l Voningen Ververstraat olgend jaar opgeknapt Met schooljeugd onderwerpen uitspitten Riolering in trottoir Bakker Korffstraat radicale prijs CHU-Hillegom met eigen lijst Burgerlijke stand MJTo ïlöttl :i Marktberichten Agenda Leiden PLANTEN OF VISSEN KADO alles Vliela Apenplaneet: wie er vier zag moet ook de vijfde zien ad verhoogde ïèsidie voor ■■'stherberg Koffieconcert in Stadsgehoorzaal Blues en cabaret in LAK-theater intiVoor de autoloze zondag: Fal- egécon carcoat van zuiver wollen ;telürotté, afgewerkt met een zware ;e lwo"en plaidvoering. Kleuren; j Jcamel, donkerblauw en donkcr- r Jlbruin, van 159.-voor Do meeste van de 72 woningen, die voor z.g. instandhoudingssubsidie in aanmerking komen, staan in de Ververstraat (52 huizen). Oplossing voor wateroverlast LEIDEN Het ziet er naar uit, dat de oplossing voor de waterover last, die de bewoners van de Bakker Korffstraat regelmatig ondervin den, in zicht is. Bij Gemeentewerken heeft men een plan ontwikkeld om in het verlaagde trottoir een extra riool aan te leggen. zocht. De mogelijkheid wordt onder zocht om kosten van de bewoners, die tijdens de werkzaamheden niet in hun woning kunnen blijven, bij het opnieuw inrichten de verbouwing ten dele te vergoeden. Overigens zuolen bij de werkzaamheden zo veel moge lijk werkloze bouwvakkers worden in geschakeld. Volgend jaar zullen soortgelijke plan nen voor nog tweeëntachtig woningen in Leiden worden gemaakt. Wethou der Kret zei gisteravond: 'Als we nu de Ververstraat helpen, zijn we mo reel gebonden om in 1974 de Haver en Gortebuurt prioriteit nummer één te geven, maar dan moeten we ook durven zeggeb, dat de rest nog een jaar zal moeten wachten, want de koek is dan voorlopig weer op'. HILLEGOM De afdeling Hillegom van de Christelijk Historische Unie heeft donderdagavond besloten bij de gemeenteraadsverkiezingen van vol gend jaar met een eigen lijst uit te komen. In een verklaring betreurt de afdeling het uittreden van de ARP uit de Christelijke Combinatie te Hille gom en spreekt zij met waardering over de samenwerking met de KVP in dit verband. LEIDEN Geboren; George P z v P van den Burg en J M Kort-ekaas, Friso P z v J H Zmm en II A C de Vrind, Gerda N d v N Guijt en A M de Vreugd, Robertas J z v J I W A van Kampen en G M J van Steljn. Dennis z v R Roodenburg err M de Wilde. Sanne z v W Stlps en T de Vries, Martljn R Z v L F J Voorham en J J Bartens, Sijlvia A d v N W F van Bommel, W C Parlevliet Andrea W d v R E Muller en W C Mesman OveTleden; A C Duthler dochter, J P van Petegem Man, E P van Steenbergen geh gew met J Rosing, A C van Asle van Zijl geb gew met A C Adam, R Hoogland zoon Officieel Datsun dealer voor Leiden e.o. Herengracht 79, tel. 33861-20987 Roelofarendsveen e.o. Alkemadelaan tel. 01713-2866. VRIJDAG 23 NOVEMBER Rijnlands Lyceum Oegstgeesl, 8.15 uur: De Timdelerclub. opvoering van het blijspel 'Het is maar betrekkelijk', van Noel Coward Zaal Bevrijdingskerk, Montgomerystraat tot 0 30 uur: ruilbeurs voor verzamelaars. Vestestraat 40, 8.30 uur microtheater Imperi um. opvoering van 'Nesten'. Een andere mogelijkheid is nauwe lijks voorhanden, want, zei wethouder Ham gisteren, 'er ligt een goed riool, al zeggen de mensen van niet, daar kan ik ook niets aan doen, maar de straat ligt te laag', Wanneer de plan nen van Gemeentewerken door B. en W. en de gemeenteraad goedgekeurd zullen worden, ss er alleen nog het probleem wie de kosten - de wonin gen zijn particulier eigendom - moet betalen. Volgens de heer Vos, direc teur Gemeentewerken, zullen de tota le kosten overigens beneden de vijftig duizend gulden blijven. GWS! In de raadscommissie voor