'Verhaal' Goudzwaard roept vele vragen op "M.O.van1923" ook Uw Familieberichten GESPREKKEN MET EENZAMEN praktijkdiploma boekhouden m.b.a. - s.p.d. boekhouden m.o. handelswetenschappen m.o.1 (VROOM DREESMANN IWT BraunNoYamat503 volautom. diaprojektor TROUW/KWARTET VRIJDAG 11 JANUARI 1974 K8 Drs. H. Potman, leraar te Eemnes, schrijft ons: Gaarne wil ik zo kort mogelijk reage ren op het 'verhaal' van prof. Goudzwaard in Tr/Kw van 29 decem ber jl. Hoewel ik nauwelijks moeite heb met de strekking, analyse en op lossingen van de structurele crisis moeten mij toch enkele opmerkingen van het hart. In de eerste plaats wekt het verhaal de indruk van een geleer de in de ivoren toren. Het geheel wordt m.i. niet 'hard' genoeg gemaakt in concrete maatregelen en keuzen. Voor velen zal het daardoor weer 'zweverig* aandoen. Daarom maar een aantal vragen om een volgend inter view concreter en voor ledereen be grijpelijker te maken. Óp welke gronden zou het beleid van het kabinet-Biesheuvel niet 'zo dave rend anders zijn geweest?. Op CRM, Ontwikkelingssamenwerking en De fensie in elk geval wel, tenminste als de WD van nu meer is, dan Volks partij voor Demagogie. Tolarisatie kan een samenleving vernietigen'. Na tuurlijk het kan, maar het behoeft dus niet. M.i zal het nu echter wel als middel gebruikt moeten worden voor de scheiding der geesten. Wat is volgens prof G. 'iets van de noblesse van het liberalisme'. Wat betekent dit bv. voor de Derde Wereld? Verder dan: 'mag van christenen verwachten, nee eisenInderdaad, maar waarom dan weer zoveel ver goelijkende opmerkingen? Daardoor zullen de confessionele partijen weer de gelegenheid krijgen, deze uitlatin gen van prof. G. als alibi aan te grij pen om niet te kiezen. En dan zullen ze weer 'een blamage voor het evange lie gaan worden'. U kent toch de fei telijke praktijk van dit moment: een zeer verdeelde ARP (met name de achterban) en de opponerende CHU? Uw tussenzin met betrekking tot lood om oud ijzer 'als die al juist zou zijn' had m.i. in een hoofdzin als on juist moeten worden bestempeld. Aan het eind van uw betoog doet u het m.i. ook, als u spreekt over de gelij kenis van de dienstknechten. Natuur lijk heeft u gelijk, dat links ook niet alles is en dat u dus een 'oorspronke lijke' oplossing zoekt. Maar met uw 'hoe leren we matigen' komt u verder met links dan met rechts. Of niet soms? Waarom noemt u bij 'naar een nieu we volksopinie toewerken' niet de kerk en de school? Omdat dat zoveel mensen tegen de haren in zou strij ken? Omdat dat gevaarlijk is, want het zou weer eens misverstaan kun nen worden? Maar als het 'nahuppe- len' evident is, komt dat dan niet me de doordat de kerk op cruciale mo menten zwijgt of gezwegen heeft? En de christelijke scholen' Waarom roept de 'voorzeide leer* nauwelijks, maar links klinkende woorden over rent meesterschap wel verzet op? Ik ont ken zelf leraar zijnde niet, dat je een grote invloed kunt hebben en wellicht wel eens wat te zwart-wit tekent. Maar ligt hier dan voor de onderwijs krachten toch geen taak? Is die 'voor- zeide' leer naar uw mening ook niet aan 'bekeren' toe? En dan: 'We heb ben een structuur opgebouwd ter ver zadiging van onze eigen behoeften'. Hoe deze te veranderen? Door een be paald beleid 'natuurlijk in overleg met het bedrijfsleven'. Welk bedrijfs leven, vraag ik u. De grote op winst gerichte multinationals of het be drijfsleven van een ander karakter nl. die waar de factor arbeid medebe- leidsbepalend is? In