Daf-riiders boffen alweer! Adverteren doet verkopen 15 liter benzine per week... Familieberichten GEMEENTE AMEIDE ZEEHENGELEN UV Dal-rijders zijn boilers! Mogen zij u een zorg zijn? 1 Woonplaat}) ENGELS NEDERLANDS Woontipsvoor kamerbewoners Serviceflat 'BILTSTEYN te. De Bilt VERÉCOSBV. TROUiW/KWARTET MVWDAG 24 DECEMBER 1973 K)t Wij hopen D.V. op 7 jan. a.s. het feit te herdenken dat onze geliefde Ouders G. Spijker H. H. Spijker-Geerling 25 jaar geleden elkaar het ja-woord hebben gegeven. Gelegenheid tot gelukwensen 7 jan. 1974 van 19.00 tot 21.00 uur in de Petrakerk, Surinamestraat te Leiden. Hun liefhebbende kinderen en kleinkinderen Surinamestraat 170, Leiden. Enige kennisgeving. Maar, blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal. ontwaakt. Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen. Verzadigd met Uw Godd'lijk beeld. Heden overleed mijn innig geliefde Man, onze liefdevolle Vader, Groot- en Overgrootvader Pieter Jacobus Gijsbertus Polliuijs in de ouderdom van 76 jaar. Heiloo: J. H. Polhuijs-'t Hart J. H. Polhuijs R. P. Polhuijs-de Viet Amsterdam: Hannie en Leo Asten: Peter en Wil Karin, Elsje Leiderdorp: J. K. Schalkers-Polhuijs S. Schalkers Sandra, Sieto Leiderdorp, 22 december 1973. Louise de Colignystraat 7. (Geen bezoek, geen bloemen en toespraken) De rouwdienst zal gehouden worden, donderdag 27 december a.s. in de aula van de Algemene Be graafplaats aan de Hoogmadeseweg. aanvang 12.30 uur .waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Op Zijn tijd, maar voor ons plotseling, nam de Here tot Zich mijn innig geliefde onvergetelijke Man, onze lieve, zorgzame Vader, Zoon, Broeder, Zwager en Oom Arie Maarten de Jong echtgenoot van Geertje van der Lelij, op de leeftijd van 56 jaar. 'De Heer is mijn Herder*. G. de Jong-van der Lelij Joost Truus en Thijs en verdere familie. Maasdijk, 22 december 1973 Lange Kruisweg 46 Gelegenheid tot condoleantie aan het woonhuis van 3.005.00 en 7.009.00 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 27 december a.s. des namiddags om 1.30 uur in de zaal achter de Ned. Hervormde Kerk te Maasdijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maasdijk. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden, door een droevig onge val, van onze innig geliefde Dochter, Zuster, Be huwdzuster, Tante en Verloofde Marja de Jong op de leeftijd van 22 jaar. 'Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart'. W. C. de Jong M. de Jong-de Zeeuw Ina Herman Joma - Aad en Inge Janneke - Han en Martien Simon Maasdijk, 22 december 1973 Tuindersweg 21 Liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula op de Alge mene Begraafplaats te 's-Gravenzande. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 27 december a.s. des namiddags 3.15 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te 's-Gra venzande, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na een moedig gedragen ziekte heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve zorgzame Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Hermina van Olst-Goudbeek weduwe van E. J. van Olst in de leeftijd van 71 jaar. Apeldoorn: E. J. van Olst J. van Olst-Licht 's-Gravenhage: J. van Olst en J. van Geelen K. van Olst G. van Olst-Ankersmit Eindhoven: J. J. van Olst J. J. van Olst-Vos Rijswijk (Z.H.): C. de Koff-van Olst J. de Koff 's-Gravenhage: H. van Olst J. van Olst-Roos Deventer: H. J. van der Veer-van Olst E. M. A. van der Veer klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 22 december 1973 Huize 'Uitzicht', Daal en Bergselaan 52. Corr.-adres: Bunschotensestraat 81. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 27 december om 1.30 uur in Huize 'Uitzicht', waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats 'West duin', Ockenburghstraat, Loosduinen. Heden nam God tot Zich onze lieve, zorgzame Vader, Schoonvader, Grootvader, Zwager en Oom, Johannes Vrolijk weduwnaar van Catharina Elisabeth Dun op de leeftijd van 81 jaar. Mede namens verdere familie: M. A. Goïnga-Vrolijk H. P. Goïnga J. T. Vrolijk C. Ch. Vrolijk-Buijing en kleinkinderen Waddinxveen, 23 december 1973. Groensvoorde 154. Vader is opgebaard in de rouwkamer Atropos, Van Boetzelaerlaan 292 te 's-Gravenhage; be zoek donderdagavond van 6.308.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 28 december om 2.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Vertrek van het woonhuis Seinpoststraat 36, Scheveningen om 2.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Tot onze droefheid nam de Heere voor ons zeer plotseling van ons weg mijn geliefde Zoon, Broer, Zwager en Oom Cornells Boon in de leeftijd van 46 jaar. P. Boon Broers, Zusters en verdere familie Nieuw Lekkerland, 22 december 1973. Plutostraat 24. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren Tweede Kerstdag van 3.00—4.00 uur n.m. in het Bejaardencentrum, Hoogaarslaan 14. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. 27 december a.s. op de begraafplaats te Nieuw Lek kerland om 14.00 uur. Vertrek vanuit Bejaardencentrum Hoogaarslaan. 'Ik zal voor eeuwig bij U zijn' Heden nam de Heere tot Zich na een geduldig gedragen ziekte onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Arina Dijkhuizen op de leeftijd van 60 jaar. Scheveningen, 22 december 1973 Bevelandsestraat 4. Mede namens verdere familie: W. Dijkhuizen. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 27 december te 3 uur in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Bevelandsestraat 4 te 2.45 uur. Na voorzien te zijn van de genademiddelen van de H. Kerk ging heden nog onverwacht van ons heen onze lieve Moeder, Behuwdmoeder, Groot moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Wilhelmina Hendrika Maria van Beek-Seni op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: J. A. P. van Beek. 's-Gravenhage, 22 december 1973 Hugo de Grootstraat 30. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Tasseron', Conradkade 41a. Bezoek le en 2e kerstdag van 14.00-15.00 uur. De plechtige Heilige Mis van Requiem zal worden opgedragen in (je Parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvan gen, Elandstraat, op donderdag 27 december om 12.30 uur, waarna de crematie plaats heeft om 13.30 uur in het crematorium 'Ockenburgh' aan de Ockenburghstraat, Loosduinen. In Jezus ontslapen, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Maria Cornelia Hendrika van der Meij-Kooreman in de ouderdom van 77 jaar. Leiden: H. van der Meij E. Kooreman 's-Gravenhage: G. Wijnbeek-van der Meij Hazerswoude: D. Kok-van der Meij J. Kok Nichten en neven Leidschendam, 22 december 1973. Veursestraatweg 230. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 27 december a.s. in de aula van de Algemene Be graafplaats 'Rhijnhof' te Leiden, aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvin den. Na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. 'Nu blijf ik bij U voor altijd' Psalm 73:9 In Jezus is ontslapen, voor ons nog onverwacht, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Gé van der Bilt op de leeftijd van 59 jaren. A. van der Bilt-Doornheim W. G. Zwaan L. Zwaan-Brussaard H. van der Bilt-Kok A. N. van der Bilt-Jager M. van Veen-van der Bilt Cb. van Veen A. E. van der Bilt L. van der Bilt-van Die. 