Wat weet u van Mariahoeve? i Uitslagen competitii I V J. Hrouda en H. R. G. Asin AIS Dl SCHADUWEN LANGER WORDEN Ik ben met jou getrouwd TROUW/KVABTTET OEXSDAG 3 JANUARI 1974 FAMILIEBERICHTEN 1934—1974 Met grote dankbaarheid hopen we op vrijdag 18 januari i.s. de dag te herdenken, dat wij 40 jaar zijn getrouwd. „Ik zal raadgeven, mijn oog zal op u zijn." Psalm 32 8b. Degenen, die met ons dit heuglijke feit willen gedenken stellen wij gaarne in de gelegenheid om ons te komen feliciteren op vrijdag 18 januari a.s. in het Verenigings gebouw „De Rank" te De Lier, 's middags van 46 uur en 's avonds tussen 8 en 10 uur. C. van Velden L. van Veldcn-Vreugdenhil De Lier, januari 1974. Kanaalweg 4. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer D. de Kluiver De heer De Kluiver heeft de belangen van Cromstrijen gedurende 40 jaar met grote toe wijding gediend. Numansdorp, 7 januari 1974. Ing. J. A. E. Vlielander Rentmeester van de Ambachtsheerlijkheid Cromstrijen, Numansdorp. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van de heer D. de Kluiver in leven oud-boekhouder van de Amsbachtsheerlijkheid Cromstrijen. Wij zullen zijn nagedachtenis in hoge ere hou den. Het gezamenlijk personeel. Numansdorp, 7 januari 1974. Heden ging van ons heen, mijn Man en onze Vader Sjoerd Vos Arts voor longziekten in zijn 53ste levensjaar. Uit aller naam: M. Vos-van Bergen van der Grijp Oegstgeest, 4 januari 1974 Regentesselaan 36 Geen bezoek - geen bloemen - geen toespraken. De crematie is bepaald op woensdag 9 januari a.s. om 11 uur in het Crematorium 'Ockenburgh', Ockenburghstraat 21, 's-Gravenhage-Loosduinen. Op 4 januari 1974 ging plotseling van ons heen onze gewaardeerde Medewerker Sj. Vos longarts verbonden aan het Rotterdams Zeehospitium te Katwijk als le Geneesheer. Bestuur en Directie van het Rotterdams Zeehospitium Katwijk, 8 januari 1974. Uit ons midden werd weggenomen onze geachte Collega Sj. Vos longarts Collegae van het Rotterdams Zeehospitium Katwijk, 4 januari 1974 In z'n 53ste levensjaar werd plotseling van ons weggenomen dokter Sj. Vos Zijn herinnering zal nog lang in ons voortleven. Personeel van het Rotterdams Zeehospitium Katwijk, 4 januari 1974. Heden behaagde het de Heere geheel onverwacht uit ons midden weg te ne men. mijn geliefde Man en onze Vader. Behuwd- en Grootvader Arie Imthorn op de leeftijd van 56 jaar. M Imthorn-Mlnnee A. Houwaard-lmthorn A- Houwaard Hansje. Arle, Marianne J. Imthorn H. Imthorn Katwijk aan Zee. 7 Januari 1974. Kortenaerstraat 21. Rouwbezoek: des nam. van 3-5 en 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 11 Januari 1974 des nam. 1.45 uur In het Jeugdhuis. Voorstraat 72. waama de teraardebestel ling zal plaats vinden om streeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duln- rusf aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. In plaats van kaarten. Heden nam de Here tot Zich, na een langdurige ziekte, onze lieve Zuster. Schoon zuster en Tante Wilhelmina van den Oever op de leeftijd van 69 Jaar. 