Adverteren doet verkopei Doorlopend geld achter de hand, zonder dat het u een cent kost. Dat kan. Met een ABN Plan-Krediet. Familieberichten r Algemene Bank Nederland TROUW/KWARTET MAANDAG 15 OKTOBER 1973 Op dinsdag 16 oktober a.s. hopen wij in de familiekring met onze Ouders en Grootouders J. de Bruijne en A. A. de Bruijne-Steendam hun 55-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij danken Gods goedheid voor dit heugelijk feit. P. L. de Bruijne W. G. G. de Bruijne-van de Water M. J. van Baalen-de Bruijne M. J. van Baaien Sleeuwijk N.B.: Naarden: Dronten: Dubbeldam: S. Kodde-de Bruijne C. Kodde L. J. de Bruijne A. de Bruijne-de Kruijff Kleinkinderen Werkendam, sinds kort Haaften Gld. „De Wittenberg". De Heer is mijn Herder Heden heeft de Here uit ons midden weggeno men onze lieve Mamma en Oma \nna Maria Dekkers weduwe van Bastiaan Muys op de leeftijd van 60 jaar. Amsterdam: Corry de Groot-Muys Jan de Groot Jeroen Martijn Jasper Rotterdam: Fia Muys Rotterdam. 13 oktober 1973. Schieweg 39 a. Geen bloemen Aan huis geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 17 okto ber op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk", na aankomst in de kapel om 12.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis ca. 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Algemene kennisgeving Heden ontsliep in volle vrede Zijn moegestreden Kind, en onze geliefde Vrouw en Moeder Dirkje Haasnoot geboren Hoek in de ouderdom van 72 jaar. H. Haasnoot H. Haasnoot Katwijk aan Zee. 13 oktober 1973. Neerburgkade 62. Rouwbezoek van 35 en van 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 17 oktober 1973, des nam. 2.45 uur in het Jeugd huis, Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 3.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats Duinrust aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. De Here heeft heden tot Zich genomen onz.e lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Pietertje Scliravendeel weduwe van C. Urbanus Zij was bijna 82 jaar. „Dat niet alleen mijn ziel na dit leven van stonde aan tot Christus haar hoofd zal opgenomen worden, maar dat ock dit mijn vlees, door de kracht van Christus opgewekt zijnde, wederom met mijn ziel verenigd en aan het heerlijk lichaam van Christus gelijkvormig zal worden." (H.C. Zo 22 antw. 57.) Uit aller naam: L. T. Schravendeel Oerle (N.B.). 13 oktober 1973. Clementinalaan 19. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag 17 oktober a.s. op de Algemene Begraaf plaats te Eindhoven, Stratum (achter Animali), voorafgegaan door een samenkomst in de aula van de begraafplaats, welke om 2.00 uur aan vangt Familie 12.00 uur ten huize van Clementinalaan 19. Vrienden en belangstellenden worden verzocht in de aula van de begraafplaats aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de aula na de teraardebestelling. Op Zijn tijd en in Zijn Huis nam God tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Ar ie van der Blom echtgenoot van D. Spruitenburg op de leeftijd van bijna 65 jaar. Mede namens kinderen en kleinkinderen: D. van der Blom-Spruitenburg Nieuw-Vennep, 14 oktober 1973. Oude Venneperweg 13. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden don derdag 18 oktober n.m. 3.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuw-Vennep. Gelegenheid tot condoleren woensdag 17 oktober van 19.3021.30 uur aan het sterfhuis en na af loop van de teraardebestelling in het Dorpshuis „Marijke" te Burgerveen. Verzoeke geen bloemen Op Zl|n dag nam de Heer plotseling tot Zich. onze Broer, Zwager en Oom Arie van der Blom echtgenoot van D. Spruitenburg. HIJ was 64 Jaar. Abbenes: A. Snaterse-Sprultenburg A. Snaterse Nieuw Vennep: E. van Gronlngen- Sprultenburg H. van Groningen Beinsdorp: J. de Jonge-Sprultenburg Doveton (Australië): J Spruitenburg A. Sprultenburg- van der Blom Oude Wetering: A. Spruitenburg Bennebroek II. Spruitenburg Oude Wetering: J. Spruitenburg neven en nichten. Oude Wetering. 14 oktober 1973. Algemene kennisgeving. Psalm 23 (onberijmd). Tot onze diepe droefheid nam God geheel onverwacht tot Zich. mijn geliefde Vrouw en der kinderen zorgzame Moeder. Groot- en Over grootmoeder Arendje van Duijn geboren Guljt. tn de ouderdom van bijna 73 Jaar Uit aller naam: D. van DulJn. Katwijk aan Zee. 12 oktober 1973. Havenstraat 6 Gelegenheid tot condoleren, s middags van 3-5 en s avonds van 8-9 uur Geen bloemen a s. des nam. 1 43 uur in het Herv Kerkelijk Centrum. Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe be graafplaats Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee „Wie in de Zoon gelooft, heeft eeuwig leven" In Jezus ontslapen mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Hendrik Thomas van Munster emeritus-predikant van de Gereformeerde Kerk van Gorinchem op de leeftijd van 76 jaar. J. van Munster-Kerkstra Hiske - Bram Girbe - Martine Joek - Gerrit Gonda - Bas Bep - Elzo Tineke - Wim Hennie - Dim Henk - Willy Piet - Bertha Jan - Geertje Wim- Joke Immetje - Hemmo en kleinkinderen Harderwijk, 13 oktober 1973. Plataanlaan 26. Thuis liever geen bezoek De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Har derwijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 16 oktober van 19.0020.00 uur aldaar. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 17 oktober om 12.15 uur op de Algemene Be graafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Stadsdennenkerk, Alb Thijmlaan te Harderwijk. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Gorinchem geeft met droefheid kennis van het overlijden van zijn emeritus-predikant Ds. H. Th. van Munster in de ouderdom van bijna 77 jaar. Gedurende 28 jaar heeft hij zijn krachten en zijn hart ingezet voor onze gemeente. Gods genade, waarvan hij de boodschapper mocht zijn gedurende 52 jaren, is ook met betrekking tot hem onze hoop. Voor de Kerkeraad: G. Kuijpers, praeses P. Vlieg, scriba I Gorinchem, 13 oktober 1973. In Jezus ontslapen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Magdalena Johanna Ottevanger geboren 5 december 1884 sinds 11 maart 1945 weduwe van Frederik Wisse Brcukelen: J. C. Wisse T. S. Wisse-Notting Dordrecht: F. J. Wisse E. A. Wisse-Groenveld Schoonrewoerd: A. L. de Jong-Wisse J. de Jong Haren: L. Wisse C. A. Wisse-Groenenberg Raarasdonkveer: T. C. Wisse G. W. Wisse-Dank Kleinkinderen en achtei kleinkinderen Almkerk, 13 oktober 1973. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 17 oktober 1973 op de begraafplaats te Kille, Nieuwendijk, om half drie. De rouwdienst wordt gehouden in het bejaarden centrum „Huize Antionia", Graaf van Nieuwe- naarstraat 9 te Almkerk, om half twee. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in „Huize Antonia". Corresp.-adres: Eendrachtlaan 19, Breukelen. Hier is de ideale kredietvorm: ABN Plan-Krediet. Het geeft u doorlopend de beschikking over een afgesproken bedrag. U neemt zoveel op als u denkt nodig te hebben. En pas als u die financiële armslag echt gebruiktwordt u rente inrekening gebracht. Voor allerlei uitgaven. U mag zelf weten hoe en wanneer u het Plan-Krediet wilt besteden. Voor een belangrijke aankoop of voor een onverwachte rekening, voor een vakantie of voor het opknappen van uw huis. Een extra portemonnee die niets kost. U betaalt alleen rente over het bedrag dat u hebt opgenomen - niet over het afgesproken maximum kredietbedrag! En die rente (1,1% per maand) wordt precies berekend over het aantal dagen per maand dat u krediet hebt opgenomen. Zolang u niets opneemt, betaalt u dus ook geen rente, maar heeft u wel de zekerheid van een financiële ruggesteun. De ABN doet de boekhouding. Elke maand ontvangt u een overzicht van uw krediet. Daarin staan alle gegevens duidelijk gerangschikt: hoeveel u per maand opnam en terugbetaalde, hoeveel rente is berekend, hoeveel krediet u nog kunt opnemen. Terugbetalen per maand, zoveel en zo snel als het u schikt. Het bedrag dat u uit uw Plan-Krediet hebt opgenomen betaalt u terug in maandelijkse termijnen, die tevoren in overleg met u zijn vastgesteld. Maar u mag ook sneller aflossen. Dat is een belangrijk voordeel, want met een ABN Plan-Krediet betaalt u slechts rente over het bedrag dat uitstaat Gaarne ontvang ik van u nadere informatie en een aanvraagformuli voor een ABN Plan-Krediet. I Adrea bank_ i l I In een ongefrankeerde envelop zenden aan: Algemene Bank Nederland, Antwoordnummer 3502, Amsterdam. BegrafenisonderY*mihg Van der Luit Haagweg 31 - Leiden Tel. 23574 MeesteropUcicn Ook voor oogmeting. Voorstraat 380, Dordrecht. Tel. 34120. Leverancier voor alle ziekenfondsen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16