's-Gravenhage, 23 december 1973 Thomsonlaan 229. Correspondentie-adres: Zonnebloemstraat 227. Geen bezoek thuis. Rouwbezoek aan de rouwkamer Frederik Hen driklaan 7. Tweede Kerstdag van 14.00-15.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 27 december in de aula van de begraafplaats 'Oud Eik en Duinen', Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage om 13.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf Nieboerweg 203 om 13.30 uur. VOORBEREIDING BESTEMMINGSPLAN De burgemeester der gemeente Amcide maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22, lid 2 van de wet op de ruimte lijke ordening bekend, dat met ingang van 20 december 1973 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inazge ligt het besluit der gemeente Ameide. genomen d.d. 19 december 1973, no. 4, waarbij is verklaard dat een be stemmingsplan wordt voorbe reid voor een gebied hetwelk is aangegeven op de bij genoemd besluit horende en als zodanig gewaarmerkte krant. Ameide, 20 december 1973 burgemeester van Ameide, D. Wessels Dc Heere heeft gegeven, de Heere heeft genomen: de naam des Heeren zij geloofd. Heden werd van onze zijde weggenomen ons ge liefd Zoontje, Broertje. Kleinzoontje en Neefje Tino in de aanvallige leeftijd van 5maand. R. van Agteren G. van Agteren-de Haan Els, Pieter en Ingrid Dordrecht, 21 december 1973. Iepenlaan 28. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 27 de cember a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbeldam, om 14.30 uur. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, die wij hebben ont vangen na het overlijden van mijn geliefde Vrouw, onze Moeder en Oma Johanna Aleida van Straalen-van der Houwen zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Abr. van Straalen Honselersdijk, december 1973. Enige algemene kennisgeving Heden overleed, geheel on verwachts, mijn lieve Man. onze Vader, Schoonvader en Opa Leendert Nolen op de leeftijd van 59 jaar. Dordrecht: Th. E. M. Nolen- Bekkering Klaaswaal: A. Steenbergen-Nolcn B. G. Steenbergen Amsterdam: J. J. Nolen IJ. Bokma Gorinchem: L. Nolen A. Nolen-Visser Steenbergen: 'N.B.l: C. Hoogenboom-Nolen G. Hooeenboom Noordwijk a. Z.: P. H. A. Nolen A. N'olen-Megchelse Amsterdam: W. Nolen A. H. L. Nolen-Alleman en kleinkinderen. Dordrecht. 22 dec. 1973. Zuldendijk 223. De crematie ral plaatsheb ben donderdag 27 december a.s. in het crematorium Rot terdam-Zuid om 8.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 7.45 uur. Na afloop van de crematie 's er "plofcnheirl tnt rondo- i in do koffiekamer van crematorium. Tari Bij beschikking van de Kanton rechter te Arnhem van 12 de cember 1973 is aan Jantina Cobi Groen, geboren te Gorinchem J maart 1954, wonende te Gorinchem aan de Revetsteeg 2, handlichting verleend tot het uitoefenen van een bedrijf, waarin zelfgemaakte dames- en kinderkleding wordt verkocht tot het beschikken over de inkomsten en het doen van uit gaven tot dat bedrijf betrekke lijk. door Iwan Garay en Cor van Heugten Handboek voor het vissen op kabeljauw, zeebaars, makreel, harder, geep, bot, schar, tong, enz. Met een overvloed aan praktische aanwijzingen. Gebonden f 14,50 Verkrijgbaar In de boekhandel L J. VEEN WAGENINGEN r. ipe Natuurlijk! Want met die vijftien litertjes kan zo'n DAF heel wat kilometers aan. Immers, in die DAF zit de uitgekiende Variomatic. De geboren benzine- bespaarder. Want de Variomatic schakelt van versnelling naar versnelling met een konstant toerental van de motor (lees: benzineverbruik). Bovendien zorgt de Variomatic dat de motor altijd precies in de juiste versnelling zit. Dat kan als je duizend versnellingen hebt En daardoor win je heel wat