welzijns- en vormingswerk Stichting Gezinsverzorging Zaandam vraagt voor haar afdeling be j aardenverzorging een Staffunktionaris/ Hoofdleid(st)er Tot zijn/haar taak zal behoren: Leiding geven aan 12 leidsters. Coördineren van werkzaamheden. Bevorderen van het teamwork. Mee inhoud geven aan het beleid van de stichting in samenwerking met andere stafleden. Vereist wordt: Diploma Soc. Akademie, H.S.A. of urgentie-opleiding. Liefst met V.O. Anders de bereid heid tot het volgen van de V.O. of de opleiding voor staffunktionaris. Schriftelijke sollicitaties aan de direktie van de Stichting Gezinsverzorging Zaandam, Ds. Martin Luther Kingweg 6, Zaanstad - Zaandam. In het Prins Bernhard Internaat voor Schipperskinderen te Maasbracht is plaats voor: een assistent groepsleidster Gevraagd wordt: Minimum leeftijd plm. 20 jaar. Enige ervaring gewenst. Pos. Chr. overtuiging. Geboden wordt: Prettige werkkring. Goede salarisregeling en sociale voorzieningen. Schoolvakanties vrij. Sollicitaties te richten aan de direkteur van het Internaat, Sintelstraat 19, Maasbracht, tel. 04746-1692. Stichting Jeugdhaven Bussum zoekt, ter vervulling van een door droevig ongeval ontstane vakature, een Sociaal-cultureel werker De staf van het klubhuis 'Het Kompas' bestaat uit 4 beroepskrachten. Het accent van de taken voor hem komt te liggen op: a. jongen°groepen 8-12 jaar; b. aktiviteitengroepen 12-15 jaar; c. instuifwerk 12-15 jaar. Het totale takenpakket wordt in overleg samengesteld. We zoeken naar iemand, - die in teamverband wil werken en meedenken - die zijn opleiding heeft voltooid aan sociale academie, mikojel of geliikwaardige opleiding; - die een christeli jke levens overtuiging heeft; - die per 1 februari of 1 maart wil beginnen. We kunnen u honoreren volgens de LOAC-regeling. Informatie vooraf kunt u krijgen bij de staf van het klubhuis, telefoon 02159-10085. Sollicitaties graag naar de secretaresse: mevr. R. J. A. Handelé de Jong, Wielewaallaan 13, Bussum, telefoon 02159-12066. Huize Groenhoven te Leiden Hendrik Willem Land Stichting Arnhem een verpleegkundige (vr.) De Hervormde Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid te 's-Gravenhage Hoofdleider (m. of vr.) hoofdleidster Amstelstad - groepsleid(st)er - groepsleidster - groepsleidster TROUW/KWARTET ZATERDAG 19 JANUARI 1974 T20 Algemene Stichting Gezins verzorging Midden-Friesland (werkgebied de gemeenten Baarderadeel, Rauwerderhem, Utingeradeel en de plaats Grouw) vraagt een Hoofdleid(st)er Gezins verzorging en Bejaardenzorg De stichting is een jonge A-instelling, nog zonder staf- funkties. Haar werkgebied omvat ca. 20.000 inwoners. De stichting streeft naar samen werking met de instelling voor maatschappelijk werk in het werkgebied. In een toekomstige regionale organisatie voor maatschappelijke dienstverlening zal het gebied een zelfstandige werkeenheid blijven. het begeleiden van 8 leidsters, individueel en in groepsverband: het leveren van een bijdrage aan evenwichtig personeelsbeleid; het mede Inhoud geven aan het beleid van de instelling naar een regionale organisatie voor maatschappelijke dienstverlening. GEVRAAGD de nodige zelfstandigheid en bet initiatief om een Jonge instelling van de grond te helpen en vorm te geven; opleiding sociale akademie, h.s.a. of urgentie- opleiding. GEBODEN salaris en rechtspositie volgens C.