Het Paard Loop niet voor gek met carnaval. FAMILIEBERICHTEN Oude postersin reuzeboek! 0 ICO 3RRR RIJ1ÜIÏÏPÜ5TEB Maak er een gezellige poppenkast van... K12 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Öok op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven In welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. 1 Corinthe 13 1 en 13. Na een leven in blijdschap ging onze Moeder en Oma Johanna Maria van Rotterdam-van Boven voor ons geheel onverwacht naar haar Heiland. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Poortugaal. 1 februari 1974. Huize ..Siloam". Kruisnetlaan 410, flat 712. Corr.-adres: Familie Blom. Maldenburg 77. Rot terdam. Gelegenheid tot condoleren, maandagavond van 8.30—9.00 uur en dinsdagavond van 7.007.30 uur in de rouwkamer aan de C.oereesestraat 10 te Rotterdam en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 6 febru ari op de Zuiderbegraafplaats aan de Slinge 50 te Rotterdam, na aankomst in de kapel om 2.45 u. Vertrek vanaf de rouwkamer ca. 2.15 uur. Heden overleed tengevolge van een verkeerson geval. in de ouderdom van 82 jaar. onze lieve Vader. Schoonvader, Grootvader. Broer. Zwager. Oom en Huisgenoot Hendrikus Everardus Nottroi oud-directeur van de Gem. Dienst van Haven- en Marktwezen weduwnaar van P. M. F. Hagers Uit aller naam: H. E. Nottrot 's-Gravenhage, 3 februari 1974. Hoefkade 1442. Corr.-adres: Groenteweg 25. Thuis geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gem. Ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275; bezoek van 57 uur. De bijzetting in het familiegraf op „Nieuw Eyk- enduynen". Kamperfoeliestraat 2a zal plaatsheb ben donderdag 7 februari om 1 uur. Voorzien van het Sacrament der Zieken overleed in het St. Elisabeth-Gasthuishof onze lieve zorg zame Vader. Schoonvader en Opa Joaiuie? I.ang\èr weduwnaar van Francisca van der Burg Hij was 87 jaar. Hoensbroek: Leiden: Leiden: Nijmegen: Leiden: Gouda: Zr. Francisca (Bep Langvèr) Piet Langvèr Joop en Nel Langvèr-Van der Bom Marisca - F.lly Zr. Johanna (Cis Langvèr) Jeanne Laigyèr Cok en Jan de Boer-Langvèr Iris - Angela - Jacqueline Leiden, 3 februari 1974 Corr.-adres: Hoge Morcweg 61 De overledene is opgebaard in de aula van Be grafenisassociatie 'Ad Sanctos', Lange Mare 69. Gebedsdienst aldaar dinsdag om 19.30 uur. waar na gelegenheid tot condoleren tot 20.00 uur. Woensdag avondmis om 19.30 uur in de Parochie kerk van Maria Middelares Aller Genade (Haag- sche Schouw). Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust donderdag 7 februari om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis plaatsvindt op de R.-K Begraafplaats 'St. Willi- brordus", Rhijngeesterstraatweg 37 te Oegstgeest. Heden overleed zacht en kalm in Huize 'Libra' te Hilversum, onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Teuiiis van Twist Sinds 8 september 1973 weduwnaar van Adriana Niza Doedijns in de ouderdom van 85 jaar. Namens de familie J. Kranendonk 's-Gravendeel. 3 februari 1974 Nieuweweg 18 De begrafenis zal overeenkomstig de wens van de overledene plaatshebben te 's-Gravendeel op don derdag 7 februari a.s. vanuit de Aula van het Bejaardenhuis Tmmanuel', Hiesveltstraat 1 te 's-Gravendeel. Vertrek aldaar des namiddags te 3.15 uur. Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid na een geduldig gedragen lijden uit ons midden weg mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Cornelia Aeeltje Duizer geboren Van der Leeden op cle leeftijd van 56 jaar. Psalm 84 vers (ber.) Goriuchem: W. Duizer Klundert: G. Duizer Gorinchem: F. M. Duizer M. C. Duizer-De Wit Wim W. Duizer F. Duizer Gorinchem, 3 februari 1974. Haarweg 91 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond en woensdagavond na 7 uur. Haarweg 91. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 7 fe bruari a.s. op de Begraafplaats te Schelluinen des namiddags kwart over twee. vooraf gegaan door een rouwdienst in de Ned. Hen-. Kerk te Schelluinen die om half twee zal aanvangen. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere van leven en dood, na een kortstondig ziekbed, in het gemeente ziekenhuis te Dordrecht, van onze zijde weg te nemen, onze geliefde zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder. Zuster, Behuwd zuster en Tante Yi ijntje etli geb. Brand in de ouderdom van 82 jaar. Terneuzen: Papendrecht: Amstelveen: Papendrecht: Alblasserdam: Papendrecht: Papendrecht: P. Huisman-Veth J. Veth N. Veth-van Ham M. Meuzelaar-Veth H. Meuzelaar J. Markesteijn-Veth G. Markesteijn Papendrecht: J. Veth P. Veth-Monster C. Blom-Veth J. H. Blom W. Koppenol-Veth T. Veth E. Veth-Aaldijk A. H. Veth A M. Veth-van Pelt kleinkinderen en achterkleinkinderen Papendrecht. 4 februari 1974. Badhuisstraat 2. De overledene ligt opgebaard in de aula bij het bejaardenhuis Badhuisstraat 2. alwaar gelegen heid tot condoleren woensdagavond van 7.30 8.15 uur en na de begrafenis in de aula der begraafplaats. De teraardebestelling is bepaald op a.s. donder dag n.m. 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats. Almkerk: Daarboven juicht een grote schaar van kind'ren voor Gods troon. Op zondagmorgen nam de Heer tot Zich iesje Poulain Wij zijn dankbaar en blij dat wij voor haar heb ben mogen zorgen. Zusters en meisjes van Paviljoen „Latherus" Dr. Mr. Willem van den Berghstichting Noordwijk. Diep bedroefd geven wij u kennis dat God na een kortstondige ziekte tot Zich heeft genomen onze lieve Broer, Zwager, Oom en Neef Machiel tie Pender op de leeftijd van 70 jaar en 8 maanden. Mattheüs 5 3. Zalig zijn de armen van geest, want hunner is het Koninkrijk der Hemelen. Nieuwendijk: D. de Pender M. J. de Pender A. de Pender M. de Pender G. de Pender-van Maastricht D. de Pender A. C. de Pender-de Graaf Werkendam: W. de Pender M. J. de Pender-van Oord G. van Berchum-de Pender W. van Berchum Nieuwendijk: H. Vink, weduwn. v. R. W. de Pender Neven en nichten Nieuwendijk (X.-Br.). 3 februari 1974. Rijksweg 109a. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 7 februari a.s. des nam. om 2 uur op de begraaf plaats „Onderlinge Hulp" te Kille, voorafgegaan door een rouwdienst welke zal aanvangen om 1 uur in de Geref. Kerk te Nieuwendijk. Gelegenheid tot condoleren Rijksweg 109a na de begrafenisplechtigheid. Hiermede geven wij u kennis dat op 4 februari in volle vrede is ontslapen Mevrouw Clazina ilhelmina Krel-Filippo weduwe van Abraham Kret in de ouderdom van 99 jaar. Namens de familie: J. H. Key, ex. test. Leiderdorp, 4 februari 1974. Bejaardencentrum „De Dillenburg". Mauritssingel 29. De rouwdienst in de aula van De Dillenburg is bepaald op donderdag 7 februari a.s. om 2 uur n.m. waarna de teraardebestelling om ca. 2.45 u. zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. In De Dillenburg geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in de ontvangkamer van de be graafplaats. Hiermede vervullen wij de droevige plicht u in kennis te stellen van het overlijden van onze oud ste directeur Senator Richard Hirschmann oprichter' van Richard Hirschraann Radiotechoi- sches Werk te Esslingen (W.