Volkshuis vesting en Openbare Werken kwamen verder onder andere ter sprake de plannen om een gemeenschappelijke onderhoudsdienst voor de woningen van de Gemeentelijke Woning Stich ting en de woningbouwverenigingen in te stellen. Slechts vier woning bouwverenigingen hebben zich overi gens bereid getoond hieraan mee te werken. Wethouder Ham: 'Ik hoop nog steeds dat de andere zullen in zien. dat centraal onderhoud ook voor hen het beste is*. Met deze plannen had de commissie geen moeite, maar weaar wel liet Amptmeijer (PSP) zijn twijfels blij- ROELOFARENDSVEEN, 21 nov. Bloemen veiling. Anjers S im rose, wit, Arthur, Tan- gerine27-31, rood, Le Reve, Shocking, Lena, Esperence, Telstrar 30-37, Carnaval, Keefor, Nora, Tommy 33-43, Charmeur 56-57, Rozen Garnette. Carol, Carina. Coral Princess, Ros- witha. Zorina 18-28, Marimba. Minigold. Es- teher Ofariin 28-38, Belinda. Motrea 34-45. llona 72-84, Sonia 52-64, Anthuriumbloemen 155-165, Gerbera 44-45, Lelies 58-140, h'erlne 50-75, Geplozen Chrysanten 22-50 p st. Troschry santen 100-220, Snljgroen 55-80. Freesia 135-330, Irissen prof. Blaauw 370-400 p bos, Potchrysanten 49-55, Cyclamen i30- ken over de lossere band, die er zo gaat ontstaan tussen de GWS en de gemeentel wanneer het pre-advies (dat onder andere voorziet in het in stellen van een bewonersraad, (wij publiceerden daar enige tijd geleden reeds over) daarover wordt aangeno men. Amptmeijer: 'Ik vind dat zeer onwenselijk. Nu we de GWS als eer ste instrument gebruiken bij het volkshuisvestingsprobleem - omdat we met de woningbouwverenigingen te veel problemen hebben - kunnen we ons dit niet veroorloven'. Op deze los sere band is door de Stichting overi gens zelf aangedrongen. Voor het zo ver is, zal de GWS eerst aan een orga nisatie-onderzoek worden onderwor pen, zo deelde wethouder Ham mee. Kasteel Duivenvoorde. Voorschoten, 8.30 uur nam. klank- en kijkspel over het dagelijks leven in het Voorschotel rond 1700. Vertel ler: Frans van Marsbergen, met muzikale in termezzi. Rapenburg 24, 22 uur jazz-zolder Hot House concert Rob Agerbeek-kwintet. LAK-theater Levendaal. 8.15 uur kabaret- croep In den Beginne, première van pro gramma 'K'. ZATERDAG 24 NOVEMBER Vestestraat 40, 8.30 uur: Imperium met 'Nes ten'. Rijnlands Lyceum Ocgstgeest 8.15 uur toneel groep De Appel met Peer Gynt. FILMS IN LEIDEN TOT 2» NOVEMBER Camera: 'Once upon a time in the west' 14 j. Dag. 20 uur en do, vr, ma en do 14 uur. Kindermatinee 'Dik Trom en zijn dorpsgeno ten' a.l. wo en za 14.30 uur en zo 14 en 16.45 uur. Nachtv. 'Concert Bangla Desh' 18 J. vr-za 23.30 uur. Luxor: 'Geen halleluja voor drie duivels' 18 J dag. 14.30, 19 en 21.15 uur; zo 14.30, 16.45. 19 en 21.15 uur Lldo: 'Opstand der Chinese zwaardvechtors' 18 j. dag. 14.30, 19 en 21.15 uur: zo 14.30. 16.45. 19 en 21.15 uur. Studio: 'Cabaret' 18 j Tijden zie Lido Trianon: 'Apenplaneet', 14 j. Dag 14.30, 19 en 21.15 uur en zo 14.15. 16.15, 19 en 21.15 uur. Rcx: 'Vreemd gaah in de baas zijn tijd' 18 J. Tijden zie Trianon. (ADVERTENTIE) Bij aankoop van een kompleet aquarium: GRATIS KADOBON voor uw eerste aankoop van de planten en tropische AQUARIUM wit gemoffeld, met een dubbele TL-vcrlichting en vol ledige technische inrichting, bodembedekking en achter wand: 60 x 35 x 35 212.45: KADOBON 25,00 80 x 40 x 40 294,95: KADOBON ƒ50,00 100 x 40 x 40 371,20; KADOBON 75,00 maarook gezellige kleine kadootjes. zoals: VISBAKJE met goudvis, steentjes, groen en voer 6,95 BODEMSTOFZUIGER met aansluiting op luchtpomp 3,95 MODERN AQUARIUM rond, plastic, met voet en verlichting in diverse kleuren, voor 59,75 EEN LEVEND SCHILDERIJ, VAN NI«JW, Rijn 