van die vijftien liter benzine. Zeg dat maar eens van een gewone handgeschakelde auto of een gewone automaat Bovendien boffen DAF-rijders extra. Iedere DAF-rijder is bij zijn eigen, vertrouwde dealer welkom voor een gratis "ZUINIGHEIDS-CONTROLE". Op alle zuinigheidspunten wordt de DAF gecontroleerd. Zodat DAF-njders dankzij de Variomatic en de"ZU!NIGHEIDS-CONTROLE"in een goed afgestelde en gecontroleerde auto zo'n beelje de zuinigste automobilisten van Nederland zijn BON IK WIL OOK BOFFEN. Stuur mij daarom vrijblijvend alle informatie over het DAF programma: i in envelop zonder post- I zegel aan DAF, Antwoordnummer 2000, Eindhoven, j DAF NEDERLAND PERSONENAUTO B.V. Papoealeider Nic. Jouwe vraagt u voor de kinderen van zijn verdrukte volk alle hulp die mogelijk is. Laten zij een zorg zijn! Geef uit uw hart en maak harten van anderen blij-met uw hulp Postgiro 243000 Eindhoven Bank: Amrobank Eindhoven h Stichting Hu|p aanPap^'v""n7 COMENIUS COLLEGE Christelijke Scholengemeenschap voor V.W.Q. en II.A.V.O. Bizonlaan 1 Hilversum Tel. 02150-15751 Met onmiddellijke ingang zijn te vervullen de vol gende vacatures: 10 uur (ter vervanging wegens ziekte) Sollicitaties aan de rector aan het adres der school. Peter Fuyt Goede Ideeën van een binnenhuisarchitect Hoö u van een beperkte ruimte zonder hoge kosten Iets leuks kunt maken. Er zitten meer mogelijkheden in uw kamer dan u denktl Mat tekeningen f 11,90. Verkrijgbaar In de boekhandel In samenwerking met het Bouwcentrum uitgegeven In de Casa-reeks van KLUWER ALGEMENE UITGAVEN WAGENINGEN GRATIS ZUINIGHEIDS CONTROLE Ga naar uw DAF-dealec. Hij controleert gratis: Optimale verbranding Carburateurafstelling Compressie Bougies Ontstekingsafstelling Bandenspanning In het centrum van Nederland, met in de direkte omgeving schit terende wandelbossen en parken ligt onze exclusieve serviceflat. De bushaltes naar Utrecht-Zeist- Arnhcm - Doorn - Amersfoort - Veenendaal liggen voor de deur! Met de trein Utrecht bent u bin nen drie kwartier in Amsterdam - Rotterdam - Den Bosch etc. Idealer leven en wonen - zo cen traal als maar mogelijk is - is nauwelijks denkbaar. De exclusieve appartementen (2- en 3-kamerflats) liggen alle op het zuiden, zijn ruim van afme ting (w.o. woonkamer 4x8, slaap kamers 4 x 6 en 4 x 4, loggia 2 x 4 m) en luxueus afgewerkt. Iedere flat heeft naast een royale, fraai betegelde badkamer tevens een grote berging. De garages in het souterrain (vorstvrij!) zijn met liften bereik baar. Aan geluidsisolatie is bijzondere aandacht besteed. Doei :n er ent' de 1 warme maaltijden aan huis be natl zorgd. ICL 1 met dieetmaaltijden wordt reke ,ntal ning gehouden, extra maaltijden voor gasten oj verzoek. )e nste centrale verwarming (aardgas) -j j, ook buiten stookseizoen. '2x2 uur per week huishoude lijke hulp. recreatiezaal aanwezig evenals^st ing. mva van liften. 1 volledige staf personeel beschikjfo.'a] tWi Leo 'een -link ,500,tofae. r d« van Huurprijzen: vanaf 799,to 1.130,— per maand. Koopprijzen: vanaf 145.000,— k.k. De servicekosten (waarin naast d^ewo kosten van verwarming, onder5 lei houd tuin, huishoudelijke hulp e d„ tevens de warme maaltijdei ^fg, begrepen zijn) variëren van 50< die per maand (1 pers./2k. flat) toFlara 590 per maand (2 pers./3k flat n df int RCL. ite ii ndei de onde pr st kore doe hela. aan MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN Provinciaieweg 31 - Bunnik Telefoon (03405) 13 94* Lid van Ned. Bond van Makelaars (N.B.M.) Lid van het Makelaars Computer Centrum (M.C.C.) de zijn een hi, erde 'L-aa I Te: n ha •RC1 van net d die iang<

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14