[atwijks inspiratie weg na snelle Zwart Wit-goal leinenoord kan dit leer niet stunten oordwijk: nu geen problemen Bolnes houdt RVVH lang op afstand Slecht voetbal bij Die Haghe-CSVD0-1 t STANDEN iff mSLl Uitslagen reserves Feyenoord-reserves tegen Zwart Wit '28 Microkorfbal in Krimpen Voorne st in yorm mOUW/KWAiRTET MAiAAUiAG 24 DECEMBER 1973 SPORT K13 wil WIJK De bekerconfrontatie ijk-Zwart Wit (1-3) werd niet dót akelstuc. dat men had mogen ichten. Slecht werd er niet geac- Maar de animo om er een kelende partij voetbal van te n. wat de paar honderd kijkers lijk wil in het vooruitzicht leek orden gesteld, ontbrak. 'Zwart verwachtte een stevige wedstrijd', te Piet Boekee later op, 'maar rerd het niet. Katwijk was, eer- ezegd. niet erg geïnspireerd'. k-Zwarl Wit werd een gezapige •ting zonder hoogtepunten, ik hechtte er ook weer niet zó varde aan', verduidelijkte Kat- oefenmeester Hans Verkuylen, schouwde het meer als een zwa- lining. Want normaal gesproken Iwart Wit tóch te sterk voor ons. impetitie is veel belangrijker'. Hautain tikkend Zwart Wit stuurde Katwijk tijdens de ouverture van het kastje naar de muur, al meteen resul terend in een huldiging van Cees Wander, wiens kopstoot na corner van Jos Roestenburg onhoudbaar in het net caramboleerde: 0-1. De Rotterdammers bleven aanvanke lijk de strijd dicteren zonder overma tige krachtinspanningen te leveren. In die periode bezorgde getructe Flip van Waardhuizen zijn directe tegen strever Dick Harrison duizelingen. Dat Ton Viergever met een beheerste knal (vanaf de rand van het straf schopgebied en via de onderkant van de lat) na dertig minuten de marge vergrootte illustreerde hóé Zwart Wit toen domineerde. Zwart Wit nam daarentegen spoedig stoom terug. De passes werden slordi ger en nonchalant werk vierde hoog tij. Adri Wander verslikte zich in de zeker niet ongevaarlijke Wim van Beelen, waarna Lolke Lolkema een Katwijks feestje voorkwam. Zwart Wit's sluitpost tastte wèl mis bij een hoekschop van verdienstelijke Leen de Best. Maar Hans Helleman elimi neerde Cees Guyt's kopstoot op de doellijn. Kort voor de pauze sloeg Katwijk toch nog verdiend toe. Wim van Beelen worstelde zich (nadat Leen de Best hem de ruimte inzond) langs Rien van den Heuvel en Lolke Lolkema was vervolgens kansloos: 1-2. Wie toen oen spannende affaire ver wachtte, kwam bedrogen uit. Wim van Beelen zag zich weliswaar al di rect in een uiterst reëele positie ge manoeuvreerd na een ontstellende communicatiestoornis in Zwart Wit's afweerlinie, doch was blijkbaar zó on der de indruk van die mogelijkheid dat hij pardoes in Lolkema's (be trouwbare) handen mikte. Ondanks Katwijks lichte veldover- wicht dedan zich daarna niet veel kansen voor. Én daar Zwart Wit wei nig geestdrift meer akn de dag legde (Boekee langs de lijn: 'Jongens, waar blijft die overtuiging?), viel er niet veel meer te genieten. Katwijks vuur lijn bleef te veel afhankelijk van Wim van Beelen, omdat Johan van Egmond een figurantenrol was toebe deeld en Huig Schaap (technisch erg begaafd) voornamelijk achter het front optrad. Voeg daarbij de weten schap dat meest aanvallende midden velder Leo Haasnoot zich constant liet verleiden iot minder sportieve hande lingen (hij trapte onder meer Frans Stuur na zonder dat goed leidende ar biter Jansen het zag), waardoor zijn concentratie onnodig wegebde, dan zijn Katwijks povere aanvalsacties wel te verklaren. Niet imponerend Zwart Wit be schouwde het treffen blijkbaar als een verplicht nummer. Opvallende consta tering: de voorlopig met voetbal ge stopte Ferry ter Mors werd wèl danig gemist. Dieptepasses om een voor