lieer aandacht voor ind in het verkeer stop even! het zal je kind maar wezen! Dreigende leegstand in flat aan Paramaribohof [VP kiest voor én gezamenlijke onfessionele lijst Agenda voor Leiden Komend weekend weer Kat-Expo in Leiden Afscheid van J. W. Knuppe Beroep jeugdpredikant Academische examens Serie diensten van Oecum. Werkplaats Universiteitsraad legt zich neer bij ƒ500 collegegeld bert Mol Story jjdag in Leiden Vernielingen in supermarkt Verhaar wethouder van Alkemade JiW/K,m4jRTEflT WOENiSiDiAIG 26 SEPTEMBER 1973 STAD EN REGIO LH In bedekte termen liet de voorzitter van deze woningbouwvereniging, de heer De Geus dat gisteren weten bij de uitreiking van de - eerste sleutel van dit flatgebouw door wethouder Ham aan het echtpaar Esderts, dat verder van het bestuur van de wo ningbouwvereniging bloemen en een geschenkbon in ontvangst mocht ne men. Het flatgebouw telt tachtig wo ningen. De heer De Geus zei letter; lijk; 'De eerste veertig woningen heb ben we volgens de gemeentelijke richtlijnen kunnen verhuren. De over- igew oningen willen we ook zo snel mogelijk verhuren, maar binnen de gemeentelijke richtlijnen is dat-geen haalbare kaart. We hopen dat de ge meenteraad ons medewerking zal ver lenen, anders wordt de situatie zorg wekkend'. De animo om in het flatge bouw aan de Paramaribohof te gaan wonen, is daarom zo klein, omdat de huur van deze woningen 350 gulden per maand bedraagt. Nog maar een jaar geleden, toen de eerste paal werd geslagen, werden de huren nog op 270 gulden geraamd. Extra subsidie Wethoude Ham sprak lovende woor den over de snelle bouw van de flat een half jaar leeg staan. Na de officiële bijeenkomst in de Pe- trakerk aan de Surinamestraat begaf het gezelschap zich naar het Parama- ribohof, waar het trotse echtpaar Es derts ('Eindelijk wonen we op on szelf') de plechtige handeling mocht verrichten, waarmee het flatgebouw 'open' was verklaard. LEIDEN Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is aan de hoofdcommies van 's Rijks belas tingen, de heer J. W. Knuppe, m.i.v. 1 oktober eervol ontslag verleend. De heer Knuppe, die zijn loopbaan op 1 november 1924 te Rotterdam begon werd in de oorlogsjaren verplaatst naar de Inspectie der belastingen te Woerden; daarna verbleef hij ruim een jaar in dezelfde dienst te Alphen aan den Rijn waarop in 1952 verplaat sing naar Leiden le afd. volgde. De heer Knuppe, aan wie vorig jaar de Orde van Oranje-Nassau in goud werd verleend, was vele jaren in de aanslagregeling werkzaam terwijl hij zich, ook binnen het kader van zijn dienstuitoefening, geruime tijd ver dienstelijk maakte op het gebied van de personeelsverenigingsarbeid. Vrij dag vindt in de kantine van het Cen traal Belastinggebomtf een afscheidsre ceptie plaats; belangstellenden worden daar tussen 4 en 5 uur verwacht. Surrealisme in het LAK-theater LEIDEN Donderdag en vrijdag wordt in het LAK-theatér de fragi-co- medie 'Victor, of de kinderen aan de macht' opgevoerd. Het stuk is in 1928 geschreven door de Fransman Roger Vitrac, die in 1952 overleden is. Het is een studentenproduktie van de to neelsectie van het LAK, de enve Dra ma, onder leiding van Roel Polak. In 'Victor, of de kinderen aan de macht' grijpt Victor zijn besef uniek te zijn te baat om ter gelegenheid van zijn negende verjaardag de bourgeois maatschappij met haar schijnheilighe den cn vooroordelen te ontmaskeren. Alle steunpilaren waarop die maat schappij steunt, worden stelselmatig door Victor doorgezaagd tot op het punt dat ieder de verschrikkelijke waarheidinzien. 