Blauwdruk' zonder duidelijkheid et FC Amsterdam ook ompetitie grote winnaar Hulp van regering :k van Zanten geen chef cl equipe meer Cor van der Hart: functie als andere bondsoefenmeesters i Franss schiet Ajax naar eerste competitieverlies en KW ARTET M UM)1C 14 J \M Uil 1974 ïl'URT T9/K9 ize speciale verslaggever Het bondsbestuur van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond (KNVB) en liet sectie- jr betaald voetbal hebben zaterdag tijdens een gezamenlijke vergadering in Zeist de 'blauwdruk' jnd betreffende de organisatie en begeleiding van het Nederlands voetbalelftal bij de wereld- joenscliappen van 13 juni tot en met 7 juli van dit jaar in "West-Duitsland. Met het afronden |e blauwdruk en liet invullen van de verantwoordelijke namen zou er een algehele duidelijk- lekomen moeten zijn, maar die is er desondanks nog niet. tste vraagtekens zijn er ook na g nog blijven staan achter de an Rinus Michels, die zoals za- ook in deze krant gemeld, tot sor is benoemd. Mr Brockx, et KNVB's secretaris-penning- Henk Burgwal vorige week irekken met Rinus Michels en tuur van CdF Barcelona voer- vrijdagmiddag de overeenstem den alle partijen kon melden, zaterdag nogal gemakkelijk vragen heen. 'Je moet', zei tuurlijk van zekere vooronder en uitgaan, die op dit ogenblik g wel niet helemaal zeker lij aar die dat tegen de tijd dat er noet worden gedaan wél kun- n.' ironderstellingen betreffen de baarheid van Rinus Michels. zélf zegt zich graag voor het ands elftal in West-Duitsland en inzetten, maar 'mijn belang- werk ligt voorlopig hier in na. Bij de club, waar ik in ben en waar voor mij nog heel rk is te doen.' Tot half mei zal aanse competitie voortduren, rijd, waarin het ook dit week- weer winnende Barcelona de heeft en die voor de Catelaan- onwaarschijnlijk belangrijk is. i: 'Het mag wel als bekend verondersteld dat er in Barce- en enorme waarde wordt ge- an deze toppositie van de club. en verwacht men eigenlijk dat ma weer kampioen kan wor- o wie de rivaliteit tussen voor- rid en Barcelona kent weet hoe rijk zo'n titel dan is.' Michels zal dus Barcelona op de eerste plaats blijven stellen. 'Ik kom', bevestigde hij zaterdag nog maals, 'voorlopig zeker niet naar Ne derland en zal vanuit Spanje werken.' Hoewel mr. Brockx aan dat laatste niet tornt ('iedereen die contact wilde hebben met Michels heeft dat de laat ste dagen wel gehad en daaruit blijkt ook hoe betrekkelijk eenvoudig de communicatie kan verlopen ondanks de afstand') verwacht hij desondanks dat Michels mét het Nederlands elftal richting West-Duitsland reist. 'Indien ook Spanje zich nog voor de wereld kampioenschappen plaatst zijn de pro blemen eigenlijk al direct opgelost. Spanje is er dan eveneens bij gebaat om zijn selectiespelers half mei vrij te hebben en zal dan de bekercompe titie naar een ander tijdstip verschui ven. Plaats Spanje zich niet dan reke nen wij er op dat een Barcelona met een zekere verzadiging en een Barce lona zonder zijn buitenlanders voor de eindstrijd wel uit het toernooi zal zijn gewipt. Wij zijn zo vrij aan te nemen dat Barcelona zonder Cruijff en Sotil heel wat minder sterk is dan het Barcelona dat in de competitie wél over zijn buitenlandse spelers mag beschikken (voor de bekerstrijd geldt in Spanje dat uitsluitend spelers met de Spaanse nationaliteit mogen worden opgesteld, red.). Is Barcelona desondanks nog in de strijd wanneer wij naar West-Duitsland gaan, dan be staat er altijd nog de mogelijkheid dat