beeld te noemen zag men dit keer niet. Al was dat ook weer niet zó ver bazingwekkend, omdat Jos Roesten burg (té statisch) geen enkele indruk wist te maken, Frans Steur veelal on nodig arbeid verrichtte op het mid denveld (kenmerkend voor Steur, wanneer hij uit vorm is) en Flip van Waardhuizen zich in het circus waan de en zich te individualistisch toonde. En bovendien leverde Ton Viergever opvallend pover werk af (voor Piet Boekee een reden Victor Meertens in de slotfase weer eens te laten opdra ven). Overigens kwamen wel Krijn Helleman (Van den Heuvel schoof op naar de tweede lijn) tot acceptabele prestaties. Uitgerekend Victor Meertens werd verantwoordelijk voor de inleiding van Zwart Wit's derde en beslissende goal. Katwijks onzekere goalie Hans van Beelen (Kees Koelewijn was met angina thuis) was zo gelukkig Meer tens' draaiende voorzet niet over maar juist onder de lat in eigen net te tikken: 1-3. Verkuylen tenslotte: 'We mogen dat die jongen niet aanre kenen. Hij >s onze vaste reserve-keep er. Altijd cit hij op de bank. Dan is het logisch, wanneer jc wat wedstrij dritme mist'. KATWÏJK-ZWAR WIT 1-3 (1-2) 5. C. Wander 0-1 30. Viergever 0-2, 43. Van Beelen 1-2, 81. H. van Beelen (ei gen doel) 1-3. Toeschouwers 250. Ar biter Jansen. Bijzonderheid: de arbi ter arriveerde te laat, omdat hij in de veronderstelling was de wedstrijd Naaldwijk-Zwart Wit te moeten lei den KATWIJK: H. van Beelen, Harrison, Kruit. Guyt en G. de Best, J. Haas noot (J. Hasenoot), L. de Best en L. Haasnoot, Schaap W. vam Beelen cn Van Egmond. ZWART WIT: Lolkema, Van der Hei de, A. Wander, C. Wander en Helle man, Viergever (Meertens), Van den Heuvel en Van der Sande, Roesten burg, Steur en Van Waardhuizen. WIM HUISMAN 0 regelmatig naar winst: 3-0 JENOORD Ditmaal herhaalde de geschiedenis zich niet. Op 27 januari van dit jaar moest SHO derde ronde van de KNVB-beker verrassend het onderspit delven tegen Heinenoord, dat met 2-1 T?4jwe zijn nu in het seizoen 1973/1974 pas aan de eerste bekerronde toe maar dat vormde geen be- 1 om Heinenoord-SHO in dat programma te passen. Zo'n slordige 800 kijkers omzoomden in Heinen- het speelveld in de verwachting wellicht opnieuw met enige sensatie rekening te moeten houden. 2de klas B Arnemulden NSW HBSS sss Rijsoord Dlnteloord wam er echter helemaal niet uit op heel regelmatige wijze be- eersteklasser SHO een 30 nemfeinning op de vierdeklasser Hei- Wetfcrd. Het is heerlijk als je als te \hrter toch altijd nog lichtpuntjes Hoe kt. Zo ook die van Heinenoord a afloop tegen een Beijerlander rkte 'De stand is nu gelijk, 11, Pli ebben een keer gewonnen en jul- ik.' Hetgeen niet wegneemt dat deci volgende ronde alleen SHO mag n.ie men! hien is het winnen van de toss •zwa keer al beslissend geweest. Jaap VQ|per koos wind mee, Heinenoord aftrappen en deed het in de ng die meestentijds tot de groot- irg Wapenfeiten leidt namelijk van de ne af om dan na de thee met en ziel storm te lopen. Nu had p deze manier beginnen slechts rolg dat SHO, in vergelijking irig maal nu als gewaarschuwd voor twee tellend, in de eerste lelft volledig domineerde. Heine noord werd niet alleen op eigen helft maar ook in de verdediging gedrukt. Dat leverde mede als gevolg van wei nig imposant aanvalsspel van SHO voorlopig niet veel gevaar op maar na 20 minuten toch wel een achterstand. Van grote afstand schoot Jan den Boer op doel en waarschijnlijk zou dit geen treffer hebben opgeleverd wanneer niet Gilles Kooyman de bal met het hoofd had beroerd die daar door nu met een sierlijke boog over keeper Jaap van der Heijden in doel terecht kwam (01). In de 38ste minuut werd