i FIAT f bbbb BOB BBL1 f 4.813.- bbb f 5.815.' f BBB f 5.865.- BBBB BBB f 7.939.- TROUW/KWARTET WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1973 P zuinig-ruim-snel- veilig én verlaagd in prijs! Imp. Leonard Lang b.v., Stadhouderskade 113, Amsterdam.Tei. 020-730867. Prijzen incl. BTW en af Born.1 FAMILIEBERICH Met crote blijdschap en dank aan God hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Cornel is Passcliier Janna Passchier- van Beekum np 9 oktober de dag te geden ken waarop zij voor 60 jaar in hel huwelijk werden verbonden. Hun liefhebbende kinderen en kleinkinderen V». Heercn-Passchier H. C. Heeren Anja en Piet Corry en Hans Heden behaagde het de Here uit ons midden weg te ne men, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame vader, Behuwd en Groot vader, Broeder, Behuwdbroe- der en Oom Arie van Santen rt-Nell Psalm Voorschoten: C Ch. van Sant. Wagentngen: A. van Santen G. A. van Santen- Geurtsen Hooksiel Duitsland: C. Bos-van Santen M. Bos Voorscholen J van Santen C. P. van Santen van der Harst M van Santen P. van Santen- Dijkshoorn C. C Tipker-van Santen H. Tipker kleinkinderen en verdere familie. Voorschoten. 25 september 1973 Veurseweg 348a. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 28 september a.s. om in.30 uur in de Ned Her vormde Kerk te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraaf plaats aldaar. Rectificatie Zeer vele blijken van deelne ming hebben wij ontvangen na het overlijden van onze ge liefde. zorgzame Vader. Be huwd- en Grootvader. Zwager en Oom Teunis Martinus Stam Lw belangstelling was grote steun voor ons en wi] danken u daar hartelijk vr T. Dijkstra-Stam H Dijkstra Roel en Cor A. Stam A. Stam-Baardman K. van Eljsbergen-Stam W. van Eijsbergen Cara en Marjon TEN Heden nam God tot Zich onze lieve Zustep Cor Oosterhoff :n de ouderdom van 82 jaar Zij was gedurende 52 jaren aan ons Huis verbonden. Want hel is God. die in u werkt, beide het wil len en het werken naar Zijn welbehagen. Fllippensen 2:13. Namens Bestuur en Zus- terkring: Zr. H. Verbecke Besturend Zuster Dr. J. C. Hooykaas Voorzitter Ds A. M. Nortier Predikant Directeur s-Gravenhage. 24 september 1973. Diakonesseninrichting. Bronovnlaan 5. De overledene is opgebaard in de rouwafdeling van 'Bro- novo', Broi.ovolaan 9. Bezoekuren: 13.30-15.30 uur. De uitvaartdienst is bepaald op donderdag 27 september a.s. te 10.00 uur in de Kapel van de Diakonesseninrich ting 'Bronovo'. Bronovolaan 5, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats i Kerkhoflaan) te ongeveer Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, ge ven wij kennis van het rus tig heengaan van onze lieve Moeder en Oma Adriana Wilhelmina Cornelia van den Berg-de Nie weduwe van Johannes van den Berg. op de leeftiid van 79 laar. Ocgstgeest: K. van den Berg C. M. van den Berg-Kok Katwijk aan Zee: C. E. Ouwerling- van den Berg G. B. Th. Ouwerllng Canada: E van den Berg I van den Bere- Schoeman •n kleinkinderen. Nlfuw Vennep. '21 september 1973 De Westerklm'. Correspondentieadres: Korenbloemlaan 35. Ocgstgeest. Dc overledene Is opgebaard !-i het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31. Leiden Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op v.-iidag 28 september a.s. om 2 uur in de 'Groene- of Wil iibrordkcrk' te Oegstgeest v.-aama de begrafenis za plaats vinden De Here heeft tot Zich genomen Zijn dienst knecht. onze geachte Medewerker, Evangelist Pliilipp Loöij in leven directeur van de Bijbel Christen Unie, op de leeftijd van bijna 78 jaar. „Maar gij, wees wakker in alles, lijdt verdrukkingen, doe het werk van een evangelist, maak dat men van uw dienst ten volle verzekerd zij". 2 Tim. 4 5. Numansdorp, 23 september 1973, Jasmijnstraat 2. De medewerkers van de Bijbel Christen Unie, Rotterdam. Na een lang en moedig gedragen lijden is van ons heengegaan onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Jansje'(Jo) Brakel op de leeftijd van 74 jaar. D. Brakel J. D. Brakel C. Brakel-Boerenbrink H. A. Brakel J. Brakel-van der Meulen E. C. van der Meulen-Brakel neven en nichten Rotterdam, september 1973. Groeninxstraat 22. De bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats 'Crooswijk* zal plaatsvinden vrijdag 28 september, na aankomst in de kapel om 2.45 u. Vertrek vanaf het woonhuis circa 2.15 uur. ENIGE KENNISGEVING Van ons is weggenomeii ons zonnetje in huis, onze liefste Petertje, 20 maanden oud. Peter Kokmeijer In alle stilte hebben wij hem begraven. Landsmeer, 21-9-73, Helmkruidstraat 7. Bert, Cootje, Jarko, Anja God nam tot Zich ons lief Kleinkind Peter Kokmeijer Ede, Proosdijweg 18: P. F. Groenendijk J. G. Groenendijk-Elemans Ede, Irenelaan 15: J. Kokmeijer A. Kokmeijer-Roosenberg 'Zij is verlost. God heeft haar welgedaan.' Heden heeft God tot Zich genomen onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Ariaantje Maria van Leeuwen in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Delft: Rijswijk (Z.-H.): Katwijk aan Zee: Naaldwijk: C. van Leeuwen P. van Leewen-van Heijzen W. van Leeuwen-Coppoolse A. van Leeuwen-Buitelaar B C. van Leeuwen-v. d. Meer Neven en nichten Delft. 24 september 1973. Van Miereveltlaan 20. Corresp.