koeriers Met je Havo kun je 't ver schoppen vandaag de dag. Frankrijk levert aan Iran kerncentrale Blauwe zone in Delft opheffen of niet? a I Storm eist slachtoffer Auto rijdt kanaal in: drie doden [TER Omwisseling VAT in Hartogensis bedraagt 5 op 1 Oosterschelde ondermijnde dijk bij Serooskerke Vechtpartij bij danszaal kost jongeman leven Geslaagden TH Afscheidsdienst van ds. M. W. Nieuwenhuize 24 februari in Delft Kunst in 't kort Verhuizingen piano-transporten Jan van Duuren de koning Gemeente Leiden OFFICIER KONINKLIJKE LANDMACHT. (BON) TROUW/KWARTET MAND\G II KEUR ARi I' I ,tï I Overeenkomst ter ivaarde van 5 miljard dollar PARIJS Frankrijk en Iran hebben een belangrijke overeenkomst gesloten ter waarde van 5 miljard dollar in het kader waarvan Frank rijk in Iran o.a. een kernenergiecentrale zal bouwen ter waarde van 1,2 miljard dollar. Ook zal Frankrijk aan Iran een fabriek voor vloei baar gas leveren, alsmede een vloot gastankers. Iran is éné van de grootste olielever anciers van Frankrijk. Vóór de recen te prijsverhoging beliep de Franse olie-import uit Iran ca. 200 miljoen dollar per jaar. De Iraanse minister van financiën, Amouzegar. heeft verklaard, dat Iran bereid is de inkomsten uit zijn olie verkopen te investeren in zowel de oliegebruikende landen als in de ont wikkelingslanden. Iran wil daartoe een belangrijk deel van zijn devieze- noverschotten ter beschikking stellen van het IMF Het onafhankelijke Perzische Golf- staatje Qatar is met enkele westerse oliemaatschappijen, w.o. de Shell, on derhandelingen begonnen over het verkrijgen van een groter aandeel in de olie-exploratie. Sedert begin 1973 bedraagt dit aandeel 25 pet. riet loopt geleidelijk op tot 51 pet in 1982. Qa tar zou nu onmiddellijk een aandeel van 51 procent willen. De economische commissie van de OPEC zal op 11 maart in Genève bij eenkomen om een aanbeveling op te stellen voor de olieprijzen in het tweede kwartaal van 1974. Het resul taat van deze bijeenkomst zal worden voorgelegd aan de olieminister van de bij de OPEC aangesloten landen die, zo wordt aangenomen, vrij spoedig na dien bijeen zullen komen. Dan zal het uiteindelijke besluit vallen over een eventuele olieprijsverhoging per 1 april. Arrestatiebevel De Italiaanse autoriteiten hebben een arrestatiebevel uitgevaardigd tegen de 66-jarige Vincenzo Cazzaniga, voorma lig president-directeur van Esso Italia. Hij wordt verdacht van medewerking aan een olieschandaal dat prijsopdrij ving behelsde door middel van het achterhouden van voorraden en het omkopen van politici tijdens de ener giecrisis van de afgelopen maanden. Via het staatselektriciteitsbedrijf ENEL, zou Cazzanegi ca ƒ5 miljoen aan steekpenningen hebben doen toe komen aan politici. Oliemaatschappij en zouden deze politici de laatste maanden 85 miljoen hebben toege stopt. Van een verslaggever DEN HELDER/AMSTERDAM De Zuidwester storm die zaterdag over ons land trok heeft één mensenleven in Amsterdam gekost en verder, met name in Noord-Holland, nogal wat schade aangericht. De 83-jarige zuster H. W. Koek uit het Piersklooster in Amsterdam werd op de Lijnbaans gracht getroffen door stukken steen uit de gevel van een onbewoond pand. Zij was waarschijnlijk op slag dood. In Den Helder moest een twaalfjarige jongen in een ziekenhuis worden op genomen, nadat hij tussen een winkel deur bekneld was geraakt. Op de afbouwpier van de NDSM in Amsterdam-Noord waaide een bouw- kraan over. Een torenkraan aan de Coenhaven raakte op drift en brak een poot. Minister Westerterp van Verkeer en Waterstaat bracht zater dagmorgen een bezoek aan de dijkval