'Plan Water-Lely' wil IJsselmeer en Waddenzee redden Rabobank en Bank of America: samen dochter in Amsterdam Familieberichten Treinverbinding ook over Afsluitdijk' Engeland neemt deel in diepzee mijnbouw Zwitsers instituut: vooruitzichten zijn minder gunstig KLM noemt nieuwe DC-10 naar Grieg Topdirecteuren op AANMELDING VAN NIEUWE LEERLINGEN TROUW/K WRTET ZATERDAG 2 FEBRUARI 1974 K.8 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in dc gehele Christelijke Pers (Trouw t Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Vrijdag 8 februari a.s. hopen wij met onze Ouders en Grootouders H. G. Fokkinga en M. H. Fokkinga-Gleram hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Rijnenburglaan 4, Utrecht. Gelegenheid tot gelukwensen vrijdag 8 februari van 16.3018.00 uur in Paviljoen Wilhelminapark, Utrecht. De lieer en mevrouw Vlielander-Barnaart geven kennis van de voltrekking van hun huwelijk en danken, mede namens wederzijdse ouders, voor de daar bij ondervonden belangstelling. Vogelenzang, 2 februari 1974. Heden is van ons heengegaan in de Hope des Eeuwige Levens, mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Adriaantje Krijgsman-Boender op de leeftijd van 83 jaar. Zoetermeer: J. Krijgsman M. Karens-Krijgsman Joh. Karens W. Krijgsman W. Krijgsman-Verheul Delft: J. A. de Jong-Krijgsman D. de Jong Dubbeldam: Joh. Krijgsman H. S. Krijgsman-Paul Voorburg: P. Krijgsman J. Krijgsman-Mast Zoetermeer: G. Krijgsman J. Krijgsman-Karens T. van Eeden Petersman- Krijgsman J. van Eeden Petersman Klein- en achterklein kinderen Zoetermeer, 31 januari 1974. 't Huys De Morgenster. Nassaulaan 43. Geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. Op zaterdag- en maandagavond is er van 89 uur gelegenheid tot condoleren in de beneden zaal van de Morgensterkerk. Dinsdag 5 februari zal de dienst gehouden wor den om 1 uur in bovengenoemde zaal, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de Alg. Begraafplaats aan de Binnenweg. Aankomst circa 2 uur. Met grote droefheid geven wij kennis, dat door de Heere, na een geduldig gedragen lijden, aan de vooravond van zijn 83ste verjaardag uit ons midden is weggenomen, onze geliefde zorgzame -oug 'j3pb,\)oojSj3ao ua -joojq '-pMnqag 'japBy\ der, Behuwdbroeder en Oom, Nicolaas van Dijk weduwnaar van Bertha Jacoba van Hemert Zwijndrecht: A. van Dijk N. M. van Dijk-Bongen Dordrecht: P. van Papenveld-van Dijk W. van Papenveld Kleinkinderen en achter kleinkinderen Dordrecht, 31 januari 1974. Bej. Centrum Vijverhof, Henri Polakstraat 7 (wijk 7). Correspondentie-adres: A. van Dijk, Admiraal Trompstraat 12, Zwijn drecht. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de Rouwkapel van Vijverhof. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag a.s. van 19 tot 20 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 5 februari a.s. op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur. Vetrek vanaf Vijverhof om 11.15 uur. Het bestuur van de K.N.V.B., afdeling 's-Graven- hage, geeft met leedwezen kennis van het over lijden van de heer H. M. van de Vliet Drager van het Gouden Bondsinsigne van de K.N.V.B. en ere-lid van de K.N.V.B.. afdeling 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in dc rouwkamer. Burg. van Carnebeeklaan 13. Bezoek van 10-11 uur, zondag van 12-1 uur. De crematie zal plaatshebben maandag 4 februari om 10.30 uur in het crematorium 'Ockenburgh', Ockenburghstraat 21, Loosduinen. Met grote droefheid geven wij kennis van het ge heel onverwachte overlijden van mijn dierbare Man, onze lieve Vader. Zoon. Kleinzoon en Schoonzoon Hans Heter Scliusskeim ARTS op de leeftijd van 41 jaar. Hij gaf alles wat hij te geven had. Roos Sonja en Saskia H. Schussheim D. Schussheim-Grodzinski F. Schussheim-Goldstein J. B. H. Bodde M. Bodde-Keiflug 30 januari 1974 Den Haag, - 8 sjebath 5734 Danckcrtstraat 16. De teraardebestelling zal plaatsvinden zondag 3 februari op het Joodse gedeelte van de Alg. Begr.