DE GROTE PLAATS EEN KOERIER HUMEIIBKKUKUE 'goedenacht™ goedemorgen; C&M-titbcAstociMiye*! Familieberichten hernesseroord hoofd linnen- en naaikamer •ft If Mtt i»« Mf -É J mul -I»*» l.l II, IK «- Lang en lekker huiselijk, 100% acryl tricot T-shirt met kleurig geappliqueerd nachtuiltje. 36-46 23r Jumpsuit-model met 2 - Del ig in nylon en kant speelse ruches en zwierig met geheimzinnig uitlopende pijpen. vleermuis-effekt. 100% 100% nylon in attraktieve nylon, diverse romantische kleuren. 36-46 25r kleuren. 36-46 37r "be Grote Handwerkencyclopedie is een boek voor iedereen.-.Voor de vrouw die pas met handwerken begint én voor de ervaren handwefJtster. Het is tegelijk instructie- én ideeënboek! Met uitvoerige registers ep handige duimgrepen voor het snel opslaan van de rubrieken. -. Heden nam de Here tot Zich, onze lieve zeer zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot-, Overgroot moeder, Schoonzuster en Tante Ariaantje de Haan-tKooiman weduwe van Aart de Haan in de ouderdom van 82 jaar Heerjansdam: J. van der Heide Heerjansdam: G. de Haan C. de Haan-Lodder L. van Galen-de Haan J. de Haan T. de Haan-de Jong T. de Haan T. de Haan-Picaar Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Naaldwijk: Barendrecht: Heerjansdam: Barendrecht 19 november 1973 Huize „Borgstede" Marjoleinlaan 1 Correspondentie-adres: Talmaweg 146 Barendrecht. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 22 november te Barendrecht 14.45 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van „Borgstede" welke aanvangt te 14.00 uur. Na een droevig ongeval nam God tot Zich mijn geliefde Schoonzoon, onze Broer, Zwager en Oom Antonie Lit op de leeftijd van 54 jaar. Familie Sasburg Familie Lit Leiden, 18 november 1973. Vandaag overleed plotseling Henk de Jonj Hij was 53 jaar. Wij zijn verbijsterd. Utrecht: Amsterdam: Delft: Dini de Jong-van Vliet Patricia en Kees Marjorie en Teus Simone Utrecht: Bert Aleid en Geert Utrecht, 21 november 1973 Aurorastraat 26 Geen bezoek - geen bloemen De crematie zal plaatsvinden maandag 26 novem ber om 13.00 uur in het crematorium Daelwijck, aula 1, Floridadreef. Die in de schuilplaats der Allerhoogste is ge zeten die zal vernachten in de schaduw des Almachti- gen. Psalm 91 vers 1. Heden nam de Heere tot Zich onze Ueve en zorgzame Cornelia Hendrika van Doornik sinds 16 Juli 1972 weduwe van Willem Karei Bakker. Edmonton (Canada): C. H. Deweerd-Bakker John beweerd Amsterdam. 20 november 1973. Huize 'De Schutse', Hemsterhulsstraat 123. Correspondentie-adres: P'a Familie J. du Pon. Admiraal de Ruijterweg 148". Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvin den vrijdag 23 november om 11 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruls- laan. Vertrek van het P.C.B.-ge- bouw, Vondelstraat 101, on geveer 10.15 uur. Voor de vele blijken van mee leven en belangstelling voor en na het overlijden van onze ge liefde Man en Vader, Groot- en Overgrootvader Pieter Aarnoutse zeggen wij mede namens kinde ren en kleinkinderen hartelijk dank. Namens allen: A. Aarnoutse- van Sparrentak. Koudekerke, november 1973. Voor uw medeleven, belangstel ling en deelneming die van fa milie en bekenden op verschil lende wijze tot uitdrukking is gebracht tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Vrouw. Moeder en Oma Alida Vooijs geb. Brussee betuigen wij allen onze harte lijke dank. het heeft ons veel goed gedaan. In het bijzonder danken wij Ds. L. Boer en Ds. Jac. de Vos voor de trouwe geestelijke bijstand. Ook veel dank aan Dr. H. Hue- ting en de waarnemende dokto ren, zo ook de zusters van het Groene Kruis voor hun medische hulp en liefdevolle zorg. Hierbij betrekken wij ook de doktoren en zuster van het Dla- conessenhuis, afd. B2. die alles hebben aangewend aan zorg en liefde wat in hun vermogen v Uit aller naam: J Vooijs, Duinoord 20 Katwijk aan Zee. Wat vindt u van de kerkdienst? Met diepe droefheid geven wij kennis dat de Here op Zijn tijd in de hope des eeuwige levens van ons heeft weggenomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Adriana van de Kamer echtgenote van Nicolaas de Jong op de leeftijd van 64 jaar. "k Zal dan gedurig bij U zijn. In al mijn noden, angst en pijn.' Psalm 73 12. Vinkeveen: N. de Jong Waverveen: J. de Jong W. de Jong-Berkelaar Mijdrecht: E. Stam-de Jong H. Stam W. P. de Jong K. de Jong-den Boer N. de Jong Elly Smit G. de Jong M. Ende-de Jong Chr. Ende en kleinkinderen Vinkeveen. 