vissËR&sivifff fHf De uitdaging e mam HART wmÊmsmKnuËmamSM Zitten doet pijn ZWI75ANAI! BROOD bouw- en waterbouwkundige werken. installaties en pijpleidingen voor drink-en koelwaterpompstations. kabelwerken en hoogspanningsmasten voorde energievoorziening. CEBECO-HANDELSBAAD MEDEWERKER Familieberichten ,,'k Modit aan 't stof der aard' ontvüên en nu eeuwig Jezus zien". In Jezus ontslapen onze lieve Vader, Grootvader en Overgrootvader Cornelis Hartogh weduwnaar van J. W. Houtzager in de ouderdom van 86 jaar. Amersfoort: L. de Graaff-Hartogh L. R. de Graaff Leidschendam: M. P. Oostdam-Hartogh J. J. Oostdam Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 22 november 1973 Valkenboskade 305 Geen bezoek - geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden maandag 26 november om 12.30 uur in de aula van „Nieuw Eijkenduynen", Kamperfoe liestraat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.15 uur. Voor uw blijk van medeleven na het plotseling over lijden van mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, be- huwdvader en Grootvader, Pieter van Ballegooie betuigen wij u onze oprechte dank. M. S. van Ballegooie-Vervelde. Kinderen en Kleinkinderen. Dordrecht, november 1973. Vijverlaan 66. in zoverre gij dit aan een van Mijn minste broeders hebt gedaan, hebt gij het Mij gedaan". Alles wat u gedaan heeft, hetzij bij de uitoefening van uw beroep, hetzij door uw verwarmende manier van meeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van ons aller geliefde Elisabeth Verheij-Stapper heeft ons verdriet en gemis niet kunnen wegnemen. Uw toewijding en nabijheid heeft ons wel geschraagd, nu wij zonder haar verder moeten. Daarvoor zijn wij God en u zeer dankbaar. Namens de familie: P. J. Verheij Goudenregenplantsoen 1, Rijnsburg. DANKBETUIGING De grote belangstelling, die wij ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksfeest mochten ondervinden in de vorm van geschenken, bloemen en gelukwensen langs telegrafische of schriftelijke weg heeft ons buitenge woon goed gedaan. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk dank te zeggen, willen wij langs deze weg, mede namens onze kinderen en kleinkinderen u hartelijk bedanken. Het echtpaar: J. de Bruijne A. A. de Bruijne-Steendam Haaf ten (Gelderland), november 1973. Bejaardencentrum 'De Wittenberg', voorheen Sleeuwijk (N.-B.). Heden nam de Here tot Zich onze zorgzame lieve Moeder en Oma Adrians den Bakker sinds 20 augustus weduwe van Joost Langeweg, ln de leeftijd van 78 Jaar. Biddinghulzen (O.-Fl.): Z. Langeweg J. Langeweg-Ouwcrkerk Klundert: J. Langeweg Klundert: J. C. Korteweg Marls- Langeweg H. Korteweg Marls en kleinkinderen Klundert, 21 november 1973, „De Prinsenhof'. De begrafenis zal plaatsvin den D.V. zaterdag 24 no vember om 11.45 uur. Corerspondentle-adres: Van Polanenpark 39. Klundert. Het heeft God behaagd he den tot Zich te nemen ónze geliefde Schoonzuster Maartje de Graaff echtgenote van Martlnus Lolkema. Zij ls 71 jaar geworden. Namens allen: T. Lolkema. Harllngen, 20 november 1973. Lopen ook. als u last hebt van aambeien. Die narigheid gaat voorbij met Zwltsanal van ZwltsaL Dat helpt goed. brengt die noodzakelijke verlichting: u hebt meteen al minder pijn. De jeuk stopt en de gevoelige zwellingen verdwbnen.Zwltsanal.een we tenschappelijke combinatie van helende, verzachtende en pbnstlllende stoffen, kan u vlug van uw aambeien- ellende afhelpen. Dr. J.J. BUSKES \DOR 1117T Bijbels dagboek f 15.90 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER &KEUNING WAGENINGEN Viaduktenbouw metro Rotterdam Papendrecht. 