welzijns-en vormingswerk Stichting Jeugdwerk Herv. Gem. Heemstede waagt voor haar open jeugdwerk per 1 jan. 1974: een jeugdwerkleider(ster) - Wij werken reeds meer dan 25 jaar in een goed geoutilleerd en goed lopend jeugdhuis met jongeren in de leef tijdsklasse van 12 tot 21 jaar van wie een aanzienlijk percentage bestaat uit middelbare scholieren. - Het is een 2-manspost; naar uitbreiding met een derde jeugdwerk leider wordt gestreefd. - Voor de interne dienst is onder leiding van de jeugdwerkleiders additionele hulp aanwezig. - Er is alle ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven. Wij denken aan een kracht (niet ouder dan 35 jaar) met enige praktijkervaring in het open jeugdwerk, die zich kan inleven in het leefklimaat van Kennemerland. - Opleidingseisen en salaris volgens de LOAC-regeling. - Daadwerkelijke hulp met het vinden van huis vesting wordt geboden. Sollicitaties te richten aan de voorzitter van het Stichtingsbestuur, Mr. G. H. Zweers, Pieter de Hooghstraat 14, Heemstede, tel. 023-283442. „De Vijfheerenlanden" 1. Leidster Be j aarden verzorging 2. Staffunctionaris Gezinsverzorging 3. Een tweede maat schappelijk werkster V ormingscentrum De Hunneschans zoekt op korte termijn een Assistente in de huishouding van plm. 19 jaar. Opleiding: INAS of gelijkwaardig. Geboden wordt een afwisselende baan in een prettige werksfeer met jonge kollega's. Sollicitaties te richten aan: Vormingscentrum voor jonge mensen De Hunne«chans, 't Hof 12, Postbus 4, Uddel (Gld.). Telefoon 05770-1441. De Stichting G.M.O. te Drachten zoekt voor zo spoedig mogelijk een Algemeen hoofdleider De stichting, welke van oorsprong uitgaat van de Gereformeerde Kerk, houdt zich bezig met sociaal kultm'eel werk voor jongeren en volwassenen. Intern en extern is de stichting gewikkeld in een aantal processen die in het kort neerkomen op: - democratisering vanuit het grondvlak; - samenwerken en eventueel samengaan met andere instellingen in de sociaal kulturele sektor in de gemeente Smallingerland; - algemenisering van de stichting. In verband met het boven staande wordt van de projektleider gevraagd dat hij: - leiding kan geven aan het uitvoerende werk samen met de 3 aanwezige beroepskrachten; - mede beleid kan bepalen samen met het bestuur en de beroepskrachten; - dat hij affiniteit heeft met de prot. chr. levensovertuiging; - dat hij in het bezit is van het diploma sociale academie of mikojel met v.k.; - dat hij ervaring heeft in een soortgelijke funktie. Salaris: volgens LOAC-regeling. Een „Stalmeester" voor de Lindehoeve Christelijke School voor Middelbaar Sociaal- Pedagogisch Onderwijs Praktijkleider(ster) Stichting Vormingscentra Werkende Jongeren Harderwijk e.o. vraagt i.v.m. de realisatie van de nieuwbouw voor zo spoedig mogelijk Vormingsleider Zijn taak zal zijn: - begeleiden van groepen; - meedenken en uitvoeren van programma's en aktiviteiten; - het eventueel kunnen hanteren van het onderdeel fotografie en/of eenvoudige technische handvaardigheid. Verwachtingen voor deze funktie: We denken aan iemand die; - gemotiveerd is om met partieel leerplichtige jongeren te werken; - geïnteresseerd is in de koppeling van onderwijs- en vormingsaktiviteiten voor deze jongeren; - wil werken in een centrum, dat zich qua levens beschouwing pluriform opstelt. Dit houdt in dat aan kursisten van ver schillende levens- beschouwingen ruimte geboden wordt; - ervaring heeft in vormings werk en/of onderwijs. Dit wordt althans op prijs gesteld. Opleiding: - één der geaksepteerde opleidingen. Arbeidsvoorwaarden: - volgens rechtspositie regeling Vormingswerk Leerpiichtvrije Jeugd. Soll'citaties: - binnen 7 dagen, een eigen handig geschreven sollicitatie brief te richten aan het bestuur van de Stichting, Zandlaan 2, Harderwijk. Informatie: - Vormingsinstituut, telefoon: 03410-4936, P. de