'Victor' is een pro- dukt van het surrealisme, waar het dan ook de lyrische, ironische en -di recte sporen van draagt. De voorstel lingen beginnen op beide avonden om kwart over acht. Kaarten zijn ver krijgbaar aan de zaal of op het LAK- secretariaat, Levendaal 150, derde ver dieping, tel. 24890. LEIDEN De centrale kerkeraad heeft in de vacature ds. Bijl (regio naal jeugdpredikant) beroepen ds. II. J. Hemstede, thans vlootpredikant te Hilversum. LEIDEN 24 september geslaagd voor kand. ex. filosofie mej. C. M. Snelders (Leiden); doet. Algemene Taalwetenschap de heer H. Brand (Leiden), Prop. ex. Godgeleerdheid de heer W. Verdonk (Oegstgeest). LEIDEN Het thema van de Vre- desweek 1973 luidt: 'De vrede bij u thuis'. Geïnspireerd door dit thema heeft de Oecumenische Werkplaats een dienst voorbereid als start voor een serie van vier diensten die lopen tot en met december a.s. Het thema van de eerste, die gehouden wordt in het jeugdhuis aan de Breestraat 19, is: 'Het Gezin'. Om dit thema te verduidelijken zal een spelgroep een gezinssituatie spe len (rollenspel) dat gevolgd wordt door een discussie in groepen. Om tot een ontspannen gesprek te komen zal er wijn, brood en kaas worden geser veerd. De dienst begint om twaalf uur, terwijl men vanaf half twaalf een kop koffie kan drinken. Iedereen is welkom. 'hd.se politie laat 5000 stickers verspreiden deze sticker-aktie. werd de Politie van Leiden aangeboden door het Leids City Centrum duizend van deze stickers zullen binnenkort worden verspreid. V DEN 'Stop even! Het zal je kind maar'wezenAls het aan de Leidse politie ligt, zal een sticker deze tekst binnen afzienbare tijd op de achterruit van vele auto's in Leiden prijken. De bedoeling rauidelijkmen vraagt van de wegggebruiker méér aandacht voor het kiind in liet verkeer. ;en en eventueel vrijdag worden van deze stickers verspreid. Con ti :n met de heer J. J. van Riesen, leentelijk inspecteur van het on- Ijs in Leiden hebben er toe ge- dat morgenochtend de leerlingen 'i alle Leidse kleuterscholen en van dperste klas van alle basisscholen sticker krijgen uitgereikt, die ze hun ouders moeten 'doorspelen'. cijfers maken de noodzaak van actie wel duidelijk: in de periode -1972 kwamen veertien kinderen den de zestien jaar in Leiden bij 5'verkeersongeluk om het leven. In ulfde periode raakten 187 kinderen •ig en 491 kinderen licht gewond, lat zijn dan nog maar de officiële niet alle ongelukken worden de politie doorgegeven. De voor- iste oorzaken van deze ongeluk kinderen die plotseling de weg steken óf kinderen die, al dan spelenderwijs, tussen of vanach ter geparkeerde auto's de weg oplo pen. Hoofdinspecteur H. Oudman, hoofd voorlichting bij de politie, heeft er dan ook geen moeite mee de actie te motiveren: 'Ouders zijn gauw geneigd om deze ongevalscijfers af te schuiven op 'die ander'. Maar het is duidelijk dat ouders de eerste verantwoordelij ken zijn voor een juiste verkeersop- voeding van het kind. Vanuit de ouderlijke bescherming maken de kinderen voor het eerst kennis met de verkeerswereld. Het is een eerste vereiste dat de ouders vanaf het begin het goede voorbeeld geven. En daar ontbreekt het wel eens aan. Men maakt geen gebruik van het zebrapad of rijdt met de auto in aanwezigheid van het kind door het rode licht of er wordt met veel bravoure over ver keersovertredingen gesproken, waar het kind bij is. En zo zijn er nog wel meer voorbeelden. De bedoeling van deze actie is om ouders en kinderen meer verkeersveiligheidsbewust te ma ken'. Dezelfde stickers werden eerder ver spreid in Nijmegen, waar het actieco mité Binnenstad voor de financiën zorgde. De actie in Leiden wordt be taald door de middenstandsvereniging Leids City Centrum, omdat, zegt voor zitter Brummer, 'wij ons realiseren, dat we een van de grootste verkeers- aantrekkers zijn. Die verantwoorde lijkheid willen we dragen. Het