078-51044 Drinkwaterpompstations iningsmasten door geheel Nederland Mechanische instalaties Zinkers door kanalen, rivieren en zeearmen in binnen- en buitenland TROüW/KWiARTET VRIJDAG 23 NOVEMBER 1973 BILLY GRAHAM Een boek dat de volle waarheid zeg over het werk van de satan In ons leven en In d ^0 moderne wereld over de reddende liefde van Jezus Christus over de kracht van de Heilige Geest over de toekomst van Gods kinderen DJt getuigende boek bevat de tien Indrukwekkende toespraken die Billy Graham In 1969 gehouden heeft In New Vork, In de stamp- voll* Madison Square Garden: Leer God kennen De geestelijke dood De mens in opstand De verloren zoon Hemel en hel Waarheid en vrijheid Wees radicaal Twéé paar ogen Wij en de reuzen De dag komt. Het optreden van Billy Oraham wérd door de televisie uitgezon den en bereikte de grootste kijk dichtheid die een godsdienstige uitzending ooit gehad heeft 176 bladzijden ff 9.90 Verkrijgbaar In de boekhandel NATIONALE COÖPERATEVE AAN- EN VERKOOPVERENIGING VOOR LAND- EN TUINBOUW GA. Op onze afdeling Interne Controle is plaats voor ccn op S.P.D.-niveau. Leeftijd ongeveer 30 jaar. De afdeling Interne Controle verzorgt de administratieve- controle van onze ondernemingen en is tevens belast met de controle van een aantal deelnemingen. De taak van de nieuwe medewerker zal bestaan uit het zelfstandig controleren van enkele nevenbedrijven, het samenstellen van de resultatenrekeningen en het analyse ren van de resultaten van deze bedrijven. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan de afdeling Personeelszaken van Cebeco-Handelsraad, Postbus 182, Rotterdam. Heden behaagde het de Heere, na een zacht en kalm gedragen lijden tot Zich te nemen mijn innig geliefde Man, onze Broer, Zwager en Oom Marinus van der Male op de leeftijd van 67 jaar. Schiedam, 21 november 1973. Johan Straussplein 64. Uit aller naam: H. van der Male-van Teeling. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 26 november a.s. op de Alg. Begraafplaats Laan van Spieringshoek, Schiedam te 2.30 uur n.m. Vertrek vanaf het woonhuis te 2.15 uur n.m. Geen bloemen. Enige kennisgeving Op 21 november overleed Pietertje Barendregt in de ouderdom van 88 jaar. Mede namens de familie I. K. P. Barendregt. Correspondentie-adres: Eikenhorstlaan 11 Wassenaar. De bijzetting in het familiegraf is bepaald op za terdag 24 november a.s. om 11.30 uur op de Be graafplaats Nieuw Eykenduynen, aan de Kam perfoeliestraat te 's-Gravenhage. Laat mij slapend op U wachten Hernhutterlied Van ons ging heen naar haar Heer en Heiland die zij zo innig lief had onze lieve Truus Geertruida Jolianna Rietveld op de leeftijd van 51 jaar. Haar liefhebbende Moeder, Zus en Broers Zwijndrecht: M. M. Rietveld-Barmentlo E. Rietveld-de Weerdt S. Rietveld P. Rietveld-Zijderveld Rotterdam: B. Rietveld L. Rietveld-Aalders Dordrecht: H. Rietveld W. Chr. Rietveld-Speets Zwijndrecht: M. M. Rietveld Huizen (N.H.): A. Rietveld M. F. M. Rietveld-de Klerk Zwijndrecht, 21 november 1973. Charl. de Bourbonstraat 13. Liever geen bezoek tijdens deze dagen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 26 no vember a.s. om 3 uur op de algemene begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een dienst in de Bethel- kerk aan de Rotterdamseweg, welke zal aanvan gen om 2 uur. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn de familie te condoleren in de aula van de begraaf plaats. Laat mij slapend op U wachten Hernhutterlied Van ons ging heen naar haar Heer en Heiland die zij zo innig lief had onze Tante Truus Geertruida Jolianna Rietv eld Joop en Willy Bas en Ans Gert Marga en Koos Elbert Nettie en Jan Bas Laura en Mark Hendri Etienne Ronnie Monika Bastiaan Rosamunde Zwijndrecht Charl. de Bourbonstraat 13. Plotseling nam de Here tot Zich mijn lieive buurvrouw F. Grimbergen-Vink Trooste de Here haar man en kinderen. J. Ravensbergen-van Delft Fresiastraat 2 Rijnsburg Henri Zaoliarias de Mildt emeritus predikant, weduwnaar van Johanna Wilhelmina Frederika Scheffers, in de ouderdom van 86 jaar. 's-Gravenhage: E. Schut-de Mildt J. M. van Golverdinge Schut- de Mildt J. W. van Golverdinse-Schut Delft: M. van Buuren-de Mildt J. van Buuren 's-Gravenhage: C. J. de Mildt M. G. de Mildt-Maters Ede: J. R. dè Mildt J. H. de Mildt-Pereboom Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 18 november 1973 Correspondentie-adres: Appelstraat 205. Op zijn verzoek heeft in stilte de bijzetting in het familiegraf plaatsgehad op donderdag 22 no vember 1973 te Renkum. 30 4 177 42 152 1-6 103 10 10 176 39

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10