medewerking van de eersten geloof ik niet direct. In de tweede wel, maar dan zal er nog heel wat scholing moeten plaatsvinden van plus mentaliteitsverandering van de werknemers. Veel vragen blijven over, maar plaatsruimte is beperkt en daarom maar een stop. Toch hoop ik op nog een volle pagina voor u, waar in u de gelegenheid krijgt, uw visie te concretiseren en politiek te verta len en 'harder' te maken. In hoofdlij nen zijn we het wel eens, alleen in de praktische weg van realiseren zullen we wel verschillen. Maar dat lijkt me niet zo erg! Brieven die niet zijn voorzien van naam en adres kunnen niet in behan deling worden genomen. Geheimhou ding is verzekerd. Vragen die niet on derling met elkaar in verband staan moeten in afzonderlijke brieven wor den gesteld. Per brief dient een gul den aan postzegels te worden ingeslo ten. Adres: redactie Trouw-Kwartet, postbus 948, Rotterdam. Vraag: Een auto stond bij een wijk plaats rechts geparkeerd. Een andere wagen kwam van die zelfde richting en reed zeer voorzichtig, aangezien de chauffeur geen uitzicht had. Een bromfietsrijder kwam van de andere kant, maakte geen gebruik van zijn voorrangsrecht, remde heel sterk, kwam in een slip en viel. De gevolgen waren een paar maanden ziekenhuis. De automobilist had tijdig gestopt Is er nu nog ergens verhaal? Antwoord: In het verkeer moet men handelen volgens de regels, maar ook naar bevind van zaken. We kunnen ons voorstellen, dat de bromfietser schrok, toen hij de lichten van de au to zag, maar als hij door was gereden was er niets gebeurd. De politie werd niet in dit ongeval gemengd. Waarom eigenlijk niet? Ons inziens is dit on geluk te wijten aan de onvoldoende reactie van de bremfietsrijder. Ver haal is er voor hem niet. Vraag: De ruiten van mijn keuken zijn altijd beslagen. Wat is de beste methode om te ventileren? Antwoord: Aangezien het in uw voor nemen ligt, deze keuken geheel te gaan verbeteren, lijkt het ons de aan gewezen weg dat u inlichtingen vraagt bij het bureau Openbare Werken van uw gemeente. Een ambtenaar zal u op aanvraag komen bezoeken en u het beste kunnen inlichten over de beste manier een rooster aan te brengen, dan wel een ventilator of afzuigkap. Aangezien wij de situatie in uw keu ken niet kennen, is dit de beste raad die wc u kunnen geven. Van de ge meenteambtenaar zal u nog meer inte ressante tips kunnen krijgen, wellicht over de financiering van deze noodza kelijke verbouwing. Vraag: Een halve maand geleden be trok ik een ander huurhuis. De vorige bewoner had in dit huis een douche Zo de Heere wil, hopen onze lieve Oudere en Grootoudere Leendert Haasnoot en op 24 januari aanstaande hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog een gezegende levensavond mogen hebben is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Riena en Jaap van Rijn-Haasnoot Corien, Leen, Jaap, Ada en Peter Cor en Toos Haasnoot-Plug Leen, Willem-Hendrik, Alice, Martin, Kees en Liesbetk Ada en Reinder Vis-Haasnoot Willem, Aline en Leendert Gijs en Corrie Haasnoot-Krijgsman Cobie en Leendert Zij die onze ouders hiermee willen feliciteren, zijn van harte welkom in het kerkelijk centrum aan de Voorstraat te Katwijk aan Zee op woensdag 23 januari a.s. van 5.007.00 uur. Katwijk aan Zee, 10 januari 1974 Boulevard 81 met mengkraan aangelegd. Hij wil als nog deze installatie er uit weghalen. Kan dit zomaar? Niemand heeft ons verteld dat de douche niet bij het huis zou horen. (Ons inziens hoort bij een