Kamerlid dringt aan op stormnota in verband met gevaarlijke dijken Het is niet allee de make-up die'tem doet. dagpecepl AVONTUUR IN KARINTHIË Mary Stewart Joop van Tijn en Willem Ruis weg bij NOS Lavona, I Echtscheiding TROUW/KWARTET WOENSDAG 19 DECEMBER 1973 BINNENLAND/RADIO EN TV T4/D14/ Tolman ziet (nog) af v an interpellatie Van onze parlementsredaclie DEN HAAG Minister V'esterterp moet zo snel mogelijk een 'stormnota' aan de Tweede Kamer zenden, waarin een overzicht wordt gegeven van de zwakke plekken in de Nederlandse zeeweringen. Deze nota kan dan bij de behandeling van de begroting van verkeer en waterstaat aan de orde wor den gesteld. Dit is de wens van de heer T. Tolman (CHU), die hij vandaag in de Tweede Kamer zal formuleren, wanneer hij de minister vragen stelt over de stormen van de afgelopen dagen en de kritieke toestand, die door het zeer hoge water in Zeeland was ontstaan. Aanvankelijk wilde de heer Tolman deze week nog over deze zaak de mi nister interpelleren. Maar de voorzit ter van de Tweede Kamer dr. Vonde ling. maakte bezwaren, omdat er deze week en dus dit jaar geen tijd meer voor zou zijn. Het Kamerlid vond de veiligheid van de bevolking niettemin zo belangrijk, dat hij de kwestie toch aan de orde willen stellen. Daarom werd de vorm gekozen van het stellen van vragen. Als de vragen niet tot te vredenheid worden beantwoord, kan de heer Tolman altijd nog om de in terpellatie vragen. In tegenstelling tot het stellen van mondelinge vragen is bij een interpellatie wel discussie mo gelijk. Waarschuwing De heer Tolman zal vandaag de minis ter verder vragen, waarom de storm- waarschuwingsdienst te Bruinisse niet van tevoren heeft gewaarschuwd te gen de extreem hoge waterstand in de avond van vorige week vrijdag. Het gevolg van het uitblijven van de waarschuwing is geweest, dat een aan tal bedrijven geen voorzorgsmaatrege len heeft kunnen nemen, waardoor grote schade is ontstaan. Tolman zal daarom vragen de gemeente Bruinisse tot rampgebied te verklaren, waardoor het in beginsel mogelijk wordt een beroep te doen op het nationaal ram penfonds. Verder wilde heer Tolman dat de commissie-Klaasesz, die een onderzoek verricht in verband met de afsluiting van de Oosterschelde, met spoed haar werk afrondt en dat het kzbinet snel een standpunt inneemt over de afslui ting van de Oosterschelde. T. Tolman Tot slot zal de heer Tolman er bij de minister op aandringen, om de toene mende zorg bij de bevolking ongedaan te rnaken, de versterking van de dij ken sneller te laten verlopen. Speciaal moet aandacht worden besteed aan de dijken langs de Westerschelde, de Friese zeedijken en aan de werken bij de Dollard. Bij zijn verzoek een inter pellatie te houden sprak de heer Tol man over een 'toenemende onrust en angst' van de bevolking. Oosterschelde Ook in Zeeland is aangedrongen c.p snelle en doeltreffende maatregelen. Gedeputeerde J. Schlingemann heeft gistermiddag bij de begrotingsbehan deling in de Zeeuwse staten gezegd dat het nu de hoogste tijd is dat de Oosterschelde wordt afgesloten. 