heeft u nodig I© V de mathenesser bogert medewerkers (vrl./mnl.) Hoofd van de huishouding verpleedkti«?d»gen verpleegkundigen verpleegkundige Juliana Ziekenhuis GROEPSVERPLEEGKUNDIGE hoofdverpleegkundige,. eerste verpleegkundigen Juliana Ziekenhuis verpleegkundige voor de hoofdwacht gediplomeerd medisch analiste Juliana Ziekenhuis TROUW/KWARTET ZATERDAG 10 NOVEMBER 1973 T12 De Mathenesser Bogert is een protestants christelijk bejaardenverzor- gings-centrum, gelegen in Rotterdam-West. In verband met liet feit, dat onze huidige medewerkster gaat trouwen en wij het van belang achten, dat er door een ruime inwerkperiode conti nuïteit in de werkzaamheden kan worden verkregen, zoeken wij voor zo spoedig mogelijk een liefst in het bezit van het diploma "Huishoudkundige voor inrichtingen", en enige ervaring. Geïnteresseerden welke in het bezit zijn van het diploma "inrichtings assistente" of ruime ervaring hebben op dit gebied kunnen eveneens solliciteren. Zij moet goede kontaktuele eigenschappen bezitten, zowel t.a.v. bewo ners als personeel, en in staat zijn de huishouding geheel zelfstandig te leiden. De aan haar toe te vertrouwen taak zal in een persoonlijk gesprek vol ledig worden doorgenomen. Minimum leeftijd 25 jaar. WIJ bieden in ons verzorgingscentrum met 141 bewoners, van wie velen intensief-verzorgingbehoevend zijn, een goede werksfeer, met een bij de functie passend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. In het gebouw is een 2-kamerflat beschikbaar. U kunt Uw schriftelijke sollicitaties richten aan de directrice mej. H. J. Keussink, p/a Franselaan 110, Rotterdam-7, telefoon 010-37.11.33. stichting bronovo-nebo In het prot. chr. Nebo-Ziekenhuis te Scheveningen (180 patiënten) is plaats voor op é.én van de volgende afdelingen: interne afdeling, chirurgische afdeling, kraamafdeling, operatiekamer (3500 operaties per jaar) met belangstelling voor anaes- thesie. Graag horen wij waar uw voorkeur naar uitgaat. Wij werken met een vorm van groepsverpleging. Aanstelling in rang afhankelijk van er- varing. Inlichtingen en sollicitaties bij zr. J. M. van Dijk, adjunkt-direktrice, Schevening- seweg 106, 's-Gravenhage, tel. (070) 51 21 71. 1 58 156 75 70 106 133 44 18 163 63 Voor de operatie-afdeling vragen wij niet o.k.-opleidmg of operatie-assisten ten. Ook is er nog één plaats open voor een die een o.k.-opleiding wenst te volgen, waaraan ook een theoretische opleiding verbonden ;s. De afdeling telt vier kamers. Soll:«taties aan en .nlichtingen bij de ver pleegkundig direktrice zr P S der Nederlanden die rl^nelijks beiialve zater dags spreekuur van 11 tot 12 uur telefoon .,>20) 38 40 84 TER MAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST In februari 1974 start in ons ziekenhuis weer een regionale opleiding tot Tot deze opleiding kunnen zij worden toegelaten die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging B. De opleiding omvat: interaktie training, relatie training, oriëntatie op nieuwe ontwikkelingen. Zij duurt één jaar en beoogt een specialisatie in groepswerk Een beperkt aantal personen bieden wij de gelegenheid aan deze opleiding deel te nemen. Zij moeten dan wel uiterlijk 1 februari 1974 a.s. in onze dienst zijn. Voor medewerkers in ons ziekenhuis komen de kosten aan deze opleiding verbonden, voor rekening van het ziekenhuis. Gegadigden met een prot. christelijke levensinstelling worden verzocht hun sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de Geneesheer- Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis □□n Etmélo Wij vragen een voor de afdeling chirurgie (circa50 bedden) en enkele voor diverse afdelingen, o.m. voor de klasse-afdeling. Sollicitaties aan en inlichtingen bij de ver pleegkundig direktrice, zr. P S. der Neder landen die dagelijks, behalve zaterdags, spreekuur heeft van 11-12 uur. telefoon (020) 38 40 84. TfrR HAARSTPAAT 17 AMSTERDAM ch, Diaconessenhuis voorburg Wegens vertrek van de huidige functionaris komt binnenkort een plaats vacant voor een Opleiding: Diploma A Ziekenverpleging aantekening Kraamverpleging. Salariëring en rang zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de Verpleging. Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken van het Diaconessen- huis. Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg. Telefoon 070-906700. Stichtingen „Het Hoogeland"en „Huilenoord" Beekbergen Aan het einde van dit jaar zullen de bewoners -56 - van „Het Hietveld", een inrichting die behoort tot de organisatie van deze - protestants christelijke - Stichtingen en bestemd is voor verzorging en behandeling van meerderjarige gedragsgestoorde zwakzinnige mannen, verhuizen naar een nieuw huis, dat plaats geeft aan 96 mannen, die in twee paviljoens, met elk vier leefeenheden zullen wonen. De personeelsformatie moet worden aangepast aan de grotere mogelijkheden van het nieuwe huis. Het bestuur van de Stichtingen zal daarom graag in contact komen met: die in het bezit zijn van het Z-diploma, de opleiding O.P.M. met goed gevolg hebben afgesloten, dan wel op andere wijze zijn gekwalificeerd voor de funktie van groepsleid(st)er in deze inrichting en binnen het kader van de doelstelling van de Stichtingen mede willen werken aan het scheppen van een zo goed mogelijke leef- en werksituatie in het huis. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geregeld naar de r ichtlijnen van de Nationale Ziekenhuis Raad. De salariëring is daarbij afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Beekbergen ligt bij Apeldoorn in een bosrijke omgeving en heeft goede verbindingen met alle delen van het land. Bij het vinden van woongelegenheid zal alle medewerking worden verleend. Sollicitaties met vermelding van de beoordeling daarvan noodzakelijke gegevens, dan wel verzoeken om inlichtingen kunnen worden gericht aan de Algemeen Direkteur der Stichtingen, Loenenseweg 44, Beekbergen (tel. 05766-1545). 3 17 121 63 176 li 79 68 149 66 Werken in een nieuw verpleeghuis Dit is kenis maken met een nieuwe omgeving en nieuwe kollega's. Vanaf het eerste uur samen bouwen aan een optimale sfeer, zowel voor de patiënten als voor de verplegende en als voor de verplegende en verzorgende teams zelf. Als u dat aantrekkelijk vindt en wilt werken vanuit een protestants-christelijke levensovertuiging, bent u nu al welkom in „Nassau-Odijckhof", ons nieuw en modern geoutilleerd ve rpleeghuis voor 124 somatisch zieken, dat in het voorjaar van 1974 in gebruik zal worden genomen. Wij zoeken verpleegkundigen als afdelingshoofd en ziekenverzorgenden Ons verpleeghuis, gelegen in het bosrijke Driebergen, telt 4 afdelingen met in totaal 124 bedden. Aan de realisatie van teamverpleging zal grote aandacht worden besteed. Gegadigden dienen tenminste in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A, resp. diplomaziekenverzorging. Wij bieden een adequate honorering en een pensioenregeling van het PGGM. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Stichting Hervormde Bejaardenverpleging, Nassau Odijcklaan 3, Postbus 67, Driebergen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, telefoon (03438) 58 11 20 95 44 57 25 50 183 116 113 16 Voor spoedige indiensttreding vragen wij een (alg.klin.,klin.chem.ofHBO-A.,klin.chem.) De bezetting van ons zich steeds uit breidende laboratorium bestaat momen teel uit 13 personen. Salarisregeling en vergoeding voor be schikbaarheidsdiensten volgens de rege lingen voor partikuliere ziekenhuizen; toeslagen voor onregelmatige diensten volgens rijksregeling. Alle nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van het laborato rium, dr. G. van der Wal. Schriftelijke solli citaties te richten aan de geneesheer directeur, dr. W. Dijk. TER HAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST TEL (020) 38 40 84

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12