- plaats te Rijswijk van de Sir Winston Churchill- laan 233 omb 14.00 uur. Vertrek van de Syna goge, Stadhouderslaan 12 te 13.30 uur. Thuis liever geen bezoek geen toespraken. Cath. zondag 1. Tot onze diepe droefheid nam de Here tot Zich, mijn lieve zorgzame Man en onze lieve Vader, Opa. Broer. Zwager en Oom Gideon van Ree op de leeftijd van 71 jaar- C. J. van Ree-van Delft Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenhage, 31 januari 1974. Lichtenbergweg 57. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het Ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275 te 's-Gravenhage. Bezoek van 5-7 uur, zater dag van 11-1 en zondag van 10-12 uur. De teraardebestelling is bepaald op maandag 4 februari op de begraafplaats Westduin aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen om circa 10 uur. Vertrek vanaf Lichtenbergweg 57 om 9.40 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Moeder. Oma, Zuster en Tante Jacoba Hoogendam weduwe van Dirk Wilhelmus van Atten in de ouderdom van 78 jaar. Pijnacker: L. A. Hoogendam L. van Atten P. van Atten L. van Atten-van der Wekke Canada: J. Brak-van Atten J. W. Brak Pijnacker: W. van Atten C. van Atten-Drinkwaard Purmerend: A. Hartmans-van Atten J. L. Hartmans Pijnacker: J. van Atten Kleinkinderen en verdere familie Pijnacker, 1 februari 1974. Beatrixstraat 1. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum. Oostsingel 146, Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren van 34 uur en van 7-8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk te Pijnacker, dinsdag 5 februari a.s. om 1 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Hervormde Begraafplaats al daar. Geen bloemen. Na een langdurig en zeer moeilijk, maar dapper volstreden lijden, werd op 27 januari j.l. mijn zorgzame, lieve en geliefde Vrouw, onze beminde Schoonzuster en Tante, Dirkje Mereke van Oostveen-Van Kleef in de leeftijd van 66 jaar, van ons weggenomen. Wij vinden troost in het vaste vertrouwen dat slechts haar stoffelijk omhulsel aan de onder gang is prijsgegeven. Dordrecht: G. J. van Oostveen W. G. van Oostveen Rijswijk: E. J. A. van Oostveen-Pull Cambridge: C. L. A. Horstman Neven en nichten Dordrecht. 1 februari 1974. Johan de Wittstraat 170. De teraardebestelling heeft op 1 februari plaats gehad op de Algemene Begraafplaats, vanuit de aula. Algemene kennisgeving Psalm 17 vers 8 Heden is in vrede ontslapen Maria Hendrika Catlierina van Loenen in ..de leeftijd van 83 jaar. Neven en nichten Zwijndrecht. 1 februari 1974. Swinhove - Plantageweg 3. De begrafenis zal plaatshebben D.V. dinsdag 5 februari a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht om 13.00 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum. Kon. Wilhelmi- nastraat 50 te Dordrecht, om 12.45 uur. Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen onze geliefde Zoon, Broer, Zwager en Oom Cornelis Freke op de leeftijd van 38 jaar. Katwijk: P. Freke A. K. Freke-Luitse A. Freke C. M. Freke-Ouwehand T. Freke-v. d. Plas N. Kuijt-Freke C. Kuijt W. Hortensius-Freke A. Hortensius G. Freke J. A. Freke-v. d. Plas A. Freke-Broek W. Freke J. Freke A. M. Freke-Sloos Best (N.B.): F. Broek S. Broek-Wagenaar Neven en nichten Katwijk aan den Rijn, 31 januari 1974. Wassenaarseweg 50. Rouwbezoek: zaterdag 2 februari a.s. des nam. van 34 en 7-9 uur in de aula van Huize "de Wil- bert", Overrijn 7, alwaar de overledene is opge baard. Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 4 februari 1974, des nam. 1.45 uur in de Ned. Herv. Kerk. Kerklaan, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Alg. be graafplaats aldaar. Valkenburg (Z.H.): Katwijk: Heden ontsliep In haar Heer en Heiland onze lieve Moe der. Grootmoeder. Overgroot moeder, Betovergrootmoeder en Tante Dirkje Kornelia van der Hoek-Kruijt weduwe van Johannls van der Hoek in de ouderdom van 105 Jaar. Rotterdam. 29 Januari 1974. De begrafenis zal plaatsheb ben zaterdag 2 februari om 11.50 uur op de Begraaf plaats 'Oud-Kralingen', Kra- lingscweg 334 te Rotterdam. Cornelis Freke op de leeftijd van 38 Jaar. Valkenburg Z.-H. Wij willen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank betuigen voor het medeleven en de belangstelling ondervonden tijdens de ziekte en na het over lijden van onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht, Arina Dijkhuizen W. Dijkhuizen Schevenlngen. februari 1074. Bevelandsestraat 4. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM 'IJsselmeer en Waddenzee kunnen worden afgeschreven, als de plannen van ir. Lely tot inpoldering niet worden gewijzigd.' Dit betoogde gisteren een woordvoerder van de Vereniging tot Behoud van het Ussehneer bij de presentatie van een alternatief 'Plan Water-Lely'. Dit plan beoogt het scheppen van een bandsteden ring rondom het IJsselmeer (met aanleg van een spoorlijn over de Afsluitdijk) teneinde door de dan tot stand gebrachte 'verdichting' van wonen, werken en winkelen te voorkomen dat IJsselmeer en Waddenzee worden opgeofferd. 'De ruimtelijke problemen, die ons land dacht op te lossen door het win nen van nieuw land, moeten we :e- rugkaatsen naar het oude land', aldus een van de ontwerpers van het plan, ir. Marten Bierman. Kern van het plan is de aanleg van een goede spoorwegverbinding tussen de steden die hoefijzervormig rond het IJssel meer liggen en tussen Alkmaar en Harlingen nok een spoorweg over de Afsluitdijk. Goed openbaar vervoer moet deze bandstedenring mede be vorderen en levensvatbaar maken. Met stations talrijk in de stedelijke centra en uauwelijks aanwezig in om ringende natuurgebieden kunnen gewenste planologische ontwikkelin gen worden bevorderd en ongewenste 'uitgerangeerd'. 'Voorwaarde hiertoe is wel topprioriteit voor dit openbaar vervoer en verder aan banden leggen van de massamolorisering'. Door de aandacht te richten op de verhoging van de kwaliteit van de reeds bestaande IJsselmcersteden, *al tevens een wilde spreiding van wonen en werken over het oude en nieuwe platteland worden voorkomen. 'Er zal gestreefd moeten worden naar eman cipatie van de Noordnederlandse ste den door ze te laten delen in wat de randstad aan goeds te bieden heeft. Alleen dan bieden die steden een mo gelijkheid tut compacter ruimtege bruik, zodat ook nabij gelegen natuur gebieden kunnen worden gespaard'. Ir. Bierman onderstreepte dat de leeg loop van de steden en het dichtslib ben van het platteland kan worden bestreden door deze bandstad-gedachte kansen te geven en het 'ruimtege bruik selectief te hergroeperen'. Niet alleen kan op deze manier een deel van het IJsselmeer worden gespaard, dat volgens het oude plan-Lely moest worden ingepolderd, maar bovendien kunnen dan nieuwe denkbeelden over stadsvernieuwing worden toegepast. Het Plan "vVater-Lely stelt ook dat in poldering slechts enkele jaren uitstel betekent voor weer nieuwe aanspra ken op in te polderen gebieden. 'In tussen zal dan de Waddenzee wel zo ver verloederd zijn, dat ervan gezegd kan worden wat nu van het IJssel meer wordt beweerd: veel moois is het toch niet meer; dat hebben men sen er met wanbeheer van gemaakt' Méér gebeuren De ruim eer jaar oude Vereniging rot Behoud van het IJsselmeer, die ,iu ongeveer 28G0 laden telt, is ontstaan uit de Stichting Markerwaard van ue Kaart. 