HEESTERS IN KUUR Roos hoeft niet sebbix verlangen Te koop een kckor^I SETON B.V. - PAPENDRECHT VAKBEKWAME PIJPFITTERS LEERLING PIJPFITTERS TROUW/KWARTET VRIJDAG 5 OKTOBER 1973 K FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw 4- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Psalm 116:4 (berijmd). Heden behaagde het de Here geheel onverwacht van ons te nemen onze lieve Moeder. Schoon moeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante, Jacoba Kuyper weduwe van Gerrit Keus, op de leeftijd van 70 jaar. Uit aller naam, J. Keus. 's-Gravenhage, 3 oktober 1973. Woudenbergstraat 71. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Atropos', Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek zondagmiddag van 1.30-2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 4-5 uur in de rouwkamer. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 8 oktober om 2.30 uur op de algemene begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 2 uur. Heden werd van ons weggenomen onze lieve on vergetelijke Opa Antonie Pieter Dijksman echtgenoot van Cornelisje van Asselt eerder gehuwd geweest met Pietertje van den Bosch in de ouderdom van 74 jaar Janna en Huig Wim en Elly Antonie Pieter Ada Tonnie Pita Katwijk aan Zee, 2 oktober 1973. Heden heeft de Heere tot Zich genomen mijn lie ve Vrouw en onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Hendrika Groenewegen-van den Boom op de leeftijd van 84 jaar. 's-Hertogenbosch: Rotterdam: D. Groenewegen J. T. Groenewegen- van de Plassche Delft: D. Groenewegen J. Groenewegen-Goosens Delft: C. Marico-Groenewegen E. J. Marico Eindhoven: M. A. Groenewegen G. Groenewegen-Legtenberg W. F. M. Groenewegen A. W. Groenewegen-Peelen Kleinkinderen en achterkleinkind. 4 oktober 1973 Huize 'De Meerwljck'. Rijksweg 113 's-Hertogenbosch. Correspondentieadres: Goudenregenlaan 40 Delft. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 6 oktober a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats Oud-Charlois van de Hervormde Gemeente Rot terdam-Zuid, Charloisse Lagedijk 680. Heden nam de Heere uit ons midden tot Zich onze lieve en zorgzame Vader, Grootvader en Overgrootvader Arie Korporaal weduwnaar van Adriana Maria van Ipenburg, op de leeftijd van 77 jaar. „ln het huis mijns Vaders zijn vele woningen". Den Haag: T. Korporaal M. Korporaal-van der Kaaij Amsterdam: A. M. Spaans-Korporaal L. Spaans Marieke Den Haag: L. A. Korporaal Lopik, 2 oktober 1973. „De Schutse", Anna van Burenstraat 40. Corresp.adres: T. Korporaal, Vrederustlaan 59, Den Haag. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden 6 oktober a.s. op de Hervormde begraafplaats te Lopik, na be ëindiging van de rouwdienst in de Ned- Herv. kerk aldaar. De dienst vangt aan des namiddags 1.30 uur. Het stoffelijk overschot is opgebaard in „De Schutse". Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere van ons tot Zich te nemen mijn lieve Man onze zeer zorgzame Vader Cornelis Vegt echtgenoot van W. B. van der Meij op de leeftijd van 65 jaar. Rijnsburg: W. B. Vegt-van der Meij Oegstgeest: C. Vegt S. H. Vegt-Brandwijk Rijnsburg: Willy Vegt Rijnsburg, 4 oktober 1973. Voorhouterweg 45. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 8 oktober a.s. des nam. om 3.15 uur op de begraaf plaats van de Geref. kerk aan de Zandlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats welke aanvangt om 2.30 uur. Heden overleed na een korte ziekte onze beste Schoonzoon, Zwager en Oom Cornelis Vegt echtgenoot van W. B. van der Meij in de ouderdom van 65 jaar. Uit aller naam: W. A. van der Meij Brouwerstraat 100. Rijnsburg. Ds en mevrouw Donner-Honig betuigen langs deze weg hun hartelijke dank voor de vele gelukwensen en atten ties ontvangen ter gelegenheid van hun 50-jarig huwe lijksfeest en ambtsjubileum. Apeldoorn, oktober 1973. Linge 6. ,,De Here kent degenen, die de Zijnen zijn." Heden nam God tot Zich mijn geliefde Vrouw en der kinderen rorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Johanna van der Plas geboren van der Bent, ln de gezegende ouderdom van 91 jaar. Katwijk: P. van der Plas T. Ouwehand-v.d. Plas K. Ouwehand M. van Duljn-van der Plas J. van Dijk-van der Plas D. van Dijk T. van der Plas Wassenaar: H. van der Plas A. van der Plas- Remmelzwaal Katwijk: C. de Groot-van der Plas H. C. de Groot D. P. van der Plas L. van der Plas-v.d. Plas Klein- en achterklein kinderen Katwijk aan Zee. 4 oktober 1973. Koninginneweg 27. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 3-5 en 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag S oktober a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe be graafplaats ..Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. 'Mijn genade is u genoeg.' Na een langdurige ziekte is in volle vrede van ons heen gegaan, mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Be huwd-, Groot- en Overgroot moeder, Zuster, Behuwdzus ter en Tante. Pieternella ijsberdina an Deijk Gij: geboren Groeneveld, In de ouderdom van 77 jaar. Dordrecht: J. B. van Well-van Deijk A. C. van Well Holte. Denemarken: C. E. van Deijk klein- en achterkleinkinderen Dordrecht, 3 oktober 1973. Verpleegtehuis 'Crabbehoff', Groen van Prinstererweg 38. Correspondentie-adres Floresstraat 16. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het Rouwcentrum. Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot bezoek al daar zaterdag a.s. van 16 tot 17 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag 8 ok tober a.s. op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek van af het Rouwcentrum om 11.15 Ons 60-jarlge huwelijksfeest op 25-9-'73 zal als een onvergete lijke dag ln onze herinnering blijven voortbestaan. Wij bedanken U allen Familie leden. Kennissen en Vrienden, die zoveel blijk van belangstel ling hebben gegeven. i Teijlingen in Teijlingen-Rodenburg Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hooggezuivenle kooltee.'fracties maken een eind aan roos en de ontsmettende bestanddelen gaan nieuwe roos- vorn-.;ng legen. Wetenschappelijke Sebbix dringt diep in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Reeds na korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijnt! En roos komt ook niet terug als u voortaan elke week uw haar wast met werkzame, geurig schuimende Sebbix. Voor door-en-door gezond, glanzend haar. Garantie op elke flacon. anti-roos shampoo Pneumatisch pijporgel, met 5 stem men, 1 klavier en vrij pedaal. Inlichtingen na 18.00 uuf: Javalaan 24, Zwijndrecht. Tel. 078-28036. HANS BOUMA Nieuwe gemeente- en kinderliederen voor in de kerk, op school en thuis met muziek f 6.S0 Verkrij'gbaar in de boekhandel ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN zoekt voor de fabricage van pijpleidingen: die zelfstandig pijpen van tekening kunnen buigen, samen stellen, hechtlassen, etc. die al deze werkzaamheden bij ons kunnen leren, hetgeen behalve voldoende inzicht ook gevoel voor nauwkeurigheid vereist. Sollicitaties aan het adres: KETELWEG 30 (industrie-terrein), PAPENDRECHT. Telefoon 078-52011/52314. JAAPHAGE Een handig boek voor detuinliefhebber. Heesters, bomen, struiken en co- alfa- volgorde opgenomen. Van elke plant treft u een kleu renfoto aan met een duidelijke be schrijving. Daar naast is een grool aantal nuttige gege vens opgenomen o.a over de gewenste grondsoort, de standplaats, de eventuele winterbeschutting, de gebruiksmogelijk heden, de snoei, de voörtkweekmethoden. Met overzichtelijke bloeitijden-kalender die het moge lijk maakt de heelers zo te kiezen dat u bijna het hele jaar bloemen in de tuin hebt. Gebonden f 14,50 - Verkrijgbaar in de boekhand f.K ZOMER &KEUNING Vjlje WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12