Adverteer in de KwartetbladC proces-controleur Familieberichten product-managers junior-salesmen ZWIJNDRECHT Clir. Mavo-School 'DE TOORTS' LEliAAR FRANS LERAAR MUZIEK likdoorns MET IS AANKOOP REEDS MOGELIJK MET ƒ5.000,- EIGEN GELD POSTBUS 2475-UTRECHT TROUW/KWiARfTET ZATERDAG 26 J ANUARI 1974 Heden ging in het Huis van haar Heer mijn lieve Vrouw Sara Maria Pieternelia de Jong-Visser Joh. 14 2 en 3a P. de Jong 's-Gravenhage, 24 januari 1974. Hart-Nibbrigkade 68 Geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandag 28 januari van 13.30-14.30 uur in de rouwkamer van het Diakonessenhuis "Bronovo", Bronovolaan 9. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden dinsdag 29 januari om 14.30 uur in de aula van "Westduin". Ockenburghstraat 27 te te 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Op 28 januari 1974 hopen J. van der Hout en C. M. van der Hout-Brouwer de dag te herdenken, dat zij vóór 25 jaar in het huwelijk traden. Zoetermeer, januari 1974. Alterbos 134. Receptie op zaterdag 2 februari a.s. van 16.3018.00 uur in Restaurant Le Coq d'Or, Leyweg 533 te 's-Graven hage. Olympia bundelt haar aktiviteiten voor een agressieve verkooppolitiek ter vergroting van ons marktaandeel. Zoals u weet is Olympia overal ter wereld een begrip voor topkwali teit aan de lopende band. Wij zijn trots óp deze alleenvertegenwoordiging van een all round kantoormachineprogramma en u kunt dit ook worden. Wij zoeken diverse mede werkers voor onze kleine teams: voor de nieuwe lijn Olympia kopieerautomaten en elektronische rekenmachines. Na een grondige opleiding voor één der beide groepen, krijgt u als taak: initiëren en bewaken van de verkoopgroep, markt- en konkurrentie-analyse, houden van lezingen, opzet dis tributie, stimuleren en begeleiden van onze dealers, ontwikkeling van werkpakketten. Dat vraagt energie en doorzettingsvermogen, takt, souplesse, inventiviteit en goede kontak- tuële eigenschappen. Belangrijk is ervaring in een verkooporganisatie, begrip voor de klant en een flinke dosis humor; nmo God met Zijn sterke hand. heeft plotseling van ons weggenomen, mijn innig geliefde Man en der kinderen zeer zorgzame Vader, onze Zoon, Be huwdzoon, Broeder, Zwager en Oom Arie Johannes van der Nol echtgenoot van Aaltje Booster op de leeftijd van 48 jaar. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." A. van der Nol-Booster Jannette Piet Familie Van der Nol Familie Booster 's-Gravenzande, 24 januari 1974. Boelhouwerstraat 10. Gelegenheid tot condoleantie van 79 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 28 januari a.s. om 2 uur n.m. in de aula op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenzande, waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden. Het bestuur der Societas Studiosorum Reforma- torum Roterodamènsis geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van Dick van Weelde In leven lid der Societas Studiosorum Reforma- torum Roterodamensis. De vereniging zal rouw aannemen. Voor het bestuur, R. J. de Folter H. T. Praeses Rotterdam, 24 januari 1974 Mauritsweg 29b Onze verkoopgroepen willen wij verder uitbreiden met inventieve, slagvaardige mede werkers van niveau. Alhoewel zuiver kommercieel in inzet, prevaleert branchekennis en energie in deze snel groeiende markt. Koördineren en adviseren zijn de basis voor deze funkties, waarbij vooral enthousiasme voor ons produkt, prettige klantenbinding en een 100% inzet tot sukses leiden. Een uitdaging, ook voor u. Voor positieve kandidaten bieden wij zelfstandige funkties, goede beloning en aantrekkelijke sekundaire voorzieningen. Met een dynamische inzet, goede verkoopresultaten en teamgeest is er een duidelijke kans voor een snelle karrière. Sollicitaties aan Direktie Olympia Kantoormachine Import B.V., De Werf 15, Den Haag, telefoon 070-29.90.20. it nu stoor biede blar teresi |t spr Jno's ■jn er Kinen %ut e ?ln sle i inh 3aat u jianen lirmei li hoi Met ontzetting hebben wij het bericht vernomen van het overlijden van onze dispuutsgenoot Dick van Weelde Wij hopen hem in zijn studententijd tot steun te zijn geweest. Zijn dispuutsvrienden, leden van A.M.A.R.A.N.T. dispuut der S.S.R.