ingerichte badkamer een stel kra nen)'. De man wist maanden tevoren dat hij het huis zou verlaten. Antwoord: Als de vorige bewoner de douche had laten aanbrengen, had hij tijdig twee dingen kunnen doen: a de toestand weer terugbrengen in de staat waarin hij de badkamer had ge vonden. b u van te voren verwittigen van dit plan en vragen of u misschien deze installatie van hem wilde overne men. Hij had dit ook aan de huiseige naar kunnen vragen. Als hij het aan u had gevraagd, had u bij vertrek uit huis, eveneens de kranen mee kunnen nemen, nadat u de badkamer in de oorspronkelijke staat had terugge bracht (een moeilijke opgave). De ei genaar was de aangewezene geweest de zaak over te nemen. Het werd hem niet gevraagd en hij heeft kennelijk de achtergelaten toestand geaccep teerd. De vorige bewoner heeft zijn rechten verspeeld. U hoeft hem be slist niet in huis toe te laten en over deze kwestie met hem te onderhande len. Vraag: Is het mogelijk, dat een van de partners van een in gemeenschap van goederen gehuwd echtpaar een er fenis krijgt en die voor zich zelf be houdt? Antwoord: Wanneer men in gemeen schap van goeden gehuwd is, komt een ontvangen erfenis terecht in deze huwelijksgemeenschap, tenzij de erfla ter uitdrukkelijk in het testament heeft verklaard dat de erfenis buiten die huwelijksgemeenschap gehouden moet worden. Antwoord: Helaas kunnen we niet in de toekomst zien en het enige dat we kunnen zeggen is dit: houd rekening met het olievraagstuk en mogelijkhe den van uitvallen van LPG. Aardgas is voor u niet mogelijk. Het huisje staat niet ver van het strand. Bouw een gezellige open haard in de woon kamer en in de keuken een gelegen heid waar een ouderwets kacheltje kn staan (met kookgelegenheid). U kan dan alle mogelijke brandstoffen gebruiken: Van de bij de brandstof- fenhandelaar verkrijgbare, tot allerlei brandbare rommel, die op het strand altijd wel te vinden is. Vraag: De muren van een gerestau reerd boerderijtje blijven maar voch tig en slaan steeds weer uit. Antwoord: Uw huis heeft in de oorlog en tijdens de watersnood in het zou te water gestaan. Volgens onze des kundige komt u hier nooit mee klaar. Het enige middel is elk jaar dat stuk je muur wat bijwerken en verven. Door het in de dikke muren nog steeds aanwezige zout krijgt u ze nooit kurkdroog en zou door intense verwarming de muur droog kunnen zijn, dan is een korte mist- en vocht- periode weer genoeg om de vochtplek- ken weer terug te krijgen. 1924 1974 Aaltje Haasnoot-Haasnoot „Jezus Uw verzoenend sterven was het rustpunt van mijn hart". Na een kortstondige ziekte heeft God in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve zorgzame Moeder, Grootmoeder, Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Trijntje den Otter-Kluit sinds 1963 weduwe van Dirk Arie den Otter in de leeftijd van 79 jaar. Barendrecht: A. C. den Otter P. den Otter-Visser Slotdorp: C. A. den Otter M. den Otter-Meijers Barendrecht: W. den Otter M. den Otter-Zwaai Barendrecht: N. den Otter Barendrecht: T. Onnink-den Otter J. C. Onnink Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Barendrecht, 9 januari 1974. Middeldijk 90. Moeder is opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht, Scheldestraat. Rouwbe zoek aldaar zaterdagavond van 19.3020.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden maandag 14 ja nuari a.s. te 14.40 uur. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de aula welke aan vangt 13.50 uur. Het bestuur van de Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk en allen die binnen het verband van deze Vereniging werkzaam zijn, geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Ir. C. J. Rondberg erelid en oud-voorzitter van onze Vereniging. Het vele, dat hij voor het geluk van een aantal medeburgers van onze stad heeft weten te be reiken, zal bij ons altijd in dankbare herinne ring voortleven. 's-Gravenhage, 9 januari 1974. 's^Jravenhaagse Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk In volle vrede ontslapen onze lieve en zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Jantje Brinkman sedert 10 mei 1945 weduwe van Willem Sloots Kzn. in de ouderdom van bijna 90 jaar. Jesaja 40 1 -11 Deventer: R. Bierenbroodspot-Sloots D. Bierenbroodspot Mussel (Gr.): F. Oving-Sloots J. Oving Glimmen (Gr.): K. Sloots K. Sloots-Ebels Rijswijk (Z.-H.): A. Sloots Rozenburg: H. Sloots H. E. A. Sloots-Riksen St Anna Parochie: J. H. Sloots J. Sloots-Hielema Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijswijk (Z.-H.), 9 januari 1974. J. H. A. Schaperlaan 18. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben maandag 14 januari a.s. te 2.30 uur op de alge mene begraafplaats te Gasselternijveen. Zij die de overledene de laatste eer willen be wijzen, worden verzocht aanwezig te zijn te 1 uur in hotel „Adolfs", alwaar de rouwdienst zal wor den gehouden. Vertrek van het sterfhuis te 8.30 uur. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de betoonde belangstelling bij 35-jarig huwelijksfeest. Dirk Remmelzwaal Maartje Reramelzwaal- Verdoes 5 januari 1974. De Heer ls mijn Herder. Psalm 23. Heden nam God tot Zich na een moedig gedragen ziekte mijn Innig geliefde Man. onze lieve Vader, Grootvader. Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Arie Hofland op de leeftijd van 48 jaar. Mede namens verdere faijiille: Schevenlngen. 9 Januari 1974. Zutphensestraat 6. Geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 14 Januari te 1.15 uur ln de Ichtus- kerk, Duinkerksestraat 9, waarna de teraardebestel ling in sUlte zal plaatsheb ben. De kerkeraad van de Geref Kerk te HUlegom geeft met leedwezen kennis dat op 10 januari j.l. in de leeftijd van 75 Jaar is overleden Mej. Femmigje Krabbe De kerkeraad gedenkt met erkentelijkheid het vele werk dat zij met haar broer Ds. A. K. Krabbe gedurende vele jaren in dienst van de gemeente heeft verricht. De begrafenis zal plaats vin den dinsdag 15 Januari om 13.00 uur op de begraaf plaats .Westduin". Ocken- burghstraat 27, 's-Gravenha ge. Namens de kerkeraad: W. P. H. Pouwels, praeses; D. M. Hamerllng, scriba. Algemene kennisgeving. Psalm 42 (berijmd). Heden ontsliep ln volle vrede onze lieve zorgzame Man. Vader. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Reinder Wagter Katwijk: A. Wagter-Hartkamp Rijnsburg: K. Wagter P. Wagter-de Kluljver A. van Zuljlen-Wagter T. van Zuvlen Katwijk: D. Waeter L. E. Wagter-Imthorn Klein- en achterkleinkinderen. Katwijk aan den Rijn. 10 januari 1974. Commandeurslaan 63. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 14 januari a.s. des nam. 2.15 uur in hel Dorpshuis van de Herv. Kerk aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. waarna de be grafenis zal plaatsvinden omstreeks 3.00 uur op de al gemene begraafplaats aan de Kerklaan. O. Heer Jezus, zijn vertrouwen, Wat zal 't voor zijn ziel nu zijn, U in heerlijkheid te aanschouwen, Eeuwig U zijn lof te wij'n. Want uit genade zijt gij zalig geworden Efeze 2 8. Na een langdurige ziekte nam de Heer tot Zich in Heerlijkheid mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Wilhelm Richard Scheinhardt op de leeftijd van 70 jaar. Voorburg: M. C. Scheinhardt- van den Bos Son: W. Scheinhardt A. M. Scheinhardt-Dekker Rijswijk (Z.