's-Gravenhage: A. BJonk L. Blonk-Mulder Katwijk: M. van den Oever Nichten en neven. Commandeurslaan 73. De overledene Is opgebaard In het Bouwcentrum van der Lult. Haagweg 31. Leiden. Bezoek dinsdag van 3-3.30 uur n.m. Thuis geen bezoek. De begrafenis ts bepaald op woensdag 9 januari a.s. om 2.00 uur op de Alg. begraaf plaats a d. Kerklaan te Kat wijk a d. Rijn. Psalm 17:3. Heden behaagde het de Heere geheel onverwacht van ons weg te nemen, onze Innig geliefde Broer, Zwa ger en Oom Arie Imthorn echtgenoot van Maartje Minne, op de leeftijd van 56 jaar. Katwijk: E. Imthorn NoordwIJk: J. Imthorn P. Imthorn-Zwaan Katwijk: M. Imthorn J Imthorn-Haasnoot Joh. Imthorn H. Imthorn-Wiesmeljer neven en nichten. .Moge de Almachtige onze schoonzuster met haar kin deren de kracht geven om hun allen ln dit zo zware verlies tot hulp en troost zijn. In de hemel ls het schoon. Waar men zingt op bUJde toon. Heden nam de Here tot Zich, na een langdurig doch blij moedig gedragen lijden, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Dochter. Schoon dochter. Zuster, Schoonzus ter en Tante Maria Vissch er-Slootweg op de leeftijd van 45 jaar. A. Vlsscher Ine en Jeanette en verdere familie. Valkenburg Z.H.. 5 jan. '74. Frankenburg 2. Condoleanccbezoek dinsdag avond van 7.30-8.30 uur. De rouwdienst Is bepaald op donderdag 10 Januari a.s. om 3.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Valkenburg, waarna de begrafenis zal plaats vin den op de Alg. begraaf plaats aldaar. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 25. Heden overleed geheel onverwacht, tot onze diepe droefheid, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moe der Maria Elisabeth Kuijper-Van Walraven op de leeftijd van 62 jaar. Mede namens de familie: W. Kuijper Pim en Ans Ad Joke Hans Voorburg, 5 januari 1974. Looierslaan 113. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben woensdag 9 januari a.s. om 13 uur op de Ooster begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. In de aula is er gelegenheid de familie te condo leren. ,,'k Wil U, o God mijn dank betalen." Na een gelukkige echtvereniging van bijna 57 jaar, nam God op in Zijn Heerlijkheid mijn in nig geliefde Man, onze Vader en Opa Martinus Zwoleman in de ouderdom van 81 jaar. Amersfoort: E. Zwolsman-Wiegers Papendrecht: R. Zwolsman M. P. Zwolsman-Fluyt Heemstede: J. van Linschoten-Zwolsman J. van Linschoten Amersfoort: Tj. van Leeuwen-Zwolsman J. van Leeuwen Leersum: J. de Kruyf-Zwolsman J. de Kruyf Maarssen: E. Brokking-Zwolsman H. A. Brokking Baarn: M. Borgdorff-Zwolsman Ermelo: J. Zwolsman N. Zwolsman-van Veenendaai Kleinkinderen en achterkleinkinderen Amersfoort, 5 januari 1974 Bosweg 71 b Geen bezoek aan huis Geen bloemen Vader ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van het CVU, Langegracht 39, Amersfoort Gelegenheid tot bezoek aldaar, in aanwezigheid van de familie, dinsdag van 20.00-20.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben woensdag 9 januari a.s. om 14.55 uur op „Rust hof' aan de Dodeweg te Amersfoort. In de hope des eeuwigen levens ging heden na een werkzaam en toegewijd leven van ons heen, mijn innig geliefde Man en onze lieve Vader, Schoonvader, Opa, Broer, Zwager en Oom Gijsbertus van 't Veer in de ouderdom van 72 jaar. Loosduinen: W. van 't Veer-Bloois Alphen a. d. Rijn: Loosduinen: P. van 't Veer J. van 't Veer-van Straaten H. van t Veer N. van 1 Veer-de Kievit Voorburg (Z.-H.): C. van Vliet-van't Veer J. van Vliet Kleinkinderen en verdere familie Loosduinen, 5 januari 1974. Ockenburghstraat 40. Correspondentie-adres: Symfoniestraat 11. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Waldeck", Tramstraat 84, Loosduinen. Bezoek van 19.30 tot 20.30 uur. Op woensdag 9 januari om 14.00 uur zal de rouw dienst worden gehouden in de aula van de Al gemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburgh straat te Loosduinen, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek van de familiewoning om 13.45 uur. Psalm 73 24 Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen in Zijn Heerlijkheid mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Willem Schipper in de ouderdom van 72 jaar. Leidschendam: M. Schipper-van de Velde N. Mostert-Schipper Berkel: 's-Gravenzande: Sliedrecht: Rijswijk (Z.