Michels voor de wedstrijden over komt. Zoals iedereen weet worden de wedstrijden uit de poule ook op door deweekse dagen afgewerkt.' De IvNVB'ers Brokx en Burgwal 'ver wachten stellig' dat Michels deze me dewerking ook van Barcelona zal krij gen 'om voor deze minder belangrijke wedstrijdenreeks, zeker wanneer de ti tel al binnen is gedeeltelijk te worden vrijgesteLd. Brockx: 'We heb ben een bijzonder plezierig gesprek met het Barcelonabestuur gevoerd en we verwachten geen problemen.' Dat 'plezierige' gesprek is niet in de laatste plaats gekomen door de vorig jaar getoonde bereidwilligheid van de KNVB om Johan Cruijff vervoregd bij Barcelona te laten spelen. Onder het 'voor wat-hoord wat'-principe zijn mede de toezeggingen los gekomen. Brockx: 'Michels is onze verantwoor delijke man voor de technische zaken. Indien hij op de bank moet zitten, zit hij er.' Rinus Michels staat in ieder geval 'eenzaam' boven aan de lijst van pro fessionals, die met de uitvoering van het project WK'74 zijn belast. Als su pervisor, een term die in Spanje is bedacht met onder zich het gehele huidige technische apparaat van de KNVB, waarvan overigens alleen de huidige bondscoach dr. Frantisek Fadrhonc met name wordt genoemd. Deze zal, met inschakeling van de an dere bondsoefenmeesters, 'nauw met Michels samenwerken', aldus de KNVB-blauwdruk. In die opzet is géén plaats meer voor chef d'equipe Jack van Zanten, jaren lang één van de mensen rond het Ne derlands elftal. Brockx: 'De functie van chef d'equipe bij het elftal be staat sinds zaterdag niet meer. De heer Van Zanten is toegevoegd aan het bestuur wereldkampioenschap voetbal.' En op de vraag hoe de func tie van de door Jiet sectiebestuur be Overleg over het Nederlands elftal. Van links naar rechts Hogewoning, Brox, Burgwal en Zon. taald voetbal aangetrokken Cor van der Hart wordt, de man die was voor bestemd om dr. Fadrhonc als 'sterke man' op te volgen, maar naar de ach tergrond raakte toen de interne machtsstrijd tussen bondsbestuur en sectie betaald voetbal weer eens op laaide, zegt Brokx: 'De heer Van der Hart zal worden ingeschakeld in het team. Zoals ook de andere bondsoe fenmeesters een taak zullen krijgen. Het werk dat in West-Duitsland ge daan moet worden is niet door een of twee mensen af te werken. Alleen al aan de begeleiding van het elftal, aan het werken met de niet-direct opge stelde spelers van de groep die toch ook in conditie moeten blijven om eventueel ingezet te kunnen worden, aan het bekijken van de tegenstanders uit de groep en wellicht in de kwart finale-poule, voor al die taken zijn mensen nodig. Van der Hart zal daar zeker bij zijn. Maar nogmaals: Als het op beslissingen nemen aankomt is het Michels die het laatste woord heeft. Zelfs aangaande de taktiek. Maar, hem en de overigen kennende, neem lk aan dat hij dat in goed overleg zal doen.' Rinus Michels zélf denkt nog steeds niet zover. Houdt het bij 'hoofdstuk één', het denken, en wacht voorlopig met betrekking tot 'hoofdstuk twee', het uitvoeren, af. Temeer omdat on danks de optimistische geluiden van het duo Brokx-Burgwal sinds zijn be noeming als supervisor van het Ne derlands elftal in Spanje (en ook Bar celona) stemmen zijn opgegaan, dat 'het natuurlijk wel een vreemde zaak zou zijn, wanneer Michels, de trainer van het Spaanse Barcelona, in West- Duitsland de mogelijke tegenstander van Spanje (indien het zich plaatst) van advies zou dienen en Michels en kele van zijn eigen Barcelona-spelers