'De storm van het afgelopen weekend heeft dit op dramatische wijze duide lijk gemaakt, aldus de heer Schlinge mann. Hij zei dat de dijken van de Westerschelde pas in 1981 op delta hoogte zullen zijn als in het huidige tempo wordt doorgewerkt, en hij meende dat men dat enorme risico niet kan nemen. HILVERSUM De NOS heeft Joop van Tijn en Willem Ruis, die elke woensdag twee uur nachtuitzending op Hilversum 3 voor hun rekening nemen, laten weten dat men op 30 de cember voor het laatst van hun dien sten gebruik zal maken. In de plaats komen twee platenpro- gramma's van Michiel de Ruyter. Daaraan vooraf gaat de nieuwe show van Ton van Duinhoven. Als reden van het stopzetten van het programma geeft de NOS-programma- leiding op, dat twee programma's met veel gesproken woord, teveel van het goede zijn wanneer ze achter elkaar komen. De ambitieuze plannen van de NOS om Ton van Duinhoven binnen de muren te halen betekent het einde van het optreden van het duo. Bij de NOS is men ook niet tevreden over het programma. Tegenover deze kritiek staat, dat veel luisteraars het programma juist wel waarderen. De opzet is een interview met arties ten, die klaar zijn met hun werk en langs de studio komen. Het twee uur durende programma wordt afgewis seld met platen. Joop van Tijn vindt vooral de manier waarop een en ander geregeld wordt een slechte zaak: een aangetekende brief zonder ons iets te zeggen of ie mand te raadplegen. (ADVERTENTIE) Wat mooi is heeft kleur. Kleur verandert u, maakt u mooier. Wel eens een andere make-up geprobeerd Nieuwe kleur aan uw gezicht gegeven? Gebruik dan ook een Lavona haarkleurspoeling. Heteffekt is fantastisch. Alle 25 tinten Lavona haarkleurspoelingen worden op basis van een verzorgende crème gemaakt Deze zorgt voor het herstel van de natuur lijke glans van uw haar en geeft tevens een egale dekking. Uw Lavona-adviseur kan u precies vertellen welke kleuren bij uitstek voor uw haartype geschikt zijn. Tube voor 2 behandelingen f 3,- c een belofte voor mooier haar VuELl/X MARY PERKINS Hoewel het KRO-programma Bijbel en echtscheiding teas toegespitst op de schrijnende problemen onder ka tholieken, zullen ongetwijfeld ook veel anders denkenden de uitzending heb ben gevolgd- Een interessante kant eraan was, dat samenstelster Marga Kerklaan kans had gezien door bijdra gen van bisschop Simonis en pater Lucas Grollenberg in feite de tegen stelling tussen het kerkelijk gezag en de bijbelgeleerden te laten verwoor den in niet mis te verstane taal. Ook buiten de gespreksgroep zal het me nigeen zijn opgevallen dat bij de bis schop van Rotterdam, iciens standpunt werd genoemd, voorop staat wat de kerk zegt. Pater Grollenberg bestreed de bis schoppelijke uitspraak dat de visie van de R.K. kerk al 2000 jaar onver anderd is. Volgens de pater zijn er in de hele wereld niet veel bijbelgeleer den die zo stellig spreken over bijbel en echtscheiding als mgr. Simonis. Velen plaatsen de uitspraken van Jezus in het kader van diens tijd. Een tijd waarin de vrouw rechteloos was. Jezus nam het juist voor de vrouw op, en, zei pater Grollenberg. Hij had een partnerschap voor ogen. Terzijde van de theologische discussie moet zelfs de kerkelijke rechtbank van het bisdom Utrecht van een veranderd denken blijk geven. Tegen 111 huwe lijken in 1966 werden er vorig jaar 409 huwelijken van praktiserende rooms-katholieken ontbonden ver klaard. Prof. Eysink, docent in het kerkelijk recht en lid van deze rechtbank, zei: 'De menswetenschap pen hebben ons geleerd meer van de mens uit te gaan dan van het insti tuut.' Dit nieuwe uitgangspunt is oor zaak van veel last van Rome. Uit de mond van een protestantse ge scheiden vrouw kwam de kreet: 'De weg terug naar de kerk moet je zelf vinden. Begeleiding van een dominee is er na een scheiding niet meer bij.' Al bij al zal ook dit programma veel hebben losgeivoeld en mogelijk tot verdere bezinning dwingen. Gezegd