bij Ziede. Hij was getuige van het steenstorten in het gat Het gat werd later twee meter diep en men had te kampen met sterke stroom en ruig weer. AMSTERDAM De voorgenomen overneming van de Volks Aandelen Trust (VAT) door Beleggingsfonds Hartogensis is rond. Teneinde tot een gunstige ruilverhouding te komen zal aan participanten van Hartogensis wordtn voorgesteld een split-up door te voeren. Op elke twee 'oude' partici paties zal één 'nieuwe' participatie worden verstrekt. Daarna resteert een waarde van 65 per participatie. De omwisselingsverhouding bedraagt dan voor elke vijf aandelen VAT één par ticipatie Hartogensis ex de uitkering over het afgelopen boekjaar en na split-up. Zoals aangekondigd zal het ook moge lijk zijn aandeelhouder in de VAT te blijven. Aan hen die contacten wen sen zal een betaling van ongeveer net to 12 per aandeel VAT worden ge daan. Het definitieve omwisselingsbe- richt zal over uiterlijk vier weken verschijnen. Op basis van de jaarcijfers van Herto- gensis over het boekjaar 1973-1974 en de waardeberekening VAT per eind januari 1974 is de omwisselingsver houding vastgesteld. Aan de partici panten Hartogensis zal worden voor gesteld over het boekjaar 1973-74 een uitkering te doen van 11,57 (vor jaar werd geen uitkering in contanten gedaan, maar een bonus van 50 pet verstrekt). Na de voorgestelde uitke ring resteert een waarde (inclusief kapitaalsbelasting) van 97,50 per participatie. De waarde van de aande len VAT is berekend cp 12.95 per aandeel van 20 nominaal. MIDDELBURG Bij Serooskerke is een dijk langs de Oosterschelde over een afstand van 65 meter verzakt. De dijkval werd zaterdagmorgen tussen negen en tien uur ontdekt door een medewerker van het waterschap Schouwen-Duiveland. Hij zag even voorbij het Schelphoekse Gat brokken van het dijklichaam in het water zak ken. Onmiddellijk werd alarm gesla gen. Al om twee uur 's middags kon de eerste leiding steen en slakken in het veertien meter diepe gat worden gestort. DELFT Veel bewoners van de binnenstad van Delft zijn vanwege de z.g. blauwe zóne gedwongen hun auto van 's morgens acht tot 's middags zes uur naar elders te verplaatsen. In verband met de clie-situatie stelt de heer R. W. van Dijk uit de Oude Kerkstraat het College van B. en W. voor deze Blauwe zóne (tijdelijk) op te heffen. Dan zouden de bewoners hun 's avonds daar geparkeerde auto ook overdag kunnen laten staan en zouden zij meer gebruik kunnen ma ken van het openbaar vervoer. Dit zou geheel passen in de huidige rege ringsplannen het openbaar vervoer te stimuleren. In zijn desgevraagd advies aan het college wijst de commissaris van poli tie te Delft, de heer T. P. de Vries, erop, dat indertijd het blauwe-zöne-ge- bied is ingesteld om lang-parkeerders overdag uit de binnenstad te weren. Juist om cliënten gelegenheid te bie den de daar gevestigde winkels te be zoeken. Zou de blauwe zóne worden opgehe ven, dan voorspelt de politie-commis- saris, dat de straten van de binnen stad in de kortst mogelijke tijd vol zullen staan met langparkerende au to's. Hij pleit ten zeerste voor hand having van de blauwe zóne. Wat de specifieke moeilijkheden vcor Van een correspondent DRIEBERGEN Op het terrein van hotel-restaurant 'Het Wapen van Rij- senburg' in Driebergen is de 22-jarige R. van de Berg uit Driebergen tijdens een vechtpartij doodgestoken. De vechtpartij ontstond toen een groep jongelui uit De Bilt de danszaal van 'Het Wapen van Rijsenburg* wil de binnendringen. De portier weiger de de jongelui, tien in totaal, omdat zij eerder herrie hadden geschopt. Bij de daarop volgende vechtpartij