welzijns-envormi 'GOEDE REEDE' Stichting Bejaarden centrum ZIEKEN- VERZORGSTERS Vrijetijdsbesteding als dagtaak... Ontmoetingscentrum (1) in een Amsterdamse nieuwbouwwijk (2) zoekt een Projektleider (3) als Koördinator (4) van het Vrijetijdsgebeuren (5) van de Bewoners (6). (1.) Ontmoetingscentrum (2.) Amsterdamse nieuwbouwwijk (3.) Projektleider (4.) Koördinator (stafmedewerker) omdat er samengewerkt moet worden met veel vrij willigers, het wijkcentrum, (5.) Vrijetijdsgebeuren (6.) Bewoners Robijnstraat 8 Apeldoorn Nu een van onze (intern) wegens huwelijk ons bejaardencentrum gaat verlaten vragen wij een opvolgster die zo spoedig mogelijk haar taak kan overnemen. Een mooie flat staat ter beschikking. Salaris etc. volgens richtlijnen Stichting Landelijke Samenwerking Be j aardentehuizen. Sollicitaties te richten aan de directrice, Robijnstraat 8, Apeldoorn. Telefoon 05760-51400. stichting buurtwerk westerhaar-vriezenveense wij k jeugd- en jongerenwerk De Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Westerkwartier Directeur-Coördinator De Stichting tot bevordering van het welzijn van ouderen in de gemeente Tiel zoekt een projektleider/ster voor de opbouw en verdere uitbouw van het welzijns werk voor ouderen. De taak zal bestaan uit: - het adviseren aan het bestuur ten behoeve van het beleid; - het koördineren en aktiveren van de bestaande aktiviteiten; - het onderhouden van kontakten met andere instellingen; - het begeleiden van werkgroepen van vrijwilligers; - het stimuleren, organi seren of leiden van nieuwe aktiviteiten. Deze funktionaris zal alle mogelijkheden krijgen zelf inhoud aan deze voor Tiel nieuwe funktie te-geven. Opleiding - Sociale Akademie. Ervaring - enige ervaring is zeker gewenst. Salariëring: afhankelijk van ervaring en bekwaamheden: volgens rijksregeling (minimum in de rang van commies). Indiensttreding bij voor keur per 1 maart 1974. Sollicitaties te richten aan de secretaris van de Stichting, p/a Gem. Soc. Dienst, Binnenweg 17 te Tiel, telefoon 03440-4221, voor 15 december 1973. Heldringstichtingen Zetten Orthopedagogisch en Jeugdpsychiatrisch Centrum. Wij zoeken op korte termijn voor onze orthopedagogische afdeling Medewerkers (m. of vr.) die in enkele van onze behandelings- groepen als Groepsleid(st)er zullen worden aangesteld. TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 NOVEMBER 1973 T8/ v; O ontstaan uit een initiatief van bewoners die meenden iets voor hun wijk te moeten doen. een jonge wijk waar de problematiek anders is dan in een oude stadswijk, maar hij is er gewoon, omdat er ménsen wonen die maar net begonnen zijn aan de opbouw van hun samenleving. iemand die bijvoorbeeld sociale akademie heeft, zeker inventief moet zijn, een organisator, sociaal gericht. twee kultureel werkers, een koncierge en stagiaires. omvat behalve rekreatie, vorming en ontwikkeling ook buurtgerichte aktiviteiten. Tenminste dat staat ons voor ogen. daar verstaan wij onder: peuters en hun ouders, lagere schooljeugd, jongeren, volwassenen, bejaarden. Informatie: bij de staf van het centrum, de heer Piet van de Akker en mevrouw Lien Bouwmeester. Telefoon 020-446262 of 446330. Salaris: min. ƒ1.842,- tot max. ƒ2.332,- per maand volgens de Loac-regeling. Sollicitaties aan: Stichting Jeugdhavens Amsterdam, Prins Hendriklaan 21 te Amsterdam, t.a.v. mevr. J. van den Oever. Telefoon: 020-724264. zoekt zo mogelijk per l-2-'74 een functionaris voor het uitvoe ren van in het kader van onze instelling voor samenlevingsopbouw. we bieden: een erg moeilijke baan, in een erg boeiend dorp; werken in een team (samen met leidster peuterwerk en buurtwerkleider) arbeidsvoorwaarden volgens de loac-regeling; desgewenst een zogenaamde „middenstandswoning". we vragen: opleiding als sociale akademie of mikojel plus vervolgoplei ding of pedagogische akademie plus volgen van de urgentie opleiding; ervaring. inlichtingen bij: de voorzitter, j. wolthuis, tel. 05498-9121; het team, tel. 05498 - 9268. sollicitaties bij de sekretaris van het bestuur, g. w. de groot, hoofd weg 16. CP2 (Erkenning A-instelling aangevraagd) nodigt belangstellenden uit te solliciteren naar de funktie van De Stichting is een samenwerkingsverband van een tiental instellingen en groeperingen en zes gemeenten in het W esterkwartier. Van de directeur wordt verwacht dat hij of zij leiding geeft aan het proces waarbij de uitvoerende werkzaamheden van de instellingen (algemeen maatschappelijk werk en gezinsverzorging) worden gebundeld. Verder zal het zijn/haar taak zijn, in goed overleg met betrokkenen (bestuur, werkers, bevolking) te werken aan de verdere uitbouw van de maat schappelijke dienstverlening in het betrokken gebied. Salaris: volgens Rijksregeling. Nadere informaties kunnen worden verkregen bij en sollicitaties kunnen worden gericht aan: Drs. J. Ren kern a, p/a Ds. Th. Delleman-stichting, H. W. Mesdagplein 15, Groningen. Telefoon 050-131101. isl Ons instituut kent een horizontale overlegstruktuur, waarin de multi disciplinaire benadering van de gedrags problematiek van de meisjes centraal staat. Betrokkenen dienen bereid en in staat te zijn tot werken in team verband, aangezien alle pedagogische aangelegen heden in gezamenlijk overleg met de groeps leiding besproken worden en besluiten in gezamenlijke verantwoordelijkheid genomen worden. Minimum leeftijd: 22 a 23 jaar.E Gewenste opleiding: N XX K O; M.B.O.-intr.werk; K.B.-B; Ziekenverpleging B of Z-opleiding en eventueel andere opleidingen. Zjj die aan de leeftijdseisen voldoen, minimaal MAVO/MULO-diploma bezitten en een opleiding in de kinderbescherming willen gaan volgen, kunnen eveneens solliciteren. Salariëring: volgens de richtlijnen van de Nationale Federatie voor Kinderbescherming. Sollicitaties: richten aan Direktie- secretariaat Heldringstichtingeife Wageningsestraat 78, ,t! postbus 1, Zetten, telefoon 08880-3838, toestel 113.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10