-R. Het heeft Gode behaagd uit de familiekring weg te nemen onze geliefde Zwager Jan Sipkes echtgenoot van M. Beukema, Oud-Directeur der Griffie van de Eerste Kamer der Staten Generaal, Officier in de Orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van 74 jaar. Den Haag, 23 januari 1974. L. J. Beukema T. M. C. Beukema-Douma M. C. M. Wortman-Beukema F. J. D. Wortman A. G. Beukema W. Beukema H. J. C. E. Beukema- Benraadt De begrafenis zal plaatsvinden maandag 28 ja nuari a.s. om 11 uur op de begraafplaats West duin, Ockenburghstraat te Loosduinen. FRANS HALSSTRAAT 10 „Haar leven was Christus, haar sterven gewin." Heden nam God tot Zich ln de volle zekerheid des Ge- loofs, geheel onverwacht mijn geliefde Vrouw, onze zorg zame Moeder en Oma Janna van Beekum echtgenote van Cornells Passchier in de ouderdom van 84 jaar. Oegstgeest: C. Passchier W. Heeren-Passchier H. C. Heeren en kleinkinderen. Oegstgeest, 25 januari 1974. Rijnzichtweg 72. Bezoek aan huis maandag avond van 7.00 tot 9.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben op a.s. dinsdag 29 januari om 3.00 uur n.m. op de Begraafplaats van de Gereformeerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voor afgegaan door een rouw dienst in de aula op de Be graafplaats welke aanvangt om 2.30 uur n.m. De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets. Heden .nam de Heere van ons. onze lieve Moeder en Oma, Zuster. Schoonzuster en Tante Gevraagd, wegens benoeming van één der leraren elders, per 1 aug. a.s., een Johanna Geertruida Haeser-Luijken weduwe van Jan Haeser. op de leeftijd van 75 jaar. Uit aller naam: W. Haeser. 's-Gravenhage. 25 januari 1974. Corr.-adres: Henri ter Hallsingel 14, Rijswijk (Z.H.). Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het be jaardencentrum 'Vrederust- West'. Melis Stokelaan 2490. Bezoek van 2 tot 4 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 29 janu ari a.s. om 10.45 uur ln de aula van bovengenoemd be jaardencentrum, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden omstreeks 11.30 uur op de begraafplaats 'West- duin' aan de Ockenburg- straat ie Loosduinen. Februari 1974 „Je kunt het geloven of niet met bijdragen van H. Berkhof Gezicht op God en de goden P. J. Roscam Abbing Ik geloof in God L. Grollenberg Ik geloof in Jezus Christus W. W. Verhoef Ik geloof in de heilige Geest Joost Reuten Ik geloof in de heilige Kerk L. Bech Ik geloof in het eeuwig leven Voor bezitters van een M.O.-A.-akte zijn meer dan 18 lesuren Frans beschikbaar. Aangevuld met één of meer andere vakken, bijv. Aardrijkskunde, kan dit een volledige weektaak worden. (De mogelijk heid van een v.b. is aanwezig). De Gemeente stelt zich garant voor een woning. TEVENS voor enkele uren een Heden is geheel onverwachts van ons heenge gaan, onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Maria Maaike Bouwman weduwe van Johannes Boel op de leeftijd van 76 jaar. Dordrecht: G. A. Bouwman F. Bouwman-Sleiffer Rotterdam: A. van 't Hoff-Bouwman M. van 't Hoff Dordrecht: L. vaji Randwijk-Bouwman en verdere familie Dordrecht. 24 januari. 1974. Kokmeeuwstraat 34. Correspondentie-adres: mevr. L. van Randwijk- Bouwman, Mauritsweg 148. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis. Bankastraat 57 te Dordrecht. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 28 januari a.s. op de algemene begraafplaats, vanuit de aula, om 13.00 uur. Vertrek vanaf Mauritsweg 148 om 12 45 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula Boekencentrum bv Postbus 5176 Den Haag Telefoon 070-512111 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft de Here nu. voor ons nog onverwacht, uit onze familiekring tot Zich genomen,, na een lange tijd van ziek zijn, onze geliefde Broer. Zwager en Oom Jan Reindict Kamphof echtgenoot van A. Haasjes, op de leeftijd van 64 jaar. Dcdcmsvaart, 24 jan. 1974. Wierden: A. Kamphof Dedemsvaart: B. Kamphof-de Klecr Muiden: J. Kamphof A. M. Kamphof van de Bosch Wierden: H. Kooger-Kamphof J. Kooger Zutphen: G. J. Kamphof H. H. Kamphof-Koops Brielle: R. Mechielsen-Kamphof D. Mechielsen Wierden: G. Batterink-Kamphof K. Batterink en kinderen. Sollicitaties aan de Direkteur, de heer L. C. van Dijk. Telef. 