor den toegepast Op deze ƒ100 min le ning kon tegen 99 pet worden inge ef schreven. Lagere resultaten Leidsche Wol LEIDEN Leidsche Wolspinnerij heeft in de periode april tot en met e december 1973 ondanks een met ruim 8 pet gestegen omzet belangrijk lagere resultaten geboekt dan in dezelfde pe riode van 1972. Besloten is het inte rimdividend te handhaven op 6 pet. Lagere winst bij Wyers Overigens houdt dat dividend beslist geen aanduiding in omtrent de hoogte tan het totale dividend over 1973- 1974. Over 1972-1973 werd totaal 20 Pet uitgekeerd. Het exploitatiesaldo in de eerste negen maanden van het lo pende boekjaar daalde van ƒ2 min tot je< 1.2 min. De winst na belastingen "kwam uit op 0,5 min (v.j. 0.7 min). AMSTERDAM Wijers heeft in het per 30 september j.l. afgesloten boek jaar 1972-73 een omzet behaald van ƒ204,6 min tegen ƒ213,2 min in 1971- 72. De brutowinst daalde van ƒ46,7 min tot 45,3 min. De nettowinst kwam uit op 2,3 (v.j. 2,8) min. Voorgesteld wordt het dividend te handhaven op 8 pet. De omzetten over de eerste negen maanden van het nieuwe boekjaar la gen op een iets hoger niveau dan in de vergelijkbare maanden van het voorgaande boekjaar. De kosten kon den praktisch op hetzelfde niveau worden gehouden. Op langere termijn ziet het bestuur goede mogelijkheden. Wyers België moest als gevolg van een verlies aan omzet wederom een verlies accepteren. Dit was echter kleiner dan van het vorige boekjaar. Er werd systematisch aandacht be steed aan het onderzoek naar diversi ficatie-mogelijkheden zowel binnen als buiten het huidige werkterrein. Tot concrete resultaten heeft dit onder zoek echter nog niet geleid. Philips wil Usfa- vestiging sluiten EINDHOVEN Uit overwegingen van efficiency wil Philips de vestiging van Philips-Usfa in Helmond slui ten. In het Helmondse bedrijf werken 30 personeelsleden, voornamelijk vrouwen. Usfa-Philips, een dochteron derneming van Philips, houdt zich be zig met de fabricage van electro-opti- sche instrumenten en meetapparatuur. In Eindhoven is eveneens een vesti ging van Usfa-Philips die aanzienlijk groter is dan de vestiging in Hel mond. Vastgoed 'Nederland' ROTTERDAM Het vermogen van Vastgoedbeleggingsfonds 'Nederland' is in 1973 gestegen van ƒ30,2 min tot ruim ƒ32,3 min. De basiswaarde per participatie ging omhoog van ƒ649.14 naar ƒ654,02. De geschatte netto-in komsten per participatie waren in het afgelopen jaar 38,50 tegen 37,70 in 1972. koersen tot stand (tussen haakjes dc off slotkoers van dezelfde dag): Akzo (53.40). Hoogovens (63.00), Kon. Olie 93.80—94.10 gl (93.90). Philips 33.60— 33.70 (33.70), Unilever 110.50 (110.40), KLM (71.00). Een andere manier van sparen, met een leuke spaarwinst na 2, AV2 of 6 jaar. De NMB SpaarwinstblIJtUen zijn aan toonder en verkrijgbaar aan de kas van elk NMB kantoor. U hebt keuze uit 6 mogelijkheden: U stort 865,33 ƒ4.326,66 699,96 ƒ3.499,81 596,27 ƒ2.981,34 Looptijd 2 jaar 2 jaar A'A jaar 4% jaar 6 jaar 6 jaar Rente U ontvangt Th% ƒ1.000,- 7VSr 8'/4 8'/4 9 9 ƒ5.000,- ƒ1.000,- 5.000,- 1.000,- ƒ5.000,- Vraag eens Inlichtingen over dezt spaar- mogelijkheden. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK zal vrijdag &j. verschijnen. De laatste -— in september 1973 uitgegeven lening van de BNG droeg een rente van 8.5 pet De uitgiftekoers was 99; het bedrag van de lening werd uitein delijk op 150 min vastgesteld. Ter beurze werd gisteren verwacht dat de koers van de nieuwe lening dicht bij pari zal liggen. Op de on langs door de Rabobank uitgegeven 9,5 pet lening kon, zoals bekend, te gen 99 pet worden ingeschreven. De inschrijvingen maakten een reductie op de toewijzingen nodig. DEN HAAG De Bank voor Neder- landsche Gemeenten gaat een 9,5 pet 25-jarige