vT'XtI) 35r 20r 40r FEBRUARI VOORDEELMAAND TROUW/KWARTET DINSDAG 12 FEBRUARI 1974 FAMILIEBERICHTEN Eenmaal als de stonde slaat, dat dit lichaam sterven gaat Gezang 1744 Na een droevig ongeval met het vrachtschip „Francina" heeft de Heere geheel onverwacht van ons genomen mijn innig geliefde Man en der kinderen zorgzame Vader, Schoonvader en Opa. Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager. Oom en Neef Pieter Vink op de leeftijd van 53 jaar. Mede namens verdere familie: N. Vink-Pronk A. Vink N. Pronk-Vink P. Pronk J. A. van der Zwan-Vink D. van der Zwan A. M. Vink M. P. Vink en de kleinkinderen: Elly, Anja en Janet Corine Scheveningen, 3 februari 1974. Terschellingsestraat 52. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Gelegenheid tot tekenen van het condoleance register woensdagavond van 79 uur in de rouwkamer. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 14 februari om 3 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van het woonhuis, Terschellingsestraat 52, om 2.30 uur. Op haar verjaardag ging nog onverwacht van ons heen, mijn lieve Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en Over grootmoeder Hendranja Kiramer geboren Van den Eykel. 's-Gravenhage: P. Kramer N. C. Brouwer-Meulkens K. L. Brouwer Rijswijk Z-H: W. H. Meulkens E. L. Meulkens-de Lussanet de la Sabionière Arnhem: C. J. Schiphuis-Meulkens B. Schiphuis kleinkinderen en achterkleinkind. 's-Gravenhage. 13 februari 1974 Landréstraat 521. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de teraardebestelling, heden, in stilte plaatsge vonden op de begraafplaats "Westduin" te Loos- duinen. De God van Leven en Dood heeft voor ons geheel onverwacht tot Zich genomen onze lieve Moeder, Oma, Dochter en Zuster Elisabeth Margrietha Joziasse weduwe van J. A. Dekker, op de leeftijd van 65 jaar. Mede namens verdere familie: L. Dekker Zwijndrecht: E. v. d. Sluijs-Dekker L v. d. Sluijs H. I. Ambacht: H. Dekker M. C. Dekker-Eekman en kleinkinderen. Rotterdam, 10 februari 1974. Zwaluwstraat 26 a. Geen bloemen. Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek Zwaluwstraat 26 a, dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur en woensdag van 15.00 tot 16.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 14 februari a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lage- dijk 680, om ongeveer 11.45 uur. Vertrek van Zwaluwstraat 26 a om 11.30 uur. "Mijn genade is U genoeg" Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader v Johan Adam Keijzer in de ouderdom van 86 jaar. 's-Gravenhage: N. H. Keijzer-van Driel M. S. Zuijdervelt-Keijzer J. H. Zuijdervelt Paramaribo: M. J. Keijzer klein- en achterkleinkinderen. 's-Gravenhage, 9 februari 1974. Thorbeckelaan 19. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers "Tasseron", Conradkade 41 te 's-Graven hage. Bezoek dinsdag van 1516 uur. De teraardebestelling is bepaald op woensdag 13 februari a.s. om 14.30 uur op de alg. begraaf plaats "Westduin" aan de Ockenburgstraat te Loosduinen. Vertrek vanaf Thorbeckelaan 19 om 14.10 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Mijn tijden zijn in Uwe hand. Op Zijn tijd. maar voor ons volkomen onverwacht, heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze lieve, zorgzame Vader. Broer. Zwager en Oom Wyclier Bosgraaf echtgenoot van Janke Dijkstra, op de leeftijd van 48 jaar. J. Bosgraaf-Dijkstra Halbe Harm en en verdere familie Hoogvliet, 11 februari 1974. Nieuw Engeland 33. Verzoeke geen bloemen. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek dins dagavond en woensdagavond van 7.00 tot 9.00 uur. De rouwdienst, waarbij u beleefd wordt uitgeno digd, zal D.V. worden gehouden donderdag 14 februari a.s. om 2.45 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Oudeland". Oudelandse- weg 211, Hoogvliet, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar te pl.m. 3.15 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.15 uur. ALGEMENE KENNISGEVING i.d'Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan". Psalm 116 4 Heden ontsliep in de volle zekerheid des geloofs, onze innig geliefde en zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Nicolaas Hoek in de ouderdom van 84 jaar. Katwijk: M. de Mol-Hoek A. T. de Mol A. Haasnoot-Hoek J. Haasnoot C. Hoek A. Hoek-Remmelzwaal Rotterdam: G. van Ettekoven-Haek P. van Ettekoven klein- en achterkleinki n deren Katwijk aan Zee. 11 februari 1974. Voorstraat 90. Rouwbezoek: des nam. van 7.309.30 uur in het rouwcentrum Zuidstraat 103, alwaar de over ledene is opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 15 februari 1974 des nam. 12.