J L J DE GROTE HANEWERKEHCVCLOPEDIE ~I£J f V. I 'BLOEMENDAAL' JULIANA Familieberichten Ik ben met jou getrouwd B.V. Metaalmij van S. A. Vies Zn. DE VETTEN ^GROOT-EMAUS^ DIACONESSENHUIS-REFAJA ervaren secretaresse r1 titelbeschrijver „Groot Schuylenburg" Apeldoorn SPELLEIDSTER vrouwelijke administratieve kracht Instituut voor Epilepsie bestrijding Meer en Bosch-De Cruquiushoeve I: psychologisch assistente Een nieuw hartveroverend Oranjeboek TROOT/KmVRTET ZA.TERL>AG 29 DECEMBER 1973 1949—1974 Wij hopen D.V. op 5 januari a.s. het feit te herdenken dat onze geliefde Ouders C. J. Bal en C. Bal-Bal 25 jaar geleden elkaar het jawoord hebben gegeven. Gelegenheid tot gelukwensen 5 januari 1974 van 18.00 tot 19.30 uur in Pav. Westbroekpark, Kapelweg te Den Haag. Jan van Houtstraat 1 Den Haag. Namens de kinderen: Libo en Lenie Martin en Tineke Op 24 december jj. zegende God op Zijn tijd in en werd tot Hogere Heerlijkheid bevorderd mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Lammert Hein en in de ouderdom van 70 jaar. A. J. M. Heinen-Zom Schagen: H. M. A. Ligtvoet-Heinen J. Ligtvoet Nieuw Loosdrecht: M. B. W. Oudshoorn-Heinen A. Oudshoorn Heerhugowaard: B. W. Heinen J. P. Heinen-van der Meij Kleinkinderen en verdere familie Leiden, 29 december 1973 Kanaalstraat 11 Op verzoek van de overledene heeft de begrafe nis heden plaatsgevonden op de algemene be graafplaats „Rhijnhof". Hij is verlost. God heeft hem welgedaan. Na een kortstondige ziekte heeft God tot Zich genomen mijn geliefde Man, onze Vader, Schoon vader, Grootvader en Overgrootvader, Cornelis Wilhelmus Hoekman in de ouderdom van 73 jaar. 's-Gravenhage: M. Hoekman-den Blaauwen Leidschendam: A. W. Folkers-Hoekman J. Foikers- C. E. van der Wart-Hoekman P. van der Wart 's-Gravenhage: C. M. Alkema-Hoekman S. Alkema Zoetermeer: A. W. Hoekman W. S. Hoekman-Timmer Kleinkinderen en achterkleinkinderen. 's-Gravenhage, 28 december 1973. Erasmusplein 104. Correspondentieadres: Duiveland 2, Zoetermeer. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot bezoek rouwkamer ziekenhuis 'Leyenburg1, Leyweg 275, zaterdag van 11-1 uur, zondag van 10-12 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 31 december a.s. om 1.45 uur in de aula van het ziekenhuis 'Leyenburg' (hoofdingang), waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats 'Nieuw Eykenduynen', Kamperfoelie- li estraat 2a, om 2.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de aula van het ziekenhuis. In de leeftijd van 72 jaar is heden rustig van ons heengegaan mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Gerrit Nicolaas Meurs weduwnaar van Gesina Raasveld Officier in de Orde van Oranje-Nassau Uit aller naam: M. A. Meurs-van Rijn Leiden, 27 december 1973. Lorentzkade 2. Geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 31 december om 10.00 uur in de Evangelisch-Lu- therse kerk. Hooglandse Kerkgracht te Leiden. De crematie vindt plaats om 12.00 uur in het cre matorium Ockenburgh in Den Haag. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze Medewerker IJsbrand Mourik Zijn plichtsbetrachting en toewijding zal bij ons steeds in hoge ere worden gehouden. Dordrecht, 26 december 1973. Directie Big Lift B.V. Onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, Cornelia Saarloos weduwe van Johannes Logger is van ons heengegaan, in de ouderdom van 99 jaar. Wij zijn God dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben. Bloemendaal: G. J. Logger M. Logger-de Goeje Dordrecht: M. C. Logger J. H. Logger Kleinkinderen en achter kleinkind Dordrecht, 28 december 1973. Oudenhovenstraat 1. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 2 ja nuari as. op de algemene begraafplaats, vanuit de aula, om 13 uur. Vertrek vanaf het sterfhuis om 12.45 uur. Na de teraardebestelling is er gelgegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze Collega IJsbrand Mourik wij zullen de overledene blijven gedenken als een goede en prettige Collega. Dordrecht, 26 december 1973. Personeel Big Lift B.V. Heden nam de Heere tot Zich voor ons onver wachts, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante. Arendina Cornelia van der Valk oud 80 jaar. Vlaardingen: P. Snijders-van der Valk A. van der Valk N. van der Valk van der Pijl 's-Gravenzande: N. van Santen Geen bloemea Vlaardingen, 28 december 1973. Correspondentie-adres: Mevr. P. Snijders-van der Valk, Kethelweg 144, Vlaardingen. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 4 tot 4.30 uur in de „Wetering", Claudius Civi- lislaan 40 te Vlaardingen. waar ook de rouw dienst zal gehouden worden op maandag 31 de cember om 2.45 uur. De begrafenis is daarna om 3.30 uur op de be graafplaats Holy te Vlaardingen. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van ons lid IJsbrand Mourik op de leeftijd van 48 jaar. Wij zullen de overledene in onze vereniging blijven gedenken als een goed en prettig lid. Dordrecht, 26 december 1973. Bestuur personeelsvereniging Twidor. Heden nam de Here tot Zich, zacht en kalm, onze lieve zeer zorgzame Vader, Behuwd- en Groot vader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Willem de Ruyter weduwnaar van Koosje Duindam op de leeftijd van 78 jaar. Rijnsburg: A. de Mare-de Ruyter J. D. de Mare Karin, Alice en Gert Jan Oegstgeest: J. J. Tijsterman-de Ruyter H. Tij sterman Wim en Bert J. D. M. M. Hogewoning-de Ruyter A. Hogewoning Jan-Willem, Joost en Annemarie en verdere familie Katwijk aan Zee, 27 december 1973. "Overduin". Vader is opgebaard ten huize van zijn dochter, Collegiantenstraat 79, Rijnsburg. Condoleance- bezoek 's avonds van 8-9 uur. De rouwdienst is bepaald op maandag 31 de cember a.s. om 12 uur in de "Groene of Willi- brordkerk' 'te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vrede laat ik u, mijn vrede geef ik u uw hart worde niet ontroerd. Joh. 14 vers 27. In vrede ging van ons heen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Pieter Zijlstra echtgenoot van M. van Muiswinkel weduwnaar van A. van der Wolf emeritus-predikant in de ouderdom van 76 jaar. Wij danken God voor het vele dat hij voor ons betekend heeft Scherpenzeel: M. Zijlstra-van Muiswinkel Amersfoort: W. Zijlstra H. Zijlstra-Sparnaay Valkenburg (Z.-H.): M. E. van't Wout-Zijlstra N. van 't Wout Amersfoort: A. O. Zijlstra A. A. Zijlstra-Schram Rotterdam: E. van Neerbos-Zijlstra H. H. van Neerbos Krommenie: M. Kalisvaart-Zijlstra J. Kalisvaart Geldrop: J. I. van den Akker-Zijlstra L. van den Akker en kleinkinderen Scherpenzeel, 27 december 1973. Stationsweg 408. Maandag 31 december zal om 14.00 uur de rouw dienst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Scherpenzeel, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats .Glas- horst'. Geen toespraken Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in .gebouw „Filalethes" achter de Ned. Herv. Kerk. Nu zingt hij een eeuwig loflied. Heden is van ons heengegaan onze geliefde Broe der en Zwager Willem de Ruyter op de leeftijd van 78 jaar. Voorhout: J. S. de Ruyter E. de Ruyter-Schoneveld Rijnsburg: G. de Ruyter M. W. de Ruyter-van der Mey Oegstgeest: H. de Ruyter-Jansen