is geen liefdadigheid. Het is ook ons belang dat de binnenstad veiliger wordt'. Ook in Nijmegen was het de bedoe ling 5000 stickers te verspreiden, maar er bleek zoveel vraag naar, dat het aantal tot 12.000 opliep. Belang stellenden, die niet via school aan een sticker kunnen komen, kunnen zich wenden tot de politie, afdeling voor lichting. Mevrouw Esderts opent haar woning, nadat zij van wethouder Ham (achter haar,) de sleutel heeft ont vangen. Prot. Chr. ivbv: gemeente moet richtlijnen veranderen Van een onzer verslaggevers Bucno de Mesquita, die dc prijzen zal uitreiken. Nu een internationaal gebeuren Van een onzer verslaggevers LEIDEN Leiden beleeft het komend weekeinde een bijzonder evenement van internationale allure; de 7e internationale katten- expositie 'Kat-Expo Leiden'. Vorig jaar voor het eerst in Leiden als bescheiden experiment, maar wel met een zeer groot aantal (5000) bezoekers, is deze expositie onder auspiciën van de Nederlandse Kat tenfokkersvereniging uitgegroeid tot een groots gebeuren. Op zaterdag 29 september opent bur- is op al die Siamezen en Tonkanezen. gemeester Vis om 11.00 uur officieel Er is zelfs een absolute wereldpri- de tentoonstelling. Burgemeester Vis meur in de vorm van een Europese was vorig jaar als belangstellende 'al korthaar-kater in de kleur schildpad- helemaal overrompeld' door het gebo- wit. Dat moet iets unieks zijn. dene, aldus het organisatiecomité. Wat is er te doen en te zien in de Verder keuren zes internationale Stadsgehoorzaal, waar net als vorig keurmeesters alle katten. Er worden jar de expositie plaats vindt? In de diverse prijzen uitgereikt door beken- eerste plaats natuurlijk katten, heel de persoonlijkheden zoals Joop van veel katten. Liefst 500, waaronder 130 Daele, Dolf del Prado met twee stu- kleintjes (tussen 10 en 13 weeken), denten, Henk van Ulsen, Alice Oppen wat zeer attractief is voor het pu- heim en Bueno de Mesquita. Deze bliek. In alle zalen kan men in- en laatste reikt de publieksprijs uit. Er uitlopen, en overal treft men de is voorts een expositie 'Kat in de meest uiteenlopende soorten raskatten kupst'. Er worden zo'n tienduizend aan, die uit heel Europa en zelfs bezoekers .v.erwaeht, die drie gulden Amerika afkomstig zijn. Ook huiskat- entree moeten betalen (studenten, 65 ten zijn er legio als men uitgekeken plus en kinderen de helft). LEIDEN De universiteitsraad van Leiden heeft zich maandag tegen mid dernacht in grote lijnen achter het standpunt van het college van bestuur gesteld over de collegegeldkwestie. Dit komt erop neer dat men princi piële bezwaren heeft tegen college geldverhoging, omdat niet meteen het studiefinancieringsstelsel wordt her zien. De stelling van het college om in de gegeven politieke situatie de hoogte van het collegegeld op 500 te stellen, terwijl er tevens een pro messeregeling mogelijk is, kon wor den beschouwd als de minst kwade. Deze stelling kreeg een krappe meer derheid: 18 tegen 14 stemmen, met één onthouding. De universiteitsraad wees met 31 stemmen vóór en twee onthoudingen de beperking af van het recht op het afleggen van universitaire examens. Ook bleek de universiteitsraad een an dere opvatting te huldigen dan het college van bestuur over de aanvaar ding van regels voor terugwerkende kracht, zoals staatssecretaris dr. Klein van onderwijs en wetenschappen die wenst. De uitvoering van deze rege ling dient volgens de Leidse universi teitsraad te geschieden op basis van een collegegeld, waarvoor geen bedrag is vastgesteld over het jaar 1972-1973. Het Leidse college van bestuur had het voorstel van de Groninger univer siteit overgenomen voor vereenvoudi ging van de collegegeldregeling. De Leidse universiteitsraad