werd dat 75 procent van de geschei den katholieken niet meer in de kerk komt vanwege de belemmering die de kerk in de weg legt. Ik had geen tijd om te informeren of er cijfers uit pro testantse kringen bekend zijn. Na de altijd herscnsscherpende 2 voor 12 quiz van de VARA opende Achter het Nieuws de uitzending van een te rugblik op de bloedigste vliegtuigka ping tot dusver. Vanuit Keulen merkte Joh. van Minnen op, dat ook de nieuws media van een zekere achteloosheid blijk geven. De Duitse pers gewaagde van een 'gelukkige afloop', daarmee de meer dan 30 doden van de vorige dag eigenlijk niet meer tellend. In een gesprek van Hans Jacobs met mr. A. A. van Wijk van de Vereniging van Verkeersvliegers, kwam de moge lijkheid van een de hele wereld om spannende stakingsactie van lucht- vaartpersoneel ter sprake. Reeds nu mag men aan een mondiale solidariteit twijfelen. Aandacht verdient de opmer king van mr. Van Wijk dat het blok keren van startbanen cn landingsver boden voor gekaapte vliegtuigen maat regelen zijn, die juist de inzittendcji in gevaar kunnen brengen. Meer dan tot dusver dient men open te staan voor de beslissingen die gezagvoerders noodzakelijk achten. Alleen zij kunnen de situatie ten volle overzien. TON HYDRA Show Paul van Vliet op eerste kerstdag DEN HAAG Paul van Vliet brengt op eerste kerstdag zijn show 'Noord- West' op de televisie. De opnamen er voor werden de afgelopen zomer in Amsterdam gemaakt. Solidaridad in 'Kenmerk' HILVERSUM In het kader van de ze week begonnen aktie Solidaridad zendt Kenmerk vanavond een reporta ge uit over een klein stukje ontwikke lingswerk in de krottenwijken van Ca racas in Venezuela. 65 En dat het inderdaad hoogst gevaar lijk was. daarover kon geen enkele twijfel bestaan. Had Sandor aan mijn woorden geloof geschonken en was hij naar de stallen gegaan, dan was ik naar dc vertrekken voor het personeel gerend. Ik had me dan van de hulp van de bedienden kunnen verzekeren, voor hij tot de ontdekking zou zijn gekomen dat de juwelen verdwenen waren en hij naar mij en mijn kamer zou zijn teruggekeerd om zowel mij als de stenen mee te nemen. Maar het lag helaas anders; ik zou direct alleen met hem in de stal zijn en als hij het zadel uit de graankist tilde, zou hij ontdekken dat de juwelen verdwenen waren. Nog iets anders wist ik zeker: voor Sandor stond er een heleboel op het spel. Vanavond had hij laten zien hoe meedogenloos hij kon zijn, en ik twij felde er geen ogenblik aan dat hij rustig in staat was er nog een schepje boven te gooien. Deze man, daarvan was ik overtuigd, zag er niet tegenop een moord te begaan. Een moord automatisch kwamen weer bepaalde feiten bij mij boven: de uitgebrande woonwagen en de laat ste woorden van Franzl, de stalhou der; zijn aanhoudend gestamel (ver keerd begrepen door Lewis en Annali- sa) over 'Neapolitano's zadel". Mis schien had Franzl (zoals Annalisa aannam) geprobeerd de diefstal van het paard op te biechten; maar zijn voortdurend terugkomen op zoiets alle daags als een zadel wees erop dat hij meer op zijn hart had. Wanhopig had hij geprobeerd hen te vertellen waar om Paul Denver en hij vermoord wa ren. Het had er alle schijn van dat die hele geschiedenis rond het oude paard meer met de zaak te maken had dan wij aanvankelijk dachten. En wat Sandor Balog al twee moor den waard geweest was, dat zou hem met gemak nog een derde waard kun nen zijn. Maar voor mij waren zelfs de mooiste juwelen nog geen moord waard. En iedere minuut uitstel bracht Lewis dichter bij het kasteel. 