werd de jongeman uit Driebergen zo met messen bewerkt dat hij ter plaatse overleed. de bewoners betreft, wijst de commis saris op 'de reserveringsregcling voor belanghebbenden', die in de toekomst een oplossing zal bieden voor de par- keermoeilijkheden voor inwoners van de binnenstad. DELFT Aan de Technische Hoge school te Delft zijn geslaagd voor de examens: kandidaatsexamen natuur kundig ingenieur: mevr M Elhorst- Sonneveld, Leiden; de heren M H Da niels, Schiedam; A Handojo, Delft; A G van der Horst, Hilversum: M Kooij. Delft; RFC Kriens, Den Haag; P J van Leeuwen, Delft; H J Nicolaas, Dordrecht; G M A Perquin, Haarlem; W J van Polanen-Petel, Den Haag; A Santman. Kethel; J P M Smeulers, Dordrecht; K J P Stigter, Rotterdam; J F M Vastert, Delft: C Q Wesdorp, Den Haag; W de Zeeuw, Ridderkerk. Doctoraalexamen natuurkundig inge nieur: J H M Admiraal. Ellewouts- dijk; G de Boer, Delft; A P Eland. Rotterdam; P H Heringa, Delft; J J Janswoude, Ugchelen; J Nielsen, An keveen; K J Nièukerke, Delft; L van Os, Delft; H Overeijnder, Naarden; M J da Silva, Delft; R E Slot (met lof). Den Haag; J H Smeenk, Delft; H A J van Stok rum, Den, Haag; J M N Val kenier, Hoek van Holland; W P C Zeeman, Nijmegen. Doctoraalexamen scheikundig inge nieur: de heren J tf N de Bruyn, Am sterdam; F W K Hesselink, Delft; P J A van der Hoek, Delft; B T J Jaski, Delft; R A Keus. Vlaardingdh; A W V Muijlwijk. Hoornaar; J van Roosma len, Den Haag; J P Verra, Leiden; D J E Vrolijk, Rotterdam; W de Witte, Delft; K J de Wolft, Den Haag. BREDA De politie heeft zendag- morgen drie jeugdige Bredanaars aan gehouden, die ervan worden verdacht zaterdagavond uit de etalage van een juwelderszaak aan de Haagweg voor tienduizend gulden aan gouden ringen te hebben gestolen. DELFT Ds. M. W. Nieuwenhuijze. Chr. Geref. Predikant te Delft, die een beroep naar Mijdrecht heeft aan genomen zal afscheid nemen van zijn gemeente op zondagmiddag 24 februa ri om 19 uur. Hij zal intrede doen op woensdagavond 6 maart om 19.30 uur. na bevestigd te zijn door zijn zwager ds. H. W. Eerlond, predikant te Hil versum. Ds. Nieuwenhuijze is geboren in 1909, hij werd candidaat in 1933 en deed in hetzelfde jaar zijn intrede te Franeker op 12 november 1933. Ds. Nieuwenhuijze kwam in 1939 naar 's- Gravenhage, vertrok in 1954 naar Am sterdam-West om op 28 mei 1964 zijn intrede te doen in Delft. Ds. Nieu wenhuijze was in 1949 praeses van de Generale Synode in Den Haag, hij is curator van de Theologische Hoge school te Apeldoorn geweest, deputaat voor de zending en voor de geestelij ke verzorging van militairen, voorzit ter van'het hoofdbestuur van de Bond voor Jongelingsverenigingen en in Den Haag voorzitter van het Militair Tehuis. Op het ogenblik is hij nog voorzitter van de Generale zendings- deputaten en voorzitter van de depu- taten voor de geestelijke verzorging van militairen. Ds. Nieuwenhuijze heeft in Den Haag meegewerkt aan de instituering van de Chr. Geref. Ker ken van Den Haag-Scheveningen en van Den Haag-Zuid. Hij heeft ver schillende werken gepubliceerd o.a. een boekje over Het Gebed en een preek in 'De Levensbron' en het dagboekje 'Onze dagorder'. Verder pu bliceerde hij in 'Enigheid des Geloofs', 'Het Zendingsblad' en 'Kracht naar Kruis'. e ij2 NEDERWEERT Drie van de inzittenden zijn verdronken toen |<>ver terdagavond laat een auto in de Z\$a O Willemsvaart bij Nederweert reed. ni slachtoffers zijn de 62-jarige P. H. van Stiphout, de 65-jarige mevrouw Attn van Lierop en de dertienjarige Mennen, allen uit Helmond. De i Wit ders van het dertienjarige kind nidus t€ toe op] r cü de S ten