-H.): D. Mostert L. Schipper C. J. Schipper-Krelekamp J. M. Kwantes-Schipper C. M. Kwantes J. Schipper J. P. Schipper-Baan en kleinkinderen Leidschendam, 6 januari 1974. Voorburgseweg 53. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. 10 januari a.s. des namiddags om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vertrek van het sterfhuis om 13.45 uur. Condoleanccbezoek aan huis 's avonds van 19.00 —20.00 uur. Dankbaar wat wij hem zo lang mochten behou den, nochtans bedroefd, nam de Heere na een langdurig en moedig gedragen lijden uit ons mid den weg, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwdvader en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Apolle Gerrit van Kempen in de ouderdom van 75 Jaar. „Het leven is mij Christus en het sterven gewin." PhiL 121. P. van Kempen-den Ouden G. A. van Kempen L. van Kempen-Neeleman Twello: A. G. van Kempen H. van Kempen-Fillekes J. de Vogel-van Kempen L. de Vogel A. van de Ere van Kempen C. J. J. van de Erve en kleinkinderen Bergschenhoek, 5 januari 1974. Rondom 13. Geen bloemen De overledene is opgebaard in een van de zalen van de Ned. Herv. Kerk te Bergschenhoek. Gelegenheid tot. condoleren aldaar: dinsdagavond van 78 u., alsmede na afloop van de begrafenis De rouwdienst gePit door de weleerw. heer ds. G. J. Wisgerhof. zal gehouden worden woensdag 9 januari in de kerk om 1 uur, waarna de begra fenis in het familiegraf vanuit de kerk zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Berg schenhoek om circa 2 uur. Bergschenhoek: Son: Bergschenhoek: Bergschenhoek: De praktijk van wijlen Sj. Vos, longarts, wordt voorlopig waargenomen door longartsen Voor afspraken telefoon 0171051203. Met groot vertrouwen op Hem die redt uit nood en dood. is heden in Christus ontslapen Zijn kind, onze geliefde Dochter, Zus en Schoonzus Marianne op de leeftijd van 16 jaar. W. de Witte F. de Witte-de Jong Jan en Thea Wim Corrie Gerda en Leo Rotterdam. 6 januari 1974. Naberstraat 101. Aan huis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren woensdag van 7.30 tot 8 uur in de Vredevorstkerk, hoek Wilgenplas- laan-Teldersweg. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 10 januari om 2 uur in bovengenoemde kerk waarna de begrafenis zal plaatsvinden circa 3 uur op de begraafplaats Oud Kralingen, Kralingseweg 334. Opgenomen in heerlijkheid mijn geliefde Vrouw, onze Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Anna Catliarina Vink-van der Priem op de leeftijd van 53 jaar. A. Vink en verdere familie Rotterdam, 7 januari 1974. Korte Kade 75b. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek aldaar: donderdagavond van 7.308.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 11 januari op de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed tot onze diepe droefheid mijn onvergetelijke Man. onze lieve Broer, Zwager en Oom Engelhart Ca rel Wolsheimer in de ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam: M. Wolsheimer-Weyermans Voorburg, 5 januari 1974. Rembrandtlaan 77. Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatshebben woensdag 9 ja nuari a.s. te 11.00 uur op de begraafplaats Oud Eik en Duinen te 's-Gravenhage. Vertrek van de rouwkamer Hooikade 46 te 10.30 uur. Bezoekuren aldaar dagelijks van 16.00 tot 18.00 u. In Jezus ontslapen onze innig geliefde Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Arie van Walraven architect in de ouderdom van 79 jaar. „Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is ge zeten, die zal vernachten in de schaduw des Al- machtigen". Hilversum: A. H. van Walraven-de Zeeuw Oosterbeek: M. Bouman-van Walraven B. Boüman Haastrecht: J. G. van Walraven M. J. van Walraven-Prummel Nieuw- Lekkerland: Haarlem: Dordrecht: Powassan Canada: Diemen: Boskoop: T. H. Beinema-van Walraven H. Beinema C. van Walraven-van der Ven A. J. van Walraven D. C. B. van Walraven-Boot P. G. van Walraven B. van Walraven-van der Ven I. G. Bakker-van Walraven H. Bakker W. G. van Walraven A. van Walraven-van Wijk Klein- en achterkleinkinderen Hilversum, 4 januari 1974. Frederik van Eedenlaan 87. Vader is opgebaard in de rouwkamer van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212 te Hil versum. Bezoek aldaar dinsdag 8 januari 1974 's avonds van 7 tot 8 uur. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 9 januari 1974 's middags om 2 uur in de Marana- thakerk, Gravensingel te Dubbeldam, waarna de begrafenis tegen 3 uur zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Zuidendijk te Dubbeldam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de Maranathakerk. Geen bloemen Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze geliefde Zwager en Oom Arie van Walraven echtgenoot van A. H. van Walraven-de Zeeuw in de ouderdom van 79 jaar. Utrecht: H. G. de Zeeuw-Voogel Schalkhaar: Chr. G. de Zeeuw-Woudenberg Barendrecht: W. de Zeeuw P. M. de Zeeuw-Wilschut Hilversum: T. H. Wilschut-de Zeeuw Gouda: P. Bestebreurtje C. Bestebreurtje-de Boer Hilversum: H. P. de Zeeuw Neven en nichten Hilversum, 4 januari 1974. Voor dc deelneming en alle hulp mij betoond na het heengaan van mijn goede Vader Steven Koedam M. Koedam Ds. J. van den Blink Het persoonlijk verkeer met God in de stilte ven de levens- evond. Bijbelgedeelten, over denkingen en gebeden. Eenvoudig en een ieder direct eensprekend. Een bemoedigend boek Een gewaardeerd geschenk Verkrijgbaar in de boekhandel gebonden f 12.50 ZOMER KEUNING WAGENINGEN door WALTER TROBISCH MhrQwr van fc had aan maitja lal Overman en vrouwln het huw*- lijkTrobisch teat ons meeluiste ren naer rijn boeiende leringen hierover ln een moderne Afri kaanse stad. Enkele van rijn toe hoorders leren we van nabij ken nen: Miriam, Fatma, Maurice. Daniël.mensen met een ande re huidkleur, maar met dezelfde problemen els wij. Een heel mooi boek. Paperback f 8.90 Verkrijgbaar in da boekhandel ZOMER fc KEUNING WAGENINGEN DEN HAAG Wat weten de bewoners van Mariahoeve van wijk? Wat weten zij van het Wijk- en Dienstencentrum? Of van verenigingsleven in de wijk? Wat weten ze van de kerken en schc in Mariahoeve? Een aantal bewoners van die wijk heeft de koppen eens bij elkaar gesto ken en kwam tot de overtuiging, dat er eigenlijk veel meer bekendheid moest worden gegeven aan de activi teiten in de wijk Mariahoeve. Ze heb ben een publiciteitscommissie ge vormd. die nu maandelijks een wijk- blad uitgeeft, dat in Mariahoeve huis- aan-huis bezorgd zal worden. Het idee is ontstaan in het Wijk- en Dienstencentrum aan de Ivoorhorst 155. Voor de verzorging van het blad werden vakmensen aangetrokken, die er echter niet rijk van zullen worden, want het blad is opgezet met een lege kas. Maar de publiciteitscommissie vindt: 'Als je nog een tikkeltje ver trouwen