'Een ogenblik', zei ik. 'Dat zadel waar u zoveel moei te voor doet. Ik weet waarom u het wil hebben'. Verrast keek hij mij aan. 'Wat weet je?' 'Ik weet dat u juwelen gestolen hebt. Die broche die Elemer voor mij uit het zadel haalde, is er een van, niet waard?' Ik had hem graag nog meer verbaasd door hem te vertellen dat ik het juweel had herkend, maar deed ik dat. dan zou ik gemakkelijk kunnen laten doorschemeren dat de graaf mij van de broche had verteld en daarmee bracht ik het leven van die oude man in gevaar. Vlug vervolgde ik: 'U gaf zich bloot toen u me vanavond voor Annalisa's wagen lastig viel; wat moet het u kunnen schelen wat er met een stukje glas uit een zadel gebeurt? Nu u me voor de tweede keer lastig valt, zijn mij uw bedoelingen helemaal dui delijk. Stom van me dat ik dat niet eerder heb ingezien. Maar goed, ik sta er volkomen buiten, de juwelen zijn niet van mij en ik ben zeker niet van plan mijn leven ervoor te riskeren. Alleen, als u me met alle geweld wilt meenemen naar beneden om u het za del te wijzen, geloof ik dat u nog ver der van huis raakt. U denkt toch niet dat ik al die glinsterdingen erg mooi vind? Ik heb de juwelen er daarom maar afgehaald'. •Juwelen', zei hij. 'Juwelen. Jij hebt de juwelen van het zadel gehaald?' 'Dat heb ik. Ja. Ik heb aangeboden ze Annalisa als ze in Innsbruck is toe te sturen, maar ze wilde ze niet meer hebben. Neem ze dus maar; wat mij betreft neemt u het hele zaakje mee. Als u maar vertrekt en mij met rust laat. Over een paar uur gaat u de grens over, waarom zou u zich dus druk maken? Verdwijn daarom en neem die rommel mee'. Hij staarde me nog altijd aan alsof ik mijn verstand verloren had. Ik zag aan zijn donkere ogen dat hij zijn Dolgelukkig met zijn stepwielen begaf Kareltje Knetter zich weer naar beneden toe en hij vroeg aan Arie Apekool: 'Wat moet U nu voor die wieletjes hebben, meneer Apekool? En wat voor die twee kisten?' 'He lemaal niks', jong. Helemaal niks', lachte Arie, de nijvere koopman van landbouwgewassen. 'Neem de spulle tjes maar voor noppes mee. Arie heb moderne begrippen van verkoopsont wikkeling, vai je. Arie beschouwt dat kleine geschenkie als een reclame voor de eigen zaak. Veel geluk met je FERDINAND wieletjes, zullen we maar zeggen'. En blij over de goede daad, die hij zojuist had verricht, keek de groente boer de kleine Kareltje Knetter na, die het sti aatje uitliep en daarbij twee levensgiote groentekisten op zijn hoofd liet ba'anceren. Dit werd trouwens ook waargenomen door 'n zekere profesror Tweesteen, die juist door het dorp wandelde om zich eens op de hoogte te stellen van de situa tie Ier plaatse Hij zag het kleine ven tje met zijn kisten sjouwen en hij zag daar naast de boodschappen ook de twee stepwieletjes liggen. Hij kon dus niet nalaten Kareltje vriendeli, vragen: 'Welaan, kleine man, wal jij daar voor mooie wieletjes? Enber heb jij daar voor fijne kisten? .gel misschien een trekwagen maken! mocht ik zo graag doen toen ik een kleine joijgen was'. 'Vc het maar rustig, meneer', antwoieleg Kareltje. 'Trekwagens zijn uit den< Wij, moderne jongens, bouwen i estij lai de met echte motcien erin. En vi geval U mij soms niet zoudt geloven, de motor heb ik al helfcari klaar'. Radio vandaag lei HILVERSUM I WOENSDAG 19 DEC. VOOR 18 UUR VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 <S) A let.show, met 7.45 VPRO: Deze dag »-n 8.00 Nws. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 <S> Radicweekblad. 