op een hele liter FRIESCHE VLAG GOUDBAND 11» 18 rj "1/0 VIV0 Familieberichten De platste rekenaar van Nederland. I r h de Bijenkorf SESPREKKEN OVER DE EREDIENST LITURGISCHE ORIËNTATIE f 11.50 KOFFIEMELK 's-GRAVENHAGE LEERKRACHT GYMNASTIEK -DAG'-VERS K3 MALS1i «r KIBLAPPEN JT 48 LEVERKAAS 1 MOES (iOIJl)REIM'HEH HOLLANDSE PAPRIKA'S JEZUS REVOLUTIE! directie-secretaresse Leidsters/Assistent Leidsters TROUW/KWARTET DONDERDAG 1 NOVEMBER 1973 KIO Heden i3 kalm ontslapen mijn geliefde Zuster, Tante en Nicht Geesje Meirink in de ouderdom van 90 jaar. D. Meirink. Rijnsburg, 31 oktober 1973. Hofstraat 2. Gelegenheid tot condoleren 's middags van 5-6 u. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 3 no vember a.s. om 12 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. kerk te Rijnsburg. „Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt te gen de heerlijkheid, die over ons geopen baard zal worden." De Heer, die altijd haar steun was en haar kracht gaf om voor ons te leven, heeft vandaag veilig thuisgehald Zijn kind, onze lieve Vrouw, Moeder, Schoonmoeder en Oma Trijntje Gonda van Marion echtgenote van S. Pols in de leeftijd van 78 jaar. „De sprakeloze tong zal jubelen." Wageningen: S. Pols Driebergen: M. Pols Rhoon: J. A. Pols G. Pols-Aalders Johannesburg: J. SI. Pols W. Pols-den Hollander Leiderdorp: T. G. de Heer-Pols D. de Heer Aalten: S. Pols A. M. Pols-Klapwijk en kleinkinderen Wageningen. 31 oktober 1973. „De Nudehof", Thorbeckestraat 1. De rouwdienst wordt gehouden in de kerkzaal van de „Nudehof, maandag 5 november a.s. om 10.00 uur, waarna om 11.00 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Diedenweg te Wageningen. Vertrek van de „Nudehof" om 10.30 uur. In de Vrede van Christus is heden op 92-jarige leeftijd ontslapen Jannetje Jacoba Nijpjes weduwe van Arie van der Hoek Wij zijn haar dankbaar voor het vele wat zij ons allen tijdens haar leven heeft geschonken. Moge zij nu de rust vinden in Hem op Wie zij ver trouwde. Zij zal vrijdagmiddag 2 november a.s. om 2 uur aan de schoot der aarde worden toevertrouwd op de Algemene Begraafplaats te Brielle. Uit aller naam: A. v. d. Hoek, Moriaanseweg O. 94, Hellevoetsluis. 29 oktober 1973. Liever geen bezoek Geen bloemen Plotseling is naar haar Hemelse Vader, van ons heengegaan, onze lieve Moeder en Oma Willempje van der Ploeg-Kraaijeveld weduwe van Wiebe van der Ploeg op de leeftijd van 73 jaar. 'Gij zijt de rots waarop ik bouw' Psalm 73, vers 10 Lohn - Zwitserland: W. Neuenschwander L. Neuenschwander-Mollet Lamien en Jurg Marian Zwijndrecht: A. J. van der Ploeg Puttershoek: J. van der Ploeg M. L. van der Ploeg-Taktor Karin Wiebe Naaldwijk: P. van der Ploeg Zwijndrecht, 29 oktober 1973. Jan Thijssenstraat 21. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 19.00 tot 21.00 uur in de Ichtuskerk aan de Frits Vogelstraat te Zwijndrecht. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 3 no vember a.s. op de Algemene Begraafplaats te Puttershoek om plm. 15.00 uur. Hieraan vooraf gaande zal een rouwdienst worden gehouden in de Ichtuskerk aan de Frits Vogelstraat te Zwijn drecht, welke zal aanvangen om 13.30 uur. Tevens zal gelegenheid tot condoleren worden ge geven na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats te Puttershoek. Na een langdurige ziekte is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze Broer, Zwager en Oom Jan Detlimers geboren 28 augustus 1915 te Vroomshoop (Ov.) overleden 28 oktober 1973 te Coesfeld Westf. Pred. 3 1 t/m 2a. Namens broers, zusters, neven en nachten: H. Dethmers, Noordersingel 11, Bergum (Fr.). De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op 31-10-1973 te Coesfeld. Het bestuur van de Vereniging 'Da Costa' voor Christelijk Basis- en Kleuteronderwijs te Utrecht nam met leedwezen kennis van het overlijden van de Heer D. Knol Mede-oprichter en ere-voorzitter der Vereniging. Voor zijn stuwende kracht gedurende de vele jaren, waarin hij leiding mocht geven aan onze Vereniging, blijven wij Gode dankbaar. Namens het bestuur: J. Joh. Bout, voorzitter, W. Snoek, secretaris. Utrecht, 31 oktober 1973. RECTIFICATIE De teraardebestelling