F jeugddorp 1 medewerker administratie Familieberichten groepsleidster medewerker personeelszaken Groot Bronswijk INSTITUUT VOOR LERARENOPLEIDING VRIJE LEERGANGEN- VRIJE UNIVERSITEIT AMSTERDAM DOCENTEN V Kerk en Wereld zoekt een huishoudkundige voor inrichtingen of een INAS met groot-keukenervaring. le assistente centrale keuken (tevens plaatsvervangend hoofd) Stichting Kerk en Wereld Driebergen GER. STICHTING voor BEJAARDENZORG te WINSCHOTEN DIRECTEUR/ DIRECTRICE TROUW/KWARTET ZATERDAG 24 NOVEMBER 1973 K10 Op 22 november 1973 ls geboren Talja Suzan en GIJ* Kamphorst. ZwoQe< Jacob B. de Mooy F. J. de Mooy- Ravensbergen Oegstgeest. 23 nov. 1973. Rljnsburgerweg 70. Op 9 december a.s. hopen D.V. onze Ouders Jos. Dreef en M. C. Dreef-Vis 25 jaar getrouwd te zijn. Henriëtte en Tom Arnold Connie en Eddy Marijke en Herbert Receptie: Vrijdag 7 december van 17.00-18.30 uur in „Ontmoeting", Narcissenlaan, Sassenheim. Sassenheim, november 1973, Narcissenlaan 37. Op 30 november a.s. hopen onze geliefde Ouders C. den Hertog en N. den Hertog-Kok de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij zijn dankbaar, dat de Here, onze God, hun deze jaren gegeven heeft en steeds ook in Zijn liefde en trouw bij hen heeft willen zijn. U ontvangt gelegenheid tot feliciteren op 29 november in het verenigingsgebouw van de Chr. Geref. Kerk te Sliedrecht, Middeldiepstraat 31, van 16.0017.30 en 19.30—2L30 uur. Gerard en Rieke Agaath en Henk Rein Kees Sliedrecht, Cort v/d Lindenlaan 6. D.V. woensdag 28 november a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders L. van Duyn en C. A. van Duyn-Buijk de dag te herdenken waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Kleine Visserijstraat 55a. Rotterdam-West Na een geduldig gedragen ziekbed nam God tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Amna Maria Boogertman op de leeftijd van 87 jaar. Scheveningen: A. Boogertman Dordrecht: J. Boogertman-Passchier Rotterdam: J. Tieleman-Boogertman Pretoria (Z.-Afr.): H. Boogertman W. Boogertmanrv. d. Kaaden neven en nichten Rotterdam, 22 november 1973. Jacob Catsstraat 38b. Corresp.-adres: A. J. Tieleman, Bergweg 49d. Geen bezoek Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben maandag 26 november op de algemene begraaf plaats „Crooswijk", na aankomst in de kapel om 11 uur. Maar zoekt eerst Zijn Koninkrijk en Zijn gerechtigheid Matth. 6 33. Nog bedroefd om het heengaan van haar vader, heeft God na een langdurig geduldig gedragen lij den, nu ook Thuis gehaald mijn innig geliefde Vrouw en onze lieve Mamma, Dochter, Schoon dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Fintje Christiaanse-Eelkema op de leeftijd van 45 jaar. Mede namens verdere familie: John Christiaanse Ronald Edward 's-Gravenhage, 22 november 1973. Vlamenburg 33. Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 27 november om 1 uur in de Pax Christi-kerk, Vla menburg, waarna om ongeveer 2.15 uur de teraar debestelling zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats 'Westduin', Ockenburghstraat, Loos duinen. Voorz. van het Sacrament der Zieken overleed geheel onverwacht mijn lieve Vrouw, onze lie ve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Sophia Petronella Grambergen-Vink Zij was 64 jaar. M. A. Grimbergen Jo en Huub van Paridon- Grimbergen Corrie en Piet Rotteveel- Grimbergen Bep en Jan Aanhane- Grimbergen Henk en Riet Grimbergen- Warmerdam Fiek en Kees Noordermeer- Grimbergen Jan Grimbergen Thijs en Annie Grimbergen- Langeveld en kleinkinderen Rijnsburg, 22 november 1973, Oegstgeesterweg 114. De overledene is thuis opgebaard. In de Avondwake, welke zaterdag om 20.00 uur wordt gehouden in de parochiekerk van St Jan de Doper, wordt moeder herdacht. Ook in de H. Mis op zondag om 10.30 uur in de Tuinbouw school te Rijnsburg. Wij vieren de H. Eucharistie voor haar zielerust maandag 26 november om 10.30 uur in boven genoemde parochiekerk, waarna de begrafenis plaats vindt op het parochiekerkhof. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het parochiehuis. God heeft Zijn kind Floris Troost thuisgehaald op de leeftijd van 67 jaar. „Zalig zijn de doden die in de Heere sterven." Openb. 