hebt in je wijkgenoten, kom je over hel probleempje van die lege kas wel heeti!' Men wil geen abonne- melkkoe zal worden. Zij streven uit sluitend naar een sluitende begroting en willen geen winst maken. Het blad heeft nog geen naam: die mogen de bewoners van Mariahoeve zelf /erzinnen. Wie de beste naam ge vonden heeft kan 100 winnen. Het eerste wijkblad, dat nog net op de valreep van Oud- en Nieuwjaar ver scheen. ziet er aardig uit. Er is een uitgebreide beschrijving van de moge lijkheden en de functie van het Wijk en Dienstencentrum in te vinden, geïllustreerd met een fraaie foto van het gebouw. Die foto werd gemaakt door leerlingen van de MTS, die foto- Leerlingen ïan uc MTS voor foto fic en fototcchnick schoten deze p van het Wijk- en Dienstencentrun Mariahoeve. grafie en folotechniek studeren, der bevat net blad agenda's o.a. de spreekuren in het Diensten trum en \-an exposities, die er gel den worden. DEN HAAG De ultslaeen vart de competi tie van de Haagse Schaakbond luiden: PromoUeklas: Den Haag II-DD rv 6.5-3,5: Wassenaar I-Den Haag III-MoerwiJk III 2,5- 7,5. Eerste klas A: Voorburg I-Promotle I 4-6: Rijswijk IlI-PromoUe I 1,5-4.5 (vrl.); DD V- Scheve Toren I 4-6: DSC Hl-Voorburg I 5.o- 3.5 (VT«.): RHC I-RSC 3.5-6.5. Eerste klas B: HPSV I-SIO 1 3.5-6.5: Schaak mat I-Den Haag IV 3.5-6.5; SIO I-Den Haag IV 8-2: Den Haag IV-DCSV 3-6 (vrl.); Moerwijk IV-SIO I 2-8; Prometheus I-HPSV I 4-6 Tweede klas A: Haagse Toren I-Corbulo 1 5.5-4.5. Uit deze groep heeft JusUtie I zich teruggetrokken. Tweede klas B: SHGP I-DCSV II 5.5-4,5; Rijs wijk IV-Nat. Ned. I 6.5-3.5: Nat. Ned. I-Den Haag VI 4,5-4.5 (vrl.); Pomar I-DCSV II 5,5- 4.5: Lierse SC I-SHGP I 2.5-6.5 (vrl.); Rijs wijk IV-Gona I 4,5-5,5. Tweede klas C: SHGP II-Moerwijk V 5.5-4.5: RHC II-Belgisch Park II 6-4; Avan-ti I-Den Haag V 4.5-4.5 (vrl.); Centrum II-Arena I Derde klas A: RSC III-RIJswiJk VII 3. (vrl.). - Den Haag VIII-DD VI 3-7. Derde klas B: Centrum III-Den Haag VII 3.5; Lierse SC III-SIO II 5-5 Derde klas C: Promotie li-Haagse Torer 6-4: Den Haag IX-Promotie II 4-6: Scheve ren III-Lierse SC II 6-4; Moerwijk VIJ-S V 3.5-5.5 (vrl.): Haagse Toren II-HPST 5.5-4,5. Derde klas D: DSC IV-Vodopi 7.5-2.5 I-DSC IV 6.5-3.5. Vierde klas A: Wassenaar III-DCSV III 2.5; HPSV III-DSC VI 6-4. Vierde klas B: Schaakmat 1II-RHC V 5.5 Par's I-Schaakmat III 7-3: Corbulo Ill-Cei IV 1-9: Arena Il-St. Jansbrug I 4.5-5.5. Vierde klas C: Belgisch Park IV-Arena 1 R; Corbulo 'li-Voorburg IV 7.5-2.5; Prots IV-Den Haag X 6-4; Den Haag X-Belf" Park IV 4-6; Arena IIT-Corbulo II 3-7. Vierde klas D: Promotie III-Lierse SC IV Heden heeft de HERE tot Zich genomen Zijn dienstknecht, onze lieve Vader en Grootvader Jakob Jan Bouwman weduwnaar van Willemiena Lanning, Dienaar des Woords, geboren 24 maart 1891. „Uit genade zijt gij zalig geworden. Het is Gods gave". Heemstede: W. Dijkstra-Bouwman Alkmaar: C. van Gelder-Bouwman A. van Gelder Nijmegen: B. J. van der Laan- Bouwman en kleinkinderen Heemstede: C. J. de Boer Heemstede, 5 januari 1974, Heemsteedse Dreef 111. Bezoek zullen wij gaarne ontvangen na 19.00 uur, Heemsteedse Dreef 111. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden don derdag 10 januari a.s. om 14.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Sleen, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in Hotel „Zwols" aan de Brink te Sleen. „De lichte last der verdrukking van een ogen blik bewerkt voor ons een alles verre te bo ven gaand eeuwig gewicht van heerlijkheid." 