A. allround metaaldraaier B. aankomend matrilzenmaker C. leerling matrijzentekenaar assistent personeelszaken hoüfdleitKsDer maatschappelijk werk(st)ers kursusleid(st)er a. een JEUGD-PSYCHIATER b. een SOCIAAL-PSYCHIATER c. een SOCIAAL-PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGEN (jeugd-afd.) d. een SOCIAAL-PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE (volwassen-afd.) e. een SOCIAAL-PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE geriatrie) BLOEMENDAAL' Stichting De Klencke ARTIPLAST (matrijzen) (gereedschapmaker) mm overijssels centrum lala voor de geestelijke gezondheidszorg Vereniging ioi Christelijke Verzorging van Geesles- en Zenuwzieken Bennekom projectleider -leidster THEOLOGISCHE BOEKHANDEL ERVAREN KRACHT medewerker voor haar bedrijfsbureau VUUR Nu verbreed en vernieuwd Opgeven bij: DIRECTEUR zenuwarts zenuwarts/ afdelings geneesheer psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek tn.h.) stichting voor maatschappelijke dienstverlening „duinstreek" ERVAREN ONDERHOUDSMONTEUR TROLW/KWARfllET ZATERDAG 27 OKTOBER 1973 Vormingscentrum der Ned. Herv. Kerk te Oosterhesselen (Dr.) Wegens vertrek van een onzer medewerksters zoeken wij op korte termijn een die, binnen het team van onze kursusstaf, zich hoofdzakelijk met kursus- werk voor groepen in een onderwijssituatie wil belasten. De nieuwe medewerk (st) er moet kennis van de onderwijsstruktuur be zitten en in vormingswerk ervaring hebben opgedaan. Van haar/hem wordt gevraagd zich betrokken te voelen bij zaken van geloof en kerk. Sollicitaties uiterlijk binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in dienen bij de direktie van het Vormingscentrum 'De Klencke', Klenker- weg 13 te Oosterhesselen. Coöp. Vereniging G.A. Kunststof- verwerkende industrie Zilverstraat, Lelystad, tel. 03200-21935 heeft in haar matrijzenmakerij plaatsingsmogelijkheid voor: Salariëring volgens werkclassificatie. In ons gedemocratiseerd bedrijf bestaat volledige winstdeling en daardoor persoonlijke bezitsvorming. Na een proefperiode van 3 maanden wordt woonruimte in Lelystad ter beschikking gesteld. zoekt voor de regio Enschede wegens uitbreiding van de werkzaamheden Inhoud en vorm van zijn of haar taak zal worden vastgesteld in overleg met de medewerkers in de regio en de direktie van het O.C.G.G. Salariëring overeenkomstig de door de Ziekenfondsraad goedgekeurde salarisschalen. Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. welvaartsvast pensioen (P.G.G.M.). Verplaatsingskostenvergoeding volgens overheidsregeling. Bij het zoeken naar woongelegenheid kan bemiddeld worden. Inlichtingen zullen gaarne worden verstrekt door W. J. de Vries, zenuwarts, regioleider, mevr. G. Verschoor-Wigger, verpleegkundige voor de jeugd-afdeling en mej. J. Hoekstra, verpleegkundige voor de volwassen-afdeling. Tel. 05420-15515. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gegevens (personalia, oplei ding en ervaring) en referentieadressen te richten aan de direktie van het O.C.G.G., Grotestraat 93 te Almelo. Onze vereniging, waarvan zes psychiatrische ziekenhuizen uitgaan, heeft zijn centraal bureau in Bennekom. De afdeling personeelsbeleid van dit bureau zouden wij graag uitbreiden met een Deze funktie omvat in grote lijnen: het medewerken aan de uitbouw van een modern personeelsbeleid, in het bijzonder door het interpreteren van zowel interne als externe gegevens en het naar aanleiding daarvan nemen van initiatieven, uitmondend in o.m. het concipiëren van brieven en nota's. Enkele funktie-eisen: het vermogen snel samenhangen en verbanden te doorzien, een goede