11.00 Nws. 11.03 V.d. kleuters. 11.15 <S) Melodieenboeket: licht muz.progr. 12.00 Leuven -Centraal: gespr. 13.00 Nws. 13.11 Dingen v.d. dag. 13.25 (S) Een middagje stoomradio: progr. vol goede Jeugdherinneringen. 16.00 Nws. 16.03 (S) Jupltersymph. 17.00 (S) Prom.-ork met zangsolisten: operetteconc. 17.25 (S) VA- RA-Dansork. met solisten. 17.56 Mod. VARA: 18.00 Nws. 18.11 Dingen v.d. dag. PP: 18.20 Uitz. V.d. A.R.P. VARA: 18.30 «S> Tekst en muz.: cabaretprogr. EO: 19.00 Klankbord: act., inf. en comm. 19.15 (S) WIJ hebben een woerd v.d. wereld: geestelijke liederen. 19.45 Bijbelstudie. 20.00 (S) Ker- korgelconc.: klass. muz. 20.25 Het geslacht van Garderen (3). 21.30 De grote opdracht: gespr. 21 15 (S> Gramm.muz. 21.20 Avonds luiting. TROS: 21.30 (S) Specialiteiten a la Carte: verzoekpl.progr. 22.20 Aktua. 22.30 Nws. 22.40 De tunnel der duisternis. 23.10 (S) In Pim Jaccbs' Notenbar. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.92 (S) Ontbijt Soos: ge- var. progr. met 7.30 Nws; 7.41 Aktua: 8 30 Nws: 8.36-8.45 Gymn. v.d. hulsvr. 10.00 (S) Kaboutertijd. 10.30 Nws. 10.33 (S) Sphinx: progr. v.d. vrouw. 11.30 Aktua. KRO: 11.45 Bejaardenprogr. 11.5» Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee, met 12.26 Med. t.b.v. land en tuinb.; 12.30 Nws; 12.41-12.50 Echo: 13.10- 13 05 Raden maar 14.00 Huisbezoek. NOS: 14.10 Onder de groene linde: oude liedjes en balladen. 14.30 (S) Aspcktcn v.d. kamermuz. 15.30 Nws. 15.33 Spiegel van Duitsland. 16.no Meer over minder: d« stem v.d. sprekende minderh. 17.20 Overheldsvoorl.: Terzake, ultz. v.h. min. van financien. 17.30 Nws. NCRV: 17.32 (S) Hier en nu. - NOS: 18.00 Bopthema's en swlngsessions. 18:30 Nws. 18.41 Spiegel van Gr.-Brltt. 19.00 Openb Kunstbezit 19.10 R.V.U.: Muzikaal Spectrum. Het derde progr. over muz. uit ontw.landen. 19.30 R.V.U.: Laten we het werk verdelen. 12. Het laatste progr. vh. multl-mediale proj. over ontw.samenwerk., waarin vooral de deelnemers aan het woord komen. NOS: 19 50 Den Haag vandaag. 20.00 Nws. 20.05 (S) Woensdagavond muz.magazi ne. TROS: 23.00 (S) Klass. kamermuz. 23.55- 24.00 Nws. naai.) 9.03 De negen-uur-show. 10.03 beidsvitamlnen: popul. verzoekpl.prog Radiojournaal. 12.06 (S) Zet 'm op Hit-Visser: toppopprogr. 15.03 Cees v veld. 17.03 Radiojournaal. 17.06 Postl verzoekpl.progr. NOS: 18.02 Joost mag niet eten. 19.1, fantasie op Hllv. III. 20.02 Vincent v gelen. 22.55 Med. 23.02 Metro's Mldnlg sic. 0.03 Rust zacht. 2.02 Meta de 4.02-7.00 Meurders Methode. hei 'bCht, n. 1 op a inee BELGIE 324 m NED 12.00 Nws en med. 12 08 Lichte mui Buitenl. persoverz. 13.00 Nws, weert schouwburgprogr.'s. Aansl.: Lichte 13.55 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Schol 14.23 Intermezzo. 14.30 V.d. Jeugd t Lichte muz. <15.00 Nws.) 15.30 Radio koren. 16.00 Nws en beursber. 16.lf mezzo. 16.15 V.d. kinderen. 17.00 med. 17.10 Lichte ork.muz. 17.55 schaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 11 kenmoraal en -filosofie. 18.45 Sportmi 18 55 Taalwenken. 18.57 Gramm.mui Splinternws. 21,10 Troubadoursavond Nws. 22.05 Licht progr. 23.00 Nws Liedjesprogr. 23.40-23.45 Nws. o ens. n, s kbaa te ;4bet. s e iale n zc TV vandaag kansen stond te berekenen, maar be greep dat Ik moest voorkomen dat hij uitvoerig over het aanbod ging na denken. Als ik hem tevreden kon stel len met die juwelen, hem op die ma nier de deur uit kon werken Mis schien waande hij zichzelf veilig. Nog maar een paar uur en hij zou in Joe goslavië zitten, terwijl alleen Timothy en ik buitenlanders en betrekkelijk hulpeloos er iets van wisten. Al had ik niet veel hoop dat hij erin zou trappen, het was toch mijn enige houvast. Het verraste mij, voorzover er in deze ogenblikken van verrassing sprake kon zijn. dat Lewis en de dienst waarvoor hij werkte achter een dergelijke misdaad aanzaten, maar in dien een man als Lewis achter deze prooi aanjoeg, was ik wel zo verstan dig om in te zien dat ik het niet al leen afkon. Ik wist heel goed wat Le wis zelf zag dat ik het liefste deed: denk aan je veiligheid en wacht op mij, dan zullen we samen dit varken tje wassen. Tk liep vlug naar de toilettafel, trok een la open en halde er het glinste rende hoopje stenen uit die in een schone zakdoek geknoopt waren. Ik hoopte dat het hem niet zou opvallen dat de broche ontbrak. Voor de eerste keer ging ik uit eigen wil naar hem toe en hield, het pistool negerend, het bundeltje onder zijn ogen. 'Alstublieft. Dit is alles wat ik van het zadel heb gehaald. En nu, verdwijn! Ik hoop dat u er weinig plezier van zult hebben'. Hij maakte geen aanstalten het aan te nemen. Toen begon hij plotseling te lachen. Hij leek spontaan geamuseerd. Onthutst vroeg ik; 'Wat is er aan de hand? Waarom neemt u het niet aan?' Smalend reageerde hij: 'Juwelen. Dit soort juwelen is goed voor paarden, misschien ook voor vrouwen. Je staat mijn tijd te verknoeien'. (wordt vervolgd) NEDERLAND I TELEAC 10.00 Landbouw - les 8 (herh.) NOS NOT 10.45-12.00 Schooltelevisie VARA 17.00 Kinderprogramma NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal 19.05 Van gewest tot gewest 19.50 Uitz. Stichting Socutera NOS 20.00 Journaal PP 20.20 V.V.D. NOS 20.30 Staatsloterij 20.35 Herode 22.05 Panoramiek .22.30 Studio Sport 22.55 Den Haag vandaag 23.05 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VARA 19.05 Nederpopzien: de groep Focus NOS 20.00 Journaal VARA 20.20 Concert: Metrop. Ork. en solisten 21.00 Van Onderen - onderwerpen die betrekking hebben op uw werk situatie 21.25 Panorama Woensdag Show IKOR KRO RKK 22.00 Kenmerk NOS 22.25 Journaal DUITSLAND I DUITSLAND II 10 00 Journaal. 10.05 Journaal van gislera- 16.20 Gymn. voor kinderen. 16.30 I vond. 10.25 Dagboek. 10.40 Duits nws. 11.25 progr. 17.00 Journaa1. 17.10 Lassies A Amusem.conc. 12.10 Act. magazine. 12.50 er. Aansl. MainzelmSnnchen. 17.45 Persoverz. 13.00-13.20 Journaal. 15.15 Eurovl- muz. sle: Wereldbeker Sklen Dames. 16.15 Jour- 18.25 Mordkommisslon. 19.00 naai. 16.20 Kerstliederen. 17.05 en 17.40 Kin- 19.30 Filmrcp. 20.15 Econ. rubr. 21.0 derprogr. 17.55 18.00 Journaal. naai. 21.15 Cult, magazine. 22.00 1 n' vr\€ IJ: 2a Macaronisalade 250 gr. macaroni 2 paprika's stukje knolselderij seldericzout blikje doperwten knoflook, uitje mayonaise 2 eieren zout, peper sherry, paprikapoeder De macaroni gaarkoken volg< recept op het pak. Doe er exf theelepels selóeriezout, een knoflook en het uitje bij. De nie afgieten en het uitje en venvijderen. De macaronie water afspoelen. Maak 'n mengsjn fijngesneden paprika, knolsi i$i hard gekookte eieren, dopejm zout, peper, een eetlepel wat mayonaise. Meng dit alles koudgeworden macaroni. Laat de ongeveer een half uur van ren in de koelkast staan. Vlakvo >t opdienen met paprikapoeder be er' ve1, Sink nfASHl An i kn t met nsie Pe ilanc id op "int. shei ie, j i d nks Menutip: Macaronisalade, stol kroketten, yoghurt met vruchteC,® Per g rd is Pe ov ngrei .ife-

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6