vond echter dat men dan in tegenstelling tot het voorstel van het college van bestuur zich wel moest houden aan het bedrag van 250 inschrijvings- en college geld voor het juist begonnen studie jaar. De Leidse universiteitsraad meende verder dat de rechten, door inschrijving verkregen, wettelijk moe ten worden vastgelegd. loms-rood'-college vrijwel van de baan DEN De kans op een rooms-rood college van b. en w. na de ge- PJiteraadsverkiezingen van volgend jaar, is gisteravond aanzienlijk ter geworden. De ledenvergadering van de KVP sprak zich, mede mdrang van de gemeenteraadsfractie, uit voor verder gaande sa- rerking met ARP en CHU. lievoorziitter Draessen bleek er ider van te zijn, dat drie con- icle partijen met één lijst de gen in zouden gaan, nieitte- tande het feit, dat hij hiervan :aail nadeel verwachtte. Zijn ncegenoot Comelissens ging met idpunt akkoord,z ij het aarze- omdat hij de afgelopen jaren of nauwelijks met de eenmans- t fee van de SGP had kunnen sa- Ook wethouder Lijten sterk geporteerd voor één lijst, t [uiteraard tot één confessionele i (ie in de gemeenteraad leidt. Met én stem tegen werd tot de ge- folijke verkiezingslijst besloten. gatief ibesluit dat in feite, wat het func- tjren van de gemeenteraad betreft. ..'DEN Albert Mol komt onder ibiciën van de Leidse Schouwburg ■|lag naar ,het Rijnlands Lyceum een one-man-show. De komiek zal len omringd door pianist Tonny 'Ifferstein en cabarettière Corrie Gorp. 'De Albert Mol Story' is uitbeelding van zijn 40-jarige iaan, en begint 's avonds om uur. alleen maar inhaakt op de praktische situatie van nu. Sinds vorig jaar ver gaderen de prot.-christelijke fractie en de KVP-fracti'e uitsluitend nog geza- enlijk. Anderzijds betekent het ook. dat de fractievoorzitter van het PAK. In 't Veld, een negatief antwoord heeft gekregen op zijn brief, waarin hij de KVP vroeg zich los te weken van de prot.-chr. partijen, dli'e wel, al dus deze brief, 'aan de hand van we thouder Kret zulten gaan lopen'. Deze wethouder is voor het PAK kennelijk niet acceptabel. Met de prot.-chr. par tijen zal nu contact worden opgeno- menom tot één lijst te komen. Er wordt al enige tijd gewerkt aan een gezamenlijk programma. De vergadering besloot verder gistera vond het huidige gemeenteraadslid Comelissens kandidaat te stellen voor Provinciale Staten. De huidige Leidse afgevaardigde, voormalig wethouder Menken, stelt zich niet meer beschik baar. Ook werd gisteravond het plaat selijk KVPhestuur in zijn geheel her kozen. LEIDEN Het afgelopen week-end is ingebroken in een supermarkt aan het Bevrijdingsplein. De daders deden zich kennelijk te goed aan bier en wijn, gooiden volle flessen stuk en vertrapten dozen met levensmiddelen. De schade loopt in de duizenden gul dens. Het was niet na te gaan of er iets vermist wordt. ALKEMADE De heer A. M. van der Geest uit Rijpwetering voorziet in de vakature die in de raad ontstond door benoeming van wethouder J. S. Wagenaar als burgemeester van Ze venhoven. Als wethouder wordt de heer Wagenaar opgevolgd door de heer N. J. Verhaar, die met 10 stem men werd gekozen. Vier stemmen werden uitgebracht op raadslid J. van Duykeren (VGA). Eén stem was blan co. De heer Verhaar is fraktievoorzit- ter van de KVP. Besloten werd de oude katholieke school te Oude Wetering af te breken. Op die plaats komt een parkeerterrein voor 28 auto's. De koopavond in Roe- lofarendsveen, waarmee een proef werd genomen, is nu definitief. De begroting 1974 sluit met een te kort van 143.885,26. Aan uitgaven wordt een bedrag geraamd van 10.673.660,50. Een commissie onder zoekt de begroting, die in 'januari aan de orde wordt gesteld. LEIDEN Wanneer liet gemeentebestuur blijft vasthouden