-Duitsland). Namens Richard Hirschmann Electronica Neder land B.V., H. Roukens, directeur. Weesp, 2 februari 1974. Het medeleven en de grote belangstelling bij het over lijden van onze zo geliefde wijkverpleegster en zuster Riet Verhaar zijn voor ons een grote steun geweest om dit verlies te kunnen aanvaarden. Haar goede werken zullen ons aller, in herinnering blijven. Het is ons helaas niet mogelijk een ieder persoonlijk onze dank over te brengen. Moge deze algemene dankbetuiging voor u allen een bewijs zijn van onze erkentelijkheid voor hetgeen u voor zuster Verhaar hebt gedaan. Oude Wetering, januari 1974. Familie Verhaar Familie C. J. Zoet lieden nam de Heere. tot onze diepe droefheid, van onze zijde weg. toch nog on verwacht. onze lieve Moe der. Schoonmoeder. Oma. Zuster. Schoonzuster en Tante, Adriana Pielernella Schipper weduwe van Hendrik Busink. in de ouderdom van 73 jaar Voorburg C. W. den Rooijen- Busink A den Rooijen Dordrecht M Meeldijk-Busink J Meeldnk Kleinkinderen en verdere familie. Dordrecht. 2 februari 1971. Brouwersdijk 177 Correspondentie-adres Grotekerksbuurt, 22. Geen bloemen. De overledene ligt opge baard in hei rouwcenlrum. Kon Wilhelminastraat 18. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdagavond van f J.ï tot 7.10 uur f)p begrafenis Zal plaats hebben woensdag 6 februari a s. op de algemene begraaf plaats. vanuit de aula. om 11.30 uur. Vertrek vanaf het ••-oontuils om 11 15 uur. Na de hecrafenrs ls -er als nog gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van Heden heeft de Heer in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn zeer geliefde Vrouw .en onze lieve Moeder Lij die Nagel geboren Kerkmeester Psalm 23 4 (onbet.). Heden overleed tol onze diepe droefheid zacht en kalm na een geduldig ge dragen lijden in de volle overtuiging van het eeuwi ge leven onze geliefde doch ter. Zuster, Schoonzuster en Tante Yi ilhelmina van Vliet echtgenote van Aaldert van Dam in de leeftijd van 51 Jaar Rijnsburg: J. van Vliet M. van Vliet-Heemskerk Oegstgeest: J v d. Haak-van Vliet W v. d. Haak Valkenburg (Z.-H.) C Slootburg-van Vliet Jac. Slootweg Rijnsburg: P. van Vliet G. van Vliel-Knetsch Neven en nichten De teraardebestelling zal plaats vinden op de Alge mene Begraafplaats te Eist Utr i op donderdag 7 fe bruari 1974 om 2 30 uur Heden nam God van ons weg. ons hef Dochlerlje en Zusje Hamiir Neeltje Wij mochten 2 jaar en 7 maanden voor haar zorgen. H Oppelaar J P Oppelaar-de Jong Hazerswoude. februari 1974. Westcinde 46. Geen bloemen De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden donderdag 7 februari op de Algemene Begraafplaats. Aankomst aan de aula half Diep bedroefd delen wij u mede dat zeer plotseling van ons werd weggenomen onze lieve zeer zorgzame Man en Vader Hendrik Jan den Haan op de leeftijd van 51 Jaar M J. den Haan-den Duik Annemarieke Annemarieke Marianne en Willem Albert Jacoline Geen bezoek. De rouwdiensl is bepaald op donderdag 7 februari a.s. om 15 30 uur in de Ned. Herv. Kerk aan de Kerklaan le Katwijk aan den Rijn. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de be graafplaats aldaar. Na afloop gelegenheid tol condoleren in liet Kerkelijk Centrum. Diep getroffen door de zeer vele blijken van medeleven wegens dodelijk ongeval van mijn Innig geliefde Dochter. Zuster. Schoon zuster en Tante Margreet Sereer- Ten Brinke zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: G. ten Brinke-Groènenberg Beemslerstraat 764, Amsterdam- Noord. Februari 1974. Het bestuur van de Hogere Hotelschool te 's-Gravenhage geeft tot zijn leedwezen kennis van het. overlijden van zijn direkteur drs. Willem Verschoor Zijn onverflauwde inzet en werkkracht hebben bij ieder een diepe indruk achtergelaten. 