50 Tfn 20824 (01710) STAD EN REGIO L3 Films in Leiden TRINANON 'Gevecht om de Apenplaneet', zo heet de vijfde in een serie science fiction films, die zo'n jaar of zes gele den nog veel nieuwsgierigheid oogstten, maar waarin zo lang zamerhand al het aardige al zo'n beetje is vertoond. Wel licht daarom wordt deze vijfde aflevering wel als het laatste hoofdstuk aangekondigd. En eerlijk is eerlijk: wie de vierde aflevering zag zit nu ook goed. Alle oude bekenden zijn weer van de partij. Zo is er ook weer de neger Mc Donald, een goede vriend van de apenbaas Caesar. Samen binden zij de strijd aan tegen opstandige gorilla's en de overlevenden van de laatste atoomoorlog, die niets van Cae sar willen weten. Zoals reeds gezegd, in deze lijf de film is het feit dat mensen apen na-apen op zich niet zo boeiend meer. Daarom moest er meer spanning en geweld aan te pas komen om de film wat sjeu te geven. Regisseur J. Lee Thomson heeft zijn best daar voor gedaan, die spanning komt zo nu en dan over, maar nagels bijten en adem inhouden is er niet bij. De gebeurtenissen lig gen ofwel voor de hand of ze zijn te gezocht. Met alle respect voor onze mede-zoogdieren: als een keurig gekapte apenmoeder haar emoties de vrije hand laat, werkt dat eerder op de lachspie ren dan op het gemoed. Dit zelfde geldt overigens ten aan zien van de bovenmenselijke wijsheid van de huisfilosoof, de Orang Oetang Virgil. Maar al met al heeft zo'n apenfilm toch een apart sfeertje. Daarom het advies: wie er vier zag, moet ook de vijfde gaan zien. Opstand der Chinese zwaardvechters LIDO Na de aftocht van de western is de eastern over ons gekomen. 'Opstand der Chinese zwaardvechters' is weer zo'n merkwaardig overdreven simpel heldenverhaal, dat doet denken aan westerse films van jaren ge leden (de Zorro's en de Tar- zans), en aan de Opera van Pe king. De vechters zijn niet al leen redelijke acteurs maar ook verbazingwekkende gymnasten en acrobaten. Zij springen, bui telen, rollen terwijl zwiepende zwaarden en stokken ze net op een haar na missen. Zij jongle ren ook of voeren een gesprek op het slappe koord. Filmtrucjes maken dit alles nog wonder baarlijker. En van dat circus- werk moet zo'n film het heb ben. De rest moet je maar voor lief nemen. Geen halleluja voor drie duivels LUXOR Onder de rare titel 'Geen halleluja voor drie dui vels' wordt weer eens vertoond hoe een stelletje schilderachtige boeven tijdens de Amerikaanse burgeroorlog aan de galg ont snappen als zij willen meedoen aan het innemen van een fort. Onder leiding van een van hen, James Coburn, die kolonel was en persoonlijk wil afrekenen met de fortcommandant. Telly Savalas, die zijn zoon doodde. Het loopt, zoals gewoonlijk weer uit op een algemene slach ting met vuurwerk, en maar twee overlevenden, James Co burn uiteraard en zijn maat Bud Spencer, die een rustige en mooi-komische rol speelt. Want regisseur Tonino Valeri, die ook aan het scenario werkte, heeft het geweld hier en daar leuk opgevrolijkt met humor, en die geeft deze western in Italiaanse stijl een eigen aan trekkelijkheid. Voor de rest is het het goed gemaakte gewone werk. Elders REX is weer teruggestapt op de sex-niemendalletjes. Veelal bete kent dat bedenkelijk vrouwelijk schoon in kwalitatief puur slechte films. Met 'Vreemd gaan in de baas z'n tijd' is daar nog altijd geen verandering in geko men, al is het geheel dan nu in kleur te aanschouwen. CAME RA prolongeert nu al voor de vijfde week de superwestern 'Once upon a time in the West' met o.a. Henry Fonda, Charles Bronson en Claudia Cardinale. Merkwaardig dat zo'n meester werk vier jaar na de première pas erkenning