-H.): G. van Schravendijk- Scheinhardt J. van Schravendijk Wageningen: A. Scheinhardt Voorburg: T. M. Krijtenburg- Scheinhardt P. J. Krijtenburg J. W. Scheinhardt Son: P. L. C. Scheinhardt M. J. Scheinhardt-Ruitenbeek Voorburg: C. Scheinhardt Musselkanaal: M. P. Scheinhardt J. Scheinhardt-Ter Borg Aalst: H. Scheinhardt Voorburg: E. Scheinhardt Castricum: M. C. de Jong-Scheinhardt G. de Jong Neerharen (Belg.): R. W. Scheinhardt I. Scheinhardt-Houtman Amsterdam: A. M. Scheinhardt Voorburg: R. Scheinhardt Kleinkinderen en verdere familie Voorburg, 10 januari 1974. Laan van Middenburg 32. Geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden maandag 14 janu ari a.s. om 15 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. In de ontvangkamer is er gelegenheid de familie te condoleren. Psalm 89 19 (berijmd) Heden nam de Heere van ons, geheel onverwacht, onze lieve Broer, Zwager en Oom Willem Verbaan op de leeftijd van 64 jaar. Mede namens verdere familie: T. de Kraa-Verbaan Scheveningen, 9 januari 1974. Pluvierstraat 18. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 78 uur in „Het Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 14 januari te circa 3 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf „Het Statenhuys" te 2.45 uur. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Heden nam de Here tot Zich onze lieve, onver getelijke Zuster en Tante Femmigje Krabbe op de leeftijd van 75 jaar. Haar getuigenis was: „Mijn leven is in Gods hand". Uit aller naam: A. K Krabbe 's-Gravenhage, 10 januari 1974. Landréstraat 899. Bezoek aan de rouwkamer, Fred. Hendriklaan 7, vrijdag van 20.0021.00 uur, zaterdag en zondag van 12.0013.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden dinsdag 15 januari om 13.00 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage-Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Psalm 23 (onberijmd) Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, na een ziekte van slechts enkele dagen, mijn innig ge liefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Petronella Maria van der Ster-Zonneveld op de leeftijd van 76 jaar. Voorschoten: H. H. van der Ster Oegstgeest: T. van der Luit- van der Ster H. van der Luit André en Willy Hans Carla Ellen Voorschoten: W. van der Ster G. van der Ster-Taal Henk Albert-Jan Ellina en verdere familie Voorschoten, 10 januari 1974. Leidseweg 46. Geen bloemen - Geen bezoek De rouwdienst is bepaald op maandag 14 januari a.s. om 2 uur in de Geref. Kerk, Leidseweg 21, Voorschoten, waarna de begrafenis om ca. 3 uur op de begraafplaats „Rosenburgh", aldaar, zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats, Heden nam de Here tot Zich onze lieve Tante Johanna Cusell op de leeftijd van 93 jaar. Namens alle neven en nichten: J. F. Cusell 's-Gravenhage, 9 januari 1974. Bejaardentehuis „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Condoleance-adres: Ridderlaan 103, 's-Gravenhage. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 12 januari om 11.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan 12, 's-Gravenhage. „Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde". 