obligatielening uitgeven groot 100 min. Bij overtekening wordt het recht voorbehouden het be drag van de lening te verhogen tot het totaal Ingeschreven bedrag of minder, evenwel tot geen hoger be drag dan 150 min. De koers van uit gifte zal uiterlijk op 20 februari voor beurs worden vastgesteld. Inschrijving is op 22 februari, stor ting op 20 maart De lening 1974 per 1975-1999 zal worden afgelost in 25 nagenoeg gelijke jaarlijkse termijnen waarvan de eerste vervalt op 15 maart 1975. Vervroegde aflossing is geduren de de eerste tien jaar van de looptijd niet toegestaan. Daarna is aflossing in de jaren 1984 tot en met 1988 alleen mogelijk tot de koers van 101,5 pet en M__. _.i gedurende de verdere looptijd van de KOGrSSn 111 MOnTreal lening tot een koers van 101 pet. n/a 12/2 Bovl» Dom Tar 4 Chem Ook aan deze lening zal een schuldre- Hu»ky gister worden verbonden. Opneming Nat. uas van de lening ln de beursnotering zal """bmoutcm Indasl. Sporen UUU. Obl. Modi 11 febr. 803.90 180.01 «3.37 73.33 750 6 12 febr. 806.63 180.87 93.33 73.37 753.7 13 febr. 806.87 180.71 93.02 73.36 747.1 Aand. Obt ToL U. L. 11 'ebr. 12.930 14.990 1.772 349 1.052 12 febr. 12.920 12.700 1.744 625 719 13 febr 10.990 13.140 1.739 662 678 1.75 1.67 23% 23% 19% 18% er» 9% 16 13% 5.33L S.30L 19% 19% 1.69 23% 19% 9% 13% NEW YORK ACF Industrie Alreo Allied Chemical Alum. Co of Am. American Brands American Can Am Metal Climax Am Motors Am Smelt C Rer Am Tel 4 Tel Arapex Anaconda Armco Steel Atlant. Richfield Bendtx Beth! Steel Boeing Burlington Ind. Can Pacaflc Ry Celanese Chase Manhattan Chessle System Chrysler Cities Service Colgate Palmollve Coll Industries Commonw Edison Cons Edison Cent. Can Cont Oil Curltss Wright Curtlss Wright A Dart/Ind Deere and Co Dow Chemical Du Pont (El) Eastman Kodak First Nat City Admiral Corp Alienghany Pow S Akrona Am standard Amsted Ind 12/2 13/3 53% 32% 12% 12% 41% 42 42% 42% 36 35% 26% 26% 20% 20% 25% 25% 43 43% 10% 11 24 Vi 23% 51% 61% 4% 4 24% 24%e 22% 22% 91 92% 24% 24% 30% 31 13% 13% 20% 20% 15% 15% 29 29 49% 49% 55% 59 16% 17% 53'. 53% 24 24 18 17% 30 29% a 21 19% 41'.» 42% 53% 53% 158% 157% 36% 37 Gen Electric Gen Foods Gen Motors Gen Publ Util Gen Tel 4 Tel Getty Oil Gilett» Cimbel Brothers Goodyear 1 and Gulf Oil Illinois Central Ind. Insllco Int Busln Mach Intern Harvester Int Nick of Can lot Paper Int Tel 4 Tel 55% 53% 19% 24% 24%e 125% 127% 34 33% 15% 15% 24% 24% 22 21% 18% 18% 8% 8% 228229% 24% 24% 36% 36% 45 45% 26% 26% oiin Pac Gas and El Penn Central Pepsico Phelps Dodge Philip Morris Philips Petr Procter 4 Gambl RCA Republic Steel Reynolds Ind Royal Dutch Petr Ling-Lemco Vougb 10% Litton Ind Lockheed Aircraft Uarcor Martin Marietta 8% 4% 21% 21% Nabisco Nat Cash RegUt Nat Distillers Nat Cypsona Nat Steel Nat Lead Ind 13 12% 19% 19% 20 20 12% 12% 40% 40% Car. Breweries Cetlo Chadbourn Goth Chase Select Fd Columbia Gas Comitico Com. Telephone 16% A 1% 1 8.79 9.79 26% 26% 34% 34 16% 16% 43% 45% 45% 44% 35% 35% 32% 32% 12% 12% 12% 12% 32% 32% 13% 14% 13% 13% Gen Cigar Int Bank for Rec 99%b 99%b int Flav Frag SJ% 34% Int Paper (3 4) 42% 42 Kansas City Ind Kansas Power KLM Kroger Madison Fund 2014 20% 25 69 91% Santa Fé Ind Sears Roebuck Shell Oil Southern Co Southern Pacific Southern Railway Suerry Rand Stand Oil Calif Stand Oil Indiana Exxon Corp Studebaker Worth Sun Oil Texas Gulf Texas Inst. Transamerlca Unilever Union Carbide Unl Royal United Aircraft United Brands US Steel West Union Tel Westlnghouse El Woolworth Nat Can NY Centr A North West R N Am Philips Co 7% 'is ,lu 17% 18% Occidental Petr 10% 10% Reliance Group Tandy Union Klectr 19% 18% 15% 15,i 9% 8%

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 19