14 13. Bedroefd, maar vooral ook zeer dankbaar voor de grote liefde waarmee hij ons als Man en Vader heeft omringd, vinden wij rust in God alleen. 's-Gravenhage: Dordrecht: Rouveen: C. G. Troost-Hardeman Peter Nelly A. F. Troost H. I. Troost-Laban Jan-Floor G. G. Pieterson-Troost J. P. Pieterson G. Troost 's-Gravenhage, 22 november 1973. Vliegwielstraat 52. U wordt hartelijk uitgenodigd voor de dienst die gehouden zal worden op dinsdag 27 november om 12 uur in de Oude Kerk, Herenstraat te Rijswijk (Z.-H.). De begrafenis vindt daarna plaats om 13.15 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof laan te 's-Gravenhage. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. Geen toespraken Nog onverwacht overleed in haar Here en Hei land mijn innig geliefde, zorgzame Vrouw en onze lieve, onvergetelijke Moeder Johanna Adriana van Muiswinkel-de Jongk op de leeftijd van 65 jaar. Zo Gij in 't recht wilt treden o Heer, en gadeslaan onz' ongerechtigheden ach, wie zal dan bestaan? Maar neen, daar is vergeving altijd bij U geweest; dies wordt Gij, Heer, met beving recht kinderlijk gevreesd. Psalm 130 2 Bodegraven: C. van Muiswinkel Czn. Haarlem: B. J. C. van Muiswinkel Amstelveen: C. D. A. van Muiswinkel Bodegraven, 22 november 1973 Burg. van Dobben de Bruijnstraat 15 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het mortuarium van het bejaardencentrum „Vijverhof", Burg. van Dobben de Bruijnstraat 23 te Bodegraven. Gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd bejaardencentrum a.s. maandag van 19.30—20.30 uur en na de teraardebestelling in de aula van de begraafplaats. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dins dag 27 november 1973 op de algemene begraaf plaats „Vredehof" te Bodegraven. Aankomst aula plm. 14.15 uur. Na een ernstige ziekte is in Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Flora van Riel-Berkraan echtgenote van J. van Riel, op de leeftijd van 52 jaar. „Zij is verlostGod heeft haar welgedaan". Surhuisterveen: C. J. van Gijzen-Berkman Leidschendam: M. Berkman Californië: A. M. C. Weeda-Berkman D. Weeda Alkmaar: F. Berkman Neven en nichten Rozenburg, 23 november 1973, Willem de Zwijgerstraat 8. Heden nam de Here tot Zich, na een langdurig moedig ge dragen lijden, onze altijd zorgzame Man. Vader. Be huwd- en Grootvader, Be huwdzoon. Broeder. Behuwd- broeder en Oom Meindert van der Haven op de leeftijd van 64 Jaar. Lelden: -H. J. van der Haven van der Linden A. IJ. van der Haven Th. M. van der Haven- Gerritsen J. Eilander van der Haven G. H. Eilander H. van der Haven A. van der Haven van der Holst Leiderdorp: M. van der Haven M. van der Haven- Sloos Lelden: H. J. Verver- van der Haven J. Verver M. M. Lagas- van der Haven A. Lagas C. van der Haven en verloofde D. van der Haven J. van der Haven kleinkinderen en verdere familie Lelden, 22 november 1973. Roomburgerweg 6. Rouwbezoek zaterdag van 3-5 uur en van 7.30-8.30 uur n.m.. De rouwdienst Is bepaald op dinsdag 27 november a.s. om 2 uur ln de aula van de be graafplaats 'RhIJnhof' te Lel den, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Na een moedig en geduldig gedragen lijden nam God tot Zich mijn lieve Broer, Zwa ger en Oom Meindert van der Haven op de leeftijd van 64 Jaar. Fam. v. d. Haven- v. RooJen Fam. Baas- v. d. Haven Fam. de Jager wed. mevr. v. d. Vos- v. d. Haven nichten en neven. Lelden. 22 november 1973. Heden werd van ons wegge nomen onze lieve onvergete lijke opa Meandert van der Haven op de leeftild van 64 jaar. Zijn diepbedroefde kleinkin deren: Martin en Gerhard Aadje en Theo Jople, Gerda en Hélène Brammie en Richard Linda Leiden. 22 november 1973. Heden ging van ons heen. na een langdurig lijden, onze beste Schoonzoon Meindert van der Haven in de ouderdom van 64 Jaar. Leiden, 22 nov. 1973. Huize ..Roomburg". Zaanstraat 151. Meindert van der Haven ln de leeftijd van 64 Jaar, M. M. Bekooy- van der Linden J. Lambooy- van der Linden B. Lambooy !2 november 1973. Heden ging tot onze diepe droefheid, na een langdurig lijden, toch nog onverwacht van ons heen. mijn innig ge liefde Vrouw, onze lieve Zus ter en Schoonzuster Gerli ardiina Williekmiia Helena Paulina Maria van de Griend ln de ouderdom van 81 Jaar. geboren Hagedoom, Uit aller naam: A. C. van de Griend. 