1 Cor. 13 13 Tot onze diepe droefheid, nam de Heere voor -ons onverwacht tot zich, mijn* geliefde Echtgenoot en onze Vader en Grootvader Jan van Noortwijk oud-notaris in de leeftijd van 71 jaar. L. Ch. J. J. van Noortwijk- Visbeek J. van Noortwijk H. J. van Noortwijk- Westerveld Johan L. H. van Noortwijk H. F. E. Dagelet Schiedam, 8 januari 1974. Burgem. Knappertlaan 227 A. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar vrijdagavond van 7.30 tot 8 uur. Zaterdag 12 januari a.s. wordt er te 11.30 uur v.m. een rouwdienst gehouden door de Weleerw. heer Ds. J. Stolk in bovengenoemde rouwkamer, waarna de begrafenis zal plaats vinden te 12.30 uur njn. op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spicringshoek, Schiedam. Aan het woonhuis geen bezoek Geen bloemen Voor de vele blijken van meeleven bij het overlijden van onze lieve Moeder en Oma Dieuwke Buist-Aalfs zeggen wij u hartelijk dank. De kinderen Zuidhorn, 8 januari 1974. Bemoediging voor vandaag en morgen Wika L A. C. van Glnkel Problemen van da paraoon- lljka eenzaamheid. Authentie ke brieven In uitvoerige e* eprekken beantwoord. Een boek waarin Wlka Lean van Glnkel bij da geopende bijbal geestelijke steun biedt Ba- vat bovendien tal van prak tische, weldoordachte advie zen voor een nieuw levan in gemeenschap met de naaste. Paperback f 9.50 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING -tVAGENINGEN CURSUSSEN PRAKTIJKDIPLOMA van 1943 in j'anuari/febiuari 1974 aanvang nieuwe en herhalingscursussen voor; prospectus en inlichtingen bij: KJ A v.d. Broek. Jonker Fransstraat 67c. Rotterdam-3001.TeI. 010-137526. b.g.g. 01807-2930. Mevr. H.T.M.v.d. Maarel. Winkelstede 194. Den Haag-2034. Tel. 070-670461 .Mevr. R. van Berkel. Theresiaplein 5. Tilburg-4404. Tel. 013-421719. BA de Reyer. Delbergen 24. Breda-4304. Tel. 01600-51774. Mevr. C. van Noppen-Plak. Hulstbosakker 33. Eindhoven. Tel. 040-65756. ^'osetzitting ksel yaal formaat. On tbaar slagvast eriaal en modern n vormgeving, ast altijd. In wit, ranje en groen. kiusief bevesti- yings garnituur 12.50 Open-weave Biezonder dekoratief met linnen-effekt. In de kleur "naturel" die overal bij past. 120 cm breed, per meter 4.95 Huistelefoon Makkelijk te monte ren. Werkt op batte rij. Ook ideaal als babyfoon. Kompleet met lang verbin- dingssnoer en duide lijke handleiding 19.50 Twenny kast Half leg, half hang plus 2 laden. In wit laqué. Afmetingen 100x51x115 cm. De ideale keuze voor kleine kamers 149.- Linnen tas De alom bekende van-alles-en-nogwat shopper in nieuwe uitvoering met meta len handvat en 2 voorzakjes. Zwart, bruin, oranje, marine en rood 12.95 Lakenkatoen Optisch wit gebleekt, 100% katoen. Maak nu nóg voordelig lakens en slopen. 180 cm breed p.m. 5.25; 150 cm breed p.m. 4.40 Vendolignabh Voorsluiting model van sterke katoenen broché. De pasvorm blijft goed, ook na vele malen wassen. Voor japonmaten 44 t/m 54 (maten 90t/m120 cm) 13.50 Molton dekens Uitstekende kwaliteit molton in royale ma ten. Extra voordelige 2 stuks verpakking. 2-pers. 150x200 2 stuks 16.-; 1-pers. 120x200 2 stuks 13.50 Voor alle formaten dia's tot 24x36 mm met gebruik van universeel-magazijr^af- standsbediening voor- en achteruit en scherpstelling. Lichtsterke 24V/150W. halogeenlamp, hoogwaar dig obj. Color Autogon 85 mm, tijdklok voor diawisse ling, spaarschakeling en oververhittingsbeveiliging, recorder aansluitmogelijk- heid. Kompleet met lamp en universeelmagazijn adviesprijs 314.- VROOM DREESMANN

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8