zou helpen uitschakelen.' De blauwdruk van organisatie en be geleiding lijkt wat de bestuurlijke kant betreft minder moeilijkheden op te roepen. Er is zaterdag een bestuur wereldkampioenschap voetbal be noemd, bestaande uit de heren Jac ques Hogewoning, voorzitter sectie be taald voetbal, als voorzitter, Brockx (organisatorische zaken). Ton Zwik- stra (financiën), Henk Zon (voetbal- technische zaken) en Henk Burgwal (secretaris). Aan dit bestuur is de ou de chef d'equipe Jack van Zanten als 'algemeen medewerker' toegevoegd. De verantwoordelijkheid voor de uit voering van de financiële en organisa torische zaken is in handen gelegd van de heer Burgwal, die als direc teur van een tevens ingesteld bureau wereldkampioenschap voetbal zal fun geren. De bemanning zal vanuit het bondsbureau van de KNVB geschie den. Verwacht wordt dat de komende twee weken ook zaken als voorbereiding, huisvesting etc. geconcretiseerd zullen worden, terwijl mogelijk ook het hete hangijzer van de door de spelers te ontvangen premies en (vooral) spon sor- en reclamegelden zal worden aan gesneden. PETER ONVLEE Eredivisie Eerste Divisie nze speciale verslaggever ERDAM Er waren twee grote winnaars gistermiddag in het £®1>isch Stadion: de competitie en FC Amsterdam. De competitie, 20 jarenlang iedereen heeft gehunkerd naar de nu ontstane si- an. Er zijn vier titelkandidaten en de hegemonie van Feyenoord si-ax is een fors stuk afgebrokkeld. Zeker als in de gaten gehou- el'ioet worden dat Ajax nog uitwedstrijden tegen FC Twente, geoord en PSV voor de boeg heeft. Feyenoord moet nog naar enin FC Twente. Er zijn dus volop mogelijkheden ontstaan om in enbompetitie de Ajax-Feyenoord kring te doorbreken. Dat is een oo -kelijke en zeer toe te juichen ontwikkeling. de vier topploegen geleverd. PSV en Ajax verloren, Feyenoord speelde ge lijk en alleen FC Twente kon nogal gelukkig een overwinning behalen in het Olympisch Stadion. Voeg daarbij de overige resultaten in deze competi tie ook de 10 nederlaag tegen Haarlem omdat FC Amsterdam zich oorbroken worden. Drie uur ineens superieur waande en het beeld van een team dat volgend sei zoen de mogelijkheden heeft om zich aan te sluiten bij de top (als de trans ferperiode redelijk overleefd wordt) is helemaal geschetst: een club die een half jaar geleden nog dreigde op geheven te worden is een nieuw feno meen in het Nederlandse voetbal ge worden. i die tweede winnaar van gis- ;nfag: FC Amsterdam. Een helft het duel tegen Ajax een wei- windende vertoning. Daarna de bom. Jan Fransz, de oudste van de eredivisie met zijn 37 stak de lont aan. En wat Ajax ki, ook presteerde, de ban kon (de twee 10 nederlagen van en Amsterdam) leverde Ajax enjnkele treffer op. Twee nederla- de een rij heeft de club alleen in te r verleden nog wel eens gele- iterdam voltrok dus gisteren lerfcutie. Een FC Amsterdam, dat enöch nog steeds wil bewijzen. Dat de kan voetballen maar soms in anstigheid en bij gebrek aan erva- ch'ch nog verslikt. Maar ook een dat nodig eens moet re igd raken van de kwaliteit die Jneg herbergt. De bewijzen daar- ae. n in de thuiswedstrijden tegen gde bij FC Amsterdam: ts doelman Jongbloed, links Een helft lang gisteren leek het ech ter maar bitter weinig op topvoetbal. Durfden twee ploegen niet nadrukke lijk op de aanval te spelen. Het leek alsof FC Amsterdam en Ajax zich te voren al neergelegd hadden bij een OO gelijkspel. Het maximaal haalba re van dit duel. Op een derby-oude sfeer leek het toen ook niet. 