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstr. 1.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zuid straat te Katwijk aan Zee. Heden overleed na een ziekte van enige dagen geheel onverwacht onze pastoor, kanunnik Theodorus Bakker in de leeftijd van 66 jaar en in het 40-ste jaar van zijn priesterschap. In zijn leven, dat hij met zijn hele persoon stelde in dienst van de H. Kerk, was hij aller dienaar en veler leidsman en vriend. Heer, geef hem de eéuwige rust en laat het eeuwig licht hem schijnen. Het kerkbestuur van de oud-katholieke parochie van de H. Maria te Dordrecht. Dordrecht, 10 februari 1974. De H. Mis ter zijner uitvaart en beaarding zul len plaatsvinden op donderdag 14 februari a.s. te 10.30 uur in de oud-katholieke kerk van de H. Maria, Voorstraat 120 te Dordrecht. De begrafenis zal plaatshebben te 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats (ingang Nassauweg), waarna er gelegenheid is tot condoleren in het C.J.M.V.-gebouw, Burg. de Raadtsingel 25. Op dé dag des Heren heeft God in Zijn heer lijkheid opgenomen in de volle zekerheid des geloofs onze lieve zorgzame Moeder en Oma Pieternella van den Akker weduwe van Everardus van der Ende, op de leeftijd van 75 jaar. W. Voogt P. A. E. van der Ende P. A. A. van der Ende-Backer Maasdijk, 10 februari-1974. Correspondentie-adres: Prinsenlaan 1. De overledene ligt opgebaard in een lokaal van de Gereformeerde kerk te Maasdijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30- 20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 14 februari a.s. om 13.30 uur in de kerkzaal van de Gereformeerde kerk, Prinsenlaan te Maasdijk, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden. „Ik weet aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht." Gezang 110 3 In Jezus ontslapen, voor ons geheel onverwacht, mijn innig geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader en Grootvader Jan Zijderveld op de leeftijd van 72 jaar. Zwijndrecht: H. I. Ambacht: Zwijndrécht: P. Zijderveld-van 't Hoff A. de Snoo^ijderveld \V. de Snoo P. van Noort-Zijderveld L. van Noort Abr. Zijderveld J. P. Zijderveld-Oosthoek W. J. Romijn-Zijderveld J. Romijn en kleinkinderen. Zwijndrecht, 11 februari 1974. Adolf van Nassaustraat 4. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond 13 februari a.s. van 7.30 tot 9.00 uur in de con sistorie van de Bethelkerk aan de Rotterdamse- weg. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 14 februari a.s. om 3 uur op de algemene begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal voorafgaan een dienst in de Bethel kerk aan de Rotterdamseweg, welke zal aanvan gen om 2 uur. 'k Zal dan gedurig bij U rijn. Slechts 4 dagen na het over lijden van Vader, werd nu van ons weggenomen onze lieve cn zorgzame Móeder. Groot- en Overgrootmoeder Dirkje van Aalst- Vonk in de ouderdom van 84 Jaar. Rijnsburg: A. van Hoff-van Aalst J. van Kolf Koudekerk a d. Rijn: G. Ketel-van Aalst J. Ketel Hazerswoude: A. van Aalst C. van Aalst-van Tol X. Slootweg-van Aalst P. Slootweg Utrecht: D. Schreutelkamp- van Aalst II. Schreutelkamp Hazerswoude: J. S. van Aalst M A. P. van Aalst - Paul Klein- en achterkleinkin deren. Hazerswoude. 11 februari '74. Bejaardencentrum 'Drlehof'.. kamer 245. De begrafenis Is bepaald op donderdag 14 februari 1974 om 2 uur op de Algemene Begraafplaats te Hazerswou- de-Dorp. Geen bloemen. begrafenis in bejaar dencentrum 'Driehof'. Dorps straat 27. Hazerswoude. Correspondentie-adres: J. van Aalst. Dorpsstraat 82, Hazerswoude. Heden ontvingen wij hel bericht dat onze Oud-Werk nemer en Kollega Petrus Langeweg is overleden Zijn nagedachtenis zal door ons altijd ln ere worden ge houden. Dlrektie en personeel van de B.V. SleeplieUing MIJ Scheveningen. Vaste rots van mijn behoud: Gez. 174 1 iber.) Na een kortstondige ziekte is in haar Heer en Heiland ontslapen, onze innig gelief de Zuster, Schoonzuster en Tante Lena van den Oever op de leeftijd van 58 jaar. I. dr Oevei Jer. v.d. Oever H. .