Graaf, direkteur. TROUW/KiWIARTET ZATERDAG 3 NOVEMBER 1973 T26/K24 V DE STICHTING INZAKE HERVORMDE EN GEREFORMEERDE MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING gevestigd te Leerdam, Vlietskant nr. 12, A-instelling met ruim 200 werknemers in aantrekkelijk woon- en werkgebied (wegens uitbreiding) Vereisten: diploma M.S.A., M.B.O. of studerend biervoor; ok zij die in het bezit zijn van de akten N XII, N XIX of NXX kunnen solliciteren. (herbaalde oproep) Diploma Sociale Academie of H.S.A., zijn voor waarden, zo mogelijk V.O. (groepswerk) of opleiding staffunctionaris, anders bereidheid om één der laatstgenoemde opleidingen te volgen. (mnl. of vrl.) Vereisten: diploma Sociale Academie, U.S.A. of gelijkwaardige opleiding, bij voorkeur met enige praktijkervaring. ProL Chr. levensovertuiging. Salariëring volgens COAM-regeling (voorzover subsidiabel). Voor de vervulling van de functies onder 1 en 3 is een rijbewijs BE noodzakelijk. Telefonische inlichtingen te verkrijgen onder nr. 03451 - 4341, toestel 1. Sollicitaties te richten aan de directeur van Stichting De Vijfheerenlanden, Postbus 80, Leerdam. Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij klubhuis 'De Kouwe', Geelgorsstraat 116 te Drachten, telefoon 05120-13384. Sollicitaties te richten aan de sekretaresse van de stichting, mevrouw A. Haag-Brink, de Splitting 12 te Drachten, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie. (sociaal academie cultureel werk) „De Lindehoeve" is een 17e eeuwse boerderij in Voorschoten. In ongeveer drie jaar tjjd heeft een enquête - opgesteld door een groep jongeren - er toe geleid dat: een oude boerderij bleef bestaan er voldoende subsidie kwam om de boerderij op te knappen vele lokale jeugdmouwen werden opgestroopt om van de boerderij een ontmoetingscen trum te maken een „Stichting De Lindehoeve in het leven werd geroepen de boerderij officieel als jeugd- en jongeren centrum op 15 september j.l. geopend werd C.R.M. subsidie heeft verleend voor het aan stellen van een beroepskracht voor jeugd- en jongerenwerk met wat ons betreft een op- bouwattitude. De jongerenraad - o.a. voor het entameren van aktiviteiten - met een spits van een man of zeven, zal binnenkort middels verkiezingen tot 15 leden worden uitgebreid. De commissie van bijstand (stichtingsbestuur) be staat thans uit 3 oudere leden (om te vechten een goed getal) en 2 leden uit de jongerenraad. Binnen kort wordt de commissie van bijstand nog met 3 oudere leden aangevuld: d.w.z. gekozen en benoemd door de jongerenrad. Voor het onderhouden van de boerderij, voor het verlenen van hand- en spandiensten aan de aktivi teiten is inmiddels een huismeester aangesteld. Veel heeft de boerderij vanuit zichzelve als gebouw te bieden. In Voorschoten is iets doorbroken doordat „De Lindehoeve" is blijven staan, doordat het werk be gonnen is. Om ons verder te brengen, is een stal- meeste :iodig die tenminste een jaar of vier ervaring inbrengen kan, zo denken wij. Uw sollicitatiebrief wordt gaarne ingewacht door R. H. de Haan, sekretaris van de commissie van bijstand, Juliana van Stolberglaan G6, Voorschoten, telef. 01717 -2538. Oostergoweg 6 Leeuwarden vraagt wegens uitbreiding voor de opleiding tot gezinsverzorgster (leraar/lerares methodische werkbegeleiding) De te benoemen functionaris (esse) zal nauw moeten samenwerken met drie collega's en deze heeft zijn/haar inbreng in het geheel van het staf-docententeam. Gevraagde bevoegdheid: sociale academie: m.w. of c.w., v.o. strekt tot aanbeveling. Salaris en rechtspositie volgens rijksregeling (W.V.O.). Inlichtingen kunnen worden gevraagd aan de directrice mejuffrouw T. M. Appelhof, telefoon 05100-22.77.8. Sollicitaties kunnen ingezonden worden aan het bestuur, Oostergoweg 6, Leeuwarden, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 24