zich uit de auto te bevrijden konden door omstanders op het dro t worden gebracht. De oorzaak van ongeluk was gisteren nog onbekend MEGEN De 31-jarige mevrouw J van Andel-Meijers uit Oss en hi kvu 43-jarige man zijn in het Brabants* Megen omgekomen toen hun auto gen een boom reed. De auto brak twee stukken. DRACHTEN De 22-jarige autoh delaar A. Paulusma werd op slag dood toen hij frontaal met zijn aij0"" op een andere auto botste. Een 21- rige jongeman uit Donkerbroek, i bij hem in de auto zat, werd levens|e's vaarlijk gewond. Luclen den Arend en Guusje Buyten- dorp en Piet Franz exposeren plastie ken, wandkleden en olieverf van 16 t.m. 28 februari in de Haagse Kunst kring, Denneweg 64: dag. 10-17 uur; ma 14-17 uur; zo. gesloten. August, August, August van Pavel Kohout wordt in de regie van Zdenek Kraus door de Haagse Comedie in eerste voorstellingen op vrijdag 8 en zondag 10 maart 20.30 uur in het HOT gebracht. Brand in 'Ambassade' door Molotov-cocktail DEN HAAG In het pand Baz straat 50 heeft gisternacht een bra E gewoed nadat onbekenden een mo tov-cocktail naar binnen hadden gooid. Het pand bevatte het kantoVar van de Molukse Evangelische Kerk ieu- het woonhuis van de bekende Zu "de Molukker P. Lokollo (67). g De onbekenden vier in totaal, v M gens getuigen lieten twee moloti f cocktails buiten achter. De brand het pand is met een nevelstraal blust. De schade wordt geraamd 10.000. Het perceel wordt door gebruikers aangeduid als 'de Zuidn lukse ambassade'. Op het moment v de brand was een der prominei Zuid-Molukkers in Nederland, ds. L\, tiary uit Assen, in het pand aan Bazartstraat aanwezig. aan anp: bel ge tv op Ider f ntei oek 'Ni Ik Zw g" personeel gevraagd LEIDINGGEVENDE FIJNKTIE VOOR DAMES AANGEBODEN Vereist; Auto, Rijbewijs en telefoon. ERINA Textiel B.V. InJ. 070-683141. onfoerend goed ZEELAND: Kloetinge uit stekend gebouwde moderne woning met aangebouwde bedrijfsruimte 100 m2. geh. voor/, van C.V. op 810 m2 grond, Vraagpr. 125.000,- Hansweert nette eenge- zinshoekwon. met grote tuin ƒ26.000.-. 's-Gravenpol der modern verbouwde hoekwon. (perfekte staat) ƒ42.000.-. Lewedorp keuri ge eengezinswon. dubbele garage en grote tuin 52.500.-. Yerseke, leuke tussenwon. voor- en achter tuin 23.000.-. Wolphaartsdijk, mooi gele gen boomgaard, interessan te belegging in verb, met recreatieplannen 60.000.-. 5 km. van Goes, prima ge legen woon-winkelpand met C.V. zeer goede staat v. on- derh. Vraagpr. 95.000.- Kapelle, knusse hoekwon., 3 zijden tuin, op goede stand ƒ32.500.-. Nw en St Joosland, nette eengezins won. dichtbij Middelburg ƒ33.000-. Rilland, gezellige hoekwon. met grote tuin ƒ24.000- Minnaard, o.g Provincialeweg 11. 's-Gra- venpolder. Tel. 01103-463. KUNSTGEBITTEN REPARATIE, klaar terwijl u wacht. Dag., beh. zat., van 9-11.30 en 24 uur. Maand.- en dond.avond van 19-19.30 u. Fa. v. Bergen Henegouwen, Schelpenkade 47. Leiden. Tel. 20794. ANTIEK te koop: ant. pop pen, ant. hangolielampen, 1 bronzen vijzel, weegschalen met koperen bakken, kolen bakken, potkachels, koperen ketels, melkbussen, enz. H.H. handelaren korting. Iedere dag van 13.00-22.00 uur geopend. Hoogendijk 100, Papendrecht, tel. 078- 54763. HL8 UW HUIS VLOT VERKO PEN. Adv.- en fotocam pagne. Landelijke adressen lijst van gegadigden. Samen werking met Makelaars in uw omgeving. Alles koste-, loos tot u slaagt. Vraag aanvr. fors. J. Ruijters, Meerwijkl. 1. Bergen. 02208- 4950. HL8 NU, ja juist NU een Boer derijtje kopen in Friesland. Bel meteen voor een lijstje. Lok, Heerenveen. Ketting 6. 'J'k- tooi Hypotheken, event. 