groepsleider weer overal dubbelfocus glazen vertegenwoordiger TROUW/KWARTET MAANDAG 8 OKTOBER 1973 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. „Uw wegen zijn ondoorgrondelijk o Here" Heden overleed tengevolge van een ongeval onze lieve Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Pleuni Bulk op de leeftijd van 20 jaar. Rijnsaterwoude: Woubrugge: Rijnsaterwoude: P. E. Bulk J. Bulk-Weststeyn Jacob en Janie Janneke en Leen Liesbeth Simon Pieter en Gerda Eimbert Frank Erna Rijnsaterwoude, 4 oktober 1973. Kerkweg 2. De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Rijns aterwoude zal D.V. plaatsvinden dinsdag 9 okto ber nam. half twee. waarna de teraardebestelling zal volgen op de Alg. Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 9.30 uur. Verzoeke geen bloemen Hiermede geven wij u kennis dat nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve Broer, Zwager en Oom Reinier van Eik op de leeftijd van 83 jaar. Namens de familie: N. van Eik Leiderdorp, 7 oktober 1973. Langedijkdreef 120. Onze Broer is opgebaard in het rouwcentrum Hoge Woerd 162 te Leiden. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag 10 oktober a.s. om 2.30 uur n.m. op de Alge mene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Thuis en aan het rouwcentrum geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden overleed na een langdurig ziekbed, mijn lieve Zuster Johanna Gertruda Schalken op de leeftijd van 66 jaar. G. E. Schalken Rotterdam. 5 oktober 1973. Bergweg 265 b. „Blijf bij mij Heer" In Jezus ontslapen mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Herman G. Stolk op de leeftijd van 79 jaar. G. E. M. Stolk-Schot Voorburg: A. Stolk A. G. Stolk-Meenderman Ronald Erik Liever geen bezoek aan huis Geen toespraken Geen bloemen Rotterdam, 6 oktober 1973. Eliotplaats 284. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de O.R.V., Voorschoterlaan 51, Rotterdam. Bezoek: dinsdagavond van 7.308.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 10 oktober a.s. in De Open Hof, Hesseplaats 221, om 11.00 uur; waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk", om streeks 12.00 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de kapel van de begraafplaats. Tot onze diepe droefheid ging van ons heen mijn geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Jan Vonk op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: Gien Vonk-Koome Oegstgeest, 5 oktober 1973. De Kempenaerstraat 103. Thuis geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 9 oktober a.s. te 12.00 uur op de begraafplaats aan het „Groene- of Willibrordkerkje" te Oegstgeest. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Onze zeer geliefde Moeder, Oma, Zuster en veler Vriendin Sophia Christina Dekker-Kortum is vandaag naar haar Heer gegaan. Zij mocht ruim 86 jaar worden. M. M. Enzlin-Dekker C. J. Dekker J. C. van der Linden-Dekker A. van der Linden F. W. Dekker W. H. Dekker-Vos J. S. van Oosten-Dekker F. van Oosten C. S. Verburg-Dekker M. Verburg Den Haag: P. Dekker Den Haag: C. J. Dekker-de Wit W. F. Mostert-Dekker J. A. G. Mostert S. C. Wesdorp-Dekker A. M. Wesdorp kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam. 6 oktober 1973. Bergweg 345. Zij zal bij haar man begraven worden woensdag 10 oktober a.s. op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk". na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Gezang 1603 De Kerkeraad der wijkgemeente „Zuid" te Kat wijk aan Zee geeft met ontroering kennis van het plotseling overlijden van zijn Medebroeder Jacob Bergman in leven ouderling der Nederlands Hervormde Kerk op de leeftijd van 58 jaar. De God aller vertroosting zij de nabestaanden nabij en schenke hen kracht en sterkte om dit grote verlies te dragen. Zijn nagedachtenis zal bij ons in dankbare her innering blijven voortleven. Namens de Kerkeraad der wijkgemeente „Zuid": Ds. D. W. Koelman, praeses J. Hasenoot, scriba Heden behaagde het de Here, na een geduldig gedragen lijden, in de hope des eeuwigen levens, van onze zijde weg te nemen onze geliefde en zorgzame Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader Pieter van der Linden echtgenoot van Maria Kroon in de ouderdom van 89 jaar en 11 maanden. Psalm 1217 De HERE zal u bewaren voor alle kwaad, Hij zal uw ziel bewaren. Nieuwer Ter Aa: mevr. wed. M. v.d. Linden- Kroon G. v.d. Linden J. v.d. Linden-Woud J. v.d. Berg-v.d. Linden A. v.d. Berg Jac. v.d. Linden R. v.d. Linden-Pol C. v.d. Linden W. v.d. Linden-de Pijper W. v.d. Linden H. v.d. Linden-Vroon C. Meeiise-v.d. Linden N. Meeiise P. v.d. Linden M. v.d. Linden-Mulder Utrecht: L. v.d. Linden J. W. v.d. Linden-Blom M. v.d. Kuilen-v.d. Linden II. v.d. Kuilen F. v.d. Linden A. v.d. Linden-Oussoren H. v.d. Linden J. v.d. Linden-Ockhuizen Nieuwer Ter Aa: A. v.d. Linden L. B. v.d. Linden-Janzee Nieuwer Ter Aa, 5 oktober 1973. Julianalaan 6, post Maarsscn. Condoleantiebezoek: maandag 19.00 uur, Juliana laan 6. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dins dag 9 oktober a.s. te 13.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Nieuwer Ter Aa. Vertrek vanaf verenigingsgebouw aan de Doude van Troostwijkstraat om 13.15 uur. Geen bloemen Oukoop: Mijdrecht: Nieuwer Ter Aa: Oukoop: Buurmalsen: Bodegraven: Ontario (Canada): Nijkerk: Albertho (Canada): Loenersloot: Heden overleed lacht en kalm In de volle zekerheid des geloofs onze lieve Zus ter en Schoonzuster Jacoba Hoek-Verhoef op de leeftijd van 62 jaar. D. KromhoutVerhoef J. Kromhout A. van Leeuwen-Verhoef C. D. van Leeuwen A. Bloemendaal- van Egmond Katwijk. 5 oktober 1973. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên Psalm 891 Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Trientje Kamminga in de ouderdom van 84 jaar, na een gelukkige echtvereniging van 54 jaar. Middelstum, 6 oktober 1973. Johan Lewestraat 11. M. Groenveld J. A. Liewes-Groenveld G. Liewes Winterswijk: A. Groenveld kleinkinderen en achterkleinkinderen Geen bezoek aan huis Correspondentie-adres: Fraamweg 6, Middelstum. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 10 oktober a.s. om 14.00 uur vanuit „Vita Nova". Zij die de overledene de laatste eer willen be wijzen, worden verzocht aldaar om 13.15 uur aan wezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Op 5 oktober werd nog on verwacht van ons weggeno men onze beste oudste Broer. Zwager en Oom Reinder BrU weduwnaar van Geertje Herlien, op de leeftijd van 83 Jaar Groningen, oktober 1973. Namens de familie: A. Bril II. Molcmastraat 57, Warffum (Gr.). Uit Canada ontvingen wij het bericht, dat de Heere in een verdrietig ongeval van ons wegnam, onze Zoon en Broer, Zijn Kind. Cornelis Andries van der Wal echtgenoot van Frijke Kersbergen in de leeftijd van 41 jaar. Uit aller naam: Mevr. G. van der Wal- van Maastricht Bejaardencentrum ..de Ekelhof", St. Claralaan 38, Eindhoven. Wat vindt u van de kerkdienst? heuwe gaiuiden ow oe nenst zoais die s en zoo •jnnen znn fwaati auteurs u* verschillende «erken Or G Oekkei Oi C Graatiand Ds j Hoorn Prot. Or H. Joe ka* 'j ven Katwijk. Proi Di G H -ammens Os i Ovardtan. Da R. j. van Pagée Eimert Pruim 'rot. Dr. P. Smits Hermen Ver en De. H a V<m* ervaringen 9 inz>chten 9 idealen 9 suggesties aturgie. preek, sacramemebe diening. huisdienst leugddiensi ai ot niet experimenteel en aitvrnatiei - alles komt aan de orde m dit interessante boek de< vele perspectieven opent oaperbeck f 9.90 Sorkri/gIx>a r de ooekftarxM ZOMER KF.UNING WAGENINGEN NIEUWE AUTO HUREN autoverhuur Tig TAB st.aagtenstraat 14 I Iwl telefoon: 01710 -25709-53627 leiden cn dat is heerlijk, als je wekenlang zo lusteloos en nerveus bent geweest. Wel gezond, maar toch steeds prikkelbaar en tobberig. Zelfs mijn beste vrien din kreeg er genoeg van. „Zeurtoch niet zo.-zei ze- Neem liever Sanatogen. Dat is een zuiver produkt met de eiwitten en vitaminen die een mens nodig heeft". Wat 'n geluk dat ik haar raad heb opgevolgd! Ik voel me fantastisch 'en iedereen zegt dat ik er veel jonger uitzie. Sanatogen is er ook voor u. Öm u weer fit te maken en te houden. Ga dus vandaag nog naar een apotheek of drogist en koop een kuurverpak- king Sanatogen. Het is fijn om weer overal plezier in te hebben. natuurlijke eiwitten en vitaminen voor hieuwe levenskracht. De nieuwste bieden tegenwoordig veel meer mogelijkheden dan vroeger. Wij adviseren u gaarne omtrent de uitvoering die voor u het meest ge schikt is. Qotli jrcptleh Meesteropticiën Ook voor oogmeting Voorstraat 380, Dordrecht. Tel. 34120. Leverancier voor alle ziekenfondsen. MEUBELFABRIEK voor het rayon Zuid-Holland en Zeeland. Eigenhandig geschreven brieven met vermelding van volledige personalia, werkzaamheden van de laatste 3-jaren en eventuele datum van indienst treding ond. nr. R 9318 bur. v. d. blad (geheim houding verzekerd). Laan van Nieuw Oost-Indië 25, Den Haag. Tebodin Is een reeds 25 Jaar bestaand Nederlands raad gevend ingenieursbureau, dat zich bezighoudt met hel ontwerpen en het begeleiden van de uitvoering van pro jekten voor binnen- en buitenlandse bedrijven. Onze afdeling Interlokale Transportleidingen (ontwerpen en traceren van leidingen voor gas, water en industriële stoffen) zoekt voor een van de tekenkamers, waar ruim twintig, voornamelijk jonge mensen werken aan een reeks grote en kleine projekten, een Van hem wordt verlangd, dat hij - een team kan leiden en daarmee zelfstandig projekten kan behandelen - ervaring heeft in het ontwerpen van leidingsystemen en op de hoogte is van DIN en ASA codes. Wij verwachten van hem dat hij na een inwerkperiode de chef tekenkamer bij afwezigheid zal kunnen vervangen. Geboden wordt een aantrekkelijke, goed gehonoreerde funktie. Bij het vinden van een geschikte woaing kan assistentie worden geboden. Sollicitaties te richten aan TEBODINPostbus 1029, Den Haag. Telefonisch kan informatie worden iii> •wonnen via telefoonnummer 070 - 8148 81, tst. 226, j ii .Ji

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16