'Maa*- we zijn er thans niet al leen met volledige inpoldering van de Markerwaard te voorkomen, er moet meer gebeuren. Het plan-Lely tot in poldering vr.n het IJsselmeer is van 1918, toen we genoeg water hadden en een tekort aan land. Nu hebben we geen gebrek meer aan landbouwgron den en begint het bevolkingscijfer zich te stabiliseren, maar er is wel een gebrek san water'. Daarom wil de vereniging met het dichtslibben van Hollands Groene Hart als waarschuwing voor ogen voorkomen dat hetzelfde gebeurt met het IJsselmeer, dat zij Hollands 'Natte Hart' noemt. Voortgaande inpoldering van het IJsselmeer betekent boven dien dat de steeds kleiner wordende zoetwaterbekkens de toenemende ver- zilting en vervuiling van het Rijnwa ter, binnenstromend via de IJssel, steeds slechter zullen kunnen verwer ken. Gepleit wordt dan ook voor on middellijke bevriezing van de werk zaamheden aan de dijk Enkhuizen- Lelystad, omdat met deze dijk de ua- sis voor verdere inpolderingswerk zaamheden wordt gelegd. Drs. J. Boom van de Vereniging tot Behoud van de Waddenzee (deze vere niging stelt zich achter het streven van de Vereniging tot Behoud van het IJsselmeer) wees erop dat als de ze dijk gereed is, het water van de Flevopolder zal worden geloosd '>p het westelijk deel van het IJsselmeer. Dit water zal dan een versterkt verzil- tingsproces ondergaan. De Vereniging tot Behoud van de Waddenzee vreest niet alleen dat voortgaande mpoldering van het IJs- LONDEN Gioot-Brittannië sluit zich aan bij een internationaal consor tium om methoden van diepzee-mijn- bouw te onderzoeken en de lagen mangaan op^de bodem van de Stille Oceaan te exploreren. Deze zouden een belangrijke nieuwe bron kdnnen zijn om in de toekomstige behoefte aan mineralen te voorzien. Met regeringssteun van 830 000 pond zullen twee Britse mijnbouwonderne- mingen Rio Tinto-Zinc en Consolida ted Gold Fields deelnemen aan een research- en ontwikkelingsprogramma van vijf jacr. tezamen niet onderne mingen uit de Verenigde Staten. Ca nada en Japan. selmeer ook de Waddenzee zal bedrei gen. Er zijn tevens aanwijzingen dat bij verkleining het nog bestaande IJs selmeer niet meer als natuurlijk rei nigingsbassin voor de Waddenzee .al kunnen fungeren, wat nu wel het ge val is. Afbreekbare, organische stoffen worden in negen maanden door het plankton afgebroken. Bij verkleining van het IJsselmeer wordt die tijd kor ter aldus drs. Boom en wordt het reinigingsproces voor de Wadden zee in gevaar gebracht. Het Plan Water-Lely is binnenkort in de vorm van een boekje in de boek handel verkrijgbaar. De samenstellers hopen met hun plan een discussie op gang te brengen bij alle betrokkenen en vooral bij regering en parlement Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De sterke Inflatie en de toenemende werkloosheid zijn Ne derlands voornaamste problemen. De huidige politieke constellatie is niet erg veelbelovend voor het beheersen van de inflatie, zodat een achteruitf gang van Nederland's internationale concurrentiepositie niet is uitgesloten. Dit merkt het Zwitserse particuliere onderzoekinstituut Prognos te Bazel (Europees centrum voor toegepast economisch onderzoek) op in zijn prognose-rapport voor 1974. Het Zwit serse instituut meent, dat er op zich zelf al geen bijzonder dynamische vraag naar Nederlandse exportproduc ten is. Derhalve moeten de groeivoor- uitzichten van de Nederlandse econo mie nu mindïr gunstig worden beoor deeld dan twet jaar geleden. Voor Nederland voorspelt het