het 02 toen Van Bennekom keihard van 40 meter de roos trof. Tweemaal in deze helft kwam Jaap Remmers in gunsti ge positie, maar keeper Groenenberg was óf tijdig uit zijn doel óf had met het rollertje geen moeite. Door te weinig steun kon ook na rust Heine- noord's aanval slechts sporadisch ge vaarlijk worden. Een inzet van Reed ijk, door een vallende v.d. Hoek met de arm beroerd, leverde na een kwar tier een penalty op die Reedijk sim pel in 03 omzette. Van Sliedrecht mocht hierna zijn rentree maken in de plaats van Gerard de Groot, die zijn 250ste wedstrijd voor het stan daardteam van SHO speelde en daar voor een horloge met inscriptie ont- 'vlng alsmede zijn vrouw bloemen. Heinenoord kreeg een paar kansen, maar Leeuwenburg vond Groenenberg op zijn post en Piet Havelaar, toch wel een der beste Heinenoord-spelers, mikte rakelings naast. De sterkere- middenveldbezetting van SHO bleek van doorslaggevende betekenis al had die in feite tot nog meer rendement moeten leiden. Arbiter 't Jong behaal de met zijn leiding ruimschoots een voldoende. HEINENOORD: d. Van der Heijden; a. Verbaas, Kooyman, v.d. Hoek en De Vlieger; m. Havelaar, Verheij en Groenendijk; v. Leeuwenburg, Rem mers en Bijl. 11—16 10—14 10—13 11—12 10—11 10—10 ïi—ia 11—16 10—12 10—12 10—12 10—11 's-Gravenzando 109 4de klas D Nw. Lekkerland 10-15 Heinenoord 8—12 Strljen 10—11 Pelikaan 10—11 Groot Ammers 1011 9—10 4A Zuid Veen Almkerk Wilhelmlna Zwal. Boys Nlvo Sparta 4B Zuid WN AZVV BWR Wolphaartsdljk 1013 Kloetlnge 10—12 Krabbendljke 10— 9 10—19 9—12 10—11 10—11 10—18 11—15 11—15 AS WH Jodan Boys Meeuwen Voorne Zwaluwen Loosduinen JAC Rijnsb. Boys DUNO Excelsior P, DSVf ASH Asperen Arkel Haatten Meerkerk Wleldrecht B rakel GDC Roda Boys BVC Heukelum Rust Roest The Gunners Chrlslandla Kapelle Nieuwland Verseke Wlssenkerke 10— 8 10— 8 10— 8 10— 7 10— 6 10— 9 10— 9 10— 8 10— 9 10— 8 10— 7 Cees van Bennekom in actie tijdens de streekderby tegen Heinenoord. SHO: d. Groenenberg. a. Nobel, Schip per, Hitzers en Bravenboer; m. Boom- an, Reedijk en De Boom; v. Den Boer, Van Bennekom en De Groot. HEINENOORD—SHO 0—3. Na 20 min Den Boer 01), na 38 min Van Bennekom 02. Rust. Na 15 min. Reedijk (strafschop) 03. Arbiter 'tJong. 800 toeschouwers. DEN HAAG Het klasseverschil tussen vierdeklasser Die Haghe en eersteklasser CSVD is in het bekertreffen nauwelijks tot uiting gekomen. De top-amateurs trokken uiteindelijk aan het langste eind middels een goal van Peter van der Meer, zeven minuten voor tijd maar dat mocht nauwelijks verdiend heten. Hoewel slechts weinigen naar een ver lenging verlangd zullen hebben, zou een beslissing in die extra tijd en bij voorkeur via strafschoppen, nog het meest op zijn plaats zijn geweest: geen van beide teams kon namelijk aanspraak op de overwinning maken. Die Haghe niet, omdat het er daar al met al toch te weinig kwaliteit voor in huis had en CSVD niet, omdat het zonder meer slecht voetbalde. Ongeïn spireerd, zonder enige overtuiging en uitzichtloos traden de Delftenaren op. Als excuus kon aangevoerd worden, dat men met vijf invallers aantrad. Het hele middenveld, Pleun van den Akker, Rob Doorduyn, Nico Praagman liet verstek gaan en Ton Zoutendijk en doelman Hennie van Oort ontbra ken eveneens. De wedstrijd kende vooral te weinig hoogtepunten om interessant te zijn. Met name in de eerste helft wisten de teams vrijwel geen kans te creëren. Het wel hardwerkende Die Haghe. dat in linksback Leo Huisman de meest verdienstelijke speler had, kwam voorin duidelijk te kort tegen de ge routineerde verdedigers Verschoo, Van Oosterom, Schuytemaker en Wil- ligers. En mocht