21 november 1973. Bijleveld 39. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 24 november op de Herv. begraafplaats te Vinke veen. Vooraf zal een rouwdienst plaatshebben in de Geref. kerk te Vinkeveen, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 23 novem ber van 14.00 tot 16.00 uur in het Herv. vereni gingsgebouw, Herenweg 205 en na de begrafenis. Geen bloemen Waverveen: Noorden: 1500 instructieve tekeningen en 50 kleurenfoto's 512 bladzijden, in prachtige band f47.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Verschenen in ZOMER KEUNING'S HANDWERKBIBUOTHEEK middelharnis (goeree overflakkee) ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Voor ongeveer 500 geestelijke gehandicapten is Hernesser oord een woonwijk van het stadje Middelharnis. Hiervoor zoeken wij een: met ervaring in ziekehuis of instelling. Ook een cheffin van een naaiatelier komt in aanmerking. Aan geïnteresseerden in deze funktie wordt verzocht een eigenhandig geschreven brief met recente pasfoto vertrouwelijk te zenden aan de direkteur van „Hernesseroord", Dr. G. A. Roelofs, Oosthavendijk te Middelharnis. Eerst na een persoonlijke kennismaking wordt gesproken over het inwinnen van inlichtingen en een psychologisch onderzoek. TiROLW/KiWlARTET DONDERDAG 22 NOVEMBER 1975 Heden nam de Here tot zich onze zeer geliefde Vrouw, Moeder en Oma Maartje Lolkema-de Graaff op de leeftijd van 71 jaar. „De Here is met mij, 'k Zal niet vrezen." IJmuiden: M. Lolkema Umuiden: M. Stuut-Lolkema B. Stuut 's-Gravenhage: G. Telder-Lolkema A. R. Telder Steenwijk: T. Timmerman-Lolkema D. Timmerman en kleinkinderen IJmuiden, 20 november 1973. Scheiberglaan 120. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Eemstraat 27 te IJmuiden. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 23 november a.s. van 19.0020.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in de Bethelkerk aan de Zeeweg te IJmuiden op zater dag 24 november 1973 a.s. om 10.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats 'Duinhof' te IJmuiden omstreeks 11.00 u. Bestuur en leden van de Chr. Scholengemeen schap „Pascal" zijn ontsteld en bedroefd door het plotselinge overlijden van hun leerlinge en vriendin. Anneke Tan (klas 4 Ath.) Wij geloven dat de Heer, die wij ook op school trachten te dienen, haar familie wil helpen in deze donkere dagen. Namens allen: Drs. K. de Jong, rector. Amsterdam, 19 november 1973. ALLES OVER naaien, breien, haken, borduren, tapisserie Een uniek doe-het-zelf boek, verrassend door zijn veelzijdigheid, kwaliteit en praktische opzet. U kunt geen onderwerp op handwark- gebied bedenken, of u vindt het tot in details behandeld. In elk van do vvjf hoofddelen wordt de handig» stap-voor-stap methode toegepast Telkens wordt begonnen met het allereenvoudigste. Nadat de materialen besproken zijn, worden de grond beginselen duidelijk uiteengezet En dan komen de vele honderdon toepassingen: van gemakkelijke en alledaagse tot meer exclusieve. Ambtenaren bewijzen onmis bare diensten aan de samen leving. Juist zij ervaren vaak in hun dagelijks werk hoeveel on recht er nog bestaat. Juist zij ontmoeten telkens weer toe standen en verhoudingen die mensonwaardig zijn en niet stro ken met de bijbelse boodschap van naastenliefde en gerechtig heid. Juist zij kunnen belangrijk bijdragen aan de verbetering van de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket. 1 Ook in hun vrije tijd. Door lid te worden van de christelijke vakbeweging en zich aan te sluiten bij H'euwe gewnOen over de Mr*- jiensr zoen die is - en zou turnen zijn. Tweeft auteurs uft verschillende kerken- Or <j Dekker Dr. C. Graafland. Os A. J. Hoom. Prot. Or. H. Jonker D ven Katwijk. Prat. Or. G. N wammens. Ds. J Overduin. Os S. J. ven Pagée. Entten Pruim Pro». Dr. P. Smits Hermen Var wek en De. H A. Viseer. ervaringen inzichten idealen suggesties uturgie. preek, sacramentstoe- Ji en mg. huisdierst, teugddienw ai o< met exoenmemee en alternatief - alles komi een <u orde m dit interessante doek de1 vete perspectieven opent pa per deck f 9.90 VtrkiiflOOQ: n ae oo*<ttanat ZOMER KEÜNfNG WAGENINGF^

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10