'Logisch', zei Ajax-trainer George Knobel' bij ons stonden maar vier of vijf Amster dammers m het veld. En bij FC Am sterdam is dat ook zoiets. De oude derby sfeer is dan natuurlijk niet meer aanwezig want dat weet het pu bliek ook.' WEINIG KANSEN Er kwamen ook maar heel weinig kansen. Ajax hield de verdediging versterkt paraat voor de snelle uitval- Jen van FC Amsterdam. En in de aan val van Ajax kon Zoltan Varga niet imponeren. Hij stond opgesteld voor Jan Mulder. George Knobel: 'Jan Mul der is geblesseerd geraakt in Milaan. Er is wat vocht gekomen in zijn knie. En op aandringen van de arts hebben we toen besloten dat Jan Mulder een halve wedstrijd zou spelen. We heb ben toen gekozen voor de tweede helft. Stel dat Varga in de spits had kunnen voldoen, dan hadden we Jan Mulder helemaal kunnen sparen, ook al omdat we woensdag weer moeten spelen. Nu het niet ging kwam Mul der dus wel in de tweede helft in het veld.' Op links vocht Piet Keizer een duel uit met Frits Flinkevleugel. Keizer beheerste dat gevecht even, maar moest daai na toch meestal zijn meer dere erkennen in Flinkevleugel. Het kostte Keizer uiteindelijk ook tien gulden, want al jaren sluit hij voor ieder duel tussen Ajax en de club van Flinkevleugel een weddenschap om tien gulden af voor de winnaar. Flin kevleugel was gisteren voor het eerst sinds jaren weer eens de gelukkige en Piet Keizer voldeed zijn schuld me teen na de wedstrijd in de uitbundige kleedkamer van FC Amsterdam. Barry Hulshoff is op weg naar de bal; de maker van het doelpunt, Jan Fransz (9), loopt juichend weg. In feite kwam FC Amsterdam precies aan één uitgespeelde kans en Ajax aan geen enkele. De Amsterdamse kans kwam al na vijf minuten. De ex cellerende Jaap Visser rukte op tot dicht bij het strafschopgebied van Ajax en bereikte toen de vrijstaande Gerard van der Lem. Hij schoot ech ter te gehaast naast het door Stuy verdedigde doel. Daarmee was de koek voor de ronduit saaie eerste helft op. FC Amsterdam trainer Pim van de Meent. 'Dat begin was inder daad nietio imponerend. Maar wat wil je. Wc zitten toch met een team waarin jongens zitten die nog maar nauwelijks voor zoveel mensen heb ben gespeeld. En dan speel je nog te gen Ajax. Logisch dat je nerveus bent. Wat oehoudender begint.' Alles werd echter vergoed in de twee de helft. Toen plotseling wel spekta kel en aanmerkelijk meer kansen. Het begon na negen minuten met Gerard van der Lem .die zich even kon ont doen van de strakke dekking van Wim Suurbier en een als voorzet be doelde schuiver losliet die de niet re agerende Stuy via de verste paal naast het doel zag ketsen. Zes minuten later was het wel raak. Jaap Visser nam een vrije trap die in een kluwen van spelers terecht kwam. Daartussen stond ook Jan Fransz die zijn positie als laatste nan even verlaten had met een droge tik droeg hij FC Amster dam naar de overwinning: 10. Daarna moest Ajax nadrukkelijk de aanval gaan zoeken. Rep werd aktie- ver maar miste de accuratesse om ook werkelijk voor gevaar te kunnen zor gen. Jan Mulder zocht niet de spits van de aanval maar zwierf er wat ach ter, waardoor FC Amsterdam zich na drukkelijk op de vleugels kon concen treren. En daar vochten ook Flinke vleugel en Keizer hun duels uit, waar bij Flinkevleugel veelal de winnaar was. Knobel: 'Dit was de tweede wed strijd waarin wij toch sterker waren, maar niet konden scoren. Ik heb de tekortkomingen gezien. Wat het alle maal is dat hoef ik niet de krant in te