schriftelijke uitdrukkings vaardigheid, een opleidingsniveau middelbaar M.P.W. Leeftijdsindikatie: 2130 jaar. Sollicitaties te richten aan de direktie van het centraal bureau van onze vereniging, Heelsumseweg 50, Bennekom. De Stichting 'Open bejaardenwerk' Sprang-Capelle heeft ten doel door overleg en samenwerking een optimale dienstverlening t.b.v. de bejaarden te realiseren. Zij zal gaarne in contact komen met een Taken zijn o.a.: Coördineren van bestaande activiteiten en stimuleren van nog ontbrekende voorzieningen, realisering van hulpposten en een cen trale registratie. Verlangd worden voor deze functie: Organisatorische kwaliteiten en goede contacteigenschappen. Bij voorkeur diploma Sociale Academie en ervaring in bejaardenwerk. Salaris volgens rijksregeling. De gemeente Sprang-Capelle heeft een overwegend protestantse bevolking. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de secretaresse der Stichting: mevr. J. C. Rempt-Hey, Julianaiaan 52 te Sprang-Capelle; tel. 04167—3016. zoekt N die de leiding van de afdeling nieuwe boeken (theologie, Christ, ontspanningslektuur enz.) op zich kan nemen. Vereisten: Ruime ervaring in het boekenvak; grote kennis op het terrein van de z.g. "oude schrijvers" en orthodox geref. theologie; zelfstandig aanbiedingsbezoek afhandelen en verdere inkoop werkzaamheden verrichten; leiding kunnen geven aan winkel en kantoorpersoneel. Geboden: Dynamische werkkring in snelgroeiend bedrijf met enthousias te jonge mensen; salaris in overeenstemming met vereisten. Eigenhandig geschereven sollicitaties inzenden onder nr. CP 3290 aan het bureau van dit blad. Maple Leaf B.V. fabrikante van kauwgum en dochteronderneming van een internationaal concern Hij zal worden belast met: het zelfstandig bijhouden van de voortgangs controle, het zelfstandig voeren van de voorraadadmi nistratie van zowel de in- als externe maga zijnen, het verstrekken van gegevens over produktie- en verkoopresultaten, de administratieve controle van extern inpak- werk. Een goede uitvoering van bovengenoemde taken brengt o.a. mee, dat voortdurend overleg ge pleegd moet worden met diverse afdelingschefs. Wij eisen: minstens een MULO/MAVO-opleiding, niet jonger dan 23 jaar, goede kontaktuele eigenschappen, administratieve ervaring. Wij bieden: een goed salaris, 7,6% vakantietoeslag 20 vakantiedagen, 13e maand. Zowel werken met een klein team (in een goede sfeer) als goede primaire en secundaire voor waarden zijn zonder meer gegarandeerd. Indiien u belangstelling heeft voor deze interessante funktie, belt of schrijft u dan even naar onze afde ling personeelszaken. Ons adres is: Maple Leaf B.V. Paul van Vlissingenstraat 8, Amsterdam. Telefoon: 020 - 944550 (bus 41 v.a. het Amstelstation). maandblad charismatische werkgemeenschap Neder! »nd Een blad gericht op de charismatische ver nieuwing van de kerken. Met veel infor matie landelijk en internationaal. Een blad in een nieuwe stroomversnelling van het werk van de Heilige Geest en de gave van de Geest. Abonnementsprijs 12,50 per jaar. Administratie Vuur, Erasmusstraat 87, Apeldoorn. Telefoon 05760—16549. De Stichting ter Bevordering van het Vormings werk voor Werkende Jongeren op Reformatori sche Grondslag in het Land van Heusden en Aitena, de Bommelerwaard en de Langstraat, roept sollicitanten op voor de functie van voor het m.i.v. D.V. 1 augustus 1974 te openen Reformatorisch Vormingsinstituut. Wij zoeken iemand die: a. de vereiste bevoegdheid bezit; b. gemotiveerd staat tegenover het werk onder Werkende Jongeren; C. leiding kan geven aan de staf en het be geleiden daarvan; d. in