Voorschoten: G. Bogerd Leimuiden: J. M. Meijer-de Ruyter H. Meijer Leiden: M. Bol-de Ruyter H. Bol 27 december 1973. „Vader, wat Gij doet is goed." Op het geboortefeest van haar Heiland is in heer lijkheid opgenomen' mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder en Oma Geertje Riezebos-van der Sluis op de leeftijd van 60 jaar. A. Riezebos Krommenie: G. Hogenbirk-Riezebos G. Hogenbirk Trudy en Peter Heemstede: A. J. Noort-Rieiebos C. Noort Ciska en Sandra Mijdrecht: Z. Siegers-Riezebos A. J. Siegers Arjen, Renate en Roel Haarlem: J. A. van Schaik-Riezebos A. L. van Schaik Haarlem, 25 december 1973. Kloppersingel 73. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden zater dag 29 december om 13.00 uur op de begraaf plaats 'Westerveld' te Velsen, voorafgegaan door een dienst in de Koningkerk aan de Kloppersin gel, die om 11.30 uur aanvangt en waarin voor gaat ds. J. A. van Arkel. Daar het ons onmogelijk ls om iedereen persoonlijk dank te zeggen voor de grote belang stelling en medeleven, betoond bij het plotseling heengaan van mijn lieve Man, onzo Broer, Zwager en Oom Airie van den Dool doen wij dit langs deze weg. door WALTER TROBIfiCh schrijver van Ik had aen meisje lief Overmanenvrouwlnhethuwe- lijlcTroblsch laat ons meeluiste ren naar zijn boeiende lezingen hierover in een moderne Afri kaanse stad. Enkele van zijn toe hoorders leren we van nabij ken nen: Miriam. Fatma, Maurice. Daniël...mensen roeteen ande re huidkleur, maar met dezelfde problemen 8ls wij. Een heel mooi boek. Paperback f 8.90 Verkrijgbaar In de boekhandel fjK ZOMER KEUNINQ "l? WAGENINQEN Piekstraat 3, Rotterdam Postbus 775. Tel. 850166. wenst alle cliënten een voorspoedig 1974. wenst cliëntèle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar ",-4| j-ï- TE ERMELO In ons internaat voor jongens en meisjes met' leer- en opvoedings moeilijkheden kan worden geplaatst een GROEPSLEIDER voor een groep meisjes in de leeftijd van 1620 jaar. Minimum leeftijd 23 jaar. Vooropleiding: MULO/MAVO-niveau. Positief christelijke levensopvatting. Sollicitatiebrieven zo spoedig mogelijk te richten aan de directeur. Van der Steenhovenplein 1 - Postbus 444 DORDRECHT Tel.: (078) 45555 Ten behoeve van het DIRECTIESECRETARIAAT van ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn contact met een die in staat is zelfstandig de correspondentie te behandelen, vergaderingen te notuleren en de bestuurs- en directiearchieven te beheren. Voor deze verantwoordelijke en representatieve functie gaan onze gedachten uit naar een mede werkster van ca. 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de af deling Personeelszaken van ons ziekenhuis, t.a.v. mevrouw zr. C. van Dam. ALLES OVER naaien, breien, haken, bordurer., tapisserie Een uniek doe-het-zelf boet; verrassend door zijn veelzijdigheid, kwaliteit en praktische opzet (J kunt geen onderwerp op handwark- gebied bedenken, of u vindt het tot in details behandeld. In elk van de vijf hoofddelen wordt de handig® stap-voor-stap methode toegepast Telkens wordt begonnen met ho» allereenvoudigste. Nadat de materialen besproken zijn, worden de grond beginselen duidelijk uiteengezet En dan komen de vele honderdon toepassingen: van gemakkelijke en alledaagse tot meer exclusieve. De Grote Handwerkencyclopedie is een boek voor-iedereen.* Voor dë vrouw die pas met handwerken begint en voor de ervaren harvttwerkster. Het is tegelijk instructie- én ideeënboek! Met uitvoerige registers ep handige duimgrepen voor het snel, opslaan van de rubrieken. -* *'*J\ 1500 instructieve tekeningen en 50 kleurenfoto's 512 bladzijden, in prachtige band f 47.