aan zijn eis, dat aspirant bewoners van nieuwe woningen economisch aan Leiden gebonden moeten zijn, dan is liet waarschijnlijk, dat een groot aantal woningen van liet flatgebouw van de protestants christelijke woningbouwvereniging aan bet Paramaribohof onbewoond blijft. woningen ('Wanneer alle woningcom plexen in zo korte tijd klaar zouden zijn, zouden we minderlast van huur- stijgingen hebben') en diende ander zijds de heer De Geus van repliek met de mededeling, dat hij deze week nog een onderhoud op het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening zal hebben. Daarbij zal een regeling worden besproken, die lange leegstand, van woningen (die in Lei den overigens in vergelijking niet ex treem is, integendeel) moet voorko men. Daarnaast wees hij de woning bouwvereniging op de mogelijkheid om bij het ministerie in geval van leegstand extra subsidie aan te vra gen. Voorwaarde om die subsidie te krijgen is wel, dat de woningen al WOENSDAG 26 SEPTEMBER Dijkstraat 2a. 10 tot 11 uur spreekuur soc raadsvrouw. Stadhuis. 4.30 tot 6 uur spreekuur soc. raadsvrouw. LAK-theater. Levendaal 8.15 uur Tenjo Saju- ki iJapan) met 'Mojin Shokan' (brief van een blinde manV DONDERDAG 27 SEPTEMBER Lidwinaschool Lammenschansweg. S.15 uur dia-avond kynologenver. Rijnland. Lorentzhof. 4tot 6 uur: receptie mej. J. II. Kapteijn. *>5 jaar maatschappelijk werkster. Stadhuis. 6 tot 8 uur spreekuur soc. raads vrouw. Antoniastiubhuis Mare 43. 1.30 uur afd. Lei den Ver. Huisvrouwen toneelgroep afd. Den Haag met blijspel "Operatie nemen en ge- Gehoorzaal. 8.15 uur Residentie Orkest met Willem Brons, piano, concert voor scholie- VRIJDAG 28 SEPTEMBER Zaal Bevrijdingskerk Montgomerystraat 7 tot 9.30 ur ruilclub Boshuis voor verzamelaars. Rapenburg 24. 10 uur nam. Hot House, Jazz- zolder The Diamond Five. Vestestraat 40, 8.30 uur microtheater Imperi um, opvoering van 'Bloed om bloed'. Rijnl. Lyceum Oegslgeest 8,15 uur Albert Mol Sto-y. ZATERDAG 29 SEPTEMBER Vestestraat 40. 8.30 uur microtheater Imperi um. opvoering van 'Bloed om bloed'. Rijnl. Lvceum Oegslgeest, S.15 utir: Mechels Miniatuur Theater met 'Francesco Furioso BIOSCOPEN TOT 27 SEPTEMBER Camera: elke avond 19.00 en 21.15 uur do. vr. ma en di 14.30 Bergman-week. donder dag: 'Het oog van de duivel', vrijdag en za terdag 'De Maagdenbron', zondag 'De Avondmaalgasten', maandag 'De grote Stil te'. dinsdag dito, woensdag 'Wat betreft de vrouwen'. Alle films boven 18 jr. Kinderma tinee: zaterdag en woensdag 14.30 cn zon dagmiddag 14.09 en. 16.15 uur Alladin en de Wonderlamp. Nachtvoorstelling 'Superfly donderdag, vrljd. en zat. 23.30 uur. Lido: 'High Plains Drifter' 14 jr. dag. 14.30. 19.00 en 21.15 uur en zondags extra 16.45. Sudio: 'Abotoir 5' 18 jr. aanvangstijden zie Lido. Luxor: Bezeten Karatevrouwen'. IS jr. aan vangstijden zie Lldo. Trinar.on: 'Frank en Eva 18 jr. dag. 14.30. 19.00 cn 21.15 uur en zo. 14.00, 16.15, 19.00 en 21.15 'uur. Rex: 'De Maagd in weden' 18 jr. nacht voorstelling: 'Dagen van het geweld', vr en za 23.30 uur. Alteen op woensdag Pippi Langkous a.l. 14.30 uur. APOTHEKEN TOT 28 SEPTEMBER De avond-, nacht-, en zondagsdienst der apo theken in de regio Leiden, wordt waargeno men van: vrijdag 21 september 28 septem ber door apotheek Kok. Rapenburg Leiden: Apotheek Voorschoten, Voorschoten en Apo theek Van Breest, Smallenburg Leiderdorp, tevens op zaterdag tot 6 uur n.m. Ocgstgees- ter Apoth' -k, Wilhelminapark 8 Oegstgeest. DIENSTVERLENING ARCIIlTEKTEN-inforniatiecentrum Rijnland Donderdagavond 19 30-21.30 uur zitting in Leids Volkshuis Apothekersdijk 33, lel. af spraak noodzakelijk, tel. 01710-26385 op alle werkdagen tussen 2 en 5 uur. Juridisch adviesbureau