Ö.A.M.; begeleiding in de lnwerkperiode; begeleiding bij de uitbouw van de Instelling; medewerking bij het vinden van woonruimte, INFORMATIE mej. A. M. van OJen, prov. maatschappelijk werk-adviscur, tel. 05100-39075, privé 05103-1998. SOLLICITATIE binnen 3 weken na verschijnen bij het sekre- tariaat van de instelling, mevr. H. de Ilaan-Meintema, Sélinswei 9, Rauwerd, Friesland. CP2 Geref. Stichting tot Huisvesting en Verzorging van Bejaarden vraagt voor spoedige indiensttreding Instelling voor 50 lichamelijk gehandica^ dipl. A en/of B Na gebleken geschiktheid is aanstelling als hoofd van de verpleegafdeling mogelijk. Ons huis heeft 90 kamerbewoners en een verpleegafdeling van ca. 30 bedden. Salaris volgens de richtlijnen der Federatie van Bejaardenoorden. Opname in het pensioenfonds kan plaatsvinden, terwijl met lopende pensioenaanspraken rekening kan worden gehouden. V akantie-af spraken kunnen in onderling overleg worden geregeld. Desgewenst hebben wij een ruime kamer in het zusterhuis beschikbaar. Sollicitaties te richten tot de Directie, Witte Rozenstraat 21, Leiden, tel. 01710-20745. zoekt voor haar A-instelling een die belast zal worden met de dage lijkse leiding van de afdeling hulp verlening aan bejaarden, lang durig zieken en gehandicapten. Op deze afdeling zijn een 15-tal leidsters werkzaam, die toezicht uitoefenen op de arbeid van 600 bejaardenhelpsters. Naast deskundigheid en ervaring in het leiding geven dient betrok kene te beschikken over takt, soe pelheid in de omgang en een grote mate van kollegialiteit. Een ho gere beroepsopleiding in de sociale dienstverlening is vereist. Salariëring volgens rijksregeling. Sollicitaties, uitsluitend schrifte lijk, te richten aan de Directeur van de A-instelling, Sweelinck- plein 71, 's-Gravenhage. Desgewenst kunnen tevoren in formaties worden ingewonnen bij de staffunctionaris maatschappe lijk werk van de A-instelling, mevrouw G. van der Ley, tel. 070- 64.68.30. CPJ schoolgaande jongeren. Voor de nieuw te kreëren funktie van zoeken wij iemand met verpleegkundige kennis en ervaring. Fï De te benoemen hoofdleidster zal bereid moe y zijn om in teamverband mee te werken aan de m voeding, begeleiding en verzorging van de geh| dicapte jongeren. Voorts zal zij dienen te beschikken over go«jie samenwerkingsmogelijkheden, alsmede over gof rs kontaktuele eigenschappen. Daar het hier een nieuwe funktie betreft, zal aan in overleg met direktie en staf verdere inhejd; moeten worden gegeven. GEBODEN WORDT: salaris in nader overleg pensioenregeling schoolvakanties zoveel mogelijk vrij huisvesting: (zit-eetkamer, keukentje, douche, slaapkamer) ill Een psychologisch onderzoek kan deeluitmake i van de selektieprocedure. Voor informatie en sollicitati a kan men zich wenden tot de direktie, Kemperbergerweg 4f» Telefoon 085/436983. heeft vacatures in de volgende groepen: voor een groep van 12 jongens in de leeftijd van 12 tot 15 jaar; voor een gemengde verticale groep van 12 schoolgaande jongens en meis jes van 3 tol 12 jaar; voor een groep van 10 werkende en studerende meisjes van 14 tot 18 jaar. Gegadigden voor deze functies moeten besef ken over ervaring en bij voorkeur vérgevori s zijn in de studie MBO-IW. De teams bestaan uit 4 leden. Leeftijd vanap jaar. Amstelstad werkt met de primaire en secund arbeidsvoorwaarden van de Nationale Fedei i en draagt een katholieke signatuur. Sollicitaties: Kindertehuis Amstelstad, Prinses Irenestraat 73, Amsterdam Nieuw-Zuid.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 20