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Verschenen in ZOMER KEUNING'S HANDWERKB1BUOTHEEK Mevrouw G.VXtV. te B. (52) 'Ik bel m'n zuster op en zeg, JIJ hebt altijd zo'n geluk, kan jij voor mij niet eens een gebruikte brommer op de kop^ tikken. Ze zegt mijn geluk ls dat Ik die kleine rubriekadvertenties In de krant heb uitgevonden. Dat was de beste tip dit Ik ooit van een zuster heb gekregen. M'n zoon Jan bromt er goed van. Tevreden zijn ze alleen nooit Ik heb ook nog een plck-up nodig, zegt Ie.' VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM HST Bij de Bibliotheek bestaat een vacature voor een F6^ jscli; Voor deze functie is een voltooide gymnasium opleiding vereist, terwijl ervaring in een soortgelijke functie opgedaan, tot aanbeveling strekt. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 1.407,- bruto per maand. Verdere uitloopmogelijkheden aanwezig. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de Vrije Universiteit De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties worden, onder vermelding van vacaturenummer 070-3693, met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd van de Onderafdeling Werving, Selectie en Personeelszorg, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. hij wee I in het te idde staa mob op st rens is n de stu d iet kiloi (CHR. INRICHTING VOOR GEESTESZWAKKEN) bHEEREN LOO V. Wij vragen voor het stimuleren en begeleiden van spel activiteiten in de paviljoenen een die in staat is zelfstandig te werken en eigen initiatieven te ontplooien. Gedacht wordt aan o.a. een der volgende opleidingen: Kleuterleidster, lerares K. en O., Mi-Ko-Jel of gelijkwaar dige opleiding. Verzoeken om inlichtingen aan onderstaand adres. Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van de Inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. De Stichting Revalidatie en Arbeidsvoorziening Epilepsiepatiënten vraagt voor haar administra tief centrum een Leeftijd 25 jaar. Haar taak zal bestaan uit het verrichten van alge mene administratieve werkzaamheden. Een opleiding MAVO of gelijkwaardig stellen wij als vereiste. Wij bieden: een interessante werkkring salaris naar leeftijd en ervaring mogelijkheid voor interne huisvesting Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeels zaken van ons Instituut. ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023-286750 erg feit< rste onl Iversl acht meei emd vord var lof o van het i [zijn pPge UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen In ons ziekenhuis zouden wij graag op korte termijn benoemen een Voor het vervullen van deze funktie gaan onze gedachten uit naar een jongedame van 18 jaar, die een Mavo-diploma bezit en goed - met mensen om kan gaan. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis. Monsterseweg 93, Den Haag-Loosduinen. Telefonisch kunt u informatie verkrijgen onder no. 070- 687270, toestel 140. Chi B J. czig 7.50 es h kste: jste inlij icht fasci oor die pen nigt ïaal jn t. I vein leef' :elfd ir di (ring ja ge dc id. E :en 25 jaar koningin der Nederlanden Zo is Julianal Hoogtepunten uit haar persoonlijk leven en tal van situaties die vorstjn en Volk samemd h( hebben doorleefd, weerspiegeld In een prachtigs collectie foto's In kleur en zwjrt-wit Met eer,, boeiende tekMl Een uiterst karakteristiek beeld van de regerende Oranje. 19.90 jjCU2 JÊ IK Een boek var» LofV wAr^ Zomer Xeunlng, Wagenlngen m fg Verkrijgbaar In da boekhandel

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18