er dan nog eens iets doorkomen dan toonde de jeugdige invaller-doelman Paul Oortwijn zijn capaciteiten. Maar in totaal, schoot met name de aanvalslijn Theo de Wit, Rob van Drongelen, Paul Fackenberg toch tekort Het veldspel van de Hagenaars was vaak niet onaardig, maar miste op het oog te veel aanvallende bedoelingen. Typerend was, dat de thuisclub in fei te slechts één maal een kans kreeg. Middenvelder Piet Rietberg kwam kor kort voor tijd in een voordelige positie, maar faalde op het cruciale moment Zo zelfs, dat doelman Oortwijn er geen hand naar hoefde uit te steken. Maar op dat moment stond het al 0 1. aangezien, de snelle linksbuiten Pe ter van der Meert kort daarvoor ade quaat reageerde op een pas van John Zoutendijk en doelman Albert Zwart kansloos liet Op hetzelfde moment maakte de lange tijd geblesseerd ge weest zijnde Jan Spaans zijn rentree. Er resteerde ook hem evenwel te wei nig tijd om nog positieve daden te kunnen verrichten. Dordtse scheids rechter Ten Braak leidde bekwaam. DIE HAGHE-CSVD 0—1. (0-0).. 87. Van der Meer 01. Scheidsrechter: Ten Braak: Res. Ie klas: Katwijk 2-Rl}soord 2 1—2. Res. 3A: Loosduinen 2-DSO 2 1—4; DUNO 2- Ouick Boys 4 1—2 Res. 3B: Schevenlngen 2-Dle Haghe 3 4t. ROTTERDAM Zwart Wit maakt za terdag van het competitieloze voetbal gebruik door te voetballen tegen de reserves van Feyenoord. De ontmoe ting, die op De Vaan wordt gespeeld begint om half drie. Andere oefenwedstrijden, die ons reeds bekend zijn: Wit Zwart-SVW (2.30), Zwaluwen-RWH (2.30) DHL- CSVD (2.30), Spijkenisse-Hellevoet- sluis (2.30), Zuidland-VFC (2.00) en Maasdam Puttershoek (18.00). Laatst genoemde ontmoeting wordt gespeeld ter gelegenheid van de ingebruik stel ling van de Maasdamse lichtinstalla tie. Komende zaterdag wordt óók gebe kerd (le ronde). In Pijnacker komt DSVP om twee uur in het veld tegen Jodan Boys. KRIMPEN AAN DEN IJSSEL De korfbalvereniging organiseert op twee de Kerstdag een microkorfbaltoernooi in de sporthal Groenendaal, waaraan wordt deelgenomen door Het Zuiden (Rotterdam), Sperwers (Rotterdam), Trekvogels (Rotterdam), Fortuna Delft, Excelsior (Delft), Die Haghe (Den Haag), PKC (Papendrecht) en het organiserende KOAG. Om tien uur wordt begonnen. De finale begint om vijf uur. i2 Een even normale als regelmatige zege, zou je zeggen bij lekijken van de 5-0 overwinning, die eersteklasser Noordwijk in ferste bekerronde boekte tegen de vierdeklasser Lisser Boys. wat heet? Verloor vorig jaar Noordwijk niet op eigen terrein net destijds ook in de vierde klas spelende SV'35? Dus zo nor- -Iwas de winst van dit weekend voor de landskampioenen ook niet, maar in Lisse is het succes van Noordwijk nauwelijks in feie geweest. Bij rust al een 30 voorsprong, en daarmee in wezen risicoloos de twee de helft beginnend, had Noordwijk gedurende de gehele wedstrijd Lisser Boys zo: duidelijk in de omklemming, dat er weinig kon gebeuren. Goed, als je alle kansen op een rijtje zet, dan hadden er wellicht twee goaltjes voor het manmoedig en zeker na rust niet onverdienstelijk verzet biedend Lisser Boys ingezeten. Maar dat Noordwijk op alle gronten de betere ploeg was, kon niemand ontkennen. EEUWEN-SC VOORNE 2—0. .het windvoordeel kwamen de ITl' op het terrein aan de Westka- "'eg, stevig in de aanval. De jubi- n, die net hun veertig jarig be- de rug hebben konden ivalslust niet in doelpunten tot :king brengen. Het gejuich van dasjPPorters uit Zoutelande kwam ps na goed doorzetten van Me- rank Lievense en Dingemanse i vervolgens kansen, doch tot tfccesvolle afwerking kwam men ee enstanders van Voorne en Put- loesten zich in die periode akelijk