vindt. STUDIO brengt 'Cabaret' weer terug in Leiden. Dat betekent: decadente toestanden in het Duitsland van de dertiger jaren, met in het middelpunt Liza Minelli als het opvallende zangeresje/danseres je, dat nooit een echte actrice zal worden. een onzer verslaggevers CT/KlWiAiRTET VRUDAiG 23 NOVEMBER 1973 pi er en Gortebuurt spoedig aan de beurt dam «Schiedam IJsselmonde «Hoogvliet P lingen Dordrecht Den Haag Haarlem den Leidschendam Zeist Arnhem Maastricht Vlissingen imi sdi te Leidse studenten bezig met basis onderwijsproject: minder praten en meer doen 01 opzet nog een derde probleem. 'In de praktijk blijkt het gewoon moeilijk om studenten te vinden die conse quent elke week op dezelfde tijden willen komen. Daarnaast houden een paar ermee op na een jaar, wat niet goed is voor de continuïteit'. Vandaar de oproep aan iedereen (ook niet stu denten) om mee te doen, want de groep is nog klein dit jaar, en wil be halve de 4e 5e klas die zij nu heeft, na Kerst ook de zesde erbij halen. Niet gemakkelijk Terublikken op het werk zelf. 'Het is echt niet makkelijk om met kinderen om te gaan, zeker niet met deze le vendige. die uit noem het volksbuur ten komen. In het begin heb je de neiging om voor leraar te spelen, maar dat is natuurlijk niet de bedoe ling, dat kan je ook niet. Verder is het vanzelfsprekend erg lastig een be paald resultaat te zien, maar het en thousiasme van iknderen- en ouders maakt veel goed. 'Ook buiten school hebben we veel contact, je gaat met de kinderen zwemmen en zo'. In het nieuwe jaar verwacht de B O P groep wel het een en ander van de projec ten een goede aanvulling kunnen zijn op het onderwijs waar alles precies per vak gaat. Vooral aandrijkskunde, biologie en geschiedenis zijn de in valshoeken van waaruit de stof beke ken wordt. Onder het motto 'minder praten en meer doen' gaan de B O P mensen aan het werk. ze zijn al bezig, maar een ieder die een paar uur per week kan missen om op eeen basisschool met een paar kinderen aan een onder werp te werken, is van harte uitgeno digd mee te komen doen. Het gaat al lemaal om die achterstand, maar daar is al zove'el over gepraat, we moeten maar eens wat doen', aldus Toiny, bij wie men zich ook kan opgeven. Adres; Oude Rijn 9, tel 44283. 'We hadden nic-t gedacht dat de kinderen het zo leuk zouden vinden, is haar bemoedi gende slotconclusie. )EN Een aantal woningen in de Ververstraat zal dank zij een extra subsidie van het Rijk ienlijk eerder worden opgeknapt dan normaliter mogelijk geweest zou zijn, namelijk volgend al. LEIDEN Vanavond treden in het LAK-theater het cabaret In den Be ginne en het duo Hans en Charles Willemse op (aanvang acht uur). Ca baret In den Beginne is gevormd in 1971 door Louis Ccrnelisse en Lodii Crabendam, die met hun programma's Schoppen 2 en Schoppen 3 al enkele successen oogstten. De huidige forma tie bestaat uit Louis Cornelisse, Ellen Zondervan en Mare van der Geer, al lemaal leerlingen van het Rembrandt Lijceum. Zij brengen een nieuw pro gramma. 'K'. Hans en Charles Willem- se zijn twee gitaristen, die zich vooral met bluesmuziek bezig houden. LEIDEN Op zondag 25 november zal in de stadsgehoorzaal om 11.30 uur een door K O georganiseerd koffieconcert gegeven worden waaraan medewerking verlenen de bas Ruud van der Meer en de pianist Rudolf Jansen. Op het programma staan werken van Schubert, Strauss, Poulenc, Ibert, Faure en Andriessen. En IDWIJK Bij de behandeling "Jen voorstel om aan de Oecume- Vredeswerkgroep Noordwijk ..