-adres: Hugo de Grootstraat 97. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum. Oostsingel 146, al waar gelegenheid is tot condoleren donderdag avond van 78 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voornoemd centrum zaterdag 29 september a.s. om 1 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben op de algemene begraafplaats 'Jaffa' om circa 2 uur. Geen bloemen Gods woord houdt stand in eeuwigheid God nam tot Zich Zijn kind. onze lieve Moeder en Grootmoeder Janna Baan weduwe van J. L. H. Jansen Mancnschijn op de leeftijd van 82 jaar. Dordrecht: C. J. S. Jansen Manenschijn Johannesburg. Zuid-Afrika: H. J. Jansen L. Jansen-Kok Johan, Anton, Marius Dordrecht: J. J. B. Jansen Manenschijn M. Jansen Manenschijn-van Veen Jeannet en Jaap Hans en Marja Rineke Pijnacker: M. van Veldhuizen-Jansen Manenschijn G. J. van Veldhuizen Bart Dordrecht: J. Jansen Manenschijn Marjan, Karin Jacqueline M. J. Jansen Manenschijn- Klaaysen Brandwijk: J. M. C. Breedveld-Jansen Manenschijn N. Breedveld Cranbourne. Australië: A. E. Blenk-Jansen Manenschijn H. Blenk Zwijndrecht, 24 september 1973 'De Lichtkring' Correspondentie-adres: Elzenlaan 5, Dordrecht. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 28 september 1973 om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula. Psalm 25. In vol vertrouwen op Gods genade is in Jezus Christus geheel onvenvacht ontslapen, onze zeer zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en Over grootvader, Broer, Zwager en Oom Jan IJsselsteijn sedert 1967 weduwnaar van Johanna Verschoor in de ouderdom van 78 jaar. Rotterdam: N. Broere-IJsselsteijn J. Broere J. Meyboom-IJsselsteijn Y. Meyboom Zuid-Afrika: W. IJsselsteijn E. IJsselsteijn-v. d. Schee Australië: J. IJsselsteijn jr. P. IJsselsteijn-Bulgarella Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Rotterdam 23 september 1973. Dorpsweg 144b. Geen bloemen Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10 te Rotteram-Zuid. Rouwbezoek cn gelegenheid tot condoleance woensdagavond van 8.30 tot 9.00 uur en donder dagavond van 7.00 tot 7.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 28 september a.s. in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10 om 12.30 uur waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Zuiderbegraafplaats, Slinge 50 om ongeveer 1.15 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer om 1.00 uur. Met diep leedwezen geven wij kennis van het plot seling overlijden op 25 september 4973 van onze voorzitter, de heer A. van Santen Gedurende meer dan 40 jaar heeft hij als be stuurslid en hiervan meer dan 25 jaar als voor zitter de polderbelagen op uitstekende wijze en met grote toewijding en plichtsbetrachting ge diend en voorgestaan. Zijn sympathieke en krachtige persoonlijkheid zal nog lang in onze herinnering blijven. De Duiverrvoordsche en Veenzijdsche Polder Het bestuur van de KNVB, afdeling 's-Gravenhage geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de Heer J. H. F. de Boer drager van het bondsonderschcidingsteken van de KNVB en erelid van de KNVB-afdeling 's-Graven hage. De Heilige Eucharistieviering zal plaatsvinden op woensdag 26 september in de r.-k. kerk 'Onze Lieve Vrouw van Goede Raad', Bezuidenhoutse- weg, om 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats 'St. Bar bara' aan de Binckhorstlaan om ca. 11.45 uur. Met diepe droefheid en grote verslagenheid gfe ven wij u kennis van het overlijden van onze Broitt der Gerrit Prins ouderling van de Hervormde Gemeente te De Lidn op de leeftijd van 59 jaar. Wij zijn dankbaar voor het vele werk, dat hij iiJ' verschillende functies voor onze gemeente hee^ mogen verrichten. Zijn vrouw en kinderen bidden wij in dit zwaif verlies Gods troostende nabijheid toe. De rouwdienst zal worden gehouden op dondejsi dag 27 sept. a.s. des namiddags om 13.30 uur i de Domkerk. Namens de Kerkeraad der Hervormde Gemeentel ds. K. v. d. Sluijs, praeses; H. Zuur, scriba. De Lier, 23 september 1973. Graag willen wij iedereen hartelijk dankzeggen vojl belangstelling getoond tijdens de ziekte en na het 1 lijden van onze lieve Man en Pappa, de Heer D. Philipsen In het bijzonder danken wij allen, die hem bijstondèt: voorts de kerkeraad en leden van de Hervormde Wip meente Adventkerk. |7 M. Philipsen-Van Haalei Marjan. 's-Gravenhage. september 1973. Meppelwijk 366. Voor uw bewijs van deelneming ontvangen na het] lijden van mijn lieve Man, onze lieve zorgzame Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Cornelis Bakker betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven persoonlijk, schriftelijk of in de van bloemen tot uitdrukking gebracht, was ons eei£ te troost en zal ons steeds een dankbare herinn] blijven. Alede namens de familie: H. J. Bakker-Bontenje Sassenheim, september 1973, Molenstraat 29. RECTIFICATIE Betreffende de crematie van wijlen de Heer C. H. Donkersloot M Nachtegaallaan 46 te Maassluis gelieve u te lezen: De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer vaèa Nolet Ziekenhuis te Schiedam. Ingang Juliana vanfi bergstraat Zie ook familieberichten opb: pagina 13 I

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16