tot het meer defensieve >epalen. Franke kwam weer tot t rerk door tegen het houtwerk te p. De teruggesprongen bal 'epo- hij naast het doel. In de twee- ft wam Voorne wat meer in de Mede door het goede werk W i tandem op het middenveld. euwse verdediging retourneerde vu alles wat er te retourneren viel oende was er voor de toch wel mde bezoekers, weinig eer te Sr(J n. Lievense deed het beter. Hij S n afgemeten pass naar Van der die op zijn beurt Franke aan :rk zette. Die schoot raak en dat A nde 20 Toen geloofde SC §eh s niet meer ïn een beter resul- cheidsrechter Brand, die de ver- ïwo is van Schiedam uit had ge- deed het zeer goed Nauwelijks verwonderlijk mocht het heten, dat Lisser Boys, op het mid denveld tegen het driemanschap Kar stens, Vreugdenhil, Barten weinig klaar kon maken. Scholten (na rust vervangen door Lingbeek), Van Ooi- jen, Möhlmann kregen het zelden voor elkaar in de beginfase van elke Noordwijkse aanval in te grijpen. Dat kon doorgaans pas gebeuren in het defensief, waar oud-Ter Leede-speler Frans Overvest als routinier en in laatste instantie de uitstekende keeper Groeneweg veel Noordwijk-succes in de weg stonden. Ook de vinnige rechts-back Varkevis- ser leverde zijn aandeel door - zij het niet altijd - bij herhaling Jan Willem Bogers de doorgang te versperren. Terwijl Noordwijk vrij regelmatig de voorsprong opbouwde, had Lisser Boys in de eerste helft slechts twee echte kansen. De eerste na een kwar tier, toen De Kooker voorzette en keeper Smit de bal net voor het hoofd van Boot kon wegtikken. De tweede mogelijkheid kwam na 32 minuten toen Van der Weerd van rechts voorzette en Van Oijen leek te scoren. Maar Smit raakte in een re flex de bal nog waardoor deze over de lat ging. Al het overigen vermeldens waardige kwam van Noordwijk, dat door te solistisch optreden van Vreug denhil en westgeest het tempo vaak onnodig vertraagde, waardoor het aan tal kansen verkleinde. Dat nam niet weg, dat Bogers na tien minuten met een lichte hoofdbeweging de bal na een voorzet van Wesigeest achter Groeneweg kopte: 01. Het duurde lang voordat het 02 werd, omdat Vreugdenhil, Bogers en Glas om strijd kansen verprutsten en schoten van Karstens het cloel misten. Uit een corner van Barten kopte Bröring na 41 minuten echter briljant in en op slag van rust onderschepte Bogers een te zachte tuwrugspeelbal en maakte er 0—3 van. Met een uitgekookte treffer na een af geketst schot van Westgeest, zorgde Karstens er vijf minuten na rust voor, dat het 04 werd. En uit een voorzet van Van Kesteren maakte Bröring er kort voor tijd - overigens onder buitenspelprotest van Lisser Boys - nog 0—5 van. Daarvoor had Groeneweg de Noord wijkse aanvalspits een prachtige kans ontnomen en had Glas een schitteren de inzet op de lat zien terugstuiten. In dit sportieve duel, dat arbiter La- bruyère redelijk leidde, had Lisser Boys best het troostprijsje van een te- gengoal verdiend. En de kans daarop was levensgroot aanwezig in de 34ste minuut, toen Van Oijen eindelijk eens door de buitenspelval van Noord wijk glipte, van ver keeper Smit om speelde, maar toen de koers naar het doel wat kwijtraakte. De snel terugge komen invaller Lumoindong stopte de inzet volgens scheidsrechter Labruyè- re met de arm, zodat De Kooker een strafschop mocht nemen. Dat gebeur- de evenwel met zo weinig overtui ging, dat keeper Smit het te zachte schot in de rechterbenedenhoek kon stoppen. LISSER BOYS-NOORDWIJK 0—5 (0—3). 10. Bogers 0—1, 41. Bröring 02, 43. Bogers 0—3, 50. Karstens 04. 