Doorlopend geld achter de hand, zonder dat het u een cent kost. Dat kan. Met een ABN Plan-Krediet. Familieberichten Algemene Bank Nederland TROUW/KWARTET MAANDAG 22 OKTOBER 1973 „Ik heb den goeden strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden;" 2 Tim. 4 7 Heden nam God tot Zich in Zijn Eeuwige Heer lijkheid, onze zorgzame Vader, Groot- en Over grootvader, Broer, Zwager, Oom en Huisgenoot Jacob van Nieuwkoop weduwnaar van Aafje Heemskerk op de leeftijd van 83 jaar. Nieuw-Vennep: C. van Nieuwkoop C. C. van Nieuwkoop van Tol Amsterdam: J. Prins-van Nieuwkoop C. Prins Anth. van Nieuwkoop J. P. van Nieuwkoop- de Graaff Sassenheim: A. van Nieuwkoop P. van Nieuwkoop van Leeuwen Amsterdam: M. van Nieuwkoop J. van Nieuwkoop A. L. van Nieuwkoop- Blakemore Wehl: A. Alders-van Nieuwkoop Th. Alders Graft-de Rijp: A. C. Koppenaal- van Nieuwkoop A. Koppenaal Sassenheim: Mevr. J. van der Lugt Klein- en achterklein kinderen en verdere familie Sassenheim, 21 oktober 1973. Kerklaan 74. De rouwdienst is bepaald op donderdag 25 ok tober a.s. 10.30 uur v.m. in de Geref. Kerk, Ju- lianalaan te Sassenheim, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim plm. 11.30 uur van. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 7.309.00 uur, Kerklaan 74. „De Heer is mijn Herder" Met droefheid vervuld, delen wij U mede dat heden van ons is heengegaan, mijn lieve dappere Man, onze Vader en Opa Pleun van Woerden op de leeftijd van 63 jaar. Leimuiden: A. van Woerden-v. d. Kooy Woubrugge: J. van Weeghel-v. Woerden F. van Weeghel Stef en Pleun Leimuiden: A. van Woerden M. van Woerden-de Raadt Margreet en Pleun Nw. Vennep: N. Buik-van Woerden II. Bulk Annelies en Corina Leimuiden, 21 oktober 1973. Vriezekoop 22a. De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Lei muiden zal D.V. plaatsvinden donderdag 25 ok tober nam. 2 uur, waarna de teraardebestelling zal volgen op de alg. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in het jeugdgebouw van de Ned. Herv. Kerk te Leimuiden. Algemene kennisgeving. Heden behaagde het de Heere geheel onver wacht uit ons midden weg te nemen, mijn ge liefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Maarten Guijt op de leeftijd van 58 jaar. Katwijk: W. Guijt-van Beelen C. van Duijvenvoorde-Guijt C. van Duijvenvoorde Noordwijk: G. Guijt N. Guijt-van der Niet Katwijk: P. Guijt P. Guijt-van Oudenaarden G. Ruwaard-Guijt J. Ruwaard W. de Bruin-Guijt J. de Bruin Rijnsburg: M. Heemskerk-Guijt J. Heemskerk Katwijk: P. van Duijn-Guijt G. van Duijn D. Guijt M. de Vreugd J. Plug-Guijt F. Plug A. Guijt en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 20 oktober 1973. Elleboogsteeg 10. Rouwbezoek des nam. van 3-5 en 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 24 oktober des nam. 1.45 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk. O Vader dat Uw liefd' ons blijkt; O Zoon maak ons Uw beeld gelijk; O Geest zendt Uwen troost ons neer Drieënig God, U zij al d'eer. Na een langdurige ziekte nam de Here van leven en dood tot Zich mijn lieve Man, onze Vader, Behuwdvader, Groot- en Overgrootvader Pieter Hoekstra op de leeftijd van 86 jaar. Veenendaal, A. Hoekstra-Bakker Hillegom, W. A. Hoekstra I. Hoekstra-Scholte Groningen, H. Hoekstra J. M. Hoekstra-Rodenborg 's-Gravenmoer, D. Hoekstra E. Ch. Hoekstra-Klootsema Veenendaal, P. Hoekstra Th. E. Hoekstra-Dorland Leerdam, K. Kuiper Amsterdam, G. Bosch-Hoekstra A. J. Bosch Breda, H. F. Meloen-Hoekstra Th. H. Meloen Harderwijk, A. Stijkei-Hoekstra J. C. Stij kei Klein- en achterklein kinderen Veenendaal, 20 oktober 1973. „De Engelenburgh", Kerkewijk 77. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond 24 oktober van 19.3020.30 uur in de aula van „De Engelenburgh". De begrafenis zal plaatshebben donderdag 25 oktober om 14.30 uur op de Alge mene Begraafplaats, Munnikenweg. Zij die de overledene een laatste eer willen be wijzen, worden verzocht 13.30 uur in „De Enge- lenburch" aanwezig te zijn, waarna een rouw dienst wordt gehouden. Gelijk het eras In ons kortstondig leven. Psalm 103 8 Na een kortstondige ziekte nam de Heere geheel onver wacht van ons weg onze lieve Dochter, Zuster, Schoon zuster. Tante en Nicht Marga Voorwinden ln de leeftijd van 21 jaar. 's-Gravenhage: W. Voorwinden N. G. Voorwinden- Andeweg Sleeuwljk (N.B.): Wlm en Cornv Jaco Iris Mijdrecht: Piet en Janny Sander en verdere familie. Geen bezoek aan huls. Geen bloemen. Marga is opgebaard in „Het Bouwcentrum", Van Diemen- straat 167, bezoek maandag van 17.00-19.00 uur. Op dinsdag 23 oktober om 13.00 uur zal de teraarde bestelling plaatsvinden op de begraafplaats bij de Oude Abdijkerk, Willem III-straat 38, Loosduinen. Gelegonheid tot condoleren na afloop van de plechtig- neid in het gemeentecen trum bij de begraafplaats. Na een langdurig moedig ge dragen lijden nam de Here zacht en kalm tot Zich mijn innig geliefde zorgzame Vrouw, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Tennis je van Assen- Geskus in de leeftijd van 61 jaar. Namens de gehele familie: J. H. van Assen Leiden, 19 oktober 1973. Leuvenstraat 51. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 23 oktober a.s. om 1 uur in de aula van de be graafplaats „Rhijnhof" te Lelden, waarna de begrafe nis zal plaats vinden. Heden is na een kortstondige ziekte nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve Man, Pa en Opa Dirk van der Toom op de leefUjd van 73 Jaar Uit aller naam: J. van der Toorn-Ketting 's-Gravenhage. 20 okt. 1973. Kenaustraat 11. Geen bezoek aan huls De overledene is opgebaard in de rouwkamer Atropos, Van Boetzelaerlaan 292. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 8.009.30 uur in de rouwkamer. De teraardebestelling zal plaats hebben woensdag 24 oktober om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Zie, ik heb u in de beide handpalmen gegraveerd Jesaja 49:16 In Jezus ontslapen na een kortstondige ziekte mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom, Willem Joliannes van der Harst op de leeftijd van 72 jaar. Mede namens verdere familie: J. van der Harst-Twilt. Scheveningen, 19 oktober 1973. Tarbotstraat 2. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 6.30- 7.30 uur in de rouwkamer, van Boetzelaerlaan 292. Wij komen samen woensdag 24 oktober te 10.30 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 175, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats 'Westduin', Ocken- burghstraat, Loosduinen. Aankomst aldaar te 11.45 uur. „De Here is mijn I-Ierder, mij ontbreekt niets" Psalm 23 1 In volle vrede is van ons heengegaan, onze zorg zame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Antje van der Mik weduwe van Boudewijn van Leeuwen op de gezegende leeftijd van 82 jaar. Sassenheim: D. A. van Leeuwen M. C. van Leeuwen-Kaptein D. Stelma J. Stelma-Rijfkogel P. van Nieuwkoop-van Leeuwen A. van Nieuwkoop Barneveld: P. van Leeuwen Amsterdam: C. J. Kok-van Leeuwen R. Kok Klein- en achterkleinkinderen Sassenheim, 20 oktober 1973. Huize „de Schutse", Parklaan 58a. Correspondentie-adres: Kerklaan 44, Sassenheim. De rouwdienst zal gehouden worden in Huize „de Schutse" op woensdag 24 oktober a.s. 2 uur nam., waarna de teraardebestelling op de be graafplaats van de Hervormde Kerk te Sassen heim plm. 2.45 uur nam. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond a.s. van 7.308.30 uur in „de Schutse". In Jezus ontslapen onze lieve Oma Aaltje van Leeuwen-van der Mik Haar klein- en achterkleinkinderen: Sassenheim Baarn Warmond Vlist Leiden Amsterdam Sassenheim, 20 oktober 1973. Hier is de ideale kredietvorm: ABN Plan-Krediet. Het geeft u doorlopend de beschikking over een afgesproken bedrag. Uneemt zoveel op als u denkt nodig te hebben. En pas als u die financiële armslag echt gebruiktwordt u rente in rekening gebracht. Voor allerlei uitgaven. U mag zelf weten hoe en wanneeru het Plan-Krediet wilt besteden. Voor een belangrijke aankoop of voor een onverwachte rekening, voor een vakantie of voor het opknappen van uw huis. Een extra portemonnee die niets kost. U betaalt alleen rente over het bedrag dat u hebt opgenomen - niet over het afgesproken maximum kredietbedrag! En die rente (1,1% per maand) wordt precies berekend over het aantal dagen per maand dat u krediet hebt opgenomen. Zolang u niets opneemt, betaalt ,u dus ook geen rente, maar heeft u wel de zekerheid van een financiële ruggesteun. De ABN doet de boekhouding. Elke maand ontvangt u een overzicht van uw krediet. Daarin staan alle gegevens duidelijk gerangschikt: hoeveel u per maand opnam en terugbetaalde, hoeveel rente is berekend, hoeveel krediet u nog kunt opnemen. Terugbetalen per maand, zoveel en zo snel als het u schikt. Het bedrag dat u uit uw Plan-Krediet hebt opgenomen betaalt u terug in maandelijkse termijnen, die tevoren in overleg met u zijn vastgesteld. Maar u mag ook sneller aflossen. Dat is een belangrijk voordeel, want met een ABN Plan-Krediet betaalt u slechts rente over het bedrag dat uitstaat. i I Gaarne ontvang ik van u nadere informatie en een aanvraagformulier I vooreen ABN Plan-Krediet. I Adres bank_ I In een ongefrankeerde envelop zenden aan: 1 Algemene Bunk Nederland, Antwoordnummer 3502, Amsterdam. Psalm 68 10 berijmd Heden nam de Heere van ons geheel onverwacht onze lieve Man en Vader Cornelis Visser Drager van de eremedaille in brons verbonden aan de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 75 jaar. A. Visser-Soeteman A: Visser C. A. van Harten Scheveningen, 20 oktober 1973. Jacob Pronkstraat 182. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Conradkade 41a; bezoek 's middags van 4.005.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 24 oktober te 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Jacob Pronkstraat 182 te 2.15 uur. Na een langdurig smartelijk lijden nam God tot Zich onze geliefde Broeder, Behuwd- broeder cn Oom Leendert Smit op de leeftijd van 63 jaar. P. van der Molen C. M. van der Molen-Smit en verdere familie Rotterdam. 20 oktober 1973. Corr..adres: Ruilstraat 37. De overledene is opgebaard ln de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Bezoek aldaar: maandag avond van 7-7.30 u. De teraardebestelling zal plaats vinden dinsdag 23 ok tober a.s. om 2.45 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem., „Oud Kralin gen", Kralingseweg 334. Vertrek vanaf de rouwkamer om 2.30 uur. Heden overleed nog vrij on verwacht, onze Broer, Zwa. ger en Oom Jan Boer ln de ouderdom van 83 jaar. Anna Paulowna: P. Boer .B. Boer-Baldé Papcndrecht: T. van Wijngaarden-Boer J. van Wijngaarden Badhoevedorp: Bergisch-Boer C. H. Bergisch en verdere familie Papendrecht, 20 oktober 1973. Badhuisstraat 2. De begrafenis is bepaald op a.s. woensdag n.m. 3.30 u. op de .Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis ls in de aula der begraafplaats gele genheid tot condoleren. Heden werd van ons weggenomen onze geli< Echtgenoot, Vader en Grootvader Martinus Gerrit Visser op de leeftijd van 66 jaar. Psalm 130 Mijn ziel verwacht den Heere. W. M. Visser-de Jong G. C. A. Visser G. Visser B. F. Visser-Hansen M. Bencze F. Bencze E. I. Bencze-Nyari en kleinkinderen. Hardinxveld-Giessendam, 16 oktober 1973. Rivierdijk 526. De begrafenis heeft plaatsgehad op zaterda oktober op de Algemene Begraafplaats te peadrecht. Basel: Utrecht: Rotterdam: Utrecht:

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16