r L Familieberichten n Koelkasten verwelken... Auto's vergaan., Kijkeens bij de juwelier naarde dingen van plezier BUBELNERHN.EN opnieuw Nerteld GEMEENTE LEIDEN assistent(e) personeels-selectie ADVERTEREN DOET VERKOPE TROUW/KWARTET WOENSDAG 19 DECEMBER 1973 IN PLAATS VAN KAARTEN A. H. van Heeren en P. van Heeren-Bras geven hierbij kennis, dat zij op vrijdag 28 december 1973 met kinderen en kleinkinderen de dag hopen te herdenken, dat zij 50 jaar zijn getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren: 68 uur in Café-Restaurant „Boulevard", Achterom 77, Dordrecht Dordrecht, december 1973. Haaswijkweg (W) 44. 1933 Gez. 173 1 1 Op 27 december 1973 hopen onze lieve Ouders, Groot ouders Pieter Spaaii9 en Geertruida Cornelia Spaans-Korving de dag te herdenken waarop zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mo gen blijven is de dierbare wens van hun kinderen en kleinkinderen. Receptie: zaterdag 22 december 1973, van 17.00 uur- 18.30 uur, wijkgebouw Thabor, v. Boetzelaerlaan 286. Scheveningen, december 1973. Schelvisstraat 13. In het Academisch ziekenhuis te Gent overleed, nog onverwacht, onze lieve, toegewijde en zorg zame Zuster en Schoonzuster Mereke (Mick) Horstmann-van Kleef op de leeftijd van 64 jaar. Dordrecht: D. M. van Oostveen-van Kleef G. J. van Oostveen De Pinte, 17 december 1973. Eeuwfeestlaan 46. U wil ik danken, grote Levensvorst; Gij hebt gestild mijn honger en mijn dorst Uw kracht uw leven daalde in mij neer; In Uw gemeenschap wil ik blijven, Heer. Heden nam de Here tot Zich onze zorgzame Moeder en Oma Hilda Bertha Huber weduwe van Jacob Been in de leeftijd van 63 jaar. Namens de familie: Marianne van der Gugten-Been Mark en Jeffrey Wim Been Klaas Been 's-Gravenhage, 18 december 1973. Van Lansbergestraat 148. Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkapel van het Diakonessenhuis „Bronovo", Bronovolaan 15. Bezoekuren van 13.30—15.30 uur. Wij komen samen zaterdag 22 december a.s. om 10.30 uur in de Triumfatorkerk, Laan van Nieuw Oost-Indië, hoek Juliana van Stolberglaan, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben om 11.45 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat Loosduinen. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer aldaar. Vreeswijk: Scheveningen: Heden nam de Heere tot Zich mijn geliefde Man, onze dierbare Vader, Schoonvader, Grootvader, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Arie Taal in de ouderdom van 79 jaar. 's-Gravenhage: A. Taal-Plugge Biezelinge: M. Poleij-Taal L. Poleij A. Kooyman-Taal C. Kooyman D. Taal M. H. Taai-Hamelink kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage, 18 december 1973 'Lozerhof', Randveen 64. Correspondentie-adres: Kanaalweg 96, Scheveningen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Lozerhof'; bezoekuren van 10.3011.30 uur en van 18.3019.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 21 december te 13.30 uur in de aula van 'Lozerhof, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar circa 14.30 uur. Zeer onverwacht heeft de Here tot Zich geroe pen, onze geliefde Broeder en Oom Vincent Sluiter op de leeftijd van 71 jaar. Apeldoorn, Diamantstraat 5: M. M. de Jonge-Sluiter 's Gravenhage, Meloenstraat 112: J. Schuil-Sluiter en verdere familie 's Gravenhage, 17 december 1973, Pippelihgstraat 29. Bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7, woensdag en donderdag van 19.0020.00 uur. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden vrijdag 21 december om 13.00 uur op „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's Graven hage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek vanaf Meloenstraat 112 om 12.45 uur. Maar iets van goud blijft altijd bestaan! We kunnen er niet buiten: koelkast auto,TV wasautomaat, vakantie bankstel, grill mixer, platenspeler LP's. Je moet het hebben, gebruiken en verbruiken. Maar vroeg of laat is het öp, verouderd, versleten en in waarde gedaald. Dan neem je weer nieuw. Want hóe duurzaam zijn „duurzame" gebruiksartikelen Heden is vredig van ons heengegaan mijn lieve Man, onze beste Vader en Grootvader Hendrik Gerardus Bonnet op de leeftijd van 68 jaar. J. Bonnet-Dekker kinderen en kleinkinderen. Leiden, 18 december 1973 Roomburgerweg 2 a (Thuis geen bezoek) Een korte dienst zal gehouden worden vrijdag 21 december a.s. in de aula van de algemene be graafplaats 'Rhijnhof, aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na de be grafenis is er geen gelegenheid tot condoleren. Met goud is dat anders. Gouden sieraden vergaan niet. Verouderen niet. Vervelen nooit. Een gouden armband blijft leven aan een vrouwenpols. De duurzaamheid van een gouden collier is eindeloos. Een gouden broche met briljanten schittert over io jaar net zo adembenemend. Er is zekerheid in het dragen van goud. Er schuilt wijsheid in het geven van goud. En toch is het onvergankelijke gouden sieraad in verhouding lang zo duur niet als de vergankelijke zaken in deze maatschappij. Mensen met gevoel èn verstand geven en dragen dingen van goud. Want goud wordt steeds mooier. En steeds meerwaard. Is dat niet verblijdend? „Waarlijk, Hij is mijn rots en mijn heil". Het heeft de Heer behaagd tot Zich te nemen on ze lieve Moeder en Grootmoeder Teuntje Vreman sedert 7 december 1972 weduwe van Pieter Westland, op de leeftijd van 81 jaar. Schiedam: A. Westland Voorburg: H. S. Mol-Westland M. J. P. Mol 's Gravenzande: W. Westland P. Westland A. Westland-Harmsen S. M. Arbouw-Westland J. Arbouw Wateringen: W. Westland J. Westland-Vos en kleinkinderen 's Gravenzande, 17 december 1973, Kamperfoeliestraat 13. Gelegenheid tot condoleren woensdag en donder dag van 19.3020.30 uur aan huis en na afloop van de begrafenis in de aula. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 21 december a.s. om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te 's Gravenzande, waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den. Zuid Hamilton: (Mass.) Monster: Mejuffrouw Elizabeth Alberdina Gerritsen bouwde in haar leven op God. Hij nam haar onverwacht tot Zich op de leeftijd van 81 jaar. Namens de familie: R. Gerritsen Arnhem, 17 december 1973. Geref. bejaardencentrum, Laan van Presikhaaf 7. Correspondentie-adres: familie Van Dijk, Noordeinde 8, Leimuiden. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 21 de cember om 11.30 uur in het gereformeerd be jaardencentrum, waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats „De Biezen", Santpoort, gem. Velsen. Heden behaagde het de Hee re. na een kortstondige ziekte zacht en kalm. uit ons midden weg te nemen onze geliefde Zuster, Be huwdzuster en Tante Jacoba van Duijn ln de ouderdom van 69 Jaar. N. v. Duijn-v.d. Plas A. v. Duijn L. v. Duljn-v. Rhijn H. Dulfer-v. Duijn C. v. Beelen-v. Duijn C. v. Beelen J. Glasbergen-v. Duijn M. v. Duljn-v. Duijn J. Groen-v. Duijn Neven en Nichten. Katwijk aan Zee, 17 dec. 1973. Vlierstraat 9. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 21 dec. 1973, des nam. 1.45 uur ln het Herv. Kerkl. Centrum, Voor straat 74. waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de Alg. begraafplaats aan de Zuidstraat te Kat wijk aan Zee. Heden nam God tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn innig geliefde Man en onze zorg zame Vader en lieve Opa Lambertus Smorenburg Oud-Hoofd Kon. Wllhelmlna- school te Rotterdam. In de ouderdom van 82 jaar. Namens de familie: C. Smorenburg-Vlsser. Waddinxveen, 17 december 1973. Mevrouw Kuipers. Rietbergplantsoen 187. Geen bezoek en geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvin den op vrijdag 21 december a.s. om 12.30 uur op de Al gemene Begraafplaats, AI- bertlngk Thijmlaan 2 te Wad dinxveen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleantle ln de aula. Heden ontvingen wij het bericht, dat onze oud-Werk nemer en Collega Willem Cliiel Pronk Is overleden. Zijn nagedachtenis zal door ons altijd in ere worden ge houden. Direktie en Personeel B.V. Sleephelling Maat schappij Scheveningen. Fussenegger-Grablanski Het mooiste geschenk voor uw kinderen. Bijbelverhalen van het Oude en Nieuwe Testament. Echte vertel kunst. Fris. Eenvoudig. Beeldend. Dynamisch. Werk van de meermalen bekroonde schrijfster Gertrud Fussenegger. Met ruim 100 kleuren platen van de beroemde kunstenaar Janusz Grabianski. Groot formaat 383 bladzijden f 24.50 Verkrijgbaar inde boekhandel f.k zomer keuning wageningen CASA-REEKS Boeken over bouwen en wonen De beste Informatie als u een huis wilt kopen en bij onderhouds- en vernieuwingsproblemen. George F. Haspels Huizen kijken - huizen kopen G. Gort-de Vries Kijken en kopen van bestaande huizen S. A. MelJ Uw tweede woning In eigen land George F. Haspels Uw tweede woning onder de zon Gerhard Werkman Hoe betaal ik mijn huie Sief Leidekker Hoe onderhoud Ik mijn huls Klaas Muilwijk Spelen met woonruimte L. Mol en I. Tammes-Te Pas Doe wat met uw keuken Jelle Vlerstra Doe wat met uw wanden en plafonds Roel Daru Doe wat met uw zolder Peter Fuyt Woontips voor kamer bewoners C. van Eijck van Heslinga Woontips voor ouderen Ir. H. van Bremen Een gehorig huis, wat doe je eraan A. Robbert de Borst Een vochtig huls, wat doe je eraan Jelle Vlerstra Over vloerbedekking gesproken prijs per deel f 11.90 Uitgegeven in samenwerking met het Bouwcentrum door KLUWER ÏMF/Wi Algemene ISjntV Boeken Wageningen Verkrijgbaar In de boekhandel De centrale afdeling personeelszaken geeft aan de gemeentelijke diensten en bedrijven, enkele grotere uitgezonderd, specialistische steun bij werving en selectie van personeel. De hoeveelheid werk is zodanig groot dat versterking nodig is met een Van de aan te trekken kracht wordt verwacht dat hij/zij, na een periode van coaching, zelfstandig kan functioneren. Naast activiteiten op gebied van werving en selectie is er ruimte voor een inbreng bij aangelegenheden van introductie, vorming en opleiding. De gedachten gaan uit naar een aankomend „vakman", bij voorkeur bezig met opleiding sociale academie of m.p.w. Het salaris kan in overleg, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, worden bepaald. De bovengrens ligt bij 1720,bruto per maand. Eigenhandig geschreven sollicitaties, met vermelding van nummer 73088, binnen 10 dagen te zenden aan burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12