hebben. Dat houd ik voor me. We zullen van de week de hand in eigen boezem moeien steken. Meer wil ik er eigenlijk niet over zeggen. Alleen dat je tegen een ploeg met de speelwijze van FC Amsterdam altijd moeilijkhe den zult blijven houden.' GEVARIEERD Ajax creëerde eigenlijk de belangrijk ste kansen via de vrije trappen die op de rand van het strafschopgebied vie len als Ajacieden onregelmentair aan gevallen werden. Zoals ook afgelopen woensdag in Milaan kende Ajax met de toegekende vrije trappen ook al geen raad wist. Nu was het nauwe lijks beter. Knobel: 'De vrije trappen zijn nu al aanmerkelijk gevarieerder genomen. Dat was ook de bedoeling. Hetzelfde heb je gezien met de hoek schoppen. Effect heeft het echter nog niet gesorteerd. Verliezen bij FC Am sterdam komt altijd slecht uit, want iedere nederlaag komt slecht uit. Al kan ik dan wel weer lachen want je moet het voetbal toch ook weer niet absoluut benaderen.' FC Amsterdam kon het laatste half uur stand houden. Vooral op karak ter. Er werden verdedigend wel fou ten gemaakt. Maar omdat taken voor beeldig werden overgenomen ontstond er niet al teveel paniek. Pim van de Meent: 'We zijn nu duidelijk de derde fase in gegaan. De eerste fase was de hele toestand rond de mogelijke li quidatie en het eruit komen. De twee de fase was 't uitbouwen van alles na dat we ons hersteld hadden. En nu dus de derde fase. Daarin moeten we het publiek iets gaan bieden. De men sen die nu komen moeten we zien te houden. Het gaat in de competitie om de pun ten, maar ook om de manier waarop je eraan komt. Dat moeten wij dan maar bieden.' FC AMSTERDAM-AJAX 1-H» (0—0). 16. Kran*7 1—0. Scheidsrechter: Van der Kroft. Toeschouwers: 38.000. FC AMSTERDAM: Jongbloed. Flinkevleugel, Koopman. Fransz, Husers; Visser. Van der Merkt. Dekker; Meyer, Jansen, Van der Lem (Van der Ban). AJAX: Stuy: Suurbier. Hulshoff, Blanken burg. Krol: Haan, Neeskens, Gerrie MUhren; Rep (Arnold Mühren), Varga (Mulder). Kei- FeyenoordAZ'67 4—0 NACHaarlem 0—3 FC TwenteFC Utrecht 2—0 NEC—PSV 1—2 FC Amsterdam- —Ajax 1—0 FC Groningen— ■MW 1—1 Roda JCDe Graafschap 4—0 FC Den HaagSparta 0—2 TelstarGo Ahead 0—1 Ajax 18 13 4 1 30 61—15 FC Twente 18 13 4 1 30 32—11 Feyenoord 18 13 3 2 29-59—20 PSV 18 12 4 2 28 58—16 FC Amsterdam 19 8 7 4 23 26—20 AZ '67 19 6 8 5 20 19—20 Sparta 19 7 5 7 19 22—25 Telstar 19 5 9 5 19 24—29 FC Utrecht 19 8 2 9 18 25—32 FC Den Haag 18 7 3 8 17 2026 MW 19 5 7 7 17 21—32 Go Ahead 19 7 3 9 17 24—36 Haarlem 19 6 4 9 16 20—27 De Graafschap 19 3 7 9 13 21—41 FC Groningen 19 4 4 11 12 22—51 Roda JC 18 2 6 10 10 14—30 NAC 19 3 4 12 10 23—45 NEC 19 2 4 13 8 153—0 Zondag: FC Den Haag-AJax Roda JC-PSV. FC Twente-Feyenoord FC DordrechtExcelsior 31 Willem IIVolendam 12 SC CambuurFortuna VI10 HeraclesEindhoven 00 VitesseHelmond Sport 0—0 VeendamVolewijckers 1—3 PECWageningen 41 SVVHeerenveen 11 FC VVV—Fortuna SC O—O FC Den BoschSC Amersfoort 0—1 Heerenveen 22 11 7 4 29 3214 Vitesse 21 11 6 4 28 40—19 Fortuna SC 21 12 4 5 28 31—15 Helmond Sport 22 11 5 6 27 30—23 Excelsior 22 9 8 5 26 30—20 SC Cambuur 22 8 9 5 25 29—23 SW 22 9 7 6 25 26—30 Wageningen 22 9 6 7 24 2024 PEC 22 8 7 7 23 30—23 Heracles 22 7 7 8 21 21—19 Eindhoven 22 6 9 7 21 25—30 SC Amersfoort 22 7 7 8 21 21—18 Volendam 21 7 6 8 20 29—26 Fortuna VI. 21 5 9 7 19 18—21 FC Dordrecht 21 6 7 8 19 27—36 FC Den Bosch 22 6 6 10 18 24—23 VW 21 4 8 9 16 16—25 Veendam 21 6 3 12 15 25—39 Willem II 22 5 5 12 15 24—44 Volewijckers 21 4 4 13 12 21—37 Fortuna SC en Wageningen periode kampioen. Zondag: Volendam-Vitesse, Fortuna VI.