078-25621 of 34198. ————tijn eens n Watertransport - Rijnreiz^81 8 dagen Rüdeshelm en 15 dagen Zwitserland liven het moderne passagiersschip „MR. JAN Eln ve HOUT". Royale hutten niet eigen douches en tien letten, twee salons, liften en geheel centraal vtfges warmd. öit Inlichtingen bij de Direkteur of bij de Adj.-Direk- teur de heer W. F. Schot, Reigerstraat 29, Zwijn- drecht. Telef. 078-29560. Voor dc vele blijken van mede leven en belangstelling na het overlijden van onze lieve Man. Vader en Opa Vernieuwing van do maatschap pij is geen loze kreet. Er wordt hard aan gewerkt, zowel na tionaal als internationaal. We zijn op weg. al gaat het lang niet snel genoeg. De christelijke vakbeweging roept daarom alle hens aan dek. Geen man en geen vrouw kan worden gemist als het erom gaat mee te bouwen aan een nieuwe maatschappij die meer aan de normen van het evan gelie voldoet. De koers is: billijke verdeling van een welvaart over alle men sen: rechtvaardige verhoudin gen in de maatschappij; inrichting van de samen leving op basis van naas tenliefde en gerechtvaar digheid. Doet u ook mee? Meldt u dan aan bij' betuigen wij allen onze oprechte dank. In het. bijzonder dank aan Ds. D W Koelman voor de gees telijke bijstand. Dr. J. J. A. Henneman. doktoren en ver plegend personeel van de Nier- afdèlinq van het Academisch Ziekenhuis voor de goede me dische behandeling cn de lief devolle verpleging van de afge lopen jaren. Mevr J. Meyvogel-Groen en kinderen. Katwijk aan Zee. januari 1974. Drieplassenweg 48. DAT IS PAS VAKANTIE fc Llasl Vraagt gratis prospectus nr. 9 bij Watertranspojeen Eendrachtsweg 54 te Rotterdm. Tel. 010 foor 118660. ipoei SNELWEG MET WONDEROLIE Geen omslachtige lik doornpleisters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes en zo. Aanstippen met NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hygi ënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijn stillend- middel. NOXA CORN maakt vlug een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver dwijnen met wortel en al. NOXACORN ontsmettend likdoornmiddel. Snel, pijnloos, afdoend- ten - heer Haar leven was Christus, haar sterven gewin. God nam tot Zich onze lieve Vrouw, Moeder en Oma Elizabeth Reyneveld-Aalbersberg op de leeftijd van 81 jaar. Rijnsaterwoude: tijdelijk Leiderdorp: G. J. Reyneveld Leiderdorp: G. Reyneveld J. G. F. Reyneveld- Vromans Mieke en Jaap Rijnsaterwoude, 24 januari 1974 Correspondentie-adres: Splinterlaan 165, Leiderdorp. De rouwdienst, geleid door Ds. T. H. Oosten- brug, zal D.V. gehouden worden op dinsdag 29 januari n.m. 2 uur in de Nederlands Hervormde kerk te Rijnsaterwoude, waarna de begrafenis plaatsvindt op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren wordt geboden in de Ned. Hen-, kerk te Rijnsaterwoude op maandag 28 januari, 's avonds van 7 tot 8 uur en na af loop van de begrafenis. DAGBOEK VOOR PERSOONLIJKE MEDITATIE De zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Elizabeth Lena van Kij-van Egrnond maken het ons onmogelijk u allen in een persoonlijk schrijven te bedanken. V-Veest u epïan overtuigd, dat uw belangstelling zeer werd-gewaardeerd, waaraan wij een dankbare herinne ring zullen bewaren. Uit aller naam: N- van Rij Leiden, januari 1974. Scnriftwoorden, overden kingen en gebeden; een kostelijk boek voor het eigen geloofsleven. In onze fabriek, waar o.a. amandelspijs, marse pein en diverse andere spijssoorten worden gefabriceerd, ondergaan diverse grondstoffen een voorbehandeling, alvorens in boven genoemde produkten te worden verwerkt. Voor deze voorbehandelings-afdeling zoeken wij een in dit historisch vestingstadje met z'n fraaie jachthaven en ideale ligging tussen: Breda (35 km) Antwerpen (45 km) en Rotterdam (30 km) zijn in een omgeving die rijk is aan RECREATIEMOGELIJKHEDEN FRISSE