Oudejaar: BijJamin Het Paan PLAATS EEN KOERIER Familieberichten Gezelligheid kent geen tijd. ASSISTENTE IN DE KEUKEN LAND TAN JAHW1 TROUWS KW ARTET DOVIiKKii AG 27 LM lBtK 1975 Met dank aan God hopen wij 9 januari a.s. J. Liihrman en A. Lührman-van der Stoep ons 50-jarig huwelijk te gedenken. Capelle a/d IJssel, december 1973. Kerklaan 158. Zaterdag 5 januari is er gelegenheid ons te feliciteren van 35 uur n.m. in de zaal van de Hoeksteenkerk, Rivierweg 15. 11 oude berijming •k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheid Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg mijn lieve Vrouw en der kinderen zorgza me Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jacomina Christina Glasbergen echtgenote van Jan Driebergen op de leeftijd van 74 jaar. Rijnsburg: J. Driebergen Katwijk: A. Hoek-Driebergen Joh. Hoek Rijnsburg: C. Driebergen A. Driebergen-Lepelaar N. Driebergen G. E. Driebergen-Westra Valkenburg (Z.-H.): A. M. Haasbroek-Driebergen G. Haasbroek Rijnsburg: C. J. Heemskerk-Driebergen A. Heemskerk J. Driebergen M. Driebergen-v. d. Bent J. C. Marquenie-Driebergen W. Marquenie Kleinkinderen en achterkleinkind Rijnsburg. 24 december 1973. Piet Heinstraat 18. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden a.s. vrijdag 28 december des nam. 3.15 uur op de begraaf plaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de Maranathakerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg welke aanvangt om 2.30 uur. Vertrek van het sterfhuis om 2 uur. Psalm 73 9 Nu blijf ik bij U voor altijd. Nog onverwacht behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen onze geliefde Zuster, Be huwdzuster en Tante Jacomina Christina Glasbergen echtgenote van Jan Driebergen, op de leeftijd van 74 jaar. Rijnsburg: C. J. de Mooy-Glasbergen S. de Mooy P. Glasbergen C. Glasbergen-Sire J. Glasbergen •C. Glasbergen-de Mooy neven en nichten Rijnsburg, 24 december 1973. Met grote droefheid geven wij kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Antonia Helena de Ronde weduwe van Gerrit Stam in de ouderdom van 80 jaar. Dordrecht: A. Teunisse-Schram J. Teunisse Appingedam: M. van der Vegt-Schram M. van der Vegt Rotterdam: J. Schram M. Schram-de Vries G. Schram A. Schram-Sybesma Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 23 december 1973 Correspondentie-adres: J. Teunisse, Reinkenstraat 26, Dordrecht Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Goereesestraat 10. Bezoek en gelegenheid tot con doleren aldaar woensdag a.s. van 19.30 tot 20 uur. De begrafenis in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaatshebben don derdag 27 december a.s. Vertrek vanaf de rouw kamer om 11.30 uur. Aankomst op de begraaf plaats om 11.45 uur. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Be- huwdmoeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Klazina de Hoog geb. Verkade op de leeftijd van 86 jaar. W. de Hoog Bergschenhoek: Joh. de Hoog L. de H oog-G roeneveld Rijsoord: M. de Hoog N. de Hoog-Zeelenberg Klein- en achterkleinkinderen Overschie, 25 december 1973. Rotterdamse Rijweg no. 70. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de O. R. V. Mathenesserlaan no. 470 te Rotter dam. Bezoek en gelegenheid tot oondoleren donderdag avond van 7.308 uur. De teraardebestelling in het familiegraf op de Alg. Begraafplaats „Hofwijk" te Overschie is bepaald op vrijdag a.s., na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Vertrek van het woonhuis om 2.15 uur. Het behaagde de Heere tot Zich te nemen onze Broeder en Koster Hendrik Kroon op de leeftijd van 67 jaar. Na een dienstverband van bijna 20 jaar waarin hij onze Kerk en Gemeente met grote trouw en plicht mocht dienen, mag hij nu juichen voor de Troon van zijn Heiland. Dit trooste zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij zullen steeds met dankbare herinnering aan onze koster terugdenken. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 de cember a.s. Nieuwendijk. 24 december 1973. Kerkeraad Geref. Kerk, Nieuwendijk. Met droefheid geven wij kennis dat nog onver wacht v?n ons is heengegaan onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Willielmina van Kooten geboren van Noord v in de ouderdom van 85 jaar. Rotterdam: W. A. van Kooten Barendrecht: M. van Kooten L. van Kooten-Lycklama k Nijeholt Rotterdam: A. Niemantsverdriet- van Kooten M. Niemantsverdriet Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 25 december 1973 Boergoensevliet 76 Geen bloemen, aan huis geen bezoek. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia-ziekenhuis, Montessoriweg 1, Rotterdam. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren vrij dagavond van 7.15 tot 7.45 uur. Begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden za terdagmiddag 29 december a.s. op de Hervormde begraafplaats Charlois. Charloisse Lagedijk 680. Aankomst kapel plm. 1 uur. Psalm 23 onberijmd De Here onze trouwe God en Vader nam op de tveede kerstdag na een geduldig gedragen lijden tot Zich, onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Maria Wessel in de ouderdom van 67 jaar. Zwijndrecht: D. van Ingen Schenau-Wessel F. B. van Ingen Schenau Leiden: A. Wessel-Kwaadgras A. de Bock-Wessel Wolphaartsdijk: H. Goetheer-Wessel H. Goetheer Veenendaal: H. G. Wessel Nichten en neven Leiden, 26 december 1973 Huize „Groenhoven", Witte Rozenstraat 21 Corresp. adres: Maasplein 46, Zwijndrecht De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Groenhoven", ingang Witte Rozenstraat 19. Bezoek aan de rouwkamer: vrijdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 29 december a.s. in Huize „Groen hoven" aanvang 9.00 uur, waarna de begrafenis te 10.00 uur zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats „Rhijnhof Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van dt begraafplaats. Heden nam de Here, geheel onverwacht, tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa, onze Broer, Zwager en Oom Jacob Matbhijs Nieuweniliuizen op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: I. Nieuwenhuizen-Plas 's-Gravenhage, 25 december 1973. Elsstraat 92. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.00-21.00 uur. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden zaterdag 29 december om 10.30 uur in de Westduinkerk, Fahrenheitstraat 709, waarna de begrafenis om 11.45 uur zal plaatsvinden op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2A te 's-Gravenhage. Heden overleed onze geliefde Tante en Oud tante "Wilhelmina Gardina Beekenkamp-Kerkliof weduwe van W. F. C. Beekenkamp in de ouderdom van 90 jaar. Rotterdam, 25 december 1973 „Atrium", kamer 109 Karei Doormanstraat 143 Den Haag: A. W. Verduyn Heemstede: G. F. Verduyn Castricum: H. A. Hinloopen-Verduyn R. Winloopen Tooske, Arjen De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 29 december a.s. om 11 uur op de begraafplaats „Hofwijk" te Overschie. Heden nam de Here tot Zich mijn innig geliefde Man, onze Broer, Zwager en Oom Johannes Gerardus Alting in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam: T. G. Alting-Steeneveld Voorschoten, 24 december 1973. Voorstraat 5. (Geen bloemen). Een bijzondere dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de 'Ontmoetingshal' van de Nederl. Hervormde kerk aanvang 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de Nederl. Hervormde kerk. Na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in 'de Werf* (zijzaal bij de Geref. kerk) Leidseweg 19. Op zaterdag 22 december 1973 werden wij opge schrikt door het bericht dat één onzer verpleeg sters Marja de Jong geboren 9 augustus 1951 door een noodlottig ongeval om het leven was gekomen. Vanaf 1 september 1970 gaf zij haar zorg aan onze jongens en meisjes. Wij allen zullen haar missen. Met de ouders, de familie en verloofde van Marja willen wij zeggen: 'Veilig in Jezus armen, veilig aan Jezus hart. Noordwijk, 22 december 1973. Directie en Personeel Dr. Mr. Willem van den Bergh Stichting. Noordwijk-Binnen. De tijd mag wat dringen op oude jaarsdag: voor gezelligheid bestaat er geen verschil tussen „oud" en „nieuw". Met'n slokje en 'n hartig brokje kabbelen we gezellig keuvelend van't ene jaar in't andere. Wie wil er nog een glaasje? Wie nog gemengde nootjes of studentenhaver? En tussendoor feeste lijk zoet: bonbons, roomboterkoekjes, cake, ijs wellicht.Gezelligheid kent geen tijd. Niet met oud en nieuw. Niet bij Jamin. Studentenhaver, zakje 175 gram Japanse zoutjes, zakje 100 gram Gemengde nootjes, zakje 150 gram Kroepoek, zakje 50 gram Wafelbolletjes, zakje 75 gram Zoute rondjes, zakje 75 gram dexeweek: Kersenbonbons 150 gram Roomijs 1/1 liter gezïnspak Frites Flips Bami noten {leze aanbiedingen s©f< Heden is van ons heengegaan onze beste Vriend en Collega L. H. Vroom Wij zullen hem node missen. Amsterdam, 24 december 1973. Namens de medewerkers (sters) van drukkerij Spin/van Mantgem B.V. B. P. H. Opdam, voorzitter. J. H. Bremer, secretaris. Hierbij geven wij U kennis van het overlijden van onze Medewerker, de heer L. H. Vroom Zijn plichtsbetrachting en betrouwbaarheid waren niet te overtreffen. Wij zullen hem node missen. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 27 december a.s. des morgens te 11 uur op de Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126, Amsterdam. Amsterdam, 24 december 1973. Commissarissen en Directie van drukkerij Spin/van Mantgem B.V. N.Z. Voorburgwal 271-287, Amsterdam. Heden nam de Here tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijkheid onze lieve Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Elisabeth Lena van Egmond weduwe van G. van Rij in de ouderdom van 78 jaar. Enschede: J. van Rij M. van Rij-Houben Leiden: G. van Rij K. van Rij-Tolsma Jac. van Rij C. van Rij-Verbeek N. van Rij K. van Rij-Spaargaren J. N. van Rij Voorthout: G. van Rij-van Egmond N. van Egmond-van Rij Jac. van Egmond Klein- en Achterklein kinderen en verdere familie. Leiden, 24 december 1973 Hoge Morsweg 40. Corresp.adres: Hoge Morsweg 31. Bezoek aan huis gaarne donderdagavond van 7.00 tot 9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 28 december a.s. in de aula van de Ge reformeerde begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg, aanvang 13.00 uur, waarna de begra fenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de zaal van de 'Emanuëlkerk', Kerkstraat 7 te Rijnsburg. Langs deze weg willen wij u danken voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze Zoon Peter Andries Guyt Namens de familie: J. C. Guyt Troelstrastraat 96. Katwijk aan Zee. Op de avond van het kerstfeest, verkreeg voor ons nog geheel onverwacht, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Inzetje Kempenaar op de gezegende leeftijd van 81 jaar „der wereld hoogst verlangen, des harten heiligst goed". God nam Zijn kind in Zijn heerlijkheid op. 's-Gravenhage: J. Kempenaar C. Kempenaar-Brewe Alphen a.d. Rijn: D. Kempenaar Neven en nichten De Gereformeerde Kerk van Leimuiden en andere vrienden en kennissen Leimuiden, 25 december 1973 D. Stapenséastraat 8 Corr. adres: Huize „Parkzicht". Vijverstraat 7, Alphen a. d. Rijn. De uitvaartdienst in de Ned. Herv. Kerk te Lei muiden zal D.V. plaatsvinden zaterdag 29 decem ber v.m. 11 uur, waarna we haar lichaam te ruste hopen te leggen op de algemene begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 december 's avonds van-8-9 uur in het sterfhuis en na afloop van de teraardebestelling, in het Jeugdgebouw van de Ned. Herv. Kerk te Leimuiden. u 9.^ "HET ZOiNNEHUIS- VLAARDINGE>T (van de Chr. ver. tot ver pleging van langdurig zie ken 'Het Zonnehuis') vraagt een Diploma inrichtingsassistente strekt tot aanbeveling Minimum leeftijd 18 jaar. De mogelijkheid tot intern wonen is aanwezig. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te rich ten aan de direktrice van „Het Zonnehuis-Vlaar- dingen", Dillenburgsingel 5, Vlaardingen. Tel. 010- 34 19 22. GESPRONGEN- OF SCHRALE LIPPEN Pijnlijk en ergerlijk: je voelt ze de hele dag. Gelukkig helpt Blistex- de nieuwe amerikdan- se lippencrème-direkt Blistex maakt je lippen zó weer gaaf en zacht: je kunt weer gewoon IMPRESSIES UIT HET r\LL« LAND VAN DE BIJBEL UOOf UKNG J3g( LAND VAN JAHWf Een boek met schitterende kleurenfoto*» van Israël. U ziel plaatsen waar zich allerlei bijbelse gebeurtenissen hebben getpeeld! In de tekst van Okke Jager gaat de bijbel erbij open. Verwijzh neer de bijbelse historie en waardevolle kanttekeningen wo< afgewisseld door boelende meditatieve beschouwingen. Door het samenspel van woord en beeld een boek ven bijzo karakter. In zijn fraaie uitvoering een vorstelijk geschenk. Vtrkrljgbiu b de boekhinda/ f21 EEN BOEK VAN ZOMER KEUNINO - WAGENINl in gedichïen en kleurenfoti Het Paard in de dichtkunst Een fraai uitgevoerde bundel met 42 verzen van bekende dichters. Geïllustreerd mer een aantal bijzondere kleurenfoto a. Gebonden f 10.90 Werk ven Gerrit Achterberg. Hans Andreus J. B. Ctiai Edmond de Clerc^, Jan G. Elburg Ida G. M Gerhardt Gd Gezeile. Jan Hanlo Ed. Hoornik. L Th. Lehmann. Jen Luyt H. Marsman Willem de Mérode Jo Mihaiy Maurits M Paul ven Ostayen. Jacques Perk. Michel van der Plee. I Prins. J. W. Schutte Nordholt M. Vasalis en anderen. In de serie Miniaturen waarn ook verschenen de did bundels Liefde. Moeder. Kinderen en Dieren Verkrijgbaar in de boekhandel njj ZOMER e KEUNING - WAGENINGI

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 8