welzijns- en vormingswerk Stichting Protestants Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening voor Eindhoven en omgeving vraagt: Staffunctionaris met diploma V.O. en leiding gevende capaciteiten, die belangstelling heeft voor allerlei facetten van het maatschappelijk werk in de agglomeratie. Het team van de afdeling algemeen maat schappelijk werk bestaat uit plm. 10 personen (stageaires inbegrepen). Twee maatschappelijk werkers met diploma van de Sociale Akademie. Eén zal vooral in het Diaconessenhuis werken t.b.v. de patiënten en hun familieleden. De werkbegeleiding blijft bij het Centrum. Leidster voor gezinshelpsters bij bejaarden die het diploma Sociale Akademie bezit of een voor deze functie hiermee gelijkgestelde opleiding heeft genoten. Voor alle functies worden de salarissen en de secundaire arbeids voorwaarden naar het C.O.A.M.-reglement vastgesteld. Gezien de signatuur van de Stichting genieten Protestanten de voorkeur. Inlichtingen in te winnen bij en sollicitatie te richten aan de directrice van bovengenoemde Stichting, mejuffrouw J. H. P. Schaffers, Smalle Haven lc te Eindhoven. Telefoon: 040-67015. Rusthuis 'Schild en Hof' gereformeerde bejaardentehuizen te Goes zieken- verzorgster tel. 01100-7168 Vogelzangsweg 82 Goes Stichting Maatschappelijk Werk voor Geestelijk Gehandicapten in Friesland maatschappelijk werk(st)ers Sixmastraat 2 te Leeuwarden tel. 05100-36725 Bij de Stichting Gezinsverzorging in de gemeenten Rheden, Brummen en Rozendaal bestaan twee fulltime vakatures in de funktie van teamleider(ster)- hoofdleider(ster) en wel voor het team te Dieren, respectievelijk te Velp. Van de teamleider- of leidster wordt verwacht dat hij of zij - leiding kan geven aan een team, bestaande uit een achttal leidster; - individuele werkbege leiding kan geven; - bij voorkeur ervaring heeft in de gezins verzorging. Indien u minstens dertig jaar bent en in het bezit van een diploma van een sociale akademie, de H.S.A. en/of de opleiding voor leiding gevende funktionarissen hebt gevolgd, nodigen wij u vriendelijk uit te solliciteren. Het bruto maandsalaris dat wij u kunnen betalen ligt tussen ƒ2.092- en ƒ2.675- (excl. 7,5% vakantie toeslag). Uw sollicitatie gelieve u te richten aan de voorzitter van het bestuur, p/a Kastanjelaan 10 te Velp (Gld.). Mocht u vragen hebben: onze direkteur, de heer M. Vreugdenhil (telefoon 08302-3677), is gaarne bereid die te beant woorden. De leidsters van de beide teams zullen uiteraard worden betrokken bij de sollicitatie-procedure. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Regio Gouds staffunctionaris/ hoofdleider (m. of vr.) TROUW/KWARTET ZATERDAG 24 NOVEMBER 1973 T24/K2 uitgaande van de stichting In verband met uitbreiding van het personeelsbestand wordt voor zo spoedig mogelijk gevraagd een met ervaring bij bejaarden. Zij moet voorts in staat zijn het hoofd van het tehuis bü afwezigheid volledig te vervangen. Salaris nader overeen te komen. Mondelinge inlichtingen kunnen worden verkregen bü voornoemd hoofd terwü'l sollicitaties binnen veertien dagen na het verschünen van dit blad worden ingewacht bü de secretaris, CP2 Wij zoeken voor de nog enkele en wel: 1. iemand die als hoofdtaak krügt het werken met ouders van en gezinnen met JONGE geh. kinderen (0-6 jr.) in het kader van het kinderteam (o.a. m.w., kinderpsycholoog, kinderarts, orthopedagoog) Standplaats Leeuwarden. 2. iemand die een gevarieerd werkpakket krügt in Oostelük Friesland. Standplaats, na een inwerk- periode: Drachten. Wü kunnen alleen volledig bevoegden (dipl.Soc.Ak. ofH.S.A.) aanstellen, liefst met ervaring in het m.w. Gegadigden moeten bereid zün de verdere scholing in dienstverband te volgen. Salaris volgens subsidieregeling m.w. voor zwakzinnigen. Verdere inlichtingen bü het buro der Stichting, Sollicitaties naar hetzelfde adres. Kastanjelaan 10 - Velp (Gld.) Telefoon 08302/3677 is werkzaam in „het groene harl van Holland" en omvat de werk soorten algemeen maatschappelijk werk en gezinsverzorging. De Stichting is sedert 1971 eer; gecombineerde A-instelling. i Bij de gezinsverzorging ontstaat wegens vertrek van de huidige functionaris op korte termün de vacature van aan wie de zorg voor het doelmatig functioneren zal worden opgedra gen van deze werksoort, waarin 250 medewerksters in volledig en part-time dienstverband werk zaam zün. Tot de belangrijkste taken beho ren met name organisatie en coördinatie van de werkuitvoering in de gezins verzorging werkbegeleiding aan de leid sters, 'zowel individueel als in teamverband actieve bevordering van des kundigheid en van kwaliteit ir de hulpverlening samenwerking met het a.m.w.- team, bestaande uit staffunc tionaris en acht maatschappe- lük werksters meedenken in en bü dragen leveren aan beleidsontwikke ling binnen de maatschappe lijke dienstverlening. Voor de vervulling van deze func tie denken wü aan een dynamische persoonlükheid met opleiding sociale academie en bü voorkeur voortgezette op leiding ruime ervaring in gezinsver zorging leidinggevende kwaliteiten bin nen een op democratische ver houdingen gebaseerde werk structuur goede contactuele eigenschap pen leeftüd niet onder de 30 jaar. Aangeboden wordt salaris en secundaire arbeids voorwaarden zoveel mogelük aansluitend op COAM-regeling opname in pensioenfonds medewerking bü het vinden van huisvesting aantrekkelüke werksfeer vervulling van de functie evt ook door 2 part-timers. Informaties kunnen worden inge wonnen bij de directeur van de Stichting, de heer J. Pors, telef. 01820-19444. Sollicitaties te richten aan Stich ting Maatschappelüke Dienstver lening Regio Gouda, Postbus 228 te Gouda.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 20