^ijdragen van 1000,- te geven ter R] ng van de kosten van de Kerst- Tg 1973 stelde Abcouder afl A) de vraag of hier geen taak oor de kerken. Vorig ^jaar was al- ïen bijdragen ontvangen van de Parochie, de protestantse kerken in zich afzijdig gehouden. ;hop (prot.chr.) kon zich in het tel wel vinden, maar stelde ten in van dt Kerstherberg een ont- ding vast, waarmee hij niet zo kig was. De oorspronkelijke bp- ig was aan eenzamen wat ver ing te bieden, maar bij een be was hem gebleken, dat de waar de kerstherberg werd ge- "(jen voor het overgrote deel be was met jeugd tussen 13 en 16 Het kerstfeest is een typisch lijk feest en daaruit leidde het lid af, dat deze jeugd het in de len niet kon vinden. Wat de fi- in betreft, merkte hij op, dat de p—Jiële positie van de kerken be- LMniet rooskleurig is. De hervorm- neente stelt trouwens de school beschikbaar. iJIVogelaar vond het niet juist de "n in gebreken te stellen. Zij :en miljoenen op voor het werk lere landen. Abcouwer verduide dat hij slechts had willen aan- ■n op een bescheiden stimulans, nanciële opzet van de Kersther- vond Bedijn (PVDA), niet zo dijk, maar overigens vond hij •och een goede zaak. Alleen deze /5pwerkgroep doet iets voor de 'beiers. Daarom bepleitte hij de van de dit jaar in gebruik zijn- Jimte voor rekening van de ge- te nemen. J algemene stemmen besloot de daarop de subsidie met 400.? ""hogen. door Jan Hoekema LEIDEN 'Het is een heel erg leuk project, je ziet de kinderen enthousiaster worden'. Toiny Oosterbaan, tweede jaars studente in de rechten, is sinds een jaartje betrokken bij het BOP, het basis onderwijs project. Dit project houdt in een groepsgewijze bestude ring van een bepaald onderwerp door kinderen van een lagere school in de Kooi. sinds januari van dit jaar van kracht is. Leiden is één van de ste den, die er van kunnen profiteren. Om de gemeenten tot spoed te dwin gen legde de staatssecretaris als voor waarde op tafel, dat de plannen voor 1 december bij het ministerie moeten zijn ingediend. Dat kan nog net, want maandag (26 november) zal de ge meenteraad het betreffende voorstel van B en W in behandeling nemen en ongetwijfeld goedkeuren. De regeling geldt voor woningen, die hetzij voor sanering of reconstructie, waarvoor ze na verloop van tijd moe ten worden afgebroken, hetzij voor verdere rehabilitatie in aanmerking komen. Het Rijk betaalt 5600,- van de kosten, die elke opknapbeurt met zich meebrengt. In de Ververstraat bedragen ze gemiddeld 1.200,-. De overigen ksten moeten worden be taald door de gemeente (14%) en de eigenaar, dus ook de gemeente, omdat de woningen in beheer zijn bij de Ge meentelijke Woningstichting. Het is dan ook noodzakelijk de huur van de betreffende woningen in de Ververstraat met 25,- per maand te verhogen, hetgeen in sommige geval len meer dan het dubbele is van de huidige huur. Van het totale aantal woningen in Nederland dat voor de .nstandhoudingssubsidie in aanmer king komt, zijn er voor Leiden dit jaar minstens vijftig gereserveerd. Eén van de voorwaarden, die het mi nisterie daarbij stelde, was dat de be treffende woningen bij elkaar moeten liggen. Overigens zal bij het opknappen van de huizen in de Ververstraat een aan tal woningen worden samengetrokken, zodat voor enkele gezinnen naar ande re woonruimte zal moeten worden ge- LEIDEV Haarlemmerstraat Enige tijd gele den besteedden wij in deze krant aan dacht aan het huiswerk en bijlespro gramma in de Kooi van een groep studenten, voornamelijk leden van de verenigingen Augustinis en SSR Uit die groep ontstond een 'afsplitsing' van een paar mensen die iets wilden gaan doen naast huiswerk en bijles hulp. Zij legden de nadrijk op de noodzaak van zelfstandig werken op de basisschool tijdens de lesuren, om zo eigenlijk in principe