samenwerking met het bestuur het beleid kan ontwikkelen en uitvoeren; e. behoort tot de Gereformeerde Gezindte; Indiensttreding D.V. 1 mei 1974. De bereidheid moet aanwezig zijn, het Bestuur van bovengenoemde Stichting, reeds vanaf de datum der benoeming terzijde te staan. Bij het vinden van woonruimte zal alle mede werking worden verleend. Sollicitaties bij de secretaris, de heer A. Bax, Raadhuisstraat 25 te Eethen. (Gem. Aalburg) N. Br., vóór 10 november 1973, kaar ook even tuele informaties te verkrijgen zijn. Tel. no's: 04164 - 1722 (overdag), 04165 - 597 ('s avonds). Binnen onze wetenschappelijke staf bestaat een vakature voor wiens taak voor de helft zal be staan uit poli-klinische en kon- sultatieve werkzaamheden en overigens uit klinische werk zaamheden. Tevens vragen wij op korte ter mijn een die deel uit zal maken van het geronto-psychiatrisch team. Zij die binnenkort hun opleiding hopen te voltooien kunnen even eens reflekteren. Salarisgrenzen voor beide -funktionarissen van minimum 61.608,tot maximaal 82.104,per jaar, eksklusief 71% vakantietoeslag. Een gezinswoning is beschik baar. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de genees- heer-direkteur, drs. P. Bareman, Rijksstraatweg 113, Benne- broek, tel. 02502-7741. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. Onze Stichting heeft als taak de uitvoering van gezins- en bejaardenwerk en algemeen maatschappelijk werk in de gemeenten Katwijk, Rijnsburg, Noordwijk en Valkenburg. Ter uitbreiding van het huidige team zoeken wij een voor de afdeling gezins- en bejaardenverzorging. Zijn/haar taak wordt: begeleiding van het team van 7 leidsters, waarvan enkele een beroepsop leiding volgen, organisatie van kursussen en bijscholing in het kader van de deskundig heidsbevordering, verdere uitbouw van het werk. Gegadigden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van een diploma Sociale Akademie, H.S.A. of U.O. en moeten bereid zijn,, een voortgezette opleiding te volgen (b.v. voorstaffunktionaris). Voorts wordt van hen verwacht dat zij de interkerkelijke opzet van de Stich ting kunnen onderschrijven. Salarisgrenzen van 1795,tot 2332,78 per maand, met uitloopmogelijk heden tot 2675,78 per maand. voor zowel full-time als part-time dienstverband. Het bezit van een diploma Sociale Akademie, H.S.A. of U.O. is noodzakelijk. Gezien de personeelssamenstelling is voor deze vakatures een prot. chr. le vensovertuiging noodzakelijk. Wij bieden: arbeidsvoorwaarden volgens C.O.A.M.-regeling groeps- en eventueel individuele werkbegeleiding. Salarisgrenzen van 1506,90 tot 2042,40 per maand, met uitloopmogelijk heden tot 2332,78 per maand. Over de inhoud van hun funktie zullen wij graag in een persoonlijk onder houd nadere informaties geven. Belangstellenden voor één der genoemde funkties worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de direkteur van de stichting, de heer J. P. van Eijsden, p/a Rijnstraat 20, Katwijk, telefoon (01718) 73344. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Wij vragen voor onze Technische Dienst een die bekend is met - elektrische installaties sanitaire installaties - C.V. installaties autogeen en elektrisch lassen Tevens wordt enige ervaring in het regeltechnische vlak op prijs gesteld. Voor het vervullen van deze vakature denken wij aan iemand met getuigschrift L.T.S. en Bemetel. Uw sollicitatie kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis, Monsterseweg 93, Den Haag-Loosduinen. Telefonisch kunt u inlichtingen vragen onder nummer 070-687270, toestel 140.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14