bureau, dat de inflatie in de periode 1973 tot 1978 gemiddeld 4.7 pet per jaar ral belopen en vervolgens in de jaren 1978 tot 1985 gemiddeld 4,3 pet per jaar. Daarbij moet worden opgemerkt, dat het rapport werd samengesteld vóór de oliecrisi en vóór de ingrijoen- de olieprijsverhogingen van de laatste tijd. Van een verslaggever SCHIPHOL De KLM heeft een ze vende DC-10-30 besteld, die afgeleverd zal worden in maart 1975. Het toestel (PH-DTL) zal de naam dragen van de Noorse componist Edvard Hagerup Grieg. De KLM heeft nu vijf DC-10 machines in gebruik; een zesde wordt nog deze maand op Schiphol verwacht, wacht. UTRECHT De Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank (Rabobank) en de Bank of America te San Francisco gaan in Amster dam een dochterbank oprichten onder de naam Rabomerica Inter national Bank. De nieuwe bank zal zo mogelijk op 1 april met haar activiteiten beginnen. De Bank cf America zal haar bijkan toren te Amsterdam en Rotterdam handhaven. De oprichting van Rabomerica Inter national Bank dient te worden gezien in het licht van de verdere uitbrei ding en versterking van het eigen buitenlands bedrijf van de Rabobank- organisatie. Dit met name voor wat betreft de afwikkeling van Internatio nale handelstransacties en een nauwe re begeleiding van cliënten bij hun buitenlandse activiteiten. Het initiatief vloeit 'logisch voort uit de sterke groei, die het coöperatieve kredietwezen in Nederland de laatste jaren heeft doorgemaakt. In verband met deze ontwikkeling werd in mei 1973 deelgenomen in London and Continental Bankers. Samen met an dere coöpeiatieve bankorganisaties heeft de Rabobank daardoor een ge meenschappelijke positie verworven in het financiële centrum Londen. De partners zullen ieder voor de helft in het aandelenkapitaal van de nieu we bank deelnemen. Rabomerica In ternational Bank zal een volledig pak ket van bankdiensten aanbieden met het accent op de afwikkeling van in ternationale transacties. De Neder- landsche Bank heeft haar goedkeuring gehecht aan de oprichting van de nieuwe bank. De deelneming van de Bank of America zal zijn onderwor pen aan de goedkeuring van de Fede ral Reserve Board. AMSTERDAM Vier topdirecteuren van Grootwinkelbedrijven brengen momenteel op uitnodiging van de Hong Kong Trade Development Coun cil een bezoek aan Hongkong. Het zijn dr. drs. A. C. R. Dreesmann (Vroom Dreesmann), A. Heyn (Al- bert Heyn), dr. B. Pruijt (SHV) en W. Lems (Galeries Anspach-Sears). Heden nam de Heere onverwacht na een kort stondige ziekte van ons weg, onze lieve Vader, Schoonvader, Grootvader, Broer. Zwager en Oom Adam Brink weduwnaar van Willempje Kok op de leeftijd van 76 jaar. (Ps. 118 3, berijmd) Schoonhoven: W. P. Brink-Veer Willie, Ada en Paul Helena Vera Oudewater: T. de Korte-Brink P. de Korte Ab, Marian en Wim Schoonhoven, 31 januari 1974. Pasteurweg 80. (Correspondentie-adres: Zwier Regelinkstraat 4, Oudewater). De begrafenis zal plaatsvinden vanuit het Her vormd Centrum, Kortedijk 12, op dinsdag 5 fe bruari a.s., om 2 uur n.m. op de Algemene Be graafplaats te Schoonhoven. Vooraf wordt om 13.15 uur een rouwdienst ge houden in het Hervormd Centrum. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in het Hervormd Centrum, Kortedijk 12. Geen bloemen. Tot ons leedwezen geven wij U kennis van het overlijden van de heer A. Brink Oud-directeur en oud-commissaris van onze ven nootschap. Zijn persoonlijkheid en zijn inzet bij de opbouw van ons bedrijf zullen wij in dankbare herinne ring houden. De rouwdienst zal worden gehouden op 5 februari a.s. in het Hervormd Centrum, Kortedijk 12 te Schoonhoven om 13.15 uur. De begrafenis vindt plaats op 5 februari a.s. om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Schoonhoven. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het Hervormd Centrum. Geen bloemen - geen toespraken. Schoonhoven, 31 januari 1974. Koninklijke Brink/Molyn B.V. Mevr. E. W. Slot-Blijenberg en kinderen Langs deze weg willen wij een ieder danken voor de be langstelling en het medeleven dat wij hebben mogen ondervinden bij het overlijden van mijn Man en onze Vader Care] Wilhelm Slol Wij zijn U allen daarvoor zeer erkentelijk. Heden nam God tot Zich Zijn kind, mijn lieve Man. onze Vader en Grootvader Bertus Cornelis Mante Kolonel van de Militair Juridische Dienst b.d. Officier in de Orde van Oranje Nassau met de zwaarden op de leeftijd van 74 jaar. Mede namens de familie: J. C. Mante-de Groot kinderen en kleinkinderen Voorburg, 1 februari 1974. Laan van Nieuw Oosteinde 250. Dinsdag 5 februari a.s. zal om 11 uur een'rouw dienst worden gehouden in de aula van de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voor burg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling. „Maar ik weet, mijn Losser leeft en als laatste zal Hij opstaan over stof". Job. 1925. Heden is door onze God in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Pieter Henri Wapenaar Ilij werd 52 jaar. E. Wapenaar-van Gent Margreet Henriëtte Leidschendam, 1 februari 1974. Spechtlaan 239. In de Kruisheuvelkerk te Leidschendam zal een rouwdienst gehouden worden op dinsdag 5 fe bruari a.s. om 14.00 uur. In aansluiting daarop zal de begrafenis plaats vinden in het familiegraf op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg ca. 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na dp plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op 1 februari j.l. is door zijn Heer en Heiland opgenomen in Zijn Eeuwig Rijk onze geliefde Broer, Zwager en Oom Pieter Henri apenaar op de leeftijd van 52 jaar. Berkel, Wilhelminastraat 53. Utrecht: A. Gimbel-Wapenaar H. L. Gimbel Rotterdam: A. P. Zeemeyer-Wapenaar J. F. Zeemeyer Berkel: Th. Wapenaar N. Wapenaar-Sloff neven en nichten Voor de zeer vele blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde Man en der Kinderen zeer zorgzame Vader Jacob Heemskerk betuigen wij U onze welgemeende dank. In het bijzonder danken wij de Kerkeraad van Rijnsburg en ds. H. C. v. d. Ent van Katwijk voor de geestelijke bijstand. Doktoren, alsook verplegend personeel der afd. Neuro logie, van het Academisch Ziekenhuis te Leiden, voor de zorgvolle verpleging. N. Heemskerk-van Duyvenvoorde Piet, Wim, Coby Rijnsburg, januari 1974. Collegiantenstraat 48. Voor de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder en Oma Nelletje van Egmond-Van der Boon zeggen wij u allen hartelijk dank. Rijnsburg, januari 1974. Noordwijkerweg 48. Fam. N. van Egraond Vanwege de overweldigende be langstelling bij ons 40-Jarlg hu welijksfeest niet In staat om ledereen persoonlijk te bedan ken, willen wij langs deze weg onze hartelijke dank betuigen aan allen die de dag van 24 Januari 1974, op wat voor wijze dan ook, voor ons tot een on- vergeje Leek. Van Panhuyslaan 14. DERDE CHRISTELIJKE HUISHOUD SCHOOL Opleiding L.H.N.O. Aanmeldingsformulieren en folders met in lichtingen over de school worden op telef. of schriftelijke aanvraag gaarne toegezon den. Ook zijn formulieren verkrijgbaar bij de hoofden van de basisscholen Derde Christelijke Huishoudschool Vissershavenstraat 83. Scheveningen. telef 070- 55 64 41Directrice: Mej. A. Gierveld Spreekuur maandagmiddag van 2-3 uur of na telef. af spraak. Wij houden „open huis" op woensdag 13 en donder dag 14 febr. a.s. 's morgens van 10.30-12.30 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8