's-Gravenhage. 22 november 1973. Twickelstraat 216. Geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het be jaardencentrum Moerwljk, Twickelstraat 120 te 's-Gra venhage. De crematieplechtigheid is bepaald op maandag 26 no vember om 12.30 uur ln het crematorium Nieuw Eyken- duynen aan de Kamperfoelie- straat 2b te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf bejaardencen trum Moerwljk om 12 uur. Gelegenheid tot condoleren na de crematie ln de ont vangkamer van het cremato rium. UW VAKVERBOND IS HET Ravellaan'1 Utrecht In stil vertrouwen op zijn Heiland is mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Abram Peet op de leeftijd van 59 jaar ontslapen. C. P. Peet-Verhoog C. Peet T. Peet-'t Hart J. Peet P. J. Peet-Klootwijk H. de Koning-Peet J. de Koning A. Peet H. L. Draaijer-Peet H. H. Draaijer C. P. Turrini-Peet M. Turrini C. Peet M. Peet R. Bosman A. Peet E. Peet P. J. Peet en kleinkinderen Rotterdam, 22 november 1973. Rollostraat 83. Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek aan huis bij voorkeur van 14.30 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 21.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 26 november a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lage- dijk 680, om ongeveer 13.00 uur. Vooraf wordt een dienst gehouden in De Open Hofkerk, Middelharnisstraat 153, Rotterdam- Papendrecht, welke begint om 12.00 uur. Tot onze diepe droefheid is, na een langdurigs ziekte, van ons heengegaan, onze lieve, zorgzame Moeder en Oma, onze beste Zuster, mevrouw Maaike den Dekker ln de ouderdom van 75 Jaren. J. in -'t Veld Loes Jannette De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 27 nov. a.s. op de algem. begraafplaats te Dubbeldam. Vertrek v.a. het woonhuis te 14.15 u. Voor de blijken van medeleven betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Johanna van der Pias van der Bent In het bijzonder dank aan Ds. A. Vink voor de geestelijke bij stand. Dr. I. J. W. Schonenberg, doktoren en verplegend perso neel van het ziekenhuis 'Over- duin' voor de goede medische behandeling en de liefderijke verzorging en begrafenisonder neming D. C. Vis en Zn. voor de keurige verzorging van de be grafenis. Fam. Van der Plas. Katwijk aan Zee. november 1973. Koninginneweg 27. Heden bereikte ons het bericht dat is overleden ds. Henri Zacherias de Mildt die als predikant van 27 nov. 1921 tot 4 april 1943 onze gemeente heeft gediend. Met dankbaarheid denken wij terug aan het werk dat hij in dienst van zijn Heer voor onze kerk heeft verricht Namens de Raad der Gereformeerde kerk van Renkum en Heelsum: Ds. D. van Santen, praeses G. Lourens, scriba Renkum, 23 november 1973. uitgaandevan de Vereniging tot Verzorging van kinderen DeRudolphstichUng" te Achterveld (U). Wij zoeken een voor het meisjeshuis. Minimum-leeftijd 21 jaar. Protestants en kerkelijk meelevend. Het huis wordt bewoond door 12 nor male meisjes, die het uiteraard zichzelf en de ander wel eens moeilijk kunnen maken, maar juist daarom veel behoefte hebben aan hecht kontakt. Salaris- en vakantieregeling volgens de normen der richtlijnen van de Nationale Federatie. Vragen om inlichtingen en brieven gaar ne aan de direktie van "De Rudolph- stichting", Postweg 80, Achterveld (U.). Telefoon (03425) 4 41, toestel 210. f Een uniek nederlands dorp waar normale kin- deren, die door omstandigheden buiten hun Bi eigen gezinsverband moeten verblijven, ten ver- gB zorging en opvoeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij mm weer kunnen innemen. mm PSYCHIATRISCHE INRICHTING "GROOT BRONSWIJK" heeft door de uitbreiding van de aktiviteiten op personeelsgebied plaats voor een De aan te stellen medewerker zal als voornaamste taken krijgen: werving, selektie, introduktie en begeleiding van nieuwe medewerkers, funktie-analyse en formatiebewaking, toepassing arbeidsvoorwaarden, geven van voorlichting en adviezen m.b.t. personeelsaangelegenheden. Daarnaast zal hij een aktieve bijdrage leveren aan de ontwikkeling en uit voering van de overige facetten van het personeelsbeleid. De nieuwe funktionaris ressorteert recht streeks onder het hoofd Personeels zaken. Voor een goede funktievervulling achten wij noodzakelijk: middelbare opleiding, gevolgd door een op personeelswerk gerichte beroepsopleiding; ervaring in personeels- werkzaamheden, leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Groot Bronswijk is een protestants- christelijke instelling met een personeelsbestand van ca. 570 medewerkers. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd Personeelszaken van PSYCHIATRISCHE INRICHTING WAGENBORGEN (Gr.) Wagenborgen ligt 10 km van Delfzijl en heeft daarmee ook goede verbindingen. WIJ ZOEKEN EEN voor de groep die op ons kantoor de personeelsadministratie verzorgt voor enkele ziekenhuizen. Een opleiding op m.a.v.o.-niveau, alsmede enkele jaren ervaring zijn gewenst. Zij die tenminste 20 jaar zijn kunnen zich om inlichtingen of met hun sollicitatie wenden tot de heer M. Euwema, Centraal Bureau van de Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken, Heelsumseweg 50 te Bennekom, tel. 08389 - 9007. Per 1 augustus 1974 wordt een begin gemaakt met de opleiding voor de vakken Huishoudkunde en Textiele Werkvormen. Het bestuur vraagt voor de opleiding Huishoudkunde In één of meer van de volgende deelgebieden. BIOLOGIE; NA TUUR- EN SCHEIKUNDE; ECONOMIE-LEIDING EN BEHEER VAN DE HUISHOUDING; SOCIOLOGIE; WONING; VOEDING. Van de kandidaten wordt verwacht: dat zij met de hoofddocente de nieuwe kursus voorbereiden; dat zij bekwaamheid en bij voorkeur ervaring hebben in één of meer van de bovengenoemde deelgebieden; dat zij bereid en in staat zijn tot het samenwerken met kollega's, niet-vakgenoten en studenten; dat zij belangstelling hebben voor het voortgezet onderwijs. Gedacht wordt aan afgestudeerden in bovengenoemde studierichtingen met belangstelling voor het interdisciplinaire karakter van de huishoudkunde. Datum van indiensttreding: 1 augustus 1974. Zij die ter benoeming zullen worden voorgedragen kunnen per 1 januari 1974 vanwege het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen 4 taakuren per week toegewezen krijgen om de start van de nieuwe opleiding voor te bereiden. Salariëring volgens het rangenstelsel voor wetenschappelijke ambtenaren. Instemming met de grondslag en doelstelling van het instituut V.L.-V.U. is noodzakelijk. Inlichtingen bij de hoofddocente: Mejuffrouw J. M. Veen, Dignaland 76, Den Haag, telefoon 070-859925. Sollicitatiebrieven met opgave van referenties te richten aan de directeur Dr. O. Kooi, Marquette 8, Amsterdam-Buitenveldert. Kerk en Wereld, gelegen in een prachtige omgeving en goed bereikbaar met bus en trein, zoekt op korte termijn een Vanuit de centrale keuken worden de vier konferentiehuizen van warme maaltijden voorzien (gemiddeld 150 maal tijden per dag). De gewenste leeftijd ligt tus sen 20 en 25 jaar. Wij bieden een goede salariëring, een 5-daagse werkweek en een gezellige zit-slaapkamer. Belangstellenden kunnen nadere in lichtingen krijgen bij mej. A. M. van der Put, hoofd centrale huishoudelijke dienst Telefoon (03438)22 41, 'Sollicitaties gaarne te richten aan de afdeling Per soneelszaken, de Horst 1, Driebergen. Het Bestuur Van de roept sollicitanten op voor de functie van voor haar in mei 1974 te openen Verzorgingstehuis voor Bejaarden aan de Alb. Verweystraat te Winschoten. Het tehuis biedt plaats aan 100 bejaarden; bij het complex staan verder nog 17 bejaardenwoningen. Gegadigden dienen: een protestants christelijke levensovertuiging te hebben te beschikken over organisatorische en leidinggevende eigenschappen. Ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Diploma Ziekenverpleging A/B kan eveneens tot aanbeveling strekken. Geboden wordt: salaris volgens richtlijnen L.S.B. gunstige pensioenregeling. Sollicitaties (uitsl. schriftelijk) aan het Bestuur van de Stichting p/a dhr. J. Koetje, Vossenkamp 36, Winschoten. lev rd ie. are k en' tspi hb ng lOg aai el g i RC iet

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10