's-Gravenhage, 2 februari 1974. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen I*Ün kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De weienschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H.* Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkig# aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H air e» zetpillen. HET NIEUWE J PP EN KAST BOCK Lis Paludan Dit zou net zo goed Het Volmaakte Poppenkast- boek kunnen heten. Het behandelt o.a. het zelf ver vaardigen van decoratieve poppèn en kleertjes, maar .ook hoe een poppenkast kan worden gemaakt, tot en met de verlichting, re kwisieten en zelfs geluids effecten! Tot slot vindt u een zevental boeiende poppenkaststukjes om zelf te spelen. Kinderen zullen er net zo verrukt over zijn als de "grote mensen". 38 foto's, waarvan 25 in kleur 200 tekeningen verschillende patronen Gebonden f 17,50 Verkrijgbaar in da boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Jack Rennert De mooiste rijwielposters! Honderd jaar re clame voor de velocipèdeen de fiets, voor fiets banden, rijwieltochten en wielerwedstrijden in een kostelijk kijkboek. Originele, aantrekkelijke en amusante aan plakbiljetten, gemaakt door vindingrijke teke naars en zelfs kunstenaars van naam zoals Lautrec, Mucha en Hassall. Posters die u extra bpeien, zoudt u uit het boek kunnen halen en aan de wand hangen! -112 bladzijden, 96 posters op groot formaat (28 x 41 cm), waarvan 64 in kleur. f 25,- Verkrijgbaar in de boekhandel h# L-J-VEEN U/V WAGENINGEN in gedichten en kleurenfoto'. Hst Psard m d# dtefatkunst Een fraai uitgevoerd# bundel ma# 42 verzen van bekende dichte** Geïllustreerd met een asm* bijzondere kleurenfoto* Gebonden f 1090 Werk ven Gerrft Achterberg Hane Andrew. X CbAflc* Edmond da Claroq. Jan G. Elburg. Ida G. M. Gerhardt GuMe Gezelle Jan Hanlo Ed. Hoomik. L Th. Lehmann. Jan Luykew. H. Marsman. Willem de Mérode. Jo Mihaly Meurite Molt. Peul ven Oetayen. Jacques Perk. Michel ven der Pl#ai Jm Print. J. W Schuite Nordholt M. Vasatls en anderen. In de serie Miniaturen waern ook verschenen de dlehb» bundels Liefde, Moeder. Kinderen en Dieren Vtrkr/jgboar m da b—kharut* cfö ZOMER ft KEUNINQ WAGENINQEN c7ietqieuwS ppeqkagtboek^ i Tekening links toont u hoe *t niet moet En rechts ziet u hoe 't onder andere kan. Van links naar rechts: meneer met tuin broek met vlaggepijpen. Alle maten. Als Prijswinner 15,95-18,95 Z'n pruik (in oranje, geel. zwart, rood, lila, groen of titia) kost 16,95. Het jongetje draagt een schilderskiel. Voor 4-10 jaar. 6,95-9.95. Slaapmuts 4,95. Mevrouw draagt een lang tricothemd. Rood of blauw gestreept. Alle maten 12.50-14.50. De brede, gerafelde strohoed kost als Prijswinner 1,95 Andere zotte mogelijkheden van onze speciale carnavalstand: damesbadpakken anno 1920 (20.95 tot 23,95) met bijpassende badmuts met kant (5,95). Boerenzakdoekcn 2,25. Kleefviltjes met malle teksten (0.35). Barkeeperskiel (13,95). Zorropakken, voor kinderen, cape met broek als Prijswinners 16,95-18,95 Bijpassende hoed (4,95) en masker (2,95). Enfin, hoeft er niet voor gek bij te lopen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12