van Huibreckt Verschoor zal plaatsvinden vrijdag 2 november a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotter dam-Zuid, Charl. Lagedijk 680 om ongeveer 12.45 uur. Geheel onverwachts nam de Heere tot Zich. mUn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Jolian Hendrik Hartmann ln de ouderdom van 77 Jr, C. F. Hartmann-Buslnk S. Groenowegen- Hartmann A. Groenewegen Carry Jan-Willem C. E. Tazelaar-Hartmann R. Tazelaar Odette Iris Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 2 no vember a.s. od de Algemene Begraafplaats, om 13 uur vanuit de aula. Vertrek v.a. het woonhuis om 12.45 u. Na afloop van de begrafenis ls er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de aula. hope des eeuwige" levens, mijn geliefde Vrouw, onze Zuster, Schoonzuster en Tan te Janna Hendrika Broekema-Lam op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: J. G. Broekema Geen bezoek aan buis. De overledene ls opgebaard ln een der rouwkamers van het ziekenhuis Bethlehem, Vrederustlaan 180 te 's-Gra- vcnhage. Bezoek van 10.30- 11.30 en 3.30-5 uur. De begrafenis ls bepaald op zaterdag 3 nov. om 11.30 u. op de alg. begraafplaats Westduin aan de Ockenburgh- straat te 's-Gravenhage/Loos- dulnen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de ont vangkamer van de begraaf plaats. Negen millimeter. Past .dus zo in uw overhemdzakje. Andere maten: 138 x 57 mm. Hieronder ziet u deze mini-calculator op ware grootte. En wat ie allemaal kan. Met uw bijzondere aandacht voor machtsverheffen, worteltrekken en de konstante faktor. 1 jaar garantie. Normaal 450,-. Als Prijswinner 399," I C IG90755H3E j INTERTON ELECTRONIC GERMANY Wisseltoetsvoor plus en min— Procententocts—- V- CE-, vïJSS I I? J ■■■'V. 3?" 7 ar aü, f 1 i - <3 'v. b h- 1 .SaSr', '<o at SS! Aan/uiltoels—9 Korrektietoets Uitwistoets Aftrekken •Delen —Vermenigvuldigen —Optellen toets -Vaste en verschuivende kommatocts Van ons ging heen onze geliefde Zuster en Schoonzuster Ir. Margaretha "Waardenburg-Lirtdeijer Rotterdam: C. E. Lindeijer- Bakhuizen v. d. Brink Zwolle: G. Wolffensperger-Lindeijer Hilversum: E. K. Lindeijer Zwolle: M. C. Sauër-Lindeijer Ommen: W. Tuinstra-Lindeijer C. L. Tuinstra 's-Gravenhage: E. J. Niermeijer-Lindeijer Chr. A. Niermeijer Delft: E. W. Lindeijer A. Lindeijer-v. d. Baan 30 oktober 1973. "Hij heeft de strijd gestreden en het geloof behouden". Na een blijmoedig gedragen lijden nam God in Zijn Heerlijkheid op mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader, mijn lieve Zoon, onze Broer, Zwager en Oom Jan de Haan op de leeftijd van bijna 62 jaar. Wij zijn diep bedroefd, maar niet zonder troost. De Genade van onze Here Jezus Christus en de Vrede Gods die alle verstand te boven gaat, was met hem. Uit aller naam: L. de Haan-Spijkstra Haarlem, 30 oktober 1973. Hospeslaan 33. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Parklaan 36 te Haarlem. Bezoekuren: 's middags van 2 tot 3 uur en 's avonds van 7.30 tot 8.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 3 november op de begraafplaats 'Westerveld' te Driehuis, na aankomst van trein 9.56 uur, halte Westerveld. Vertrek Hospeslaan om ongeveer 9.35 uur. Liever geen bezoek aan huis De Here bewaart de eenvoudigen: ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost. Na een kortstondige ziekte is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Neeltje van der Walt echtgenote van W. van Zanten in de leeftijd van 82 jaar. Hillegom: W. van Zanten Wassenaar: J. van Zanten W. van Zanten-Eisenga Willy en Frits Ellen en Ian Paul en Hanny Cees en Kitty Guernsey: W. van Zanten J. E. van Zanten-Machon Willem Sarah Achterkleinkinderen en verdere familie Mej. A. v. d. Zaal Hillegom, 31 oktober 1973 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Hoofdstraat 134 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Parkwijk", Parklaan 2 te Hillegom (achter Treslong). Gelegenheid tot afscheidsbe zoek vrijdagavond van 7 tot 8 uur in de rouw kamer. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 3 november a.s., des namiddags om 12.15 uur in Huize Parkwijk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in Huize „Weltevreden", van den Endelaan 9, Hillegom. Voor de vele blijken van medeleven welke wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Vader en Opa Jan de Heer danken wij u oprecht. Namens de familie: W. de Heer. Driemond, gem. Amsterdam. Gein 24. WIJ zijn getroffen en getroost door de meer dan honderd brie ven. die ons uit Nederland en België bereikten bij het heen gaan van onze lieve Man en Vader Dirk Caspar van Lonkhuyzen Wij hopen nog eens persoonlijk te reageren. Mede namens de kinderen E. A. M. van Lonkhuiyzen- Brussaard Castrolanda Brazilië. Ook namens mijn gezin dank ik allen die op welke manier ook met ons hebben meegeleefd na het overlijden van mijn lieve Man Piet Dijkeina J. W. Dljkema-Jansen Donaustraat 17. Emmeloord (N.O.P.). Hoden is van ons heengegaan onze lieve Zuster. Schoonzus ter. Tante en Nicht Gjilke Johanna Macbelina op de leeftijd van 83 jaar. (gewoond hebbende in Huize Erasmus, Den Haag), Psalm 23, Uit aller naam: G. van der Zee Den Haag, 30 oktober 1973, Correspondentie-adres: Jacob Marlsstraat 22, Zwijn drecht. Do begrafenis zal plaatsheb ben op 2 november a.s. om 14.30 uur op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen. mor. DR. H. IONKE» Dit boek geeft een pracntlg H> zicht ln de belangrijkste llti* glsche vragen. Professor Jonker voen eet» weloverwogen pleidooi vooi vernieuwing en verlevendlglnj «n de protestantse eredienst Verkrijgbaar In <fc boekhande KF'JVINO WAGENINBi» Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk dank te zeggen willen wij U langs deze weg heel hartelijk danken voor Uw belangstelling en deelneming ons bewezen na het overlijden van onze geliefde Vrouw Moeder en Oma Cornelia Madeira- Stuy van den Herik Uit aller naam H, Matena. Papendrecht, november 1973. Westeind 137a. Gevraagd per 1 februari 1974 aan de beide Eben- Haëzerscholen voor basisonderwijs aan de Hilver- sumsestraat 8, tel. 639636 en Tesselsestraat 63, tel. 544298 een voor enkele dagen per week (kleine groepen): Sollicitaties aan de secretaris van het bestuur: H. W. Wassink, Tubasingel 16, Rijswijk (Z-H), fel. 070-945336, die ook alle gewenste inlichtin gen kan geven. cUwo~Aller~allef<'Be&te kguze GELDIG T. M ZATERDAG 500 gram t* 150 gram J 2 kilo f] 2 stuks U vindt alle andere VIVO-aanbiedingen op pagina 2 en 3 van Uw damesblad L*es om 09 Jezus-beweging té Uren kennen de paperback van W. Kroll en Jan J. van Capelleveen Een eerlijk verslag van de situatie m da Verenigde Staten en elders, om. Nederland. Met foto's t 8.90 Verkrijgbar ,n da boakhandai Zomer Keuning Waqani noen VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Wij zoeken voor het College van Bestuur, dat belast is met het dagelijks bestuur van de universiteit, een ervaren die als administratieve "rechterhand" van twee "leden van het-college moet optreden. Naast goedö vakbekwaamheid zullen representatief optreden en een redzame instelling goed van pas komen. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt gevraagd. Salaris - afhankelijk van ervaring - max. f 1.720,- per maand; premie AOW/AWW komt voor onze rekening; de Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de secretaris van het College van Bestuur, mr. H. Hoogenkamp (tel. 020 - 48 36 99). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 002-3133, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam. Avenue Concordia 39 Telefoon 010-142961 Rotterdam Dat zijn de mensen, waaraan wij op dit moment behoefte hebben voor de verzorging van geestelijk gehandicapten, waarvan de meesten overdag buitenshuis werken. Jonge krachten, leeftijd vanaf 20 jaar, welke enige ervaring hebben, maar vooral begrip voor de minder begaafde medemens, kunnen rekenen op dankbaar werk met prettige leeftijdsgenoten. Onze Stichting is erkend voor het diploma Kinderbescherming A, terwijl t.z.t. de mogelijkheid bestaat deel te nemen aan de O.P.M.-cursus. Plaatsing als leidster of assistent leidster is afhankelijk van ervaring en opleiding. Uw sollicitatie gaarne schriftelijk met uitvoerige inlichtingen aan de direkteur der Stichting.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10