- d. Oever-v d. Plas C. Hoek-v d Oever C. v.d. Oever Neven cn nichten. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 15 febr. '74. des nam. 1.45 u. in het Herv. Kerklijk Centrum.' Voorstraat 74. waarna de teraarde be stelling zal plaatsvinden om streeks 2.30 uur op de nieu we begraafplaats ..Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen onze lieve zorgzame Moeder en Schoon moeder. Zuster, Schoonzus ter en Tante Johanna Gerritzen weduwe van Hendricus van Mourik, op de leeftijd van 74 jaar. H. van Mourik E. M. van Mourik- Hogenboom en verdere familie. s-Gravenhage. 9 febr. '74. de la Reyweg 461. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis ..Leyenburg" aan de Leyweg 275. Bezoek van 5 tot 7 uur n.m. De begrafenis Is bepaald op donderdag 14 februari a.s. omstreeks 10.45 uur op de begraafplaats ..Westduin" aan de Ockenburghstraat te Loosduinen. Vertrek van de rouwkamer ziekenhuis 10.30 Neem Heer mijn beide handen en leidt Uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind. Te zwaar valt m' elke schrede als 'k U verlaat. O neem mij met U mede, daar waar Gij gaat. Heden overleed, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante, Adrians de Vries ln de ouderdom van 82 jaar. Dordrecht: E. de Vries M. de Vries Haarlem: J. de Vries W. de Vries-de Sterke Nichten en Neven. Dordrecht, 9 februari 1974. Lenghenhof 32. Correspondentie-adres Lenghenhof 35. Liever geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen trum, Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdagavond van 6.45 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 13 fe bruari a.s. op de algemene begraafplaats, vanuit de aula, om 14.30 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.15 uur. Na de teraardebestelling is er alsnog gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. HARMONIE OF CONFLICT Polarisatie en conflictmodel zijn modewoorden. Ze worden vooral gebruikt door hen die de maetschappij willen veranderen door middel van harde strijd. De christelijke vakbeweging meent dat het anders moet. Zij wil door de kracht van evan gelische overtuiging bouwen aan nieuwe maatschappelijke verhoudingen. Samen met an deren. Daar zal soms strijd voor nodig zijn. Maar het uitgangspunt is: sa menwerking, harmonie. Om de keus tussen harmonie en conflict gaat het in de maat schappelijke ontwikkeling van vandaag. Kiest u ook voor har monie? Meldt u dan aan bij: ERICH MÖLLER Handboek voor de dieetkeuken bewerkt door W. E. L te Meij Hot boek dat eder die met het bereiden van een dieet te maken heeft volledig wegwijs maakt Door een overvloed van goeda recepten >s man in staat van dag tot dag smakelijke maaitijden op te dienen Precies naar het door de dokter voorgeschreven dieet en vol vanatie' Mat calorieentabel •n vele zwart/wit en kleurenfoto's gabonden f29.50 Verkr-igboor m ae boekhand modekleuren. 42-50 Zorgeloos voorjaars- Jeugdig en speels van jurkje met polokraag in lijn is dit polyester effen tint. Zachte piqué jurkje met basiskleuren als lila, glanzende metaal- groen of marine en knopen en gesp. In de fuchsia-rood. 44-52 Polomodel in 100% polyester. Fijn genuanceerd bloem- dessin in diverse uitgesproken voorjaars geuren. Zacht als de voorjaars wind voelt deze wol of courtelle jersey. Eenvoudig van lijn. 42-52 Levendig chemisier- jurkje Diolen Loft in o.a. dit leuke mozaïek dessin. Geheel gevoerd. 43-53 Spencerpak in 100% - polyester bonded. Zonnig jacquard motief in ruit gekombineerd met uni kleuren als bruin, beige of bleu. 42-50 Zonder bloes. Voorlaars-ensemble In 100% polyester De effen tint van het japonlijfje komt terug in het fijne jacquard motief Beige, marine of turquoise. 42-48 Praktische ovërgooier voor min of meer luchtige lente- kombinaties. Bonded polyester in rood, blauw, geel of groen. 40 t/m 48 Zonder bloes Slankkledende doorknoopjapon in 100% polyester jacquard. Gedekte tinten als blauw, groen, bruin of warm oranje. 42-50 Spencerpak in 100% polyester, i Zonnig jacquard motief in ruit gekombineerd met uni kleuren als bruin, beige of bleu. 42-50 Zonder bloes.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12