2 Cor. 4 vers 17. In Jezus ontslapen onze lieve Man, Vader en Opa Ipe Meindert de Graaf emeritus predikant van Voorburg op de leeftijd van 67 jaar. Namens de familie: Voorburg: Bilthoven: Capelle a/d IJssel: Eemster: G. de Graaf-Schoemakers A. Brinkman-de Graaf J. H. Brinkman Oftringen (Zw.): H. H. de Graaf R. de Graaf-van der Laan A. W. M. de Graaf M. J. de Graaf I. O. C. de Graaf- van der Spek Voorburg: J. de Graaf en kleinkinderen Voorburg, 6 januari 1974. Prinses Mariannelaan 134. Geen bezoek Geen bloemen Donderdag 10 januari a.s. wordt er een rouw dienst gehouden om 13.45 uur in de Fontein- kerk, Fonteijnenburghlaan 1; daarna heeft om 15 uur de begrafenis plaats op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg. In de aula is gelegenheid de familie te condoleren. Met diep leedwezen geeft de Gereformeerde Kerk van Voorburg kennis van het overlijden van haar emeritus-predikant Ds. I. M. de Graaf Wij gedenken met grote dankbaarheid alles wat wij gedurende bijna een kwart eeuw in en door hem mochten ontvangen. De Here trooste zijn bedroefde vrouw, kinderen en kleinkinderen. Ds. H. A. van Bottenburg, h.t. Praeses k.a.z. D. Streefkerk, h.t. Scriba k.a.z. Voorburg, 6 januari 1974. Ps. 17 8 Maar blij vooruitzicht dat mij streelt ik zal, ontwaakt, uw lof ontvouwen U in gerechtigheid aanschouwen verzadigd met uw godd'lijk beeld. Zacht en kalm is in de heerlijkheid van haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve en zorg zame Moeder en Oma Sijkke Slot sinds 1956 weduwe van Wouter de Ridder op de leeftijd van 79 jaar. Spijk (Gr.): H. Broos-de Ridder E. J. Broos Carolien Alphen aan den Rijn: G. van der Kooy-de Ridder A. van der Kooy Else Alphen aan den Rijn, 6 januari 1974. Bosparkweg 2; Corresp.adres: Javastraat 1. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Bejaarden-Centrum „Rijnzate", alwaar gelegenheid is tot condoleren op woensdag 9 ja nuari van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden don derdag 10 januari in de aula van het Bejaarden centrum, welke aanvangt om 1.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Ooster begraafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aan de aula van de Begraafplaats om 2.30 uur. Na de begrafenis is er in de aula van de begraaf plaats gelegenheid tot condoleren. X, air dat scli ar .Troost, troost Mijn volk, spreekt naar het hart van Jeruzalem en roept haar toe, dat haar strijd ver vuld is, dat haar ongerechtigheid verzoend is." Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid, nog vrij onverwachts, van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Zoon, Broer, Zwager en Oom Dirk Breedijk op de leeftijd van 60 jaar. Zevenhuizen: G. C. Breedijk-Zwarteveld Rijnsburg: Joh. Breedijk D. T. Breedijk-Wobbes Petra, Gerda, Dick, Rianneke Hazerswoude: P. Hartman-Breedijk A. Hartman Jolanda, Leon Amstelveen: G. van Beem-Breedijk R. van Beem Tanja, Richard Zevenhuizen, 4 januari 1974. Noordeinde 101. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantiebezoek: des avonds tussen 7.00 en 9.00 uur. De teraadrbestelling zal plaatshebben op woens dag 9 januari a.s. des middags tussen 2.00 en 3.00 uur op de algemene begraafplaats te Moerkapelle. 1)ai ^Dil ter koi bai Hc Op 2 januari overleed te Oegstgeest onze Broer en Zwager H. H. G. Belgravcr in de leeftijd van 79 jaar. Oegstgeest: A. E. Belgraver-Broekstra Amsterdam: A. H. Ruijs-Belgraver Den Haag: H. Belgraver-Recter T. C. N. Belgraver

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12