-Veen dam. VolewiJckers-FC VW, FC Dordrecht- Fortuna SC. DERDE RONDE Zondag: FC Den Bosch-Sparta, FC Utrecht- Willem II, Telstar-AZ '67, NEC-FC Gronin gen, NAC-elmond Sport. EREDIVISIE René van do Kerkhof is zijn clubgenoot Willy van der Kuylen weer wat dichter ge naderd: totop vier treffers. Lex Schoenma kers verbeterde zijn positie aanmerkelijk en deelt nu. samen met Rep Ajax), Jansen (FC Amsterdam) en Van Veen (FC Utrecht) de derde plaats. 1. Van der Kuylen (PSV) 18 doelpunten. 2. Rene van deKerkhof (PSV) 14. 3—6 Rep (A- Jax). Jansen (FC Amsterdam). VamVeen iFC Utrecht) en Schoenmaker (Feyenoord) 12. 7 en 8 Edström iPSV en Neeskens (Ajax) 11. 911. De Jong en Ressel (Feyenoord). Van Kooten 'Telstar) 9 12—13 Gerrie MUhren <A- jax). en Lubse (PSV) 8, 14—17 Schneider en Kristensen (Feyenoord) Zuidema (FC Twen te) en Van den Berg). (Harlem) 7 18—23 Boskamp (Feyenoord). Arnold Mühren (A- Jax), Van der Vall (FC Twente) Brokamp (MW) Hoekema (De Graafschap) en Arntz (Go Ahead) 6. 24—28 WllHm (Telstar) Storm (FC Den Haag), Vai Deinsen (NEC) Bos (FC Groningen) en Nygaard (AZ'67) 5. EERSTE DIVISIE Herman Heskamp van PEC heeft zich op de topscorersldjst naast do Vliessenar Herman Veenedaal.geplaatst door zijn treffer In het duel tegen Wageningen. Zijn clubgenoot Hoogendoorn. die ook eenmaal raak schoot rukte eveneens een plaatste op en staat nu. met slechts een doelpunt achterstand, op de derde plaats. 1 en 2 Veenendaal (Vitesse) en Heskamp (PEC) 11 doelpunten. 3. «oogendoorn (PEC) 10. 4. Nannlnga (Veendam» 9. 3—8 Bohnen (FSC) Kreekels (Helmond Sport) en Haarr (Heerenveen) 8, 9—13, Roggeveen (Excelsi or), Reygersberg (Fortuna VI.) Karsten (Vo lendam) De Blaauw (SC Cambuur) en Er- kens (FSC) 7, 14—21 G. de Butter (excelsi or». Graul (FC Den BoschBleyenberg (SC Cambuur), Van der Putten1 (Helmond Sport Posthuma (Eindhoven), DOrree (FC Dor drecht) Smid, (Heerenveen), en Groeneweg (SVV) 6. DERDE PERIODE PEC 2 2 0 0 4 6—2 SC Amersfoort 2 2 0 0 4 3—1 "SC Cambuur 2 2 0 0 4 3—1 Heerenveen 2 1 1 0 3 3—1 Helmond Sport 2 1 1 0 3 3—2 FC Dordrecht 2 1 0 1 2 4—3 Volewijckers 2 1 0 1 3 4—3 Excelsior 2 1 0 1 2 3—3 Eindhoven 2 0 2 0 2 1—1 Fortuna SC 2 0 2 0 2 0—0 Fortuna VI. 2 1 0 1 2 2—2 SVV 2 0 2 0 2 2—2 Vitesse 2 0 2 0 2 1—1 Volendam 2 1 0 1 2 3—3 FC Den Bosch 2 0 1 1 1 0—1 Heracles 2 0 1 1 1 1—2 FC VW 2 0 1 1 1 0—2 Wageningen 2 0 1 1 1 2—5 Veendam 2 0 0 2 0 3—6 Willem II 2 0 0 2 0 1—4 Een Juist Ingevulde kolom van Sporttoto 26 ziet er als volgt uit: 122131223313 3. De winnende getallen In de Duitse Lotto zijn: 1 15 22 28 37 48 Reservegetal: 18. Olympianummer: 7259. MONTEVIDEO (EFE) De regering van Uruguay ral bemiddelen bij bulten- landse verenigingen ten einde de Uruguese spelers vrij te krijgen voor de eind ronde van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal. Uruguay ls in De voorzitter van de voetbalbond van Uruguay, Fermin Sorhueta, heeft in een een groep ingedeeld met Nederland, Bulgarije en Zweden, gesprek met de minister van onderwijs en cultuur aangedrongen op medewer king om de goede Uruguese voetballers die werkzaam zijn In het buitenland, vrij te krijgen. De minister heeft Sorhueta een positief antwoord gegeven Het RIITTn VFRnnNrK voor,°P'Ke van Uruguay zal in maart een voorbereldingstoemec maken KUUD VLItUUINUK naar de Verenigde Staten, Japan en Hong Kong. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 9