De Passat: bij 100 km lop 14,1 Familieberichten en'tkan nog zuiniger- L AANMELDING HANDELAREN IN AARDOLIEPRODUKTEN GESPREKKEN MET EENZAMER TROUW/KWARTET DINSDAG 27 NOVEMBER 1973 God heeft Zijn kind Teunis Pors thuisgehaald op de leeftijd van 69 jaar. „Zalig zijn de doden die in de Heere sterven." Openb. 14 13. Wij zijn bedroefd, maar vooral ook zeer dankbaar voor de grote liefde waarmee hij ons als geliefde Man, zorgzame Vader en lieve Opa heeft omringd. Rotterdam: C. Pors-Niemantsverdriet Papend recht: Th. Pors G. J. Pors-de Boer Miranda, Marjolein, Eric Rotterdam. 24 november 1973. Jan Trooststraat 43. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Sint Claraziekenhuis, Olympiaweg 340 te Rotterdam-Zuid. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleance woensdagavond van 7.45 tot 8.15 uur. Geen bloemen en aan huis liever geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 29 november a.s. in gebouw „De Schakel", Fop van Drielstraat 1 te Rotterdam-26, om ongeveer 11.45 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de begraafplaats van de Herv. Gem. van IJsselmonde aan de Benedenrijweg te Rotterdam- 27 om ongeveer 12.45 uur. Vertrek vanaf „De Schakel" om 12.30 uur. „Gij alleen, o Here doet mij veilig wonen" (Psalm 4 9) In stil vertrouwen op zijn Heiland, is ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Jan Kriege in de ouderdom van 76 jaar. G. Kriege-Barnhoorn P. N. de Wit-Kriege A. de Wit Wassenaar: C. Kriege J. Kriege-van der Hout N. van der Marel-Kriege P. van der Marei Voorschoten: J. G. Kriege L. Knege-Buitelaar en kleinkinderen Voorschoten, 26 november 1973 Papelaan 66. (Geen bloemen) De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 29 november a.s. te 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Rosenburgh" te Voor schoten, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam God op Zijn tijd, voor ons geheel onverwacht van ons weg onze lieve Zwager Jan Kriege echtgenoot van Geertruida Barnhoorn op de leeftijd van 76 jaar. Alphen a/d Rijn: M. van Schie-Barnhoorn J. van Schie Valkenburg Z.H.: P. Barnhoorn G. A. Barnhoorn-Kralt G. Barnhoorn B. J. Barnhoorn-de Wit G. C. van Delft-Vegt A. L. van Delft Wassenaar: G. Nell-Barnhoorn W. Nell Voorschoten, 26 november 1973. „De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets" Psalm 23 Heden nam de Heere tot Zich na een langdurige ziekte, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader Albert Mol in de ouderdom van 75 jaar. P. C. Mol-Snel A. Mol P. C. Mol Leiderdorp, 25 november 1973 Acacialaan 46. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 november a.s. in de aula van de algemene be graafplaats aan de Hoogmadeseweg, aanvang 15.00 uur. waarna dc begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 la Na een geduldig gedragen lijden heeft de Heere nog vrij onverwacht tot Zich genomen onze ge liefde Zuster, Schoonzuster, Tante en Vriendin, Wilhelmina Hardenbol op de gezegende leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam, D. Bregman-Hardenbol 's-Gravenhage, 24 november 1973 Daguerrestraat 159. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum", van Diemenstraat 167. Bezoek van 5-7 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 29 november a.s. om 2.30 uur in de aula van de begraafplaats „Oud Eik-cn-Duinen", Laan van Eik-en-Duinen 38, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer op de begraafplaats. Heden nam de Heere, na een kortstondig ziekbed, van ons weg. mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Willem Jan Anker echtgenoot van Gerritje van Vliet in de ouderdom van 73 jaar. G. Anker-van Vliet G. Anker E. Anker-Nomen M. J. Anker B. Anker B. A. Anker-van der Heiden en kleinkinderen Stolwijk, 25 november 1973. Frans Halsstraat 9. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 27 en woensdag 28 november a.s. van 20.0022.00 uur Frans Halsstraat 9, Stolwijk. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op donderdag 29 november a.s. op de Algemene Be graafplaats te Stolwijk, vanuit het Verenigings gebouw Rehoboth, Kerkplein 7 te Stolwijk, tussen 12.00 en 13.00 uur. Geen bloemen. „De eenvoudige wil God steeds gadeslaan" Heden nam de Here tot Zich na een langdurige ziekte, onze zorgzame Vader en Behuwdvader Jan Verstraaten Weduwnaar van W. Schipper in de ouderdom van 84 jaar. M. Bleijleven-Verstraaten M. J. Bleij leven Leiderdorp, 25 november 1973 Verpleegtehuis „Leythenrode". Corresp.adres: Ambachtsheren laan 1244, Zoete rmeer. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84 te Leiden. Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 30 novem ber a.s. te 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de be grafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Psalm 43 4 (oude berijming) De Heer van leven en dood nam tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve zorgzame Moeder en Grootmoeder Grietje van der Ende weduwe van Pieter van der Lugt, in de ouderdom van 91 jaar. 's-Gravenhage: J. van der Lugt S. van der Lugt-Eman Maasdijk: J. van der Lugt Maasdijk: S. van der Lugt N. van der Lugt-Kleywegt en kleinkinderen Maasdijk, 25 november 1973 Prinsenlaan 26. Aan huis liever geen bezoek. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het lokaal van de Gereformeerde kerk te Maasdijk, Prinsenlaan. Gelegenheid tot condoleren woensdag 28 novem ber van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 29 november a_s. om 14.00 uur in de grote zaal van de Gereformeerde kerk te Maasdijk, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Maasdijk. Heden heeft God in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante, Christina Wilhelmina Huisman-van Eerten weduwe van R. D. A. Huisman in de leeftijd van 80 jaar. Wateringen: C. W. G. H. van Winkel- Huisman J. van Winkel Gerrie Ruud Christa Aat Jasper Joke en verdere familie 's-Gravenhage, 26 november 1973 Medemblikstraat 40. Condoléance-adres: Guldeland 109, Wateringen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Leyweg 275. Bezoekuren van 5-7 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 29 november a.s. om 2.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ocken- burghstraat, Loosduinen, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. In Jezus ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Johanna Verver weduwe van I. Eikerbout in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Bussum: C. Eikerbout Alkmaar: J. Stolk-Elkerbout Wassenaar: J. Eikerbout E. Elkerbout-Moene Havelte: M. Overmeer-Elkerbout J. M. Overmeer Alphen aan de Rijn: W. Eikerbout M. -J. Elkerbout-van Rijn Leiderdorp: A. Gijzenij-Elkerbout E. J. Gijzenij Leiden: I. Eikerbout M. M. Elkerbout-Breuker Klein- en achterkl einkinderen Leiden, 25 november 1973 Bejaarden Centrum „Rijn en Vliet" Aaltje Noorderwierlaan 1. Co rr esp .adres: Haarlemmerweg 49 c. Geen bloemen Moeder is opgebaard in de rouwkamer van „Rijn en Vliet". Bezoek aan de rouwkamer woensdag avond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 29 november as. in de aula van de algemene be graafplaats „Rhijnhof aanvang 11.30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 42 1 (oude berijming) Heden nam de Here tot Zich onze lieve Vader, Grootvader en Vriend Jan Wieringa weduwnaar van H. Geers, in de ouderdom van 83 jaar. Voorburg: C. Wieringa M. J. Wieringa-Adema Papendrecht: E. Dijk-Wieringa A. Dijk 's Gravenhage: L. Degenhardt-Wieringa J. Degenhardt Baarn: M. van Asselt en kleinkinderen 's Gravenhage, 24 november 1973 Trooststraat 148 (geen bezoek aan huis). Correspondentie-adres: Voorburg, Westenburgstraat 8. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7. Bezoek aldaar dinsdag en woensdag van 19.00-20.00 uur. Geen bloemen. De dienst van Woord en gebed zal worden gehou den donderdag 29 november om 13.00 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's Gravenhage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf Westenburgstraat 8 te Voorburg om 12.30 uur. U hebt ol een Passat voor f 10.99 V Inclusief BTW - af leusdeavrQblitvMd. Economisch in onderhoud. Zó economisch is de Passal, dal hij genoe gen neemt met servicebeurten om de 15.000 km. Dat zijn er zes over90.000 km.„ twee-en- een kwart keer de wereld rond. De kleppen hoeven over die afstand maar drie keer bij gesteld te worden.Hoe't staat met zijn dege lijkheid' en te verwachten levensduur? Wel, zijn achternaam is VW. Zelfs een leek kan zien dat de motor van de Passat aan alle zijden goed toegankelijk is en van een ge raffineerde eenvoud. Dat houdt reparatietij den kort en goedkoop. Economisch met brandstof. Hoeveel kilometers u uit een volle Passat- tank (4ó liter] kunt halen laat nevenstaand staatje zien. Benzineverbruik bij constante snel heden van Passats. 60 km/u 80 km/u 100 km/u Autokampioen 10-11-73 1:18,6 1:16,6 1:14,3 Wereld op Wielen 28-9-73 niet gemeten 1:15.4 niet gemeten Autovisie 17-8-73 1:18 1:15.2 1:14,1 Economisch met ruimte. - Wilt u heipen bezuinigen door met anderen in één auto te forenzen? Dan maakt de Passat een royaal gebaar. Hij biedt een comfortabele zit aan vijf volwassenen en 490 liter ruimte aan hun bagage.Toch is hïi erg zuinig met weg-en parkeerruimte.Tussen de bumpers meet hij slechts 4.19 m. U ziet: wie economisch denkt, kan het goed vinden met de Passat... Weet u een auto in de klasse van de Passat die zuiniger is? da's pas autorijden. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven noch engelen noch machten, noch heden noch toe komst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen schei den van de liefde Gods, welke is in Christus Je zus, onze Here. Uit onze gemeenschap werd voor ons onverwachts opgenomen onze Leerlinge en Klassegenoot Elly Lagraauw oud 12 jaar. Mede namens allen: A. Crielaard, directrice C. J. Bos. klasselerares, Anja Noordam, klassevertegenwoordigster van de Chr. Nijverheidsschool te Maasland. November 1973. Heden is in volle vrede en overgave, na een moe dig gedragen ziekte van ons heengegaan, mijn ge liefde Man, onze lieve Zoon en Broer Klaas van Klingeren op de leeftijd van 56 jaar. Uit aller naam: Mevrouw P. Ch. van Klingeren-Roos Vleuten, 24 november 1973. Secr. Versteeglaan 49. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Biltstraat 25 te Utrecht De rouwdienst zal gehou den worden, donderdag 29 november om 12.00 uur in de Ned. Herv. Kerk, Schoolstraat te Vleu ten. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats van de Hervormde Gemeen te aan de Europaweg te Vleuten. Gelegenheid tot condoleren in één der zalen van de Ned. Herv.' Kerk te Vleuten na de teraardebestelling. Liever geen bezoek aan huis Geen toespraken Gezang 136 3 Heden nam God tot Zich na een langdurig lijden onze lieve zorgzame - Vrouw, Moeder, Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante, Dirkje Pronk^Pronk op de leeftijd van 64 jaar. Haar leven was liefde. Mede namens verdere familie: J. Pronk Scheveningen, 25 november 1973 Maststraat 11. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-8 uur in „Het Statenhuys", Statenlaan 78. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 29 november a.s. te 11.30 uur in wijkgebouw Rehoboth. Nieuwe Laantjes 127, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. „Ik heb vertrouwen ln God". Zondagmorgen. 25 nov. om 7 uur overleed onze lieve Moeder. Zuster en Tante Catliarina Maria Kageling- van Rooijen weduwe van Theodorus Jan Kagellng. Martin en Ineke An Ja Rlen Verbeek J. M. van Rooijen J. N. van Rooljen- Pouderoyen H. L. van Rooijen J. H. van Rooijen-Dekker W. J. van Rooyen en verdere familie. Geen bezoek aan huis. De overledene ls opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „St. Antonlus- hove". Burg. Banninglaan 1 te Leidschendam. De begrafenis vindt plaats op donderdag 29 nov. a.s, omstreeks 3.15 u. op de Oos terbegraafplaats aan de Ro delaan te Voorburg. Geheel onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve Zoon, onze lieve Broer, Zwa ger en Oom Johannes Buitenhuis op de leeftitd van 27 Jaar. C. Buitenhuis-van Toor Peter Buitenhuls Coos Buitenhuis-Everaarts Hans en Annemleke Gerry Buitenhuls Voor de vele blijken van mede leven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Man. Vader en Opa Bastiaan Loosbroek betuigen we u onze oprechte dank. Wij hebben in de moeilijke tijd die achter ons ligt. sterk ge voeld dat we niet alleen staan. G. C. Loosbroek- van Wleringen kinderen en kleinkinderen. Officiële publikatie Handelaren in benzine, petroleum, gasolie of stookolie moeten zich aanmelden bij het Rijksbureau voor Aard- olieprodukten, Bezuidenhoutseweg 16B, Den Haag. Zij moeten dit doen met behulp van een formulier (no. BA 31 met bijbehorende toelichting), dat verkrijgbaar is bij de Kamers van Koophandel en Fabrieken. De aanmeldingsplicht betreft ondernemers die hun be drijf maken van de handel in de genoemde produkten en die daarvan in 1972 tenminste 150 m3 aan ver bruikers hebben afgeleverd. Hieronder vallen niet de rechtstreekse leveringen ten behoeve van het wegver keer (door pompstations). De aanmelding bij het Rijks bureau voor Aardolieprodukten moet vóór 5 december 1973 geschieden. De aanmeldingsplicht is vastgesteld in de Instellingsbeschikking Rijksbureau voor Aardolie produkten 1973, die is gepubliceerd in de Nederlandse Staatscourant- van 13-11-1973. Voor het medeleven ons betoond na het overlijden van onze Innig geliefde Moeder. Behuwd- en Grootmoeder. Zuster. Behuwd zuster en Tante Dieuwke Slo otweg-'Posbiïius betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam: J. Slootweg Valkenburg Z II.. november 1973. Hoofdstraat 91. foor de vele blijken van mede leven betoond, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Moeder en grootmoeder, Wilhelmina van "Wijk-Hartman betuigen wij u onze oprechte Dordrecht, november 1973. Bemoediging L voor vandaag 1 en morgen a Wika L. A. C. van Glnkd~ Problemen van da paraooi ïj lljke eenzaamheid, Authantlf^ ka brievan In uitvoerige Qt/// aprekken beantwoord, boek waarin Wlka Glnkel bij da geopende geestelijke eteun vet bovendien tel ven tlache, weldoordachte zen voor een nieuw li gemeenschap met de Paperback f 8.50 Verkrijgbaar Inde ZOMER KEUNfNQ WAGENINOEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14