het werk van de huiswerk en bijlesgroep overbodig te maken. Een ideaal dat natuurlijk nooit ten volle bereikt kan worden, maar toch is het project een succes geworden, al moeten we nog veel le ren, aldus Tointy. De groep van acht studenten (van al le verenigingen inmiddels) ontmoette in het eerste jaar van haar bestaan een aantel leerzame teleurstellingen. Zo werden alle twaalf basisscholen in de Kcoi aangeschreven, maar er kwa men maar twee positieve reacties. Op de Alfons Ariënsschool en de Konin gin Wilhelminaschool werd begonnen. De laatste is in het nieuwe jaar in middels afgevallen, omdat er veel sta giaires zijn. De zesde klas werd in twee keer vier groepjes van zes kinde ren verdeeld, en in de ongeveer twee uur die door de schoolleiding ter be schikking waren gesteld, ging men een onderwerp behandelen. Eigen onderwerpen 'De grote fout die we in het begin ge maakt hebben is dat wij als groep zelf het onderwerp bepaalden, dat ging niet goed. Ze vertikten zo'n beetje er null gaat om tweeënvijfitg woningen: hij die terstraat 5 en 15 t/m 59. Dat zijn déjigenlijk tweeënveertig, maar in ianïuge gevallen bevinden zich ach- i bc én huisdeur meerdere woningen. dilannen voor de woningen in de t elferstraat zijn op papier gereed, gelijke initiatieven voor de pan- Leliestraat 24 t/m 38 (acht wo- a in), 2de Corterstraat 34, 36, 50, 4 en 56, Kraaierstraat 31 en 31a woningen) en 4de Binnenvest- toiit 8, 9, 27 en 33 zijn in voorberei- hrik 'fel SEMBEZOEK p< s het resultaat van het bliksem- tirij k, dat staatssecretaris Schaefer ton Volkshuisvesting en Ruimtelijke op 19 september aan Leiden retjit. In een gesprek met wethouder en een aantal ambtenaren maak- toen melding van een zoge de instandhoudingsregeling, die JJJ (ADVERTENTIE) Drdl wat aan te doen'. De groep heeft toen eindeloos gepraat ('daar wordt je wel eens moe van, dat gepraat waar nooit wat uitkomt') en besloten de kinde ren zelf met onderwerpen te laten ko men. Er kwamen toen dingen uit de bus die wellicht wat minder diepgra vend waren dan in eerste instantie bedoeld, maar die wel de belangstel ling en enthousiasme hadden van de kinderen zelf. 'En daar gaat het toch tm'. Een paar voorbeelden van onderwer pen; honden en katten, wildernis, stad Leiden, vliegtuigen, machines, vissen. De gang van zaken was dan dat de kinderen zowel individueel als in klein groepsverband bezig waren met het onderwerp, op allerleid manieren. "Knippen, plakken, schrijven, alles kan. Het is ook heel leuk om te zien hoe de kinderen veranderen. In het begin vragen ze alles, later komen ze met van alles aanzetten, zoals plaatjes. Ze worden als het ware ervarener'. Excursies Het is de bedoeling het lopend school jaar deze zelfde opzet weer te hante ren op de Ariënsschool. De onderwer pen wisselen dan om de twee maan den. Toiny heeft nu zelf een onder werp, hoe 't vroeger was. Wat zeker weer zal plaats vinden, zijn de excur sies die vastzitten aan een onderwerp. Zo werden in het voorjaar het dieren park Wassenaar, het asyl, het ge meentehuis en de vliegbasis Valken burg bezocht. Dat is ook in het alge meen het beval, hoewel soms de moei lijkheid speelt dat leerkrachten bang zijn dat hun taak wordt overgencmen. Toiny Oosterbaan: 'We hadden niet gedacht dat ze het zo leuk zouden vinden'. Maar dat is nogal persoonlijk. 'De heer Rcinierse van de II Hartschool heeft ons b v in een weekend van de groep, waar ze het allemaal niet zo za gen zitten, behoorlijk gestimuleerd'. Terugblikken op het voorbije jaar. Naast de schaarse reacties vanuit de scholen en de moeilijkheden met de

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 3