LUCHT en RUIMTE aan en nabij de STEENWEG, in aanbouw (waarvan enkele binnen kort te aanvaarden) Door de zeer vele blijken van' medeleven die wij moch ten ondervinden na het zo onverwacht overlijden van onze geliefde zorgzame Man en "Vader Cornells Slotboom :s het ons niet goed mogelijk een ieder daar persoonlijk voor te danken. Langs deze weg willen wij daarom een ieder onze op rechte dank betuigen. X. W. Slotboom-Van Pelt Kees Herman en Wieneke Zwijndrecht, januari 1974. Bunkerschip 'Veritas', Ringdijk 480. IN PLAATS VAN KAARTEN Tot onze grote droefheid, maar dankbaar aan God is van ons heengegaan in de eeuwige rust onze lieve Vader. Groot- en Overgrootvader Pieter Paauw weduwnaar van C. H. van den Eijkel in de ouderdom van 86 jaar. Valkenburg (Z.H.): A. Ouwerslont-Paauw J. Ouwersloot Voorschoten: H. ten DonkelaarPaauw N. ten Donkelaar Oegstgeest: J. J. Paauw C. P. Paauw-v. d. Zwart Sliedrecht: C. H. Grotenboer-Paauw D. Grotenboer Rijnsburg: P. Paauw A. Paauw-Driebergen Canada: J. Ravensbergen-Paauw P. Ravensbergen Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Rijnsburg. 24 januari 1974 'Huize Avondzon', Oude Vlietweg 9 De begrafenis zal plaatsvinden a.s. maandag 28 januari des n.m. 2.45 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg. Voorafgegaan 'door een rouwdienst in de aula van Huize 'Avondzon', welke aanvangt om n.m. 2.00 uur. Ingang Smidstraat Gelegenheid tot condoleren zaterdag 26 januari 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur in de aula van 'Avondzon'. met garage, voor- en achtertuin. KOOPSOMMEN V.A. 74.000,— v.o.n. De woningen worden geheel voorzien van een aardgas centrale ver- warmingsinstallate. Leeftijd plm. 25-35 jaar. Zijn taak zal bestaan uit het controleren van alle in deze afdeling gevoerde processen, aan de hand van voorschriften van het laboratorium. Tevens zal hij worden belast met de hygiëne in het bedrijf. Heeft u een analistenopleiding genoten of bent u in het bezit van de diploma's bedrijfs- en bacteriologisch controleur of gen daarmede te vergelijken andere opleiding en heeft u daar naast een behoorlijke ervaring gekregen in de procestechniek resp. controle in de levens middelenindustrie? Dan bent u mogelijk de man voor deze funktie I Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van opleiding en vervulde funkties, gelieve u te richten aan onderstaand adres, afdeling perso neelszaken. Voor de blijken van medeleven na het overlijden van Dr. Arie Je Waard danken wij hiermede hartelijk. Uit aller naam: N. de Waard-Sevens Apeldoorn, januari 1974. MODELWONING Bezoek onze door de Fa. v. d. Werken te Willemstad geriefelijk ingerichte modelwoning die van maandag t/ra vrijdag geopend is van 13.3016.30 uur en op zaterdag van 14.0017.00 uur. Onze medewerker ter plaatse zal u dan gaarne alle door u ge wenste inlichtingen en documentatie verstrekken. Terwijl u zich dan tevens persoonlijk kunt overtuigen van de fraaie lig ging en afwerking van deze woningen. Voor uw deelneming, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Anna Elizabeth Kleyn betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: H. Versluys. Geldermalsen, januari 1974. Regentessestraat 1. Voor een woning van 74.000, De maandelijkse last aan rente, ƒ477,welke na aftrek van het fiscaal voordeel, bij een inkomen van b.v. ƒ25.000,per Jaar met aftrek voor 2 kinderen zal dan zijn 337,- VRIJE VESTIGING Voor inlichtingen en afspraken buiten bovenvermelde tijden kunt u zich ook in verbinding stellen met B.V. UMACO (Dir. W. J. v. Vliet, mak. o.g.), Wilhelminapark 58, Utrecht, tel. (030) - 511321. Na 19 uur: tel. (02150) -55982. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen aan allen die hun belangstelling hebben getoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Zoon. onze Broer. Zwager en Oom Coruelis Schotanus Uit aller naam: D. A. Schotanus-Bax. Amsterdam, 26 januari 1974. Monnikendammerweg 28. FABRIEK VAN BAKKERIJGRONDSTOFFEN B.V. INDUSTRIEWEG 14 - VLAARDINGEN TEL. 010-350522

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10