86. Bröring 0—5. Scheidsrechter: Labruyère. Toeschouwers: 500. CSVD-speler Peter van der Meer met witte broek heeft zeven minuten voor tijd het schot gelost dat doelman Albert Zwart van Die Haghe zou passeren. BOLNES In de gemeentelijke cup botsing, Bolnes-RWH, begaf de for matie van Eolnes zich zonder de on langs geschorste Klootwijk, die hij op liep na een treffen met BeFair, op de zwaar doch goed bespeelbare grasmat. RVVH opereerde zonder Andró v. d. Spoel en Cris Birray, die wegens een blessure niet konden spelen. Ondanks het feit dat RWH in de eerste klasse uitkomt terwijl Bolnes zich in de Vierde ophoudt, bleek het klassever schil tussen beide teams aanvankelijk niet duidelijk aantoonbaar. Aan weerszijden werden de aanvallen inge zet zonder dat daar kansrijke momen ten uit ontstonden. De offensieve da den van RWH waren talrijker vooral door dat de gastheren zich zelden uit de verdediging waagden. Doelrijpe kansen voor RVVH kwamen slechts voort uit enkele toegekende vrije trappen welke werden genomen door Kees den Hartog en achtereen volgens door Jerry Kruit en Jan Schouten. Bij een vrije trap plaatste Den Hartog de bal voor de voeten van Fons Corenlis die het attribuut be heerst fussen de palen schoof (0-1). Trainer Suma van Bolnes verwisselde hierna Dick Kreuk voor Piet v. d. Woerdt. Laatstgenoemde bleek over een niet aflatende activiteit te be schikken getuige het gelijkmakende doelpunt wat kort daarna ontstond. Uit een vrije trap, genomen door An- dré Vlag, wist Van De Woerdt de bal scherp aan d binnenkant van de rech- terpaal achter keeper Zoeter te wer ken (1-1). In de vijfendertigste minuut werd Ge orge in 'Veld van RWH in de rug ge lopen. Scheidsrechter De Jong zag de ze overtreding over het hoofd waarna de geïrriteerde spits zich niet meer wist te beheersen en natrapte. Dat be tekende een officiële waarschuwing. RVVH zag nog juist voor de rust kans tot scoren tc komen door een gave voorzet van Jan Vlasblom waarna de bal schitterend werd ingekopt door Jerry Kruit. (1-2). Het tweede bedrijf gaf een aanzienlijk beter spelend Bol nes te zien. Na precies een uur spelen kreeg Piet van der Woerdt, weinig ge hinderd door zijn RWH-opponenten, alle gelegenheid zijn tweede doelpunt te scoren (2-2). Bolnes ging met grote geestdrift door doch slaagde er niet in het klasseverschil te maskeren. Ge vaarlijk waren de aanvalsacties niet meer en naarmate de strijd vorderde verloren ze steeds meer aan kracht In de niet al te stabiele RWH-defen- sie maakte Jan Schouten nog de sterkste indiuk. In de tachtigste mi nuut sloeg RVVH toe. Langendijk was Nugteren komen vervangen. Hij gaf een voorzet volgens het boekje en Jerry Kruit stond op de juiste plaats om in te koppen (2-3). Even later werd Kees den Hartog, na enkele spelt rs de verkeerde kant te hebben misleid, in het strafschopge bied neergelegd. Het was toen een koud kunstje voor Kruit om dit 'kerstgeschenk' van elf meter afstand te verzilveren (24). Het moegespeel- 'de, dappere Bolnes moest nog een doelpunt toe staan. Hoewel grensrech ter Onderdelinden appelleerde voor buitenspel bleef George in 't Veld at tent. De aanvalsleider ging door en trof doel (2-5). BOLNES-RWH 2—5 <1-2). 25 min. Cornells, (0-1), 30 min. v. d. Woerdt (1-1), 44 mon. Kruit (1-2), 60 min. v. d. Woerdt 2-2), 75 min. Krult (2-3), 80 min. Kruit 24, 89 min. In 't Veld (2-5). Scheidsrechter Do Jong. Toeschouwers 1000. BOLNES: Spruyt, Wey, Legerstee, Ritmeester. Sla, Liedorp, Kreuk (v. d. Woerdt), Troost, Kooy, Van Weijen en Vlag (De Jong). RWH: Zoeter, Corenlis, Van Baten burg, Schouten, Steketee, Den Hartog, Nugteren (Lagendijk), Kruit, Vlas blom en In 't Veld. STEFFEN VINK

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 13