100 tot 125",,. Normale hypotheek rente. Vrijblijvende offer tes. geen kosten. Inl. L. B. Higler, Soest. Tel. 02155- 16540. HL1I Uw wasautomaat defect? Bel en wij komen direct. Wij repareren alle merken onder garantie. F. Witgoed. Tel. 010-812423 en 070- 649481. HL9 WASSERIJ 'OZON' voor uw was, chemische reini ging, partijen jassen, over hemden, overalls, kleding, reparatie, stoppage, suède reiniging enz. Vraagt in lichtingen. Tel. 22675. SCHILDERSBEDRIJF Voor al uw behang-, wit- en schilderwerk, syntheti sche MUURVERVEN. Tijdens de wintermaanden 20 pet. korting. Erkend schildersbedrijf sinds J880. l.aan van Meerdervoort 392, Den Haag. Telefoon 07033.65.02. Tweedehands rijwielen Dat is nu niet meer nodig. Nieuw v.a. 125, met ver lichting, dames en heren knijprem 20 meer. Vouw fiets compl. 129,50. Kin derrijwiel in doos voor 6 jaar S7.50. 8 jaar 99.50. 5 jaar 87,50. Stepfiets met zijwielen 57,50. Race-fiets met 8 versnellingen 195, Cash and Carry prijzen. Dusoswa B.V., Turfmarkt 1.2.3. Leiden. Tel. 01710- 24409. IIL20 Lessen en clubs Dansen is plezier voor 2! I Doe gezellig mee. 2 nieuwe klubs vangen aan. waar va ders en moeders en hun zoon of dochter gelijk fijn leren dansen. Aanvang 5 en 8 maart. Welkom van harte! Evert Cestelein. Tel. 01710-23583-62604. Verzamelingen POSiZEGEL ERZAMEL1NGEN te koop gevraagd: topprij- zen voor o.a. Nederland. Geen object te groot. Tel 070-321206 of 070-299583. Begrafenisonderneming Van der Luit Haagweg 31 - Leiden Tel. 23574 in binnen- en buitenland. Onder garantie. Verwarmde bergplaats voor inboedels. Middelstegracht 36 Lelden - Tel. 25468-24060. UITZENDBUREAU Telef 01710-31710 jeyaqfstraat 33 V;' :<iabu Agenda voor de openbare vergadering van do Commis sie voor maatschappelijke aangelegenheden en de ge zondheidszorg op dinsdag 12 februari a.s. te 16.00 uur in kamer 263 van hel Stadhuis. Wijziging subsidieregeling kruisverenigingen. Nota Bejaardenbeleid 1973. NIEUWE AUTO HÜREIM autoverhuur TinTAQ st.aagtenstraat 14 lit Ivi 'telefoon: 01710 -25709-53627 leitien meubilair en huisraad Cassette kopen? Ga naar LUNIAC om de voorlich ting om de vele exclusie ve modellen om de ga rantiezekerheid en om de bijzonder lage prijzen. LU NIAC B.V., importeur van expert in Westduitse topfabrikaten cassettes en kookpannen. Oude Vest 33, Leiden, tel. 01710-46619. Te vens bekwame agent(e) ge vraagd. HL12 Bankstellen, zeer fraai uit gevoerd in diverse kleuren. 5 jaar garantie op binnen werk. Normale prijs 1300,- voor 695,-. Parian, Nieuwe Meerdijk 17, Badhoevedorp. Tel. 02968-5817. Geopend dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur, vrijdag tot 21.00 uur. HL12 Bankstellen met 5 jr. ga rantie op het binnenwerk, normale prijs 1350 voor 695. Verder talloze moge lijkheden tegen de scherp ste prijzen b.v. zeer fraai hoekbankstel ir ribkord 795. LUNSTROO-MEU- BELEN B.V., Industriege bouw, Oostzeedijk 234. R'dam. 010-129038. Hoefweg 129, Bleiswijk, 01892-5188. Di. t.e.m. zat. 10-17 uur Vrijdag tot 21 uur. HL12 DIV. GASHAARDEN vanaf 165,- met 1 jaar ga rantie. Bilderdijkstr. 106, Den Haag Ook 's avonda. HL12 BIEZEN TEGELS. Groot assortiment cash and carry. V.a. 0,69 per tegel. HU- ME-F1X. Vondelstraat 107. Hobbemastr. 203. Tel. 65.98.89. Den Haag. HL31 LAAT NU UW GRASMA CHINE SLIJPEN EN NA ZIEN. Korte levertijd. Kip pengaas, harm. gaas. afr. palen en alles voor uw tuin en gazon. W. P. Hart- rijk. Nieuwe Beestenmarkt 7-11, Leiden. Telef. 26627. HL31 HANG-LEGKASTEX. lin nenkasten. wandstijlmeube len, keukenkasten, keu kens, slaapkamers en bu reaus. Enorme sortering. Ultra modern. Niet duur. De Kastenspecialist, Hoogl. Kerkgracht 47-49. Hoek iNieuwstr. Tel. 01710-33078. HL31 Wie koopt van mij tegen sterk gereduceerde prijs: linnenuitzet, cassette en set kookpannen? Zéér goede merken. Brieven s.v.p. on der no. 5689, Bur. v. d. blad. HL12 LOUIS XV bankstellen, di rect van fabriek, norm. prijs 3395. nu 1985. Vraag do cumentatie bij „Merinda", telef. 020-443813/196164. HL12 GEVONDEN Het juiste adres voor een elektrisch orgel of piano vanaf 650,- Keuze uit meer dan 200 stuks Alles me volledige garan tie. Eigen servicedienst door het gehele land. zeer gemakkelijke betaling. FIRMA P0PPELIERS Zaagmolenstraat 186. Rot terdam. Tel. 010-650019 Wilhelm Tellplaats 44, Hoogvliet. Tel. 010-162987 Nobelstr. 61. Den Brielle. Tel. 018864970 Telefoon na 18.00 uur: 010- 656180. HL14 Vooral als je gebruik maakt van de nieuwe carrière-opleiding die de Koninklijke landmacht voor jou in het leven heeft geroepen, 'n Opleiding tot beroepsofficier voor speciale diensten. Dat zijn officieren die in het leger van nu mede belast worden met de zorg voor de nieuwste en meest geavanceerde wapen- en transport systemen. Mannen ook, die zorgen voor degelijke training en opleiding van de manschappen. Welke kanten kun ie op. Met je Havo kun je letterlijk alle kanten op. Infanterie, cavalerie, intendance of geneeskundige troepen. En als je sterk bent in wis- en natuurkunde: u de artillerie, genie, verbindings- dienst of technische dienst... Altijd een voorkeur gehad voor economie.T Dan staat 'n carrière bij de militaire administratie of aan- en afvoertroepen voor je open! De opleiding. September 1974 start in Breda de eerste twee-jarige opleiding tot beroepsofficier bij de Koninklijke landmacht.Twee jaar lang word je geschoold in strategie, logistiek, tactiek en noem maar op. Je krijgt'n puike lichamelijke conditie. Je ontwikkelt teamspirit. Na deze opleiding word je vaandrig en draai je twee jaar praktijk bij diverse legeronderdelen om je verder te bekwamen in de door jou gekozen richting, waarna je wordt benoemd tot tweede luitenant. Meteen verdienen. Wat dacht ie. Meteen aan 't begin van de opleiding ontvang je 'n wedde. Die geleidelijk Opklimt van f800,- tot f 1.150,-bruto per maand. Als tweede luitenant begin je pas -i-»' goed. Je geniet inmiddels een inkomen van f 1.600,- bruto per maand. Daarbij komen dan nog alle - bijna vermaard te noemen - sociale voorzieningen. De eindrang die je - afhankelijk van je capaciteiten - kunt halen is die van majoor. Met 'n maximum-salaris van f3.900,- bruto per maand. Dus Havo'er, waar wacht je nog op. Stüür op die bon! Ik ben geïnteresseerd in nadere schriftelijke I informatie over de beroepsopleiding tot officier voor speciale diensten bij de landmacht. Stuurt u mij (geheel vrijblijvend) schriftelijke informatie. Naam Adres Plaats tel. Geb. datum: Geb.pl. Ik heb de Nederlandse nationaliteit, ben.straks niet jonger dan 17, niet ouder dan 21 jaar en ongehuwd. Ik heb mijn Havo-diploma/Ik hoop mijn Havo-diploma dit schooljaar te behalen*. In envelop opsturen aan K.lAntwoordnummer 35 te Den Haag (geen postzegel). Doorstrepen wat niet van toepassing is. -siz j Na 'n telefonische afspraak kun je ook even komen praten op een van deze adressen; Dit zijn de adressen: Amsterdam: Sarphatistraat nob tel.020-2403 00 Arnhem: Apeldoornseweg 40 tel.085-42 72.97 BredaHalstraat 29 tel. 01600 - 4 05 71 Haren (Gr.): Rijksstraatweg 18 tel.050-347710 Roermond: Godsweerdersingel 41 tel.04650-1 3773 Rotterdam Mathenesserlaan 335 tel. oio-25 50 50 Utrecht: Lucas Bolwerk 12 tel. 030-3321 31 Zwolle: Jupiterstraat 8 tel.05200-3 20 69

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14