Leiden, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 10 lot 13 uur, bovend:en donderdagavond van 19-21 uur In Noord in het gebouw De Zeven sprong aan de Beatricstraat op vrijdag van 19 tot 21 uur. Stichting Werkgemeenschap Kindercentra Leiden: Kantoor Haarlemmerstraat 73-b. Lei den, tel. 30360. Openingstijden dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag 's ochtends van 9.30 tot 12 uur: woensdagmiddag van 14 tot 16 uur en donderdagavond van 19 tot 21 uur. Stihtlng Gezinsverzorging Lelden: Gezinsver zorging, hulp aan bejaarden en chronisch zieken. Spreekuur ma t.ra. vrijdag 9 tot 10 uur. Lange Mare 45. tel. 49441. Dienstencentrum: Noordeindsplein 2b. tel. 40483. algemene informatie dagelijks van 9-10 lol. 01710-53652. Release, hulpverleningsdienst. Nieuwe Rijn, tel. 24555, ma t.m. vrij 20-22 uur en dl t.m. za 14-17 uur (behalve vrijdags). SOS telefonische hulpdienst: Tel. 01710-25202, elke werkdag van 20.00 uur lot 08.00 uur en gedurende het gehele weekeinde. Gemeenschap Zuid-West: Hulpverlenings- en informatiedienst, tel. 64115. 33921 en 61944. Advesburcau voor weduwen en weduwnaars: G. J. M. Goslinga. Jac. Urlusplantsoen 96. tel. 01710-61112. TENTOONSTELLINGEN Pieterskerkgracht 9: expositie werk van de heer en mevrouw Kuiper-v. d. Bosch. Open van 15 tot 17.30 en van 19.30 tot 21.30 uur. Van 23 september tot en met 6 oktober. Galerie v d. Vlist, Botermarkt 3 Lelden: wandkleden van Maud Muller Massis en gra fiek van Rien van der Nat. Tot 10 oktober Geopend dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 17 uur. Drukkerij De Bink. Rooseveltstraat 3 Leiden: grafische expositie Hab van den Wijngaard, 'De Stilte'. Tot 28 september. Rijksmuseum v. Oudheden: Casper Jacob Christlaan Reuvens archeoloog. Tentoonstel ling bij de uitgave van zijn reis door Dren the ln 1833. Rijksmuseum v. Volkenkunde: In het Pren- tenzaaltje 'Japanse Prentkunst uit eigen be zit van 1670-1750'. Tentoonstelling 'Thailand, land zonder honger' met woensdag (15.30) en zondag (15) filmvoorstellingen. De Lakenhal: recent werk van Koos van de Water. 31 augustus tot 4 oktober. BEZOEKUREN ST .ELISABETH ZIEKENHUIS Klasse-afdelingen: Volwassenen dagelijks van 11.15-12 uur. 14-14.45 en van IS 45-19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijks van 11.15-12 (alleen v. echtgenoten) 15-16. en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijks van 15-16 uur en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur. Endegeest: dinsdag en vrijdag 13-14 uur. 's zondags 11-12 uur en 14-15 uur. le klasse de gehele dag. Annakliniek: dag. 13.30-14.30 uur en 18-19 Bezoekuren Dlaconessenhuls le klas: dagelijks van 11-12 uur, van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 uur. 2e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45-19.30 uur. 3e klas: dagelijks van 13.15-14 uur'en van IS 45-19.30 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14-19 uur. Voor alle patiënten (behalve kinderen) zijn de bezoekuren als volgt: elke dag 15-16 uur en van 18.30-20 uur: voor de kinderafdelin gen elke dag 15-16 uur en van 18.30-19 uur. Bezoekuren Acad. Ziekenhuis Leiden Voor de premalurenafdeling gelden de vol gende bezoekuren (alleen voor ouders): maandag t.m. vrijdag 18.30-18.45 uur en za terdag aan ernstige patiënten: Wanneer voor ernstige patiënten doorlopend bezoek wordt toegestaan, kan de hoofdverpleegkundige hiervoor speciale kaarten verstrekken. ALPHEN AAN DEN RIJN Rijnoord: le en 2e klasse 10.30-11. 14-14.45 e 18-19 uur. 3e klasse 14-14.45 en 18-19 uur. 3e klasse: Volwassenen dagelijks van 14-14.45 Kraamafdeling 16-17 uur alleen voor echtge noten 19-20 uur. Kinderafdeling 15-15.30 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 3