de verpleging heeft u nodig bezigheids therapeute Gervenhof L ZIEKENHUIS Verzorgen en verplegen is een eigentijds, mooi beroep. Ideaal voor moderney jonge mensen. Prot.Ghr. Streekziekenhuis Bennekom. 'BL0EMENDAAL' 'BL0EMENDAAL' kom Het CHRISTELIJK SANATORIUM VOOR NEUROSEN EN PSYCHOSEN - ZEIST HOOFDLEIDER bb Het protestants-christelijk a) een verpleegkundig docent(e) b) een verpleegkundige kreatief therapeuten ,f\ psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek Cn.hJ MUIDERPOORT Adverteren doet verkopen AFDELINGSHOOFD (mnl. of vrl.) Sociaal psychiatrisch verpleegkundige Maatschappelijk werk(st)er Psychiatrisch sociaal werk(st)er GASTVROUW LEERLING ZIEKENVERZORGENDEN TROUW TvtTiVRTET ZATERBAG 15 DECEMBER 1973 T10/Klp— voor de nieuwe, zich nog ontwikkelende, obser vatie -en behandelingskliniek voor geestelijk en veelal ook lichamelijk hulpbehoevende bejaarden. Van de bezigheidstherapeute wordt een goede feeling voor de behoeften der verpleegde bejaar den en een enigszins verzorgende attitude ver wacht. Deze verwachting opent ook de weg om te reflekteren naar deze funktie voor mensen met een verpleegkundige ervaring, die zich tevens bekwaamd hebben in handvaardigheids- en krea- tieve technieken. Sollicitaties te richten aan de Geneesheer-Direk- teur. Dr. A. C. Lit, Oude Arnhemseweg 260, Zeist. Telefoon 03404-21822. „Bartiméus", christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen te Zeist vraagt voor haar paviljoen De Gaarde een ter coördinering van het internaatswerk, hetgeen o.a. impliceert: begeleiding van groepsleiding kontakten met hulpverlenende staffunktionarissen, organisatorische werkzaamheden van het internaat. Voor deze functie is een opleidingsniveau van M.O. pedagogiek een voorwaarde. Een prot. chr. levensovertuiging dient de basis te zijn, van waaruit het werken wordt gerealiseerd. Schriftelijke sollicitatie met levensbeschrijving te richten aan Direktie: I „De Lichtenberg "-Amersfoort vraagt De taak zal bestaan uit het ge ven van lessen en het begelei den van de leerlingen. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma Zieken verpleging A en moeten de staf docentenopleiding voltooid heb ben of binnenkort voltooien. Salaris nader overeen te komen. voor de afd. .Anaesthesie. Zij, die enige ervaring hebben, genieten de voorkeur. Sollicitaties te richten aan de directrice, Utrechtseweg 160, Amersfoort. Voor twee sociotherapeutische afdelingen waar intensief groepswerk met patiënten plaatsvindt, zoeken wij op korte termijn Funktieomschrijving het begeleiden van patiënten in groepsverband, hen stimuleren tot konstruk- tief en expressief bezig zijn op het gebied van de han denarbeid, belangstelling hebben voor de afdeling tekenen en schil deren. Goede kontakt- en samenwer kingsmogelijkheden zijn van belang, mede omdat men deel uit gaat maken van een team verband waar de eigen werk wijze samen met kollega's en anderen wordt doorgesproken. Voor een goede taakvervulling is het diploma Kreatieve Hand vaardigheid A en B, Middelloo, Jelburg of gelijkwaardig nood zakelijk. Belangstellenden gelieven hun sollicitatie of verzoek om nadere inlichtingen te richten aan het hoofd Personeels zaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek. Telef. (02502) 77 41. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. REVALIDATIE INSTITUUT Domseteerstraat 2. Amsterdam-O. Het Revalidatie Instituut Muiderpoort is een modern revalidatiecentrum, waar voornamelijk lichamelijk gehandikapte volwassenen worden behandeld. Voor de grote scala van behandelingsmethoden is uitgebreide apparatuur aanwezig. Op de afdeling fysiotherapie kunnen binnenkort worden geplaatst enkele fysiotherapeuten Hij/zij maakt deel uit van het revalidatieteam, dat bestaat uit revalidatie-artsen, psychologen, arbeids- therapeuten, fysio therapeuten (op het ogenblik 18), maatschappelijk werkers en technici. Wij bieden een prettige werksfeer, ruime gelegenheid om een veel zijdige ervaring op te doen en gunstige arbeids voorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met opgave van genoten opleiding en ervaring kunnen worden gericht aan de algemeen direkteur, onder vermelding van "sollicitatie". Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling Fysiotherapie, de heer W. Zweers (020) 92 92 52, toestel 141. Gewone baantjes vind je te kust en te keur. Want jonge mensen kunnen ze op menig kantoor en in vele fabrieken best gebruiken. Maar misschien wil je méér. Niet om meer te hebben maar om meer te zijn. Juist in de verpleging kun je aan je leven wezenlijk inhoud geven. Voldoening vinden. Opleiding tot ziekenverzorgende Het Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom, is een complex dat bestaat uit een ziekenhuis (320 bedden) en „De Breukelderhof", een verpleeginrichting voor psychisch gestoorde bejaarden (156 bédden). Pas geopend is „De Halder- hof", een reactiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken (150 bedden). Op onze school kun je de opleiding volgen tot ziekenver zorgende. Een all-round opleiding, want je doet zowel in „De Breukelderhof" als in „De Halderhof" je ervaring op! De opleiding die 25 FEBRUARI 1974 START duurt 2 jaar en begint met een vooropleiding van 8 weken. Ben je 17 jaar of ouder? Word Je vóór 25 mei 1974 17 jaar en ben je in het bezit van het diploma O.V.B. of Inas? Verzorgen en verplegen is fijn werk. Boeiend en vol variatie. Je moet bereid zijn flink aan te pakken. Ook studie komt er aan te pas. Vandaar de opleiding: Je komt er voor in aanmerking als je na de lagere school ten minste 3 jaar algemeen vormend-, huishoud-, of technisch dagonderwijs hebt gevolgd. Vraag gerust nadere Inlichtingen, Bennekom ligt in een bosrijke omgeving op 5 min. afstand van het station Ede/Wageningen en op zo'n 20 km. van Arnhem. Maar er is natuurlijk veel meer wat je weten wilt. Schrijf of bel de verpleegkundig directrice, Zr. H. C. van Esch, Edeseweg 118, Bennekom. Telefoon 08389-9101 Zij zal je graag antwoord geven op je vragen en je over alles het fijne vertellen. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Binnen ons ziekenhuis ontstaat t.g.v. het in gebruik nemen van onze nieuwe KLINIEK een vacature voor een Onze gedachten gaan uit naar iemand, die bereid is de ver antwoording van een heren-afdeling op zich te nemen. Voor deze functie is een ruime verpleegkundige ervaring en het bezit van diploma B of A-B noodzakelijk. Uw sollicitatie kunt U richten aan het Hoofd Personeelsza ken van ons ziekenhuis, Monsterseweg 93, Den Haag-Loosdui nen. Telefonisch kunt U informatie verkrijgen onder nr. 070- 68 72 70, toestel 140. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen In verband met de steeds toenemende werkzaamhe den van onze sociaal-psychiatrische dienst moet het team medewerk(st)ers van deze dienst worden uitge breid. Wij zouden dan ook op korte termijn willen aanstellen een Of Of die bereid is in samenwerking met vier collega's de begeleiding van de patiënten en het onderhoud van de daaruit voortvloeiende contacten op zich te nemen. Voor dit uitermate boeiende en dankbare werk gaan onze gedachten uit naar iemand, die zich wil ver diepen in de psychiatrische verpleegkunde en de ontwikkelingen daaromheen. Daarbij mag gedurende de inwerkperiode worden ge rekend op een deskundige begeleiding. Belangstellenden voor deze functie nodigen wij uit hun sollicitatie te sturen aan het Hoofd Personeels zaken van ons ziekenhuis, Monsterseweg 93, Den Haag - Loosduinen. Telefonisch kunt u inlichtingen vragen onder 070-687270, toestel 140. Daar de huidige functionaresse op ons verzoek een andere representatieve taak in ons ziekenhuis gaat verrichten, heb ben wij binnenkort plaats voor een die o m. de ontvangsten, rondleidingen e.d. in ons ziekenhuis kan voorbereiden en organiseren. Onder haar supervisie staan de telefoondienst en receptie. Voor het-vervullen van deze taak denken wij aan een repre sentatieve vrouw in de leeftijd van 3040 jaar, die de gave heeft gasten op een prettige wijze te ontvangen en te (doen) verzorgen. Mogelijk heeft zij hiervoor een adequate opleiding gevolgd. Gezien het karakter van onze instelling wordt een protestant- christelijke levensinstelling op prijs gesteld. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Direc teur van say Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo In ons verpleegtehuis voor somatisch zieken, gelegen in het centrum van 's-Hertogenbosch, starten wij op 1 MAART 1974 weer met een opleiding tot ziekenverzorgenden. MEISJES die per 1 maart 1974 17 jaar zijn en minimaal 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten, kunnen zich nu reeds aanmelden voor deze cursus als Voor deze leerlingen, die in de regel intern zijn, staan prachtige gemeubileerde kamers ter beschikking met een uniek uitzicht over de stad 's-Hertogenbosch. Sollicitaties te richten aan de direktrice, Zr. A. A